jak malujecie rzęsy ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 21:56   #121
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Co tam technikę? Fatalny tusz skoro musisz po nim rozczesywać
Ale w porządku, już nie wracam do tematu z poprzedniej strony

Z tym olejkiem rycynowym, to jak z wszystkim innym. Na jednych działa rewelacyjnie, na mnie na przykład praktycznie w ogóle. Owszem, rzęsy są ciut dłuższe, a co najśmieszniejsze, to te dolne, na które olejku nie nakładałam Z górnymi? hmm... tak cienko
heheh ja nie widze różnicy używajac olejku, widze dopeiro kiedy go przestaję używac, jak momentalnie robią się cienkie.. czyli działa

Cytat:
Napisane przez charlotta21 Pokaż wiadomość
Ja także maluję ruchem zyygzakowatym. Póki co, lepszej metody nie znam.

Odnośnie olejku rycynowego - używałam go przez parę dni (nocy właściwie), ale denerwuje mnie to, że on wpływa mi do oka i nie jestem pewna, czy to jakos oku nie szkodzi. Wiecie może coś więcej na ten temat?
Nie, nie zaszkodzi. Moze spróbuj nakąłdać nieco mniej? I miej "w pogotowiu" przy łożku chusteczki higieniczne- ja zawsze kładąc się spać musze mieć kołó łożka komórkę, pomadkę i własnie olejek rycynowy z chusteczkami.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 07:33   #122
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Nikt nie odpowie na moje pytanko?;( hlip hlip
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 10:01   #123
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

musisz poszukać w jakichś tuszach pogrubiających ,może Rimmel Volume Flash ? kosztuje coś koło 16 zł ,tylko trzeba umieć się obsługiwać tą szczotą ,bo inaczej można się nieźle upaćkać
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 12:07   #124
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Nikt nie odpowie na moje pytanko?;( hlip hlip
Ja mam długie ale rzadkie rzęsy i używam Rimmela Volume Flash. Dla mnie jest idealny, bardzo pogrubia kosztuje teraz 16 zl w rossmanie więc taniutki jest i nie rozmazuje sie nawet jak sie popłakałam to był nienaruszony trzeab mieć jednak wprawną rękę, bo szczoteczka, chociaż daje najlepsze efekty jakie widziałam po jakimkolwiek innym tuszu, to jest niezbyt łatwa w użytkowianiu. Ale szybko sie można przyzwycziać
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 14:04   #125
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Huh, dopiero dzisiaj miałam okazję "przyjrzec się" swej własnej technice.
No więc:
- zalotka (czasem)- tylko dole rzęsy, napierw w połowie długości, potem tuż przy powiekach
- najpierw baza- biała, wydłużajaca
- potem maluję je delikatnie od góry, krecąc szczoteczką (przo okazji oczywiście doasteja się nieco tuszu na powiekę :/:/
- a potem normalnie- pociagam dwa razy tuszem całe rzęsy, prosto (zygzakiem się sklejają)
- na koniec przykąłdam szczoteczkę delikatnie do dolnych rzęs

Ale jak przeczytałam ten temat, doszłam do wniosku, że nie mam najlepszej techniki ani najlepszego tuszu... To znaczy ze nie jestm w 100% zadowolona, przynajmniej dzisisj jak się umalowałam...
No nieee, teraz mnie kusi, żeby kupić sobie nowy tusz... Dobrze ze mam całkiem pusty portfel, bo inaczej wydałabym jakiekolwiek oszczędności
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 16:34   #126
Justylka
Raczkowanie
 
Avatar Justylka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 104
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Ja jakies dziwne mam rzesy....
Gdy je pomaluje to wygladaja bardzo ladnie...ale gdy juz w nich troche pochodze to oklapuja i praktycznie ich nie widac tak jakbym ich nie miala pomalowanych...a tusz jest dobrej firmy...

