Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 16:27   #511
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
I o to chodzi.
Trudno mi wierzyć osobie, która cała czas kłamała i pewnie nadal kłamie, że to był wypadek. Mam tylko nadzieje, że kiedyś wyjdzie na jaw, co się tak naprawdę stało (marzenie ściętej głowy? pewnie tak)


Też mam duże wątpliwości czy to był wypadek.

Katarzyna powinna mieć co najmniej 2 sprawy jeszcze.Poza dziwnym wypadkiem (?) Madzi powinna mieć sprawę o zbeszczeszczenie zwłok i narażenie państwa na koszty przez wymyślenie faktu porwania.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:42   #512
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Przypadkowa mina Katarzyny W. wywarła na mnie okropne wrażenie.
Wygląda to na "udało mi się" .
http://www.fakt.pl/150-metrowy-apart...,146981,1.html

Im więcej się wie o tej sprawie, im więcej nieścisłości w zeznaniach o czym mówi sama prokuratura tym bardziej zastanawia mnie: dlaczego niewinni ludzie tak kłamią ? Człowiek niewinny, nie mający niczego do ukrycia mówi prawdę. Przynajmniej tak uważam.

Zmieniłam o nich zdanie. Nie żal mi ich.

Czy ona się śmieje???
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:51   #513
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Też mam duże wątpliwości czy to był wypadek.

Katarzyna powinna mieć co najmniej 2 sprawy jeszcze.Poza dziwnym wypadkiem (?) Madzi powinna mieć sprawę o zbeszczeszczenie zwłok i narażenie państwa na koszty przez wymyślenie faktu porwania.
Oczywiście za jej szopkę zapłaciliśmy my
Cóż, nasze prawo karze grzywna starszych dziadków, którzy z biedy poszli do lasu po chrust by ogrzać się, a tu takie cyrki.
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:54   #514
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Mnie uderza jego zachowanie, te wszystkie "Kasia to, Kasia tamto, nasze małżeństwo siamto"... człowiek ma ochotę nim potrząsnąć - człowieku, zmarło ci dziecko, gdzie w tym wszystkim ono jest, że nawet słowem się nie zająkniesz o jego stracie. A tak, pozostaje okrutne wrażenie, że właściwie cała sytuacja może być mu na rękę, bo nie ma dziecka, na które jeszcze nie czuli się gotowi.


Rutkowski powiedział: "Myślę, że Katarzyna mogłaby pracować jako ekspedientka, albo w telemarketingu."

On chyba żartuje?W obu przypadkach ludzie by jej nie dali normalnie pracować, o ile nie byłoby gorzej.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:58   #515
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość


Rutkowski powiedział: "Myślę, że Katarzyna mogłaby pracować jako ekspedientka, albo w telemarketingu."

On chyba żartuje?W obu przypadkach ludzie by jej nie dali normalnie pracować, o ile nie byłoby gorzej.
Przynajmniej sklep będzie miał wiekszy utarg, jak Katarzyna stanei za ladą
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:01   #516
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez preetamsingh Pokaż wiadomość
Przynajmniej sklep będzie miał wiekszy utarg, jak Katarzyna stanei za ladą
Życzę im tego utargu, bo sporą część z niego musieliby wydać na dodatkową ochronę. Chociaż myślę, że i to na niewiele by się zdało.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:05   #517
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Oczywiście za jej szopkę zapłaciliśmy my
Cóż, nasze prawo karze grzywna starszych dziadków, którzy z biedy poszli do lasu po chrust by ogrzać się, a tu takie cyrki.
Masz rację. Myślę że Polska powinna zmienić prawo i zrobić je bardziej rygorystycznym. Wiem że więzienia są przepełnione, ale dlaczego np złodzieja, kogoś skorumpowanego, kogoś kto nie płaci np podatków wsadzają do paki (i zajmują miejsce)- mogliby dać na przymusowe roboty publiczne, nawet jakiegoś dyrektora, myślę że to by była też dotkliwa kara a i wokół nas byłoby czyściej... Kogoś kto jest oskarżony o spowodoawanie śmierci absolutnie nie powinno się wypuszczać z więzienia. Choć polskie prawo i osoby je ustanawiające chyba uważają że pozbawienie zycia maleństwa nawet nieumyślne nie jest niczym nadzwyczajnym, zwykłe przestępstwo zagrożone karą do 5 lt poz. wolności. Dla przykładu podam że korupcja, przyjmowanie korzyści majątkowych jest zagrożone karą do 8 lat pozb. wolności

