Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-19, 17:14   #1621
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Nie przejmuj siê .. odwo¿enie kursantów nie powinno siê zdarzac - bo mimo wszystkoi marnuje sie twój czas ..

Zwróc uwagê instruktorowi ,¿e teraz s± twoje godziny jazdy i to ty bêdziesz zdawa³a egzamin ..

Ja przez swojego instruktora - tego przy którym zda³am egzamin - przep³ak³am kilka godzin po pierwszej je¼fzie - wraca³m z Jaworzna - gdzie by³ o¶rodek - do Katowic - gdzie mieszkam na sta³e - i ca³y czas p³aka³am ... czu³am siê beznadziejna .. A najgorsze by³o ,¿e nastêpnego dnia rano musia³am znowu tam jechaæ - ale wieczorem herbata z melisy , do torebki czekolada z orzechami i nastêpnego dnia pojecha³am w o wiele lepszym nastroju - i pojechali¶my wtedy na miasto i o wiele lepiej by³o ..

Nastêpny raz p³aka³am z besilno¶ci gdzie¶ w marccu bo jecha³am do NS a okaza³o siê ,¿e mój instruktir mnie nie zapisa³ na egzamin wiêc straci³am 200 z³ - 5 h jazd doszkalaj±cych + miesi±c teorii .. Wtedy to nawet nie chcia³am aby mnie mój instruktor odwozi³ w umówione miejsce tylko wysiad³am przy o¶rodku - dope³ni³am formalno¶ci i pospacerowa³am aby uspokoiæ nerwy ..

Nie poddawaj siê .
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:18   #1622
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Dziêki dziewczyny za s³owa otuchy. Doci±gnê do 10 godziny, jak dalej ten instruktor bêdzie siê tak zachowywa³, to go poproszê o zmianê. OSK jest dobry, moi znajomi tam chodzili, wszyscy pozdawali za I razem praktycznie, ten kole¶ to szef tego o¶rodka. Ca³y czas jest, ¿e ,,co siê boisz, nie bój siê, my¶l a potem rób, skrêcaj, no SKRÊCAJ mówiê, SPRZÊG£O, NOGA Z GAZU, o jaka ³adna pogoda, gdzie moja zapalniczka". Naprawdê, gdyby nie kasa, jaka na ten kurs posz³a i to, ¿e w przysz³o¶ci muszê mieæ prawko (lekarz bez prawa jazdy nie ma ³atwego ¿ycia...), to bym chyba wysiad³a na skrzy¿owaniu i uciek³a. Jak jedziemy gdzie¶ po prostej, to jest fajnie, staram siê, robiê co mi ka¿e, ale cholerka, czasami ¼le ten bieg zmieniê, albo zapomnê o sprzêgle, bo tu zakrêt, tu piesi, tam skrzy¿owanie, tu cysterna, a ja mam zmieniæ bieg. A ja nie jestem tak± osob±, która siê poddaje, nie jestem jaka¶ super delikatna psychicznie, chodzi³am na korki przed matur±, s³ysza³am, ¿e nic nie umiem, ¿e ¼le piszê odpowiedzi, motywowa³o mnie to. Ale tutaj... I ca³y czas mnie ochrzania, ¿e jestem spiêta. A jaka mam byæ, jak dwa polipy siedz± z ty³u i mnie poganiaj±, ¿e ,,co 30 jedziesz, ja jestem dwadzie¶cia minut spó¼niona!". W koñcu ten instruktor laskê objecha³, ¿e mo¿e sobie testy poczyta, ¿eby trzeci raz wewnêtrznego z teorii nie oblaæ to siê zamknê³a.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:24   #1623
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Wozisz dwie osoby inne ? ni¿ ty + twój instruktor ?? dobrze zrozumia³am ?/
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:25   #1624
meeow
Lwi±tko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 25 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chemical08 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie przejmuj siê .. odwo¿enie kursantów nie powinno siê zdarzac - bo mimo wszystkoi marnuje sie twój czas ..