Poradzicie cos??
Justylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 19:27   #127
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Malenka007 i Su$ka dziękuje, niedługo wybieram sie na zakupy i napewno go kupie Potem troche popackam w nim rzesy i powiem wam jak wygladaja) Buziaki jestescie kochane
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 19:42   #128
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Ja maluję rzęsy ruchem zygzakowatym i nakładam tylko jedną warstwę tuszu, ponieważ gdy nałożę drugą, odrazu mi się sklejają :/
Czasem, gdy się skleją, rozdzielam je igłą - ale nie polecam - dwa razy się drapnęłam nią w powiekę i raz prosto w oko bolałooo...
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 20:28   #129
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Olka:) Pokaż wiadomość
Ja maluję rzęsy ruchem zygzakowatym i nakładam tylko jedną warstwę tuszu, ponieważ gdy nałożę drugą, odrazu mi się sklejają :/
Czasem, gdy się skleją, rozdzielam je igłą - ale nie polecam - dwa razy się drapnęłam nią w powiekę i raz prosto w oko bolałooo...
W OKO???
To chyba niemożliwe, skoro jeszcze widzisz . W powiekę owszem (tez mi się zdarza, ale- właśnie dlatego- zrezygnowałam z tego "sposobu"), ale OKO???
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:35   #130
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

aaa dziewczyny Nie musze juz uzywac zalotki!! naprawde! jejku jak fajnie Malując lewe oko prawie je zamykkam i maluje rzesy powoooli ku górze. Drugei oko otwarte, bo przeciez musze widziec, jak maluje I tyle! efekt taki sam ( a moze lepszy?) jak po zalotce. Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam.
Jak wyjezdzalam specjalnie nie wzielam zalotki i wycwiczłam
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 10:32   #131
princessa-a25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

HeY
Ja maluję rzęsy ruchem zygzatowatym... Nie sklejają mi się wtedy
Ja najpierw "czeszę", potem nakładam troszeczkę pudru, aby mascara się lepiej trzymała, nakładam tusz i nów rozczesuję
PzDr
princessa-a25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 14:31   #132
dzastinQs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z podlasia
Wiadomości: 40
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Bardzo ciekawy temat
Ja na początku lekko przypudruje moje rzęsiątka, a nastepnie nakładam ruchem zygzakowatym tusz. Jeden raz i zaraz po tym szybciutko drugą warstwę. Na samym końcu rozczesuje, co trwa około 3 minut.
Dolne rzęsy maluje delikatnie pionowo ustawiam spiralke i przeciągam po pojedyńczych włoskach
Posiadam tusz z Avonu i nie jestem zbyt z niego zadowolona uważam, że mocno skleja rzęsy. Więc pytanie do was, czy któraś z was posiada/posiadała tusz podkręcający z avonu? Jak się sprawuje?
dzastinQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 23:31   #133
Sanaa
Raczkowanie
 
Avatar Sanaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
GG do Sanaa
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

jak wiekszość maluje ruchem zygzatowatym,tyle ze ja nakładam 2 rodzaje tuszu - jeden wydłużający i podkręcający,a drugi pogrubiajacy.
__________________
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.



Gdzie podziały się moje włosy? - Zapuszczam
Odchudzam się,ćwiczę.
Sanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 23:34   #134
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

a ja mam jedne z max factor masterpiece i dwa rzy ale cieniutko zygzakiem pieknie wychodza
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:42   #135
Cyprianka
Raczkowanie
 
