Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 21:41   #1021
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

mhm, informuję, że mydeł Gamila nie ma stacjonarnie w Biolanderze, ale pewnie nie ma problemu z dostarczeniem ich do sklepu jak zamówisz wcześniej. Zdjęcia też można zrobić kosmetykom Zao.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 07:00   #1022
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
mhm, informuję, że mydeł Gamila nie ma stacjonarnie w Biolanderze, ale pewnie nie ma problemu z dostarczeniem ich do sklepu jak zamówisz wcześniej. Zdjęcia też można zrobić kosmetykom Zao.
dzięki to najpierw zamówię, potem pojadę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 09:13   #1023
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ale miałam znów nadrabiania! Wiecie mam problem z cerą Ogólnie wcześniejsze problemy - trądzik i przebarwienia nie są już problemem. Jak tylko coś się zaczyna dziać traktuję buzię tonikiem z NoaLab i po kilku dniach kuracji buzia jest znów czysta. Ale mam problem z przesuszeniem. Kremik z melisą dr.Hauschka jest zbyt lekki, Serum -35 z Receptur Babuszki bardzo słabiutko nawilża, a Owsiany GaiaCreams już się kończy Mam więc pytanie miałyście może kremiki Sylveco? Rokitnikowy lekki może? Może słyszałyście coś o nich?
Ja mam zestaw nagietkowy z Sylveco oraz krem pod oczy. Lekkiego kremu uzywam na zmiane z frakcja sojowa i jestem zadowolona. Wchlania sie do matu nie pozostawia tlustej warstwy. Tlusciocha stosuje zazwyczaj po peelingu migdalowym. Zluszczam sie ostatnio regularnie co 7-10 i proces ten przebiega bez zadnych zaczerwien ani podraznien wiec mysle, ze to zasluga kremu stosowanego na noc. Jesli masz ochote moge zrobic Ci probki

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
cześć koleżanki moje,

Wywołana przez effę () do tablicy postanowiłam się odezwać...dawno mnie nie było...najpierw praca, potem trochę problemów (które nadal mam, ale się zdystansowałam)i jakoś potem raz brak czasu, potem się wbić jakoś nie mogłam, potem nadrobić...i tak w kółko , no ale jestem.

w kwestii mojej pielęgnacji to nadal królują ruski, znów ostatnio popełniłyśmy z mel zamówienie jak to wam pisała (no właśnie, mel, próbowałaś już maskę? ciekawa jestem twojej opinii).
-Serum babuszkowe lubię bardzo i to obie wersję-35+ i 50+ ( z małym wskazanie na drugie). Już będę używac trzecie opakowanie niedługo
-bardzo mi spasował też tonik baikal nawilżający-też już druga butla czeka
-ciągle pasuje mi również złoty scrub, a i czeka na mnie brylantowy
-jakiś czas temu skusiłam się na krem do rąk natura siberica zimowy-i fajny, ale dla mnie za mało treściwy, za mało nawilża o odżywianiu nie wspomnę (także ku przestrodze piszę)
-doszłam do wniosku że żaden szampon naturalny nie domywa mi czapki tak jak bym chciała i wypracowałam metodę, że ok.1 raz w tyg.myję prostym slsem i włoski są super. A na codzien mam baikal oczyszczający (ma olej w składzie, więc dla mnie jest jak odżywczy) i dziegciowy, no i w spadku po tż neutralny NS (jak wam kiedyś pisałam na jego wrażliwą skórę głowy okazał się być za mało neutralny). No i teraz czeka u mel ten słynny czarny przeciwłupieżowiec, który ana tak zachwala
-od jakiegoś czasu kręce płyn micelarny z e-naturalne i jestem super zadowolona z niego
-a do mycia buzi najlepiej się sprawdził olejek myjący, który zrobiłam na bazie niefiltrowanej oliwy z oliwek z biedry
-pokusiłam się też o ukręcenie kremu a'la gaia i powiem wam, że w moim odczuciu mi się to udało-znaczy wiadomo, nie znam proporcji oryginału, niektóre oleje pozmieniałam, ale to co mi wyszło mocno przypomina prawdziwy, zarówno w wyglądzie jak i działaniu, a kosztuje absolutne grosze

