Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 16:02   #1771
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

moja skóra chyba wybitnie nie ma zdolności regeneracyjnych bo po prawie 4 latach regularnego smarowania rozstępy ledwo bieleją żaden nie zniknął mimo że używałam kosmetyków typu serum koncentrat itd
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 16:15   #1772
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja nie jestem po ciąży, ale rozstępy pojawiły się na wewnętrznych stronach ud w chwili gdy bardzo spadłam na wadze poprzez kłopoty natury psychicznej... gdy wszystko zaczęło się układać a ja wróciłam do swojej wagi, niestety na moich udach pojawiły się rozstępy
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 23:35   #1773
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cloveer - mam podobny problem,z tym, ze rozstępy pojawiły się na pośladkach... wczoraj zaczęłam stosowac Retin A 0,5% zastanawiam się tez nad Atredermem - ale to grubszy kaliber -więc chwilowo będę obserwować, jak reaguję na Retin
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:06   #1774
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Mnie krem Mustella uratował, bo miałam bruzdy a nie rozstępy. Były bardzo głębokie i koloru perłowego i dzięki Mustelli (zużyłam 3 opakowania) mogę nosić mini.
A patrzenie na KWC, to wiecie każdy może napisać różnie, tak samo jak maska Loreala prof. a jest świetna to może komuś nie odpowiadać.
Mustella działa, bo spala skórę.
Ale jeśli nie chcecie kupować tego kremu, a czasami warto przekonać się, bo może pmóc, to złuszajcie skóre kwasami. Peelingi chemiczne, to złuszcza i rozstępy są coraz bardziej płytsze aż zanikają.
Powodzenia
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 13:27   #1775
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Czesc. Szukałam osobnego tematu o tym kremie, ale jest jedynie o nim troche wspomniane w temacie o rozstepach. W Kwc rowniez go nie ma, dlatego chcialabym abyscie tutaj umiescily Wasze recenzje/opinie na jego temat. Czy rzeczywiscie jest on skuteczny i jak bardzo? Bardzo prosze o pomoc, bo właśnie zastanawiam się nad jego kupnem.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:19   #1776
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Hm, ja sama go nie używałam, bo rozstępy mnie jeszcze nie dopadły, ale moja współlokatorka ma taki problem i wiem, że stosowała ten balsam. Rozstępy to ogólnie ciężka sprawa i gdy pytałam ją, czy jej to pomogło, to stwierdziła, że niestety nie. Ani ten Palmers, ani Mustela, ani żadne Eveline - właściwie nic jej to nie dało (muszę potwierdzić, pokazywała mi i zero widocznych efektów po miesiącach stosowania). W końcu zobaczyłam reklamę Bio Oil (w Anglii) i Asia to wypróbowała. Kosztuje ok. 20 funtów, ale jest strasznie wydajny i naprawdę niesamowicie skuteczny, Aśka właściwie już nie ma tych rozstępów (a były bardzo duże). Więc jeśli masz możliwość załatwienia sobie tego specyfiku z Anglii, to spróbuj. Jest chyba na allegro, ale możesz przepłacić...
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 15:38   #1777
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Dziękuje za odpowiedź
A moglabyś mi powiedzieć ile to jest 20 fontow na polski pieniądz? Nie orientuje sie troche w tym..
Aj, żeby chociaż pomogło na te czerwone rozstępy. Ona miała takie czy może białe?

Edit:
Właśnie oglądałam to "cudo" na allegro. Kosztuje ponad 100 zl. Skoro na tyle go wyceniaja to możliwe, że jest on dobry, ale jesli jednak nie.. Szkoda mi wydać tyle kaski w błoto.;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie

Edytowane przez ejaj
Czas edycji: 2008-11-01 o 15:41
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 17:48   #1778
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Mustella działa, bo spala skórę.
A jak z ceną takiego kremu??
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:00   #1779
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Największa butelka kosztuje w Anglii 19.95, czyli ok. (funt skacze strasznie, kurs bardzo chwiejny) 80-90 złotych. Asia miała bardzo duże i wyraźne czerwone rozstępy, po stosowaniu Bio Oil one nie tyle bledną, co wręcz znikają. Ale od razu mówię, że ona używa tego rano i wieczorem.
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:15   #1780
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Boje sie zaryzykowac tyle kasy. Juz raz wydalam 150 na krem tyle, ze na trądzik i potem smarowalam gdzie popadnie, aby wykonczyc, bo nic nie dawal;(
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:27   #1781
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Cloveer Pokaż wiadomość
A jak z ceną takiego kremu??
Też jestem ciekawa.
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 09:18   #1782
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

wklepcie w google nazwę i wyskoczy Wam stronka pierwszej lepszej apteki z ceną
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 09:31   #1783
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

widzę ceny około 90zł .. ale jeżeli faktycznie działa to może warto
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 10:27   #1784
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