Avatar Cyprianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
aaa dziewczyny Nie musze juz uzywac zalotki!! naprawde! jejku jak fajnie Malując lewe oko prawie je zamykkam i maluje rzesy powoooli ku górze. Drugei oko otwarte, bo przeciez musze widziec, jak maluje I tyle! efekt taki sam ( a moze lepszy?) jak po zalotce. Nie wiem, czy dobrze wytłumaczyłam.
Jak wyjezdzalam specjalnie nie wzielam zalotki i wycwiczłam
Ja też ostatnio wpadłam na ten sposób i chyba równiez zrezygnuję z zalotki,poniewaz uzykuję świetny efekt.
Cyprianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:57   #136
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Ja aktualnie stosuję Astor Volumetrix i naprawdę nie ma się co namęczyć ob efekt jest super- podstawowa i jedyna zasada przy tym tuszu i innych z grzebykami- malujemy najpierw jedno oko,po skończeniu pierwszego dopiero zabieray się za drugie, nie pozwalamy by tusz zasech miedzy jedna a druga warstwa, unikamy ruchu zygzakowantego - proste, powolne pociągnięcia wskazane.
Ponieważ uwielbiam super długie i maxymalnie zwracające uwagę rzęsy na imprezy i inne ważniejsze wyjścia robię tak- maluję 1 warstwe tuszu bazarkowego Cantare (fajnie podkręca), na to dwie warstwy Volumetrixa i na to 2 warstwy Telescopic- dopiero wtedy rzesy są megadługie, grube, rozdzielone itp. i o dziwo wcale nie są poklejone, zgrudkowane -efekt super, słyszałam już wiele zachwytów na temat moich rzęs dzieki temu
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:04   #137
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Ja używam aktualnie tuszu "Rimmel Extra Super Lash" wraz z oryginalną i ze szczoteczką po MF 2000c.- na zmianę.

Jeśli chodzi o technikę to 1 warstwę kładę przymykając oko, ku górze (tak jak opisywała jedna z moich przedmówczyń)- oryginalna szczoteczka.
2 wartswę kładę ruchem zygzakowatym- szczoteczka po MF.
Rozczesuje rzęsy i gdy wyschną jeszcze lekko "musam" końcówki oryginalną szczoteczką Rimmel'owską.

W ten oto sposób moje liche rzęsy stają się ślicznie pogrubione, wydłużone, podkręcone za pomocą tuszu za 13 zł
Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:32   #138
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Ja robię tak :
*Podkręcam zalotką rzęsy
*Maluję ruchem zygzakowatym zdecydowanie malutką warstwe tuszu ( nadmiar wycieram w chusteczkę)
*Nakładam 2 warstwę z większa ilością tuszu
*Rozczesuje rzęsy

Nie wyglądają one u mnie najlepiej bo mam je brzydkie, zniszczone :/ ale może u was jakoś to ładniej będzie wyglądało

A i używam tuszów pogrubiającego Miss Sporty XX Volume oraz Rimmel Extra Lash oczywiście nie naraz raz jeden na nastepny dzien drugi
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 17:31   #139
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Ja używam aktualnie tuszu "Rimmel Extra Super Lash" wraz z oryginalną i ze szczoteczką po MF 2000c.- na zmianę.

Jeśli chodzi o technikę to 1 warstwę kładę przymykając oko, ku górze (tak jak opisywała jedna z moich przedmówczyń)- oryginalna szczoteczka.
2 wartswę kładę ruchem zygzakowatym- szczoteczka po MF.
Rozczesuje rzęsy i gdy wyschną jeszcze lekko "musam" końcówki oryginalną szczoteczką Rimmel'owską.

W ten oto sposób moje liche rzęsy stają się ślicznie pogrubione, wydłużone, podkręcone za pomocą tuszu za 13 zł
w takim razie sekret tkwi w szoteczce? mialam (i dalje mam) rimmel extra super lash i daje b. delikatny efekt. U blondnki byłby nawet widoczny, ale u mnie-ciemnej brunetki, nie. CHyba ze nałożyłam z6 warstw Ale t bylo bardzo czasochłonne.
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 18:53   #140
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Ja używam aktualnie tuszu "Rimmel Extra Super Lash" wraz z oryginalną i ze szczoteczką po MF 2000c.- na zmianę.