-no i najważniejsze-znalazłam w końcu "swoje" minerały-anabelki golden fair

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

a w ogóle tak ostatnio pisała któraś z was o kremie NS tym on ma w opisie właśnie filtr 20-myślicie, że rzeczywiście zapewni jakąś podstawową ochronę?
i jak ma dwutlenek tytanu dość wysoko, to będzie krem-beton?
Czesc kochana ciesze sie bardzo, ze wrocilas
Zawsze jak uzywam bazdy pod cienie i korektora do brwi z alverde to o Tobie myslalam
Napisz koniecznie jak zrobilas kremik a la Gaia jestem strasznie ciekawa. Sama mialam kiedys ochote cos ukrecic ale z moimi dwoma lewymi raczkami to obawiam sie, ze nic dobrego z tego nie wyjdzie
Z wiesci z frontu to zakupilam 2 odzywki z YR z owsem i ta regenerujaca. Bardzo przyjemne sa. Regenerujaca podobna do maski tylko lzejsza bardzo nablyszcza wlosy.
Szampon z glinka Planeta Organica oczyszcza tak moco wlosy, ze az skrzypia do tego super pachnie jak Dior pure poison

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-25 o 09:23
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 09:49   #1024
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Czesc kochana ciesze sie bardzo, ze wrocilas
Zawsze jak uzywam bazdy pod cienie i korektora do brwi z alverde to o Tobie myslalam
Napisz koniecznie jak zrobilas kremik a la Gaia jestem strasznie ciekawa. Sama mialam kiedys ochote cos ukrecic ale z moimi dwoma lewymi raczkami to obawiam sie, ze nic dobrego z tego nie wyjdzie
Z wiesci z frontu to zakupilam 2 odzywki z YR z owsem i ta regenerujaca. Bardzo przyjemne sa. Regenerujaca podobna do maski tylko lzejsza bardzo nablyszcza wlosy.
Szampon z glinka Planeta Organica oczyszcza tak moco wlosy, ze az skrzypia do tego super pachnie jak Dior pure poison
Jesteś osobą, która zawsze najbardziej mnie kusi
A frakcje sojową też będę miała
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 09:54   #1025
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jesteś osobą, która zawsze najbardziej mnie kusi
A frakcje sojową też będę miała
oj tam oj tam za 9.9 zl ciezko bylo oprzec sie pokusie testowania w szczegolnosci, ze sklep mialam po drodze Po wyplacie jeszcze wezme sobie chyba maske
Promolciu kochana dziekuje za super niespodzianke koniecznie daj znac czym sie moge odwdzieczyc bo poszlalas kobieto
Ktory podklad podpasowal Ci najbardziej? po sloiczkach wniosuje ze jednak goldeny

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-25 o 10:30
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 14:33   #1026
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Ja już jakiś tydzień stosuję TO serum z ZSK.
Powiedzcie mi co to za witamina C w nim jest? Co oznacza SAP?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:30   #1027
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Ja już jakiś tydzień stosuję TO serum z ZSK.
Powiedzcie mi co to za witamina C w nim jest? Co oznacza SAP?
Sodium Ascorbyl Phosphate

Stabilna postać witaminy C - sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego.

Postać

Suchy, biały proszek (nie zawiera konserwantów), łatwo rozpuszczalny w wodzie, tworzy roztwory nawet w stosunku 1:1 (50%). Najbardziej stabilna w kosmetykach o pH powyżej 6.5.

Sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego jest prowitaminą – by mogła działać jak witamina C musi ulec reakcji hydrolizy (odłączenia grupy fosforanowej) katalizowanej przez fosfatazy. Enzymy te występują w skórze i tam następuje aktywacja, przekształcenie do postaci aktywnej witaminy C. Zastosowanie SAP umożliwia wprowadzenie wyższych stężeń witaminy C bez efektu podrażnienia w porównaniu ze stosowaniem czystego kwasu askorbinowego.

Zastosowanie

Użycie witaminy C (w szczególności SAP) w kosmetykach pozwala na uzyskanie wyższych stężeń kwasu askorbinowego w skórze właściwej niż w porównaniu z przyjmowaniem doustnych suplementów diety wzbogaconych o tę witaminę. Zalecane jest łączenie witaminy C i witaminy E by wzmóc ich działanie (w połączeniu wykazują wyższe aktywności przeciwutleniające niż gdy są osobno). Witamina C działa w roztworach wodnych, natomiast witamina E w olejach.