Za zbeszczeszczenie zwłok nie może być oskarżona, bo ukrywała "dowód" swojej winy- nawet jeśli tym "dowodem" jest ciało ludzkie, a obywatel ma do tego prawo, ma prawo kłamać, ma prawo manipulować, ma prawo zbeszcześcić zwłoki. Super mamy prawo w naszym nowoczesnym kraju

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość


Rutkowski powiedział: "Myślę, że Katarzyna mogłaby pracować jako ekspedientka, albo w telemarketingu."

On chyba żartuje?W obu przypadkach ludzie by jej nie dali normalnie pracować, o ile nie byłoby gorzej.
R utkowski to taki maczo, stylizujący się na wybawiciela narodu, zawsze pierwszy, zawsze najlepiej poinformowany, śmieszy mnie jego parcie na sławę...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:05   #518
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Nie bardzo znam się na prawie, ale strasznie dziwi mnie fakt jej bycia na wolności i planowaniu "wyjazdu za granicę"
W ogóle ta cała sytuacja mnie śmieszy już teraz. Wszyscy skupiają się na ich wspólnym życiu itp. Szkoda , że tego "świetnego" nowego i lepszego życia nie zobaczy ich córeczka!

Jak dla mnie powinna spędzić w więzieniu długie lata! Nie za to, że dziecko jej wypadło, że był to być może nieszczęśliwy wypadek ( jeśli to okaże się prawdą) , ale za to że potraktowała córkę gorzej niż psa, zakopując ją w jakimś gruzowisku!
Czy świat już totalnie oszalał?! Jak takiej osobie można współczuć?!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:46   #519
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;32607322]I tylko wstyd, że przy TAKIM OGROMIE wątpliwości, niejasności, przy braku jednoznacznej możliwości stwierdzenia niewinności - ci ludzie są na wolności, i traktowani jak wielcy pokrzywdzeni. Wstyd nie tylko dla policji, prokuratury - ale dla całego kraju, że ma tak durne prawo.[/QUOTE]


yyyy ale jaki wstyd ?? wszystko działa zgodnie z prawem - nie ma dowodów, nie ma za co nikogo zamykac ... wstyd to by byl jakby w Polsce bez dowodów na bazie samych domysłów ludzi do wiezien pakowali ...
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:12   #520
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Czyli za bezczeszczenie zwłok, obciążenie państwa kwotą prawie pół miliona zł skutkuje tym, że dostaje się mieszkanie i pracę.

A żałoba wygląda tak, że się lata z telewizji od telewizji i włosy farbuje.

Ten chłopak jest taki beznadziejny i wkurz*****, nie dość sam lata do mediów to później mówi jacy ludzie sa niedobrzy i jak to wszędzie nos wtykają.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:25   #521
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Niestety, ale kolejny raz potwierdza się jedno: w Polsce nadal pokutuje to, że dziecko należy do dorosłych i cokolwiek z nim zrobią to w sumie trzeba być wyrozumiałym i jeszcze ich po główkach pogłaskać. Za dzieckiem 5 minut żalu, za biednymi dorosłymi, którzy zrobili mu krzywdę - chcący, czy niechcący - wielki płacz i pomaganie. Tak, jak napisała Oliath - tu nie chodzi o mieszkanie, wyjazd w "ciepłe kraje", czy cokolwiek innego, ale o niewłaściwy przekaz, jakieś takie poczucie, że nie zachowano tu proporcji pomiędzy tragedią, a pomocą dla osób, które się mimo wszystko do tego przyczyniły.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 19:28   #522
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Czyli za bezczeszczenie zwłok, obciążenie państwa kwotą prawie pół miliona zł skutkuje tym, że dostaje się mieszkanie i pracę.