No rozumiem, sama miałabym wątpliwości Ale mogę z ręką na sercu powiedzieć, że jej to pomogło bardzo.
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:25   #1785
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

ja palmersa uzywam od około 3 tygodni ( mam balsam do masażu ) i mogę powiedzieć że na mnie działa , rozstępy na brzuchu wyraźnie zbladły , na udach teżUżywam go dwa razy dziennie i staram się masować uda i brzuch aż balsam się wchłonie . Po ciąży miałam maaasę brzydkich i czerwonych szram a teraz już są ledwo widoczne, mimo ze zaczęłam go stosować ok 6 miesięcy po porodzie . Ten balsam widziałam w " Jak dobrze wyglądać nago" i teraz bardzo się cieszę że zdecydowałam się na jego kupno . Ja go mogę polecić z czystym sercem
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:45   #1786
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Hm.. ja chyba jednak się na niego zdecyduje w najblizszym czasie. Na każdego inaczej działaja rozne kosmetyki, moze akurat. W sumie przeszło 10 zl to nic w porownaniu do 100
a jeszcze jaka jest konsystencja Palmersa? Szybko sie wchlania czy moze jednak trzeba jakis czas go wmasowywac?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie

Edytowane przez ejaj
Czas edycji: 2008-11-02 o 12:06
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:07   #1787
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

hmm... a ja mam pytanko, czy rozni sie czyms balsam od kremu na rozstepy palmersa? bo widze, teraz na all, ze mozna kupic to i to i jeszcze jest serum..
czy jesli chodzi o wydajnosc kremu a balsamu to jest podobna? w sumie i cena jest podobna... no jak to jest z ta wydajnoscia? :F
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:10   #1788
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Mi sie wydaje, że krem powinien sie szybko wchlaniac, a balsam wlasnie taki do wsmarowywania, ale nie jestem pewna. Serum nigdy nie uzywalam wiec nie wiem. Podlaczam sie do Twojego pytania. Balsam, krem czy serum? Ktore z tych trzech było by najbardziej skuteczne?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 12:50   #1789
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

ja niestety mam tylko balsam więc nie wiem jak z wydajnoscią kremu i serum ale sądzę , że nie wystarczy tylko wsmarować szybko specyfiku byle by mieć odbębnione .. masaż też ma duzy wpływ na cały proces niwelowania rozstępów - tak przynajmniej mi powiedziała znajoma kosmetolog
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 12:59   #1790
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Dla otuchy

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na otuche wklejam zdjecia mojego brzucha: 2 miec po porodzie, i 1,5 roku po porodzie.
Jak widzicie, wiekszosc rozstepow znikla ! Zostal tylko ten na lewym biodrze.
Aha, dodam ze pepek wyglada dziwnie bo dorobilam sie przepukliny

Co robilam ? Rozne kremy na zmiane: kolastyna, dax, i jeszcze jakis (nie pamietam), czasem po prostu oliwka. Wcieralam mocno, dodawalam do kremu troszke wody by wolniej sie wchlanial i zmuszal mnie do dluzszego masazu. No i szorstka rekawica !
Czasem masaze ciepla i zimna woda.

Dodam ze nie bylam strasznie systematyczna.

No i... moze bedzie sie Wam to wydawac glupie, ale wierze ze mozemy "pokierowac" silami regeneracyjnymi naszego ciala Cos w rodzaju autosugesji.
Wiec zamiast mowic do ciala "nienawidze cie, obrzydliwcze", staralam sie wmawiac mu by sie ladnie zaja leczeniem skory na brzuchu I tak sobie przed snem wyborazala ze skore sie leczy i ze pieknieje sobie
Chyba mnie nie wyslecie na psychiatrie, co ?
coz , dodalas mi otuchy ! dzieki !!!!
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 15:42   #1791
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
ja niestety mam tylko balsam więc nie wiem jak z wydajnoscią kremu i serum ale sądzę , że nie wystarczy tylko wsmarować szybko specyfiku byle by mieć odbębnione .. masaż też ma duzy wpływ na cały proces niwelowania rozstępów - tak przynajmniej mi powiedziała znajoma kosmetolog