Cechy witaminy C
- jeden z najefektywniejszych naturalnych przeciwutleniaczy
- efektywnie chroni komórki skóry przed atakiem wolnych rodników
- uczestniczy w syntezie elastyny i kolagenu
- zapewnia delikatne działanie przeciwbakteryjne
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:54   #1028
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Czy moge prosic o jakies dokladniejsze opinie na temat serii Alvy (czerwona) ?Planuję zakup kremu oczyszczającego,myślę też nad tonikiem renenerującym, ale powiedzcie, czy on chociaż trochę nawilża?Z gory dzieki
Moim glownym problemem obecnie sa zaskorniki
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:35   #1029
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam oj tam za 9.9 zl ciezko bylo oprzec sie pokusie testowania w szczegolnosci, ze sklep mialam po drodze Po wyplacie jeszcze wezme sobie chyba maske
Promolciu kochana dziekuje za super niespodzianke koniecznie daj znac czym sie moge odwdzieczyc bo poszlalas kobieto
Ktory podklad podpasowal Ci najbardziej? po sloiczkach wniosuje ze jednak goldeny

tak, pasują mi goldeny, zamówiłam golden fairest
jeśli nic z tych co masz Ci nie podpasuje to doślę Ci próbkę jaśniutkiej żółci...a z tego co masz to chociaż formuły sobie potestujesz

przyszła gamila
ale jest problem...zamiast miętowego jest geranium...PiegiNaNosie co mam zrobić?

mam juz swój tonik azelo z noa....pierwsze wrażenia bardzo pozytywne...ładnie pachnie, nawilża, podszczypuje więc działa...czekam na więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gamila.jpg (120,7 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-02-25 o 20:43
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:41   #1030
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Chyba Ishani chciała miętowe?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 20:44   #1031
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Chyba Ishani chciała miętowe?
przepraszam, pomyliłam się.
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 20:49   #1032
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
przepraszam, pomyliłam się.
ok
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 22:46   #1033
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez SexPistols Pokaż wiadomość
Sodium Ascorbyl Phosphate

Stabilna postać witaminy C - sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego.

Postać

Suchy, biały proszek (nie zawiera konserwantów), łatwo rozpuszczalny w wodzie, tworzy roztwory nawet w stosunku 1:1 (50%). Najbardziej stabilna w kosmetykach o pH powyżej 6.5.

Sól sodowa monofosforanu kwasu askorbinowego jest prowitaminą – by mogła działać jak witamina C musi ulec reakcji hydrolizy (odłączenia grupy fosforanowej) katalizowanej przez fosfatazy. Enzymy te występują w skórze i tam następuje aktywacja, przekształcenie do postaci aktywnej witaminy C. Zastosowanie SAP umożliwia wprowadzenie wyższych stężeń witaminy C bez efektu podrażnienia w porównaniu ze stosowaniem czystego kwasu askorbinowego.

Zastosowanie

Użycie witaminy C (w szczególności SAP) w kosmetykach pozwala na uzyskanie wyższych stężeń kwasu askorbinowego w skórze właściwej niż w porównaniu z przyjmowaniem doustnych suplementów diety wzbogaconych o tę witaminę. Zalecane jest łączenie witaminy C i witaminy E by wzmóc ich działanie (w połączeniu wykazują wyższe aktywności przeciwutleniające niż gdy są osobno). Witamina C działa w roztworach wodnych, natomiast witamina E w olejach.

Cechy witaminy C
- jeden z najefektywniejszych naturalnych przeciwutleniaczy
- efektywnie chroni komórki skóry przed atakiem wolnych rodników
- uczestniczy w syntezie elastyny i kolagenu
- zapewnia delikatne działanie przeciwbakteryjne
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 23:21   #1034
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

tak, pasują mi goldeny, zamówiłam golden fairest
jeśli nic z tych co masz Ci nie podpasuje to doślę Ci próbkę jaśniutkiej żółci...a z tego co masz to chociaż formuły sobie potestujesz

przyszła gamila
ale jest problem...zamiast miętowego jest geranium...PiegiNaNosie co mam zrobić?