A żałoba wygląda tak, że się lata z telewizji od telewizji i włosy farbuje.

Ten chłopak jest taki beznadziejny i wkurz*****, nie dość sam lata do mediów to później mówi jacy ludzie sa niedobrzy i jak to wszędzie nos wtykają.
troche od zlej strony na to patrzysz, wyobrazasz sobie zeby ci ludzie teraz normalnie mogli zyc w Sosnowcu, co rano isc do pracy, na zakupy, na spacer ?? Wariatów chetnych do wyladowania flustracji nie brakuje - lincz gwarantowany ... kolejna tragedia. Ludzie i tak zawsze wiedza lepiej i swoja sprawiedliwosc wymierzyc by chcieli.

Co do pieniedzy panstwowych, wiesz ile pieniedzy idzie na pojedyncze rozstrzygniecia w sadach i roznych organach administracji typu ... Kowalski zlozyl donos na Nowaka, ze ten pali na klatce a przeciez palenie w miejscach publiczych jest zabronione lub prosze przeprowadzic sledztwo poniewaz Ichcinski ma dom i samochód a nie pracuje bo nie wychodzi co rano z domu, pewnie robi jakies przekrety (suma sumarum okazuje sie, ze Ichcinski jest np. pisarzem i pracuje w domu).
Co do żałoby - ich sprawa ... nikt nie ma prawa nazucac nikomu obrazowego przezywania czegos wg. swoich idei i odczuc. Nikt nie siedzi tam z nimi w domu i niewie jak to naprawde wszystko wyglada.
Załobe sie nosi w sercu a nie dla ludzi.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:33   #523
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
troche od zlej strony na to patrzysz, wyobrazasz sobie zeby ci ludzie teraz normalnie mogli zyc w Sosnowcu, co rano isc do pracy, na zakupy, na spacer ?? Wariatów chetnych do wyladowania flustracji nie brakuje - lincz gwarantowany ... kolejna tragedia. Ludzie i tak zawsze wiedza lepiej i swoja sprawiedliwosc wymierzyc by chcieli.

Co do pieniedzy panstwowych, wiesz ile pieniedzy idzie na pojedyncze rozstrzygniecia w sadach i roznych organach administracji typu ... Kowalski zlozyl donos na Nowaka, ze ten pali na klatce a przeciez palenie w miejscach publiczych jest zabronione lub prosze przeprowadzic sledztwo poniewaz Ichcinski ma dom i samochód a nie pracuje bo nie wychodzi co rano z domu, pewnie robi jakies przekrety (suma sumarum okazuje sie, ze Ichcinski jest np. pisarzem i pracuje w domu).
Co do żałoby - ich sprawa ... nikt nie ma prawa nazucac nikomu obrazowego przezywania czegos wg. swoich idei i odczuc. Nikt nie siedzi tam z nimi w domu i niewie jak to naprawde wszystko wyglada.
Załobe sie nosi w sercu a nie dla ludzi.
taaa,oni akurat ukryli ją nadzwyczaj głęboko
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:35   #524
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
troche od zlej strony na to patrzysz, wyobrazasz sobie zeby ci ludzie teraz normalnie mogli zyc w Sosnowcu, co rano isc do pracy, na zakupy, na spacer ?? Wariatów chetnych do wyladowania flustracji nie brakuje - lincz gwarantowany ... kolejna tragedia. Ludzie i tak zawsze wiedza lepiej i swoja sprawiedliwosc wymierzyc by chcieli.
A, że tak spytam: czy oni pomyśleli o tym, robiąc całą tę szopkę?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:44   #525
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
taaa,oni akurat ukryli ją nadzwyczaj głęboko