ja tak czy siak szoruje cale cielsko rekawica tylko chodzilo mi wlasnie o wydajnosc, bo sa balsamy, ktore sa jak woda a sa i takie ktore sa tresciwsze... i zalezy mi na porownaniu ich konsystencii i wydajnosci, czy np jesli mam na biodrach rostepy to musze duzo uzyc kosmetyku? no nie wiem, czy wystarczy np lyzka stolowa kosmetyku (ale miarke sobie znalazlam ) czy trzeba wiecej. i czy sie dobrze wchlania, zostawia jakis film na skorze (mam nadzieje ze nie tlusty).

bo to, ze dziala na rostepy to fantastycznie, ale nie chce co dwa tygodnie wydawac 30 zl
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:26   #1792
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja tak czy siak szoruje cale cielsko rekawica tylko chodzilo mi wlasnie o wydajnosc, bo sa balsamy, ktore sa jak woda a sa i takie ktore sa tresciwsze... i zalezy mi na porownaniu ich konsystencii i wydajnosci, czy np jesli mam na biodrach rostepy to musze duzo uzyc kosmetyku? no nie wiem, czy wystarczy np lyzka stolowa kosmetyku (ale miarke sobie znalazlam ) czy trzeba wiecej. i czy sie dobrze wchlania, zostawia jakis film na skorze (mam nadzieje ze nie tlusty).

bo to, ze dziala na rostepy to fantastycznie, ale nie chce co dwa tygodnie wydawac 30 zl
chyba można powiedzieć że jest wydajny Ale smarując brzuch , boczki i wewnętrzną stronę ud 2 razy dziennie wystarcza na ponad 3 tygodnie .Tzn ja mam jeszcze ze 3 cm w butelce , mimo że daje 2 warstwy za każdym razem .Zresztą powinnaś mieć nadzieję że za góra 2 miesiące już będziesz miała sprawę rozstępów z głowy i nie trzeba będzie juz wydawać na to kasy
Jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich balsamów , olejków , kremów przeciwko rozstępom jakie miałam okazję stosować a i cena przystępna
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:49   #1793
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

A on tylko w aptekach jest dostepny tak?

Oj, chyba sie na niego skusze
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:19   #1794
monikagta
Przyczajenie
 
Avatar monikagta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 5
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Witam dziewczyny.
Ja juz od prawie 2 lat uzywam palmersa w kremie tubie i musze przyznac, ze jest naprawde skuteczny, mozecie omyslec, jak skuteczny jak juz 2 lata sie smaruje, ale to prawda. Wywalilo mi okropne rozstepy na brzuchu i sie wystraszylam, wiec zaczelam smarowac i rzeczywiscie 2 razy dziennie. rozstepy nie znikaly u mnie naraz wszsytkie, tylko po 1. Jestem bardzo zadowolona, bo zostala mi tylko 1 skaza, bardzo gleboka, ktorej juz pewnmie nie usune, i tylko taka jasniejsza skora w miejscu, gdzie byly rozstepy. Ale smaruje sie balsamam brazujacym po brzuchu, wiec wcale prawie tego nie widac.
Co do olejku , o ktorym wspominalyscie bio oil, ja ie mam z nim takich dobrych doswiadczen, szczerze powiem, ze zuzylam cala butelke i ajkos nie czulam zadnej roznicy, ni ewiem, moze trzeba by bylo dluzej stosowac.
Od sie bie bardzo polecam palmersa, jest niezastapiony, uzywam go dalej do ujedrnienia skory
monikagta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:29   #1795
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
A on tylko w aptekach jest dostepny tak?