Jeśli chodzi o technikę to 1 warstwę kładę przymykając oko, ku górze (tak jak opisywała jedna z moich przedmówczyń)- oryginalna szczoteczka.
2 wartswę kładę ruchem zygzakowatym- szczoteczka po MF.
Rozczesuje rzęsy i gdy wyschną jeszcze lekko "musam" końcówki oryginalną szczoteczką Rimmel'owską.

W ten oto sposób moje liche rzęsy stają się ślicznie pogrubione, wydłużone, podkręcone za pomocą tuszu za 13 zł
i za każdym razem myjesz szczotkę MF po uzyciu? To chyba tusz starcza Ci na góra 2 tygodnie?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 23:07   #141
Moi16
Raczkowanie
 
Avatar Moi16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 459
GG do Moi16
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Minutke może dwie zajmuje mi to Maluje ruchem zygzakowatym. Jako że mam długie rzesy, przy zewnętrznych kącikach zawsze mam problem z pomalowaniem ich to wymyśliłam sobie, że po prostu naciągam lekko powieke tak, aby wszystkie rzęsy były w jednej linii i maluje znowu zygzakiem prościutko i bez kłopotu Rozumiecie?
__________________
Jak zmieniamy świat?
Wystarczy co jakiś czas spełnić dobry uczynek
("Evan Almighty")

To bardzo niebezpieczne zaglądać głębiej kobiecie w serce.
Mikołaj Gogol

Moi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 08:05   #142
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
w takim razie sekret tkwi w szoteczce? mialam (i dalje mam) rimmel extra super lash i daje b. delikatny efekt. U blondnki byłby nawet widoczny, ale u mnie-ciemnej brunetki, nie. CHyba ze nałożyłam z6 warstw Ale t bylo bardzo czasochłonne.
Moim zdaniem, to właśnie chodzi o szczoteczkę. Sam Rimmel (z oryginalną szczoteczką) nie pogrubia moich rzęs- tak jak piszesz efekt jest bardzo delikatny. Po 2000c. zaś miałam strasznie sklejone rzęsy, rozczesywanie nic nie dawało. No a Rimmel S.L. wraz ze szczoteczką po 2000c. jest idealny Nie skleja, pogrubia, wydłuża- super.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
i za każdym razem myjesz szczotkę MF po uzyciu? To chyba tusz starcza Ci na góra 2 tygodnie?
Nie myje, wkładam do starego opakowania po MF i zakręcam, żeby szczoteczka się nie zaschła. Aktualny tusz mam ok. 3 tygodnie i ciągle jest Nawet jeżeli starczałby na 2 tygodnie, nie zrezygnowałabym z mojej metody, bo nigdy wcześniej nie miałam takich rzęs
Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:14   #143
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, to właśnie chodzi o szczoteczkę. Sam Rimmel (z oryginalną szczoteczką) nie pogrubia moich rzęs- tak jak piszesz efekt jest bardzo delikatny. Po 2000c. zaś miałam strasznie sklejone rzęsy, rozczesywanie nic nie dawało. No a Rimmel S.L. wraz ze szczoteczką po 2000c. jest idealny Nie skleja, pogrubia, wydłuża- super.
ooo wiec jak mi sie skonczy 2000c (a mam nadzieje ze nie nastąpi to szybko bardzo mi przypadł do gustu)to napewno wypróbuje
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 10:46   #144
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Oj tak, 2000c. świetnie się spisuje, gdyby nie to sklejanie Może u innych działa inaczej, moje cieniutkie rzęski sklejał strasznie
Polecam moją metodę- warto spróbować

Tak trochę z innej beczki- ostatnio usłyszałam od kolegi, że moje rzęsy przypominają mu "nogi pająka" Po chwili dodał, że to był komplement
Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:12   #145
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Nie myje, wkładam do starego opakowania po MF i zakręcam, żeby szczoteczka się nie zaschła.
Aa, to wyjaśnia moje wątpliwości
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 11:24   #146
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