no umówmy sie, ze tego niewiemy, nie siedzimy im w głowach, mnie tez pare rzeczy dziwi, ale nie chce pluc na nikogo ... nie zaluje im ochrony ani nowego zycia, lepsze to niz by mieli ich zatłuc na ulicy.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;32614556]A, że tak spytam: czy oni pomyśleli o tym, robiąc całą tę szopkę? [/QUOTE]
ale jaka szopke? matka sie zachowala jak sie zachowala ... moze spanikowała, czula nacisk rodziny ze nie radzi sobie z dzieckiem, czuła wstyd, działała w amoku - niewiem co jej tam w glowie siedzi, jakies tam problemy ze soba ma to jest pewne. Ona juz ma nauczke do konca zycia, presja taka ze ja dziekuje. Ojciec jesli faktycznie nie wiedział bogu ducha winny a rodzina ? Co rodzina winna?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:01   #526
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ale jaka szopke? matka sie zachowala jak sie zachowala ... moze spanikowała, czula nacisk rodziny ze nie radzi sobie z dzieckiem, czuła wstyd, działała w amoku - niewiem co jej tam w glowie siedzi, jakies tam problemy ze soba ma to jest pewne. Ona juz ma nauczke do konca zycia, presja taka ze ja dziekuje. Ojciec jesli faktycznie nie wiedział bogu ducha winny a rodzina ? Co rodzina winna?
Pytanie nie do mnie, ale moim zdaniem to, co zrobiła w tv to była szopka - matka, której dziecko nie żyje udaje, że ktoś je porwał ... teraz mówi, że musi wyjechać bo ludzie jej nie dadzą "żyć w spokoju".
Ja się pytam - czego ona/oni się spodziewali ? Kwiatów za wprowadzanie opinii publicznej w błąd ? Etatu w tv i darmowych wejściówek do kina? Ile trzeba w sobie mieć samaniewiemczego, żeby po śmierci dziecka i wyrzuceniu ciała odwalać takie coś ?
Przecież oni śmieją się wszystkim teraz w twarz.

Ona nawet nie przeprosiła ludzi, którzy brali udział w poszukiwaniach - ma to w czarnej du.pie
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2012-02-28 o 20:03
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:18   #527
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no umówmy sie, ze tego niewiemy, nie siedzimy im w głowach, mnie tez pare rzeczy dziwi, ale nie chce pluc na nikogo ... nie zaluje im ochrony ani nowego zycia, lepsze to niz by mieli ich zatłuc na ulicy.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------


ale jaka szopke? matka sie zachowala jak sie zachowala ... moze spanikowała, czula nacisk rodziny ze nie radzi sobie z dzieckiem, czuła wstyd, działała w amoku - niewiem co jej tam w glowie siedzi, jakies tam problemy ze soba ma to jest pewne. Ona juz ma nauczke do konca zycia, presja taka ze ja dziekuje. Ojciec jesli faktycznie nie wiedział bogu ducha winny a rodzina ? Co rodzina winna?
rozumiem że kłamała idąc w zaparte też działała w amoku? I to przez tydzień?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:24   #528
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale moim zdaniem to, co zrobiła w tv to była szopka - matka, której dziecko nie żyje udaje, że ktoś je porwał ... teraz mówi, że musi wyjechać bo ludzie jej nie dadzą "żyć w spokoju".
Ja się pytam - czego ona/oni się spodziewali ? Kwiatów za wprowadzanie opinii publicznej w błąd ? Etatu w tv i darmowych wejściówek do kina? Ile trzeba w sobie mieć samaniewiemczego, żeby po śmierci dziecka i wyrzuceniu ciała odwalać takie coś ?
Przecież oni śmieją się wszystkim teraz w twarz.