Zwróc uwagê instruktorowi ,¿e teraz s± twoje godziny jazdy i to ty bêdziesz zdawa³a egzamin ..

ja nie raz odwozi³am kursantów i jako¶ mi to nie przeszkadza³o nie raz musia³am jechaæ za miasto, ¿eby kogo¶ odwie¼æ w ramach moich jazd. i instruktor wybiera³ mi tak± trasê ¿ebym mia³a i ¶wiat³a i skrzy¿owania i czasami przejazd kolejowy, robi³am zawracania z wykorzystaniem podjazdu kursantek i to nie stanowi³o dla mnie ¿adnego problemu. moim zdaniem zostawienie kursanta 'a niech sam se wróci' te¿ jest nie na miejscu i mnie zawsze czy to inny kursant czy ja sam± siebie odwozi³am
poza tym to jest te¿ co¶ takiego, ¿e uczysz siê je¼dziæ z kim¶ obcym, na egzaminie wsiadasz do obcego egzaminatora i co, on kichnie, a ja bêdê wystraszona jak sto diab³ów.


Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za s³owa otuchy. Doci±gnê do 10 godziny, jak dalej ten instruktor bêdzie siê tak zachowywa³, to go poproszê o zmianê. OSK jest dobry, moi znajomi tam chodzili, wszyscy pozdawali za I razem praktycznie, ten kole¶ to szef tego o¶rodka. Ca³y czas jest, ¿e ,,co siê boisz, nie bój siê, my¶l a potem rób, skrêcaj, no SKRÊCAJ mówiê, SPRZÊG£O, NOGA Z GAZU, o jaka ³adna pogoda, gdzie moja zapalniczka". Naprawdê, gdyby nie kasa, jaka na ten kurs posz³a i to, ¿e w przysz³o¶ci muszê mieæ prawko (lekarz bez prawa jazdy nie ma ³atwego ¿ycia...), to bym chyba wysiad³a na skrzy¿owaniu i uciek³a. Jak jedziemy gdzie¶ po prostej, to jest fajnie, staram siê, robiê co mi ka¿e, ale cholerka, czasami ¼le ten bieg zmieniê, albo zapomnê o sprzêgle, bo tu zakrêt, tu piesi, tam skrzy¿owanie, tu cysterna, a ja mam zmieniæ bieg. A ja nie jestem tak± osob±, która siê poddaje, nie jestem jaka¶ super delikatna psychicznie, chodzi³am na korki przed matur±, s³ysza³am, ¿e nic nie umiem, ¿e ¼le piszê odpowiedzi, motywowa³o mnie to. Ale tutaj... I ca³y czas mnie ochrzania, ¿e jestem spiêta. A jaka mam byæ, jak dwa polipy siedz± z ty³u i mnie poganiaj±, ¿e ,,co 30 jedziesz, ja jestem dwadzie¶cia minut spó¼niona!". W koñcu ten instruktor laskê objecha³, ¿e mo¿e sobie testy poczyta, ¿eby trzeci raz wewnêtrznego z teorii nie oblaæ to siê zamknê³a.

od tego masz jazdy ¿eby siê nauczyæ p³ynnie zmieniaæ biegi, reagowaæ, a na pierwszych jazdach instruktor ju¿ szczególnie powinien pomagaæ, byæ uprzejmy... widaæ, ¿e go¶ciu jest nerwowy i tak jakby nie mia³ w ogóle powo³ania do tej roboty jak to siê nie zmieni to zmieniaj instruktora, nie marnuj nerwów.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:32   #1625
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Wiem .. ja sama odwozi³am parê razy osoby ale to ju¿ na dodatkowych godzinach ale jak siê jest na pocz±tku swojej drogi z samochodem to lepiej aby nic go nie rozprasza³o ...

Zgodzê siê w takiej sytuacji kiedy np. instruktor odwo¿±c lub jad±c po kogo¶ wybiera Ci trasê naszpikowan± elementami nauki .. Ja sama jecha³am po ¿onê swojego instruktora do pracy do Katowic a to przy okazji zaliczy³am kilka razy rondo , pozawraca³am itp ..

Niektórzy instruktorzy napewno nie powinni uczyc - ja mialam takiego co jezdzi³am z nim zaraz przed egzaminem w Kato - 2h wieczorem a rano na 10 egzamin - facet zmiesza³ mnie z b³otem - uparcie twierdzi³ ,¿e parkowaæ to najlepiej z 2 ..itp ale co tam .. - w my¶l : s± ludzie i parapety
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:35   #1626
meeow
Lwi±tko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 25 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chemical08 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem .. ja sama odwozi³am parê razy osoby ale to ju¿ na dodatkowych godzinach ale jak siê jest na pocz±tku swojej drogi z samochodem to lepiej aby nic go nie rozprasza³o ...