Oj, chyba sie na niego skusze
ja go kupuje w UK , wiec nie wiem czy jest w aptekach w PL czy tez w drogeriach

Cytat:
Napisane przez monikagta Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.
Ja juz od prawie 2 lat uzywam palmersa w kremie tubie i musze przyznac, ze jest naprawde skuteczny, mozecie omyslec, jak skuteczny jak juz 2 lata sie smaruje, ale to prawda. Wywalilo mi okropne rozstepy na brzuchu i sie wystraszylam, wiec zaczelam smarowac i rzeczywiscie 2 razy dziennie. rozstepy nie znikaly u mnie naraz wszsytkie, tylko po 1. Jestem bardzo zadowolona, bo zostala mi tylko 1 skaza, bardzo gleboka, ktorej juz pewnmie nie usune, i tylko taka jasniejsza skora w miejscu, gdzie byly rozstepy. Ale smaruje sie balsamam brazujacym po brzuchu, wiec wcale prawie tego nie widac.
Co do olejku , o ktorym wspominalyscie bio oil, ja ie mam z nim takich dobrych doswiadczen, szczerze powiem, ze zuzylam cala butelke i ajkos nie czulam zadnej roznicy, ni ewiem, moze trzeba by bylo dluzej stosowac.
Od sie bie bardzo polecam palmersa, jest niezastapiony, uzywam go dalej do ujedrnienia skory
Może i usunie bo on jest też super do usuwania wszlekiego rodzaju blizn itp Ja tez go stosuje do ujedrniania skóry i co ciekawe , naprawdę ją ujędrnia Schudłam dużo w dosyć krótkim czasie i mi wisiał fałd skóry i nie pomagały zadne balsamy a ten zadziałał

Pozdrawiam i życzę powodzenia
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 19:44   #1796
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
chyba można powiedzieć że jest wydajny Ale smarując brzuch , boczki i wewnętrzną stronę ud 2 razy dziennie wystarcza na ponad 3 tygodnie .Tzn ja mam jeszcze ze 3 cm w butelce , mimo że daje 2 warstwy za każdym razem .Zresztą powinnaś mieć nadzieję że za góra 2 miesiące już będziesz miała sprawę rozstępów z głowy i nie trzeba będzie juz wydawać na to kasy
Jest zdecydowanie najlepszy ze wszystkich balsamów , olejków , kremów przeciwko rozstępom jakie miałam okazję stosować a i cena przystępna
dzieki serdeczne za opinię

to nic mi nie zostalo oprocz nadziei i sumiennego smarowania
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 21:55   #1797
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

witam,tez z czystym sumieniem moge polecic palmersa.Od roku uzywam na przemian lotionu na rozstepy ze zwyklym balsamem palmersa oblednie pachnie czekolada jak dla mnie uwielbiam ten zapachskora supernawilzona,jedrna a rozstepy jakby sie rozjasnily.Wiadomo na biale rozstepny nie ma ratunku w postaci kremu itp tylko laser.Jednak dzieki palmersowi na dluzsza mete wyglad skory z rozstepami na pewno sie poprawi.Uzywalam tez bio oil ale jakos nie przypadl mi do gustu i zero efektow po 3 duzych butelkach jesli chodzi o rozstepy jednak dosc dobrze poradzil sobie z bliznami po oparzeniach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 18:22   #1798
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

Aj, dziewczynki, większosc Waszych opinii na temat Palmersa jest pozytywna, wiec nie pozostaje mi nic innego jak kupic, regularnie smarowac i miec nadzieje, ze chociaz te czerwone sie wyleczą.
Dzieki
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:15   #1799
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez hercia22 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie już saliderm gel, bo chcę zadziałać nim + kremem Mustela, mam tylko takie pytanie: jak kłaść saliderm?? Naokoło pępka mam mnóstwo drobnych rozstępów, ale po bokach wielkie, jakby mnie ktos pociął nożem - czy tam mam tylko położyc go na same tylkorozstępy czy również na zdrową skóre obok nich, (czyli w sumie na cały brzuch)żeby złuszczanie było po równo całej skóry?
Hercia - czy Ty s stosowalas juz Saliderm? masz duzo rozstepow? pytam, bo mozna sobie narobic wiecej szkody, niz pozytku -

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...light=saliderm

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...light=saliderm

poszukaj opisu działania Salidermu w wątku -

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...rm#post5260471
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2008-11-04 o 17:19
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:26   #1800
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Te wszystkie kremy wam pomagają ? są bardzo drogie ;/ Ja w aptece zamawiałam krem robiony na rozstępy dla kobiet w ciąży ... i smarowałam się nim co noc ... robiłam masaże rękawicą w kąpieli... i prysznic na miejsca tam gdzie są rozstępy na zmianę ciepła zimna woda. Rozstępy bardzo mi zbielały prawie ich nie widać Po co wydawać tyle pieniędzy.
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.