Ona nawet nie przeprosiła ludzi, którzy brali udział w poszukiwaniach - ma to w czarnej du.pie
Ciezko mi ocenic zachowanie osoby która ma i miała problemy ze sobą, zrobila co zrobiła, media podchwyciły i wszystko popłyneło juz swoim tokiem. Rutkowski nagłosnil sprawe bo tak on działa (i dobrze ze tak działa, jest porwanie - ma byc głosno, zeby sie porywacz za przeproszeniem posr*** w przedbiegach) i co ona miała zrobić, szła w to kłamstwo im dalej w las tym ciemniej pograzajac sie coraz bardziej. Jak juz sie koło zaczelo toczyc to ciezko było zatrzymac. Widocznie do konca łudzila sie ze sprawa na jaw nie wyjdzie. Jakby odmawiala wywiadów to bylaby mało wiarygodna, musiała łgać stad ta cała afera sie rozpetała. Ja psychologiem nie jestem ale ciezko powiedziec jakby sie kazde z nas zachowało, tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
rozumiem że kłamała idąc w zaparte też działała w amoku? I to przez tydzień?
widocznie tak bardzo obawiala sie o to co teraz z nia bedzie, ze juz szła w zaparte nie majac nic do stracenia.
Nie pytajcie mnie o konstrukcje jej psychiki bo ja psychologiem nie jestem, moge jedynie sie domyslac jaka ogromna presje musi czuc taka osoba kiedy oczy calej Polski sa na nia skierowane, moze nie sadzila ze sprawa nabieze takiego rozgłosu - wkoncu Rutkowki zaczal dzialac z polecenia ojca dziecka.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:27   #529
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ciezko mi ocenic zachowanie osoby która ma i miała problemy ze sobą, zrobila co zrobiła, media podchwyciły i wszystko popłyneło juz swoim tokiem. Rutkowski nagłosnil sprawe bo tak on działa (i dobrze ze tak działa, jest porwanie - ma byc głosno, zeby sie porywacz za przeproszeniem posr*** w przedbiegach) i co ona miała zrobić, szła w to kłamstwo im dalej w las tym ciemniej pograzajac sie coraz bardziej. Jak juz sie koło zaczelo toczyc to ciezko było zatrzymac. Widocznie do konca łudzila sie ze sprawa na jaw nie wyjdzie. Jakby odmawiala wywiadów to bylaby mało wiarygodna, musiała łgać stad ta cała afera sie rozpetała. Ja psychologiem nie jestem ale ciezko powiedziec jakby sie kazde z nas zachowało, tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzono.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



widocznie tak bardzo obawiala sie o to co teraz z nia bedzie, ze juz szła w zaparte nie majac nic do stracenia.
Nie pytajcie mnie o konstrukcje jej psychiki bo ja psychologiem nie jestem, moge jedynie sie domyslac jaka ogromna presje musi czuc taka osoba kiedy oczy calej Polski sa na nia skierowane, moze nie sadzila ze sprawa nabieze takiego rozgłosu - wkoncu Rutkowki zaczal dzialac z polecenia ojca dziecka.
Zgadzam się z Tobą w 100%
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 21:19   #530
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