A ja robię tak:
- lusterko pod brodę
- mała ilość mojego Rimmela Extra Super Lash ruchem zygzakowatym
- czekam aż podeschnie
- przymykam oko i przeciągam rzęsami po szczoteczce, a nie na odwrót
- ewentualne poklejone rzęsy rozczesuję
- gotowe w około 6-7 minut

zalotki używać nie mogę, bo mam dość łamliwe rzęsy i po kilku użyciach straciłam ich dość sporo niestety


* Przy okazji witam wszystkie wizażanki nie bijcie za offtopa, musiałam się przywitać ;P
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:12   #147
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Cytat:
Napisane przez Sc-laja Pokaż wiadomość
Oj tak, 2000c. świetnie się spisuje, gdyby nie to sklejanie Może u innych działa inaczej, moje cieniutkie rzęski sklejał strasznie
Polecam moją metodę- warto spróbować

Tak trochę z innej beczki- ostatnio usłyszałam od kolegi, że moje rzęsy przypominają mu "nogi pająka" Po chwili dodał, że to był komplement
2000c mi nie skleja, ale ostatnio zauważłam ze popołudniu zaczyna sie kruszyc A taka juz bylam zadowolona

A co do komplementu: faceci to maja wyobraźnie

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
A ja robię tak:
- lusterko pod brodę
- mała ilość mojego Rimmela Extra Super Lash ruchem zygzakowatym
- czekam aż podeschnie
- przymykam oko i przeciągam rzęsami po szczoteczce, a nie na odwrót
- ewentualne poklejone rzęsy rozczesuję
- gotowe w około 6-7 minut

zalotki używać nie mogę, bo mam dość łamliwe rzęsy i po kilku użyciach straciłam ich dość sporo niestety


* Przy okazji witam wszystkie wizażanki nie bijcie za offtopa, musiałam się przywitać ;P
WItaj

Chwalicie rimmelka extra super lash i ja dzis go wciągne z kosmetyczki i spróbuje jeszcze raz...
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:37   #148
tenten
Raczkowanie
 
Avatar tenten
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

dzieki dziewczyny za ten watek! dowiedziala sie sporo i juz wyprobowuje nowe sposoby. malowanie rzes zygzakiem dziala u mnie super - naklada sie wiecej maskary, wiec sie bardziej podkreslaja a jednoczesnie sie nie sklejaja, z czym wczesniej mialam troche problemow. zygzak rulezzz
male pytanko, o co chodzi z tym lusterkiem pod brode???
komentarz negatywny: odradzam tusz yves rocher w opakowaniu lila! FATAL!!! skleja rzesy strasznie ((
tenten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-27, 09:40   #149
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

o, zgodze sie, z lusterkiem pod broda umiem sobie umalowac rzesy tak, ze pieknie sie podkrecaja.
ja wycieram nadmiar tuszu w chusteczke i tuszuje normalnym pociagnieciem (nie mam wprawy z zygzakowym, zawsze sie posklejam), jesli cos sie zlepi-rozczesuje grzebyczkiem.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 12:07   #150
Smarty_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 14
Dot.: jak malujecie rzęsy ?

Dziewczyny poradźcie coś. Ja jak maluję rzęsy (obojętnie jakim tuszem, szczoteczką czy grzebyczkiem), sklejają mi się a do tego mam takie sterczące druty w różne strony. Czesanie nie pomaga. Nawet jak je zwilżę, to one i tak wyginają się jak chcą. Stosuję na noc odżywkę z tubki, ale nie wiedzę efektów. Za to wczoraj widziałam na ulicy dziewczynę, która miała takie firanki! Stała bokiem i miała jakby czarne wachlarze zamiast rzęs. Ja mimo, że mam długie rzęsy, nie umiem ich ładnie i 'gęsto' pomalować
Smarty_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 12:41:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.