mam juz swój tonik azelo z noa....pierwsze wrażenia bardzo pozytywne...ładnie pachnie, nawilża, podszczypuje więc działa...czekam na więcej
A jaka formule zamowilas?? mi podpasowal golden fair kryjacy mam nadzieje, ze na 2 dni testow mi starczy i wtedy sie moze skusze na zakup pelnowymiarowego opakowania
za zakupy slicznie te mydelka sie prezentuja
Martus czekam na info jak sie moge odwdzieczyc za probki

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-25 o 23:24
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 06:33   #1035
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny testujcie mydła gamila to będę wiedziała czy kupować
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 06:57   #1036
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

przyszła gamila
ale jest problem...zamiast miętowego jest geranium...PiegiNaNosie co mam zrobić?

mam juz swój tonik azelo z noa....pierwsze wrażenia bardzo pozytywne...ładnie pachnie, nawilża, podszczypuje więc działa...czekam na więcej
mydełka pięknie wygladają czekam na szczegółową relację!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:37   #1037
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A w zielarni dalej brak wody różanej i nie mogę kliknąć

A tak w ogóle to miała ją któraś z Was?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 07:38   #1038
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

tak, pasują mi goldeny, zamówiłam golden fairest
jeśli nic z tych co masz Ci nie podpasuje to doślę Ci próbkę jaśniutkiej żółci...a z tego co masz to chociaż formuły sobie potestujesz

przyszła gamila
ale jest problem...zamiast miętowego jest geranium...PiegiNaNosie co mam zrobić?

mam juz swój tonik azelo z noa....pierwsze wrażenia bardzo pozytywne...ładnie pachnie, nawilża, podszczypuje więc działa...czekam na więcej

może być geranium
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 08:05   #1039
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny gratuluję mydełek Ja na swoje czekam.
Kupował ktoś już na kokardi.pl???
Pisałyście że jakiś wirus tam był,ceny naprawdę mają fajne a mi niedługo skończy sie ruski zestawik do włosów przy okazji może coś ze słynnych kosmetyków Alverde bym przetestowała,bo jakoś do tej pory nie miałam okazji
Promolcia widziałaś wczorajsze promo na Ariva,pisali że wszystkie zamówienia wysyłka gratis + rabaty ,napisałam do nich czy do Poland też gratis bo w koszyku wysyłkę mi naliczało,ale oczywiście odpowiedzi sie nie doczekałam.A już prawie kliknełam moje zamówionko ze 100%Pure
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 13:18   #1040
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effa zamówiłam golden fairest matujący

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluję mydełek Ja na swoje czekam.
Kupował ktoś już na kokardi.pl???
Pisałyście że jakiś wirus tam był,ceny naprawdę mają fajne a mi niedługo skończy sie ruski zestawik do włosów przy okazji może coś ze słynnych kosmetyków Alverde bym przetestowała,bo jakoś do tej pory nie miałam okazji
Promolcia widziałaś wczorajsze promo na Ariva,pisali że wszystkie zamówienia wysyłka gratis + rabaty ,napisałam do nich czy do Poland też gratis bo w koszyku wysyłkę mi naliczało,ale oczywiście odpowiedzi sie nie doczekałam.A już prawie kliknełam moje zamówionko ze 100%Pure
niestety do pl przesyłka nigdy nie będzie gratisowa
darmowe przesyłki sa tylko dla lokalsów
nie bądź taka - nie zamawiaj sama, napisz jak cos będziesz klikać
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 15:29   #1041
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Effa zamówiłam golden fairest matujący


niestety do pl przesyłka nigdy nie będzie gratisowa
darmowe przesyłki sa tylko dla lokalsów
nie bądź taka - nie zamawiaj sama, napisz jak cos będziesz klikać
Ok.Nawet o tobie pomyślałam bo przy kwocie powyżej 129$ było 20$ upustu akurat na przesyłkę,ale dopiero co tam coś klikałaś więc dałam Ci spokój.
Przy następnej promcji Cię pognębie
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:19   #1042
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A w zielarni dalej brak wody różanej i nie mogę kliknąć

A tak w ogóle to miała ją któraś z Was?
W Skarbcu natury mają
http://skarbiec-natury.pl/pl/searchq...C3%B3%C5%BCana

