Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 05:13   #2401
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do mnie wczoraj przyleciały próbeczki - chciałam wszystkim dziewczynom które zamieściły na forum zdjęcia swoich skarbów podziękować- bo nie strzeliłam jak kulą w płot- i obyło się bez podpowiedzi- co potwierdza ze jak nowa chce to potrafi bede testowac ale chyba dopiero w sobotę praca- i wtedy porobie zdjęcia ku pomocy niedoświadczonym i przyjemności oglądania zaawansowanych w temacie
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:56   #2402
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ikka1 - a kiedy zamawiałaś? Ja zamawiałam 30.06 i czekam z niecierpliwością na moje sample...

I się podzielę obserwacjami z obecnych - mam fairy light neutral, ivory i wzięłam jeszcze light olive. Ten ostatni to mógłby być bronzer do mojej cery, oddałam mamie. Ivory po nałożeniu jest w miarę ok, ale odcień nie ten (zanim się wtopi jest jasny cholernie.. ale potem ok). Fairy light neutral jest idealny w pudełku. Jak go nałożę, ciemnieje strasznie i efekt ciemnej maski z białą szyją murowany...
multi tasking korektor + róż daydream to akurat 100% strzały w 10 ;] teraz wzięłam jeszcze zelony korektor na zaczerwienienia i podobny w odcieniu róż na próbę... Nie moge się doczekać...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-07-14 o 09:57
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 10:17   #2403
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Czy moglby ktos porownac odcien sweet almond i light martian?? Bardzo proszę i z gory dziękuję za pomoc
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post12470858

tu dawałam zdjęcie oliwek, jakosc taka sobie wyszła ale coś widać , sama używam sweet almond jako korektora punktowego a martiana na resztę.. chociaz widzę że na lato będzie lepszy olive neutral pewnie ....
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:12   #2404
ks222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

właśnie wkleiłam do albumu 4 fotki
- porównanie róży DVR Sat, Thieme Park i Best Frieng
- oliwki neutral w 2 formułach, Medium razem z Buttered tan

może komus pomoże
ks222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:47   #2405
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:52   #2406
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
Szok, co za wstrętne łapska dorwały się do paczki!!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:56   #2407
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
Co za chamstwo ja bym do nich wysmarowała jakiegoś maila...tylko czy to coś da...
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 13:03   #2408
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
współczuję CI, wczoraj dokładnie o tmy pisałysmy z dziewczynami na innym wątku, staje się to bardzo powszechne, tu dziewczyny zgłaszały skargi http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?...=168&layout=0a także do naczelnika poczty głównej

szlag może trafic człowieka, szczególnie gdy robi się zmowienia dla innych osób
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:08   #2409
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzieki zaraz poczytam.... i chyba wysmaruje jakas skarge, bo to jest na prawde bulwersujace....
Cale szczescie, ze nic innego nie zginelo a produkty sa cale... Ale i tak mnie zlosc bierze...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:10   #2410
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Dzieki zaraz poczytam.... i chyba wysmaruje jakas skarge, bo to jest na prawde bulwersujace....
Cale szczescie, ze nic innego nie zginelo a produkty sa cale... Ale i tak mnie zlosc bierze...
wiem bo takie sytuae nie mają prawa się dziać, skarga się nalezy, koleżance z EDm zrobili podobnie, tyle,że 2 produkty zgineły, szok
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:25   #2411
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
pocztę i Urząd Celny...

Malinn, mam takie pytanko - a mój sampel Mystic Night dotarł czy zaginął?
Jeżeli dotarł, to przed wysyłką do mnie zaklej mu sitko zwykłą taśmą samoklejącą. A jak zaginął, to nic mi nie pozostaje innego, tylko siąść i ryczeć
Aha, a dasz radę wysłać do mnie tak do jutra do 14 (żeby na czwartek u mnie było)?
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 13:43   #2412
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Mint - hmm, niby maskuje zaczerwienienia, ale jednocześnie przebija spod pokładu. Na razie jestem z niego średnio zadowolona, może to kwestia niewprawnej aplikacji (spróbuję pocudowac coś z pędzelkiem i ilością nabieranego proszku). Aha i wychodzi na to, że moja twarz jest bardziej zielona od minta Bo na mnie nie wygląda on na zielony, tylko przybiera taki szaro-biały kolor.

