Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-19, 14:38   #4981
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez tamarixa Pokaż wiadomość
zacznijmy od tego, ze jak sama napisałaś masz blizy, a na to kwasy na pewno nie pomoga, a poza tym nie mozna ich robić latem kiedy jest slonce bo dopiero wted mozna nabawić sie przebarwień, chyba ze smarowałabys sie 24h blokerem mikro te nie powinno sie robić w sezonie na opalanie, chociaz ja jestem od niej uzależniona, co 2tyg na zmianę mezoterapia tylko ja nie mam problemow ze skora, jedynie to ze mam strasznie przesuszona samemu robiebia kwasow tez nie polecam bo mozna sobie krzywde zrobic i czesto po kwasach skora zanim sie poprawi wyglada jeszcze gorzej... Lepiej jest przeczekac okres wakacyjny i zajac sie twarza na jesieni, choc na blizny nie ma niezawodnej metody jak na cellulit i rozstepy;(
jestem tu nowqa takze witam moj TZ tez lubi hak inni sor za mna ogladaja i nie odatepuje mnie wtedy na krok dlugobhuz jeatescie razem,
1) Mój filtr na co dzien to 50 w ilości zalecanej przez dermatologów, bo biała jak ściana jestem i poparzeń się boję. więc tu nie byłoby problemu.
2) Blizny są płytkie, bo mówiąc blizny mam na myśli dołki i nierówności na powierzchni skóry. Przebarwień trochę jest ale też bez przesady, dlatego myślałam, że kilka zabiegów kwasami powinno złuszczyć i wyrównać skórę. Tym bardziej, że moja skóra bardzo dobrze reaguje na niskie stężenia kwasów w kremach.
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 14:39   #4982
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość


U mnie nie rozdają darmowych
A jednak ktoś tu jest
Co tam ciekawego u Ciebie Kudliku?
Ja siedzę w pracy ale pogoda za oknem nie dobija i chciałam się tu rozweselić...
Spotkałaś dziś jakiegoś przystojniaka?
Z mojego miasta chyba wszyscy wyjechali? Absolutna niepogoda na dworze
Nie ma ładnych widoków a i do Rossa daleko !
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 15:16   #4983
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej? PART II

Jutro musi być w moim mieście piękna pogoda jest super koncert i mam nadzieje, ze sie porzadnie wywsciekam
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 15:35   #4984
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – c

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
oooo cenna informacja

to dziewczęta, która chętna na założenie nowego wątku ?


Ja juz po kilerze Chodakowskiej i po 2 filmikach mel b jakaś taka padnięta dzisiaj jestem, chyba przedobrzyłam z ilością snu. Idę teraz się wykąpać [będę golić nogi, także może przyniosę do łazienki całą apteczkę ] i muszę zrobić małe pranko dzisiaj cały dotychczasowy dzień przebimbałam


ja lubię te szampony Dove, bowiem wczoraj dokonałam wielkiego odkrycia ich zapach utrzymuje mi się na włosach. Myłam włosy przedwczoraj wieczorem i do tej pory ładnie pachną szamponem. Do tej pory miałam tak tylko z Aussie. Także bardzo fajna sprawa No i są bardzo, ale to bardzo wydajne
Drogie Kobietki jestem chętna do założenia nowego wątku

To nie jest takie trudne

link do III części

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2013-07-19 o 15:38
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.