Chce przytyć. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 21:40   #1
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669

Chce przytyć.


Nie znalazłam na foum więc piszę.
Przy wzroście 165 ważę 42-46 kg. Jem dużo, ale jakoś nie mogę rpzybrać na wadzę, a tak z 5-6 kg by się przydało. Chciałabym nabrać kobiecych kształtów, i nie czarujmy się chodzi oczywiście o piersi.
Mimo, że jem dużo z wagą ruszyć nie mogę :/.
Dodam, że miałam problemy z tarczycą, niedoczynnośc jak się nie mylę [brałam Jodit]. Ruchu ostatnio mało, bo w listopadzie miałam operację na przepuklinę i jak narazie boję się większego wysiłku.
Dużo czytałam o dietach na internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, oprócz tabletek za 700 zł .
Macie jakieś pomysły?
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 11:43   #2
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Chce przytyć.

Hmm..niewiem ale jak dla mnie to masz chyba dobra wagę
Ale jesli tak bardzo chcesz przytyć to jedz dużo węglowodanów i białka np.jakies makarony z jogurtem,koktajle mozesz pić po kazdym posilku takie owocowe,zamaist wody to soki typu kubuś, ogolnie to sobie dogadzaj wszystkim byle nie napychac sie slodyczami bo to nie o to chyba chodzi;/no i mi pomoglo jedzenie kaszek mannej i takich dla dzieciMusisz sie liczyc z tym że nie tylko pojdzie ci w biust bo mi np najmiej tam poszlo i w sumie nie widac duzej roznicy;/
aha i jeszcze ile masz lat?
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 12:15   #3
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Chce przytyć.

Wiesz jem dużo, troszkę grymaszę, ale jednak. Dla siebie chciałabym przytyć, bo jednak lepiej by mi było. Nie wyglądam jak wieszak, ale jednak. Przede wszystkim chce zrobić to dla siebie, ale męczą mnie też uwagi znajomych "Ale Ty jesteś droban, szczupła" itp. Oczywiście nie patrzę na te które mają nadwagę, bo to czysta złośliwość.
W tym roku kończę 18 lat.
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 14:39   #4
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez malenka9085 Pokaż wiadomość
Wiesz jem dużo, troszkę grymaszę, ale jednak. Dla siebie chciałabym przytyć, bo jednak lepiej by mi było. Nie wyglądam jak wieszak, ale jednak. Przede wszystkim chce zrobić to dla siebie, ale męczą mnie też uwagi znajomych "Ale Ty jesteś droban, szczupła" itp. Oczywiście nie patrzę na te które mają nadwagę, bo to czysta złośliwość.
W tym roku kończę 18 lat.
No to jak dla siebie to pewnie..w koncu najważniejsze jest jak my sie czujemy we wlasnym ciele.A na takie uwagi jak mowisz nie zwracaj uwagi ,mi ciągle mówią,że jestem chuda i wogole ale ja tam sie dobrze tak czuje.Wiesz przede wszystkim musisz duzo jeść ale w miare zdrowe rzeczy
A tak ogolnie to masz problem z przytyciem ?
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 15:50   #5
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez malenka9085 Pokaż wiadomość
Nie znalazłam na foum więc piszę.

Źle szukałaś.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=jak+przyty%E6
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 16:35   #6
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez nothingirl Pokaż wiadomość
No to jak dla siebie to pewnie..w koncu najważniejsze jest jak my sie czujemy we wlasnym ciele.A na takie uwagi jak mowisz nie zwracaj uwagi ,mi ciągle mówią,że jestem chuda i wogole ale ja tam sie dobrze tak czuje.Wiesz przede wszystkim musisz duzo jeść ale w miare zdrowe rzeczy
A tak ogolnie to masz problem z przytyciem ?
I to duży, jem bardzo dużo i dość zdrowo. Ale waga nie chce ruszyć. Nie wiem może na wakacjach poszukam jakiejś diety na przytycie i coś ruszy. W końcu więcej czasu, a i stresu mniej .
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 18:03   #7
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez malenka9085 Pokaż wiadomość
I to duży, jem bardzo dużo i dość zdrowo. Ale waga nie chce ruszyć. Nie wiem może na wakacjach poszukam jakiejś diety na przytycie i coś ruszy. W końcu więcej czasu, a i stresu mniej .
A może spróbuj między posiłkami jeść orzeszki jakieś owoce suszone ,one nabijają sporo kalorii a i są bardzo zdrowe,jakąś czekolade też mozesz najlepiej tą gorzka..wiesz teraz gorąco wiec lody jako deserek mogą byc;Dhmm niewiem co tu jeszcze ..a bylas na wątku od tycia?
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 19:29   #8
malenka9085
Rozeznanie
 
Avatar malenka9085
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 669
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez nothingirl Pokaż wiadomość
A może spróbuj między posiłkami jeść orzeszki jakieś owoce suszone ,one nabijają sporo kalorii a i są bardzo zdrowe,jakąś czekolade też mozesz najlepiej tą gorzka..wiesz teraz gorąco wiec lody jako deserek mogą byc;Dhmm niewiem co tu jeszcze ..a bylas na wątku od tycia?
Właśnie czytałam o tych orzechach i muszę spróbować.
Wiesz lody to jem prawie codziennie.
Teraz siedzę sobie z czubatym talerzem kanapek i jogurtem. Jem bardzo dużo przynajmniej jak na mnie a tu nic.
Przeglądam może coś znajdę .
__________________
Razem
malenka9085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-17, 20:03   #9
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Chce przytyć.

Cytat:
Napisane przez nothingirl Pokaż wiadomość
Hmm..niewiem ale jak dla mnie to masz chyba dobra wagę
Ale jesli tak bardzo chcesz przytyć to jedz dużo węglowodanów i białka np.jakies makarony z jogurtem,koktajle mozesz pić po kazdym posilku takie owocowe,zamaist wody to soki typu kubuś, ogolnie to sobie dogadzaj wszystkim byle nie napychac sie slodyczami bo to nie o to chyba chodzi;/no i mi pomoglo jedzenie kaszek mannej i takich dla dzieciMusisz sie liczyc z tym że nie tylko pojdzie ci w biust bo mi np najmiej tam poszlo i w sumie nie widac duzej roznicy;/
aha i jeszcze ile masz lat?
czy ja dobrze widzę?? proszę, nie pisz tu takich rzeczy, to ewidentna niedowaga...

poza tym, to do autorki wątku, następnym razem poszukaj dokładniej, czy nie robisz 'dubla' zamykam ten oto wątek i zapraszam tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=182565
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.