Ja Ci mogę doradzić tylko tyle : spróbuj opruszyć twarz zwykłym pędzlem do pudru ( np tym z rossmanna, no chyba, że posiadasz inny ) tak leciutko - u mnie ten sposób się sprawdza w 100% !!! Zaczerwienienia znikają a twarz nie wygląda jakbym uciekła z kostnicy Kiedyś wcierałam minta LHK i też były jaja.. czasem wybijał się spod mojego FLN matt pokombinowałam i już jest cacy

Próbuj i pisz jak Ci idzie
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:51   #2413
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

biedronko tego zamowienia jeszcze nie odebralam... zraz jade na poczte wyjasnic co z nim jest i dlaczego nie chca mi wydac i zlozyc skarge na to co przyszlo porobilam zdjecia i mam zamiar im to pokazac...
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:12   #2414
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
biedronko tego zamowienia jeszcze nie odebralam... zraz jade na poczte wyjasnic co z nim jest i dlaczego nie chca mi wydac i zlozyc skarge na to co przyszlo porobilam zdjecia i mam zamiar im to pokazac...
Masakra, jak ja kocham takie akcje, nie ma to jak przeprawa z państwową instytucją
Malinn i tak trzeba się cieszyć że duże produkty przyszły całe, bo gdyby się to wszystko rozsypało i wymieszało

Naprawdę szacunek dla wszystkich dziewczyn organizujących wspólne zamówienia - za czas, wysiłek i cierpliwość, które w to wkładacie. Mną by w takiej sytuacji już dawno potrzepało
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:19   #2415
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie pozalic...

Doszlo dzisiaj do mnie EDM ..Niedosc, ze dolozyli mi vat 4 raz na 5 zamowien! To jeszcze w pudelku byl mega syf.... wszystkie pudeleczka byly poodkrecane, wieczka lataly osobno a pudeleczka osobno...tyle dobrze, ze folie ochraniajace sie nie rozerwaly.
Malo tego z 8 probek jakie mialy dojsc doszly 4! I jeszcze wszystkie mialy pozrywane folie ochraniajace! Nie wiem czy mozna zlozyc jakies zazalenie na UC ale na prawde mnie to zbulwersowalo teraz Za kazdym razem place ten glupi VAT a teraz jeszcze taka niespodzianka... Domyslam sie, ze to sprawka UC bo jak do tej pory, zadne moje zamowienie nie przyszlo w takim stanie
pisze się skargi do czego zachęcam, choć możesz bardzo długo czekac na odpowiedź
ja miałam kiedyś taką sytuację, że przyszła paczka z ubraniami, które były popakowane w woreczki foliowe- takie firmowe.
woreczki były porozrywane i posklejane wrednie taśmą klejącą z napisem "urząd celny" , ponadto wszystkie rzeczy były jakos włozone byle jak, poskręcane ... w tym koszulka nocna za 500 zł
no po prostu żal...
wtedy dzwoniłam tez do UC i Pan mi powiedział wprost (bardzo miło z resztą ) , że jeśli mam jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy urzędu celnego powinnam pisać skargę- podał mi adres itp.

więc myślę, że warto- nawet jeśli nic byś nie dostała za to, to warto aby ktoś może skontrolował UC czy cos w tym stylu. moze jakies upomnienie urzędnikow? w koncu to samo moze sie stac nam wszystkim

mogłabys jeszcze napisać pod jaki UC podlegasz? tak z czystej ciekawosci.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:38   #2416
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez wiedzma86 Pokaż wiadomość
Ja Ci mogę doradzić tylko tyle : spróbuj opruszyć twarz zwykłym pędzlem do pudru ( np tym z rossmanna, no chyba, że posiadasz inny ) tak leciutko - u mnie ten sposób się sprawdza w 100% !!! Zaczerwienienia znikają a twarz nie wygląda jakbym uciekła z kostnicy Kiedyś wcierałam minta LHK i też były jaja.. czasem wybijał się spod mojego FLN matt pokombinowałam i już jest cacy

Próbuj i pisz jak Ci idzie
Dziękuję za radę
Na razie mam tylko LHK i Flat Topa, ale czekam na Face Blender Brush z Blusche i może spróbuję nim nakładać minta.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:55   #2417
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
pisze się skargi do czego zachęcam, choć możesz bardzo długo czekac na odpowiedź
ja miałam kiedyś taką sytuację, że przyszła paczka z ubraniami, które były popakowane w woreczki foliowe- takie firmowe.
woreczki były porozrywane i posklejane wrednie taśmą klejącą z napisem "urząd celny" , ponadto wszystkie rzeczy były jakos włozone byle jak, poskręcane ... w tym koszulka nocna za 500 zł
no po prostu żal...
wtedy dzwoniłam tez do UC i Pan mi powiedział wprost (bardzo miło z resztą ) , że jeśli mam jakiekolwiek zastrzeżenia co do pracy urzędu celnego powinnam pisać skargę- podał mi adres itp.