ale jaki ona może mieć kręgosłup moralny patrząc na swojego męża przez tydzień który widać przejmował się tą sprawą? To on chodził rozklejał ogłoszenia, on się wypowiadał i apelował o oddanie dziecka.
Jak dla mnie ona jest nikim. Nie wyobrażam sobie okłamywać męża, grać na uczuciach. I pieprzyć jej amok. Pod wpływem amoku jest się przez kilka godzin, bo jeśli jest ktoś w nim przez tydzień to nie ma opcji żeby nie trafił do psychiatryka przez wykończenie psychiczne/zwariowanie.
Jej działania były bardzo przemyślane i nie widzę tu ani krzty prawdy w słowach "działałam pod wpływem szału/emocji/amoku"
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:32   #531
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ale jaki ona może mieć kręgosłup moralny patrząc na swojego męża przez tydzień który widać przejmował się tą sprawą? To on chodził rozklejał ogłoszenia, on się wypowiadał i apelował o oddanie dziecka.
Jak dla mnie ona jest nikim. Nie wyobrażam sobie okłamywać męża, grać na uczuciach. I pieprzyć jej amok. Pod wpływem amoku jest się przez kilka godzin, bo jeśli jest ktoś w nim przez tydzień to nie ma opcji żeby nie trafił do psychiatryka przez wykończenie psychiczne/zwariowanie.
Jej działania były bardzo przemyślane i nie widzę tu ani krzty prawdy w słowach "działałam pod wpływem szału/emocji/amoku"
W czasie chowania dziecka pod gruzem, miała pełną świadomość tego co robi, wiec tym bardziej nie uwierzę, ze później nagle działała w amoku. Była badana i wygląda na to, że do psychiatryka sie nie nadaje. Moim zdaniem to niezła spryciula, wie czego chce, a czego nie chce i działa z pełną świadomością.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:45   #532
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ale jaki ona może mieć kręgosłup moralny patrząc na swojego męża przez tydzień który widać przejmował się tą sprawą? To on chodził rozklejał ogłoszenia, on się wypowiadał i apelował o oddanie dziecka.
Jak dla mnie ona jest nikim. Nie wyobrażam sobie okłamywać męża, grać na uczuciach. I pieprzyć jej amok. Pod wpływem amoku jest się przez kilka godzin, bo jeśli jest ktoś w nim przez tydzień to nie ma opcji żeby nie trafił do psychiatryka przez wykończenie psychiczne/zwariowanie.
Jej działania były bardzo przemyślane i nie widzę tu ani krzty prawdy w słowach "działałam pod wpływem szału/emocji/amoku"
tego nie mozesz wiedziec, mozesz przypuszczać i o ile nie jestes psychiatra ani psychologiem nie masz równiez wiedzy jak dziwne i zaskakujace moga byc zachowania ludzkie w różnych sytuacjach. Mozesz jedynie szufladkowac ludzi wg wlasnych hierarchi, ale to i tak nic nie wnosi do sprawy - dzieki temu nakrecacie ta cala spirale, taka siaka i owaka, zabic, zamknac, zlinczowac ... a poźniej lament, jak oni smią dawac im ochrone
Co do wytrwałości w kłamstwie i amoku ... seryjni gwałciciele i mordercy latami nie schwytani okazywali sie przykladnymi mężami, dobrymi pracownikami, kochajacymi ojcami, wujkami itp itd ... wg wywiadu srodowiskowego przykladnymi obywatelami.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
W czasie chowania dziecka pod gruzem, miała pełną świadomość tego co robi, wiec tym bardziej nie uwierzę, ze później nagle działała w amoku. Była badana i wygląda na to, że do psychiatryka sie nie nadaje. Moim zdaniem to niezła spryciula, wie czego chce, a czego nie chce i działa z pełną świadomością.
yyy ale ze niby co? ludzie z depresjami, nerwicami nadaja sie wylacznie do psychiatryka bo sa niepoczytalni?? Ci ludzie normalnie funkcjonują sa poczytalni ale maja problemy ów natury.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:50   #533
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niestety, ale kolejny raz potwierdza się jedno: w Polsce nadal pokutuje to, że dziecko należy do dorosłych i cokolwiek z nim zrobią to w sumie trzeba być wyrozumiałym i jeszcze ich po główkach pogłaskać. Za dzieckiem 5 minut żalu, za biednymi dorosłymi, którzy zrobili mu krzywdę - chcący, czy niechcący - wielki płacz i pomaganie. Tak, jak napisała Oliath - tu nie chodzi o mieszkanie, wyjazd w "ciepłe kraje", czy cokolwiek innego, ale o niewłaściwy przekaz, jakieś takie poczucie, że nie zachowano tu proporcji pomiędzy tragedią, a pomocą dla osób, które się mimo wszystko do tego przyczyniły.
dokladnie. To już przegięcie. Wcale bym się nie zdziwila gdyby co niektórzy poszli w ich ślady,zeby se los polepszyć (są takie czubki)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:05   #534
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
troche od zlej strony na to patrzysz, wyobrazasz sobie zeby ci ludzie teraz normalnie mogli zyc w Sosnowcu, co rano isc do pracy, na zakupy, na spacer ?? Wariatów chetnych do wyladowania flustracji nie brakuje - lincz gwarantowany ... kolejna tragedia. Ludzie i tak zawsze wiedza lepiej i swoja sprawiedliwosc wymierzyc by chcieli.