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

A i przywitać by się przydało.Dziewczyny ja z zapytaniem do znawczyń o Khadi hennęczy orzechowy brąz jest jaśniejszy od jasnego brązu?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2013-02-26 o 16:20
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:22   #1043
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A w zielarni dalej brak wody różanej i nie mogę kliknąć

A tak w ogóle to miała ją któraś z Was?
mówisz o tej wodzie ikarow? Ja nie miałam ale miałam inne z tej serii. W organeo jest.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
A i przywitać by się przydało.Dziewczyny ja z zapytaniem do znawczyń o Khadi hennęczy orzechowy brąz jest jaśniejszy od jasnego brązu?
a jednak

cześć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:25   #1044
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mówisz o tej wodzie ikarow? Ja nie miałam ale miałam inne z tej serii. W organeo jest.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



a jednak

cześć
Twoja sprawka Małgoś
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:27   #1045
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Czy moge prosic o jakies dokladniejsze opinie na temat serii Alvy (czerwona) ?Planuję zakup kremu oczyszczającego,myślę też nad tonikiem renenerującym, ale powiedzcie, czy on chociaż trochę nawilża?Z gory dzieki.
Moim glownym problemem obecnie sa zaskorniki
Niestety nie mam żadnych doświadczeń z kremem z tej serii... ale jeśli chodzi o zaskórniki to uparcie wszystkim polecam złuszczanie skóry, nie wydaje mi się, by istniała skuteczniejsza metoda. Jeśli się zastanowimy - to skóta mająca rozszerzone i zanieczyszcone pory musi się odnowić; trzeba jej te pory zmniejszyć, żeby puste znów się nie zatykały. Więc trzeba przyspieszyć proces złuszczania, aby nowa skóra odbudowywała się już bez tych pustych miejsc. Na to tylko kwasy.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:36   #1046
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam żadnych doświadczeń z kremem z tej serii... ale jeśli chodzi o zaskórniki to uparcie wszystkim polecam złuszczanie skóry, nie wydaje mi się, by istniała skuteczniejsza metoda. Jeśli się zastanowimy - to skóta mająca rozszerzone i zanieczyszcone pory musi się odnowić; trzeba jej te pory zmniejszyć, żeby puste znów się nie zatykały. Więc trzeba przyspieszyć proces złuszczania, aby nowa skóra odbudowywała się już bez tych pustych miejsc. Na to tylko kwasy.
A jak kwasy to filtry, jak filtry to zapchanie przynamniej u mnie.wiec wracamy do punktu wyjscia niestety
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:43   #1047
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
A jak kwasy to filtry, jak filtry to zapchanie przynamniej u mnie.wiec wracamy do punktu wyjscia niestety
to spróbuj chociaż z migdałem, jest stosunkowo bezpieczny; albo glukonolacton, cokolwiek. chociaż ja poleciałam ostro, diacneal (już nieistniejący) i w jeden sezon (kwasowy) cyli na wiosnę pozbyłam się problemu w 90%.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:46   #1048
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
W Skarbcu natury mają
http://skarbiec-natury.pl/pl/searchq...C3%B3%C5%BCana

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

A i przywitać by się przydało.Dziewczyny ja z zapytaniem do znawczyń o Khadi hennęczy orzechowy brąz jest jaśniejszy od jasnego brązu?
ddiana mnie orzechowy brąz wyszedł jak nie orzech tylko mleczna czekolada-ciemniak
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:48   #1049
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to spróbuj chociaż z migdałem, jest stosunkowo bezpieczny; albo glukonolacton, cokolwiek. chociaż ja poleciałam ostro, diacneal (już nieistniejący) i w jeden sezon (kwasowy) cyli na wiosnę pozbyłam się problemu w 90%.
uzywałam niedawno kremu pharmaceris z 5% migdalowym, ale przestalam, bo zaczely bo filtry mi nie spasowaly.Jakie trzeba miec min stezenie migdala zeby to cos dalo?I czy efekt jest trwaly?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 16:57   #1050
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ddiana mnie orzechowy brąz wyszedł jak nie orzech tylko mleczna czekolada-ciemniak
Aniu,a jaki masz naturalny kolor włosów?ja mam takie myszowate,niby ciemny blond/szatynka.Teraz mam brąz i niekorzystnie wygladam,chciałabym jakieś jaśniejsze.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.