więc myślę, że warto- nawet jeśli nic byś nie dostała za to, to warto aby ktoś może skontrolował UC czy cos w tym stylu. moze jakies upomnienie urzędnikow? w koncu to samo moze sie stac nam wszystkim

mogłabys jeszcze napisać pod jaki UC podlegasz? tak z czystej ciekawosci.
W takim razie wysmaruje im cos... niech maja za swoje.. chociaz nie wiem czy to cos zmieni
a podlegam pod Bytom:|
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:51   #2418
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę
Na razie mam tylko LHK i Flat Topa, ale czekam na Face Blender Brush z Blusche i może spróbuję nim nakładać minta.
Chciałam Ci doradzić Skunklessa ale widzę, że go wycofano... a u mnie wlaśnie na korektorach nakładanych na większą powierzchnię się sprawdził...
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 17:52   #2419
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
W takim razie wysmaruje im cos... niech maja za swoje.. chociaz nie wiem czy to cos zmieni
a podlegam pod Bytom:|
No proszę proszę. Ja też podlegam pod Bytom i moje zamówienie z EDM też przyszło ovatoane oraz rozbebeszone o czym już kiedyś pisałam. Moje pudełeczka były pozakrecane i zaklejone ale widać było ze wieczka z sitkiem były podważane bo proszek był porozsypywany. Masakra z nimi
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 17:56   #2420
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do mnie też dzisiaj dotarły próbki!
I nasuwa mi się w związku z tym kilka refleksji...

1. Do tej pory używałam pod oczy Sunlight Corrector, a na górną powiekę i łuk brwiowy Aussie Perk me up- zadowolna z efektu postanowiłam jeszcze zamówić Pearl Beige w celu mocniejszego "wieczorowego" rozświetlenia (bo drobinek nie lubię) i muszę powiedzieć, że mimo iż Pearl Beige i Aussie różnią się odcieniami, to po rozprowadzeniu jednego na jednej, a drugiego na drugiej powiece stwierdziłam, że Aussie (mieszanka przecież matowego Sunlighta i rozświetlacza Pearl Beige!) jest jednak bardziej rozświetlająca What the hell?! Ktoś jeszcze ma takie odczucia?

2. Dostałam też róż Apple- kolor jest super, lecz wypada dość intensywnie; do tej pory używałam Snuggle, którego kolorek w pudełeczku jest powalający, ale na twarzy bardzo mi się ociepla i wygląda wprawdzie ślicznie, ale wręcz zbyt naturalnie... (czego te kobiety chcą?!) Odpowiada mi to teraz w sezonie letnim, bo ładnie współgra z opalenizną, ale myślę, że na jesień- zimę, kiedy będę chciała uzyskać efekt raczej jasnej, rozświetlonej cery z mocniej i chłodniej zaznaczonym kolorem policzków, to zmieszam sobie Apple na pół ze Snuggle i liczę na cuda! Efekt oczywiście opiszę/ względnie zaprezentuję

3. Tym razem pytanie- zastanawiam się, jak właściwie nakładać prawidłowo korektor pod oczy?? Mam Eye Kabuki. Czy tak jak podkład- tzn. okrężnym ruchem wcierającym, czy raczej, jak róż, tzn. pociągłe ruchy pędzla, a może tak go "wciskać i wklepywać" w skórę?

Pewnie napiszecie, że jak mi odpowiada, ale chciałabym wiedzieć, "jak to się robi" prawidłowo Będę wdzięczna za odzew
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:00   #2421
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Ikka1 - a kiedy zamawiałaś? Ja zamawiałam 30.06 i czekam z niecierpliwością na moje sample...
eLWhy dokładnie 1.07 o 23 godz tak więc myślę ze listonosz jest juz twój za rogiem
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:02   #2422
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Zeby bylo prawidlowo wystarczy sie trzymac tylko jednej zasady - nie rozciagac skory, a sposob, kierunek nakladania i akcesoria do aplikacji, to juz naprawde tylko twoje widzi-mi-sie raczej zrezygnuj z "koleczkowania", bo tak mozesz akurat naciagac skore niepotrzebnie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:35   #2423
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A ja akurat wklepuję (paluchem w dodatku) ale faktycznie jak pisze Vril - nie rozciągać skóry. Tak samo przy żzywaniu kremów pod oczy. Podobno ma się wcierać* od zewnętrznego kącika do wewnętrznego a nie odwrotnie.