Co do pieniedzy panstwowych, wiesz ile pieniedzy idzie na pojedyncze rozstrzygniecia w sadach i roznych organach administracji typu ... Kowalski zlozyl donos na Nowaka, ze ten pali na klatce a przeciez palenie w miejscach publiczych jest zabronione lub prosze przeprowadzic sledztwo poniewaz Ichcinski ma dom i samochód a nie pracuje bo nie wychodzi co rano z domu, pewnie robi jakies przekrety (suma sumarum okazuje sie, ze Ichcinski jest np. pisarzem i pracuje w domu).
Co do żałoby - ich sprawa ... nikt nie ma prawa nazucac nikomu obrazowego przezywania czegos wg. swoich idei i odczuc. Nikt nie siedzi tam z nimi w domu i niewie jak to naprawde wszystko wyglada.
Załobe sie nosi w sercu a nie dla ludzi.
Panna ściemniała, wyrzuciła swoje dziecko jak śmieci, zrobiła szopkę, jej rodzinka lata po konferencjach i obrzuca się błotem, mężuś udziela wywiadów by zaraz nadawać na tabloidy.

Patrze na to od bardzo dobrej strony.

Nawet za nieumyslne spowodowanie śmierci, za zbeszczeszczenie zwłok, za nieudzielenie pomocy nie bedzie karana i jeszcze ma mieć mieszkanie i pracę zorganizowaną

To, że nie może już wrócić do Sosnowca to tylko i wyłącznie ich wina bo gdyby nie szopka i gdyby zadzwoniła na pogotowie, żeby dziecko ratowali jak niby jej upadło to nic by się nie stało.

Zrobiła sobie z nas jaja za tyle kasy...

No żałobe nosi się w sercu to zobacz jak oni się obnoszą swym smutkiem.

Pozatym ona sama tych zwłok nie ukryła i dziwi mnie to, że policja tak na to wszystko pozwala ale no cóż - Polska...

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
[/COLOR]
yyy ale ze niby co? ludzie z depresjami, nerwicami nadaja sie wylacznie do psychiatryka bo sa niepoczytalni?? Ci ludzie normalnie funkcjonują sa poczytalni ale maja problemy ów natury.
Było już dawno, że działała świadomie z pełną poczytalnością.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ale jaki ona może mieć kręgosłup moralny patrząc na swojego męża przez tydzień który widać przejmował się tą sprawą? To on chodził rozklejał ogłoszenia, on się wypowiadał i apelował o oddanie dziecka.
Jak dla mnie ona jest nikim. Nie wyobrażam sobie okłamywać męża, grać na uczuciach. I pieprzyć jej amok. Pod wpływem amoku jest się przez kilka godzin, bo jeśli jest ktoś w nim przez tydzień to nie ma opcji żeby nie trafił do psychiatryka przez wykończenie psychiczne/zwariowanie.
Jej działania były bardzo przemyślane i nie widzę tu ani krzty prawdy w słowach "działałam pod wpływem szału/emocji/amoku"
Ojczulek to pewnie wiedział co się z dzieckiem stało - bardzo dobrze to widać na nagraniu jak dowiaduje się że dziecko nie żyje.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:19   #535
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Panna ściemniała, wyrzuciła swoje dziecko jak śmieci, zrobiła szopkę, jej rodzinka lata po konferencjach i obrzuca się błotem, mężuś udziela wywiadów by zaraz nadawać na tabloidy.

Patrze na to od bardzo dobrej strony.

Nawet za nieumyslne spowodowanie śmierci, za zbeszczeszczenie zwłok, za nieudzielenie pomocy nie bedzie karana i jeszcze ma mieć mieszkanie i pracę zorganizowaną

To, że nie może już wrócić do Sosnowca to tylko i wyłącznie ich wina bo gdyby nie szopka i gdyby zadzwoniła na pogotowie, żeby dziecko ratowali jak niby jej upadło to nic by się nie stało.

Zrobiła sobie z nas jaja za tyle kasy...

No żałobe nosi się w sercu to zobacz jak oni się obnoszą swym smutkiem.

Pozatym ona sama tych zwłok nie ukryła i dziwi mnie to, że policja tak na to wszystko pozwala ale no cóż - Polska...