* "wcierać" to za mocne slowo lekko wklepywać.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:37   #2424
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

ja właśnie nie mogę jakoś przekonać do sypkiego korektora, chodź muszę przyznać, że Sunlight maskuje moje okropne cienie idealnie ale po nałożeniu jest jakiś taki "suchy" i się odznacza
nie wiem może ja jakoś go źle nakładam (mam pędzelek Oval Concealer) bo z tego co czytam dużo osób jest zadowolonych z tych korektorów
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:39   #2425
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Tak samo jak Susanna wklepuje korektor pod oczy paluchem
Jakos nie radze sobie pedzlakami w tych okolicach
Nawet Oval Concealer Brush specjalnie mi nie pomaga
(ja chyba jakies beztalencie jestem, musze jeszcze sprobowac z Eye Kabuki Brush)
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:40   #2426
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie nie mogę jakoś przekonać do sypkiego korektora, chodź muszę przyznać, że Sunlight maskuje moje okropne cienie idealnie ale po nałożeniu jest jakiś taki "suchy" i się odznacza
nie wiem może ja jakoś go źle nakładam (mam pędzelek Oval Concealer) bo z tego co czytam dużo osób jest zadowolonych z tych korektorów

Ja używam do korektora pod oczy baby kabuki świetnie się nim rozprowadza i nic się nie odznacza, a pędzla do korektora używam by punktowo korektor nałożyć
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:01   #2427
AdaD
Raczkowanie
 
Avatar AdaD
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 190
GG do AdaD
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czytałam gdzieś na forum Edm że fajnie wychodzi korektor pod oczy zmieszany z jojoba albo z jakimś kremem, wtedy podobno jest mniej widoczny w zmarszczkach i nie ma tynku ale osobiście jeszcze nie próbowałam ...
AdaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:05   #2428
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Malinn, współczuję.

Ja właśnie weszłam na ten wątek z chęcią napisania o rozsypanych proszkach w KAŻDYM zamówieniu które robiłam conajmniej jeden z bigów jest posypany nie wiem jak to się dzieje bo niby są nie otwierane (wszystko zawinięte w papiery itp itd) niby pozamykane na wszystkie spusty a i tak ZAWSZE coś jest lekko pokruszone po paczce

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś na forum Edm że fajnie wychodzi korektor pod oczy zmieszany z jojoba albo z jakimś kremem, wtedy podobno jest mniej widoczny w zmarszczkach i nie ma tynku ale osobiście jeszcze nie próbowałam ...
ja mam jedną próbeczkę sunlighta zmieszaną z kremem NIVEA, niby OK ale jakoś wolę jednak proszek nakładać już się przyzwyczaiłam na początku było mi trudno więc używałam tego "w kremie" i faktycznie było łatwiej
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-14 o 19:17
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:05   #2429
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AdaD Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś na forum Edm że fajnie wychodzi korektor pod oczy zmieszany z jojoba albo z jakimś kremem, wtedy podobno jest mniej widoczny w zmarszczkach i nie ma tynku ale osobiście jeszcze nie próbowałam ...
Chodzi o olej jojoba?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:10   #2430
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Malinn, współczuję.

Ja właśnie weszłam na ten wątek z chęcią napisania o rozsypanych proszkach w KAŻDYM zamówieniu które robiłam conajmniej jeden z bigów jest posypany nie wiem jak to się dzieje bo niby są nie otwierane (wszystko zawinięte w papiery itp itd) niby pozamykane na wszystkie sputsy a i tak ZAWSZE coś jest lekko pokruszone po paczce


ja mam jedną próbeczkę sunlighta zmieszaną z kremem NIVEA, niby OK ale jakoś wolę jednak proszek nakładać już się przyzwyczaiłam na początku było mi trudno więc używałam tego "w kremie"
też tak mam, że jak dochodzą kity zawsze jest coś wysypane ale to dlatego, że nie dociskają tych przeźroczystych wieczek tzn wciskają je ale za lekko
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.