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Było już dawno, że działała świadomie z pełną poczytalnością.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



Ojczulek to pewnie wiedział co się z dzieckiem stało - bardzo dobrze to widać na nagraniu jak dowiaduje się że dziecko nie żyje.
Dziwia mnie Twoje smiało wysuniete wnioski, piszesz tak jakbys conajmniej pracowała nad ta cała sprawa a wiesz tylko tyle ile media udostepnia i baaaa one moga kreowac przekaz w taki sposób abys ty odbierała go w okreslony przez nich sposób.
Co do poczytalnosci - depresja przyjmijmy o lzejszym przebiegu i nerwica nie sprawia ze jestes osoba niepoczytalną!
Co do "jaj" piszesz tak conajmniej jakbys biegała po Sosnowcu z plakatami a sadze, ze nie zrobilas nic oprócz ogladania telewizji, snucia wersji wydarzeń i plucia na rodzine W.
To co ty widzisz na nagraniu to o niczym nie swiadczy, bylam w sytuacji kiedy wiesc o najgorszym powoduje taka blokade, ze ani łzy nie uronisz - i ktos stojac obok wlasnie Cie opluje tak jak ty to teraz robisz.
Za spowodowanie nieumyslnej smierci badz nieudzieleniu pomocy pewnie odpowie - ale podejrzewam, ze jesli nie byla nigdy wczesniej karana bedzie to wyrok w zawieszeniu.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:25   #536
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
troche od zlej strony na to patrzysz, wyobrazasz sobie zeby ci ludzie teraz normalnie mogli zyc w Sosnowcu, co rano isc do pracy, na zakupy, na spacer ?? Wariatów chetnych do wyladowania flustracji nie brakuje - lincz gwarantowany ... kolejna tragedia. Ludzie i tak zawsze wiedza lepiej i swoja sprawiedliwosc wymierzyc by chcieli.

i.
a kogo to obchodzi?
mnie nie i wielu ludzi też nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:32   #537
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a kogo to obchodzi?
mnie nie i wielu ludzi też nie
no to dobrze by bylo jakby ci nie obchadzacy ludzie odlaczyli sie od tej sprawy a nie dolewali oliwy do ognia. Bo skoro ich to nie obchodzi to po co ?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:46   #538
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Dziwia mnie Twoje smiało wysuniete wnioski, piszesz tak jakbys conajmniej pracowała nad ta cała sprawa a wiesz tylko tyle ile media udostepnia i baaaa one moga kreowac przekaz w taki sposób abys ty odbierała go w okreslony przez nich sposób.
Co do poczytalnosci - depresja przyjmijmy o lzejszym przebiegu i nerwica nie sprawia ze jestes osoba niepoczytalną!
Co do "jaj" piszesz tak conajmniej jakbys biegała po Sosnowcu z plakatami a sadze, ze nie zrobilas nic oprócz ogladania telewizji, snucia wersji wydarzeń i plucia na rodzine W.
To co ty widzisz na nagraniu to o niczym nie swiadczy, bylam w sytuacji kiedy wiesc o najgorszym powoduje taka blokade, ze ani łzy nie uronisz - i ktos stojac obok wlasnie Cie opluje tak jak ty to teraz robisz.
Za spowodowanie nieumyslnej smierci badz nieudzieleniu pomocy pewnie odpowie - ale podejrzewam, ze jesli nie byla nigdy wczesniej karana bedzie to wyrok w zawieszeniu.
No i widzisz. Nie czytasz wątku, mało wiesz o sprawie, a próbujesz dyskutować. Przyzwoitość nakazuje, żeby osoba która się wypowiada na jakiś temat zapoznała się z tematem, a nie przeczytała 2 strony do tyłu.
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:48   #539
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
No i widzisz. Nie czytasz wątku, mało wiesz o sprawie, a próbujesz dyskutować. Przyzwoitość nakazuje, żeby osoba która się wypowiada na jakiś temat zapoznała się z tematem, a nie przeczytała 2 strony do tyłu.
NO I WIDZISZ. Mylisz się - jestem w temacie i jestem z Sosnowca.
Przyzwoitosc nakazuje nie osadzac jak sie nie wie -jak widac w w kazdej dziedzinie zycia.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2012-02-28 o 22:51
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:52   #540
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Mylisz się - jestem w temacie i jestem z Sosnowca.
A co mnie obchodzi, że jesteś z Sosnowca jak piszesz, że dziwią cię śmiało wysunięte przezemnie wnioski, a my te wnioski wałkujemy już 2 część wątku
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.