Zgodzê siê w takiej sytuacji kiedy np. instruktor odwo¿±c lub jad±c po kogo¶ wybiera Ci trasê naszpikowan± elementami nauki .. Ja sama jecha³am po ¿onê swojego instruktora do pracy do Katowic a to przy okazji zaliczy³am kilka razy rondo , pozawraca³am itp ..

Niektórzy instruktorzy napewno nie powinni uczyc - ja mialam takiego co jezdzi³am z nim zaraz przed egzaminem w Kato - 2h wieczorem a rano na 10 egzamin - facet zmiesza³ mnie z b³otem - uparcie twierdzi³ ,¿e parkowaæ to najlepiej z 2 ..itp ale co tam .. - w my¶l : s± ludzie i parapety

no na pocz±tkowych godzinach moim zdaniem kursanci nie powinni nikogo odwoziæ, bo to stresuje. chocia¿ ja na mojej 4 godzinie odwozi³am kursantkê i ten stres zrobi³ swoje, ¿e pojecha³am lepiej ni¿ wcze¶niej

no i o to chodzi, ja te¿ nie raz jecha³am po kursantkê, po ¿onê instruktora, odwozi³am siebie i wymy¶la³ mi takie trasy, ¿e to g³owa boli


niektórzy siê nie nadaj± do tego zawodu. bo raz - trzeba byæ cz³owiekiem spokojnym, dwa - mieæ nerwy ze stali, a nie ¿e byle gówno go wytr±ci z równowagi, a trzy - REFLEKS i cztery - umiejêtno¶æ przekazywania swojej wiedzy, bo bez tego dupa w kwiatach
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:47   #1627
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meeow Poka¿ wiadomo¶æ
dupa w kwiatach

Przepraszam


__
A wiecie co ja robi³am po piewszych jazdach?
Przeczyta³am prawie wszystkie w±tki na wiza¿u mniej wiêcej o tytu³ach: 'Bojê siê je¼dziæ, czy nadajê siê na kierowcê'.
Wydawa³o mi siê, ¿e to nie dla mnie, wszystko mnie stresowa³o.
Kilka nocy przep³aka³am. Tata siê na mnie wydar³: ' To po co posz³a¶ ne ten kurs skoro siê boisz je¼dziæ?!!'
Nawet nie wiecie jaki mia³am kryzys.

A wszystko wziê³o siê nie ze strachu, nastawienia czy gadania I. tylko z braku umiejêtno¶ci. A¿ taka zdolna nie jestem, ¿eby po przejechaniu 5 godzin w ¿yciu autem opanowaæ wszystkie manewry i sobie spokojnie je¼dziæ.


Dopiero po 10 godzinach siê zaczê³o zmieniaæ na lepsze. I jest coraz lepiej i lepiej

Nadis bêdzie dobrze
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 17:53   #1628
meeow
Lwi±tko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 25 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez versatille Poka¿ wiadomo¶æ

Przepraszam


__
A wiecie co ja robi³am po piewszych jazdach?
Przeczyta³am prawie wszystkie w±tki na wiza¿u mniej wiêcej o tytu³ach: 'Bojê siê je¼dziæ, czy nadajê siê na kierowcê'.
Wydawa³o mi siê, ¿e to nie dla mnie, wszystko mnie stresowa³o.
Kilka nocy przep³aka³am. Tata siê na mnie wydar³: ' To po co posz³a¶ ne ten kurs skoro siê boisz je¼dziæ?!!'
Nawet nie wiecie jaki mia³am kryzys.

A wszystko wziê³o siê nie ze strachu, nastawienia czy gadania I. tylko z braku umiejêtno¶ci. A¿ taka zdolna nie jestem, ¿eby po przejechaniu 5 godzin w ¿yciu autem opanowaæ wszystkie manewry i sobie spokojnie je¼dziæ.


Dopiero po 10 godzinach siê zaczê³o zmieniaæ na lepsze. I jest coraz lepiej i lepiej


te¿ mia³am takie kryzysy ka¿dy siê kiedy¶ uczy³, nawet nasi instruktorzy, nawet im samochody gasn± i oni nie s± nieomylni

ja to w ogóle by³am przera¿ona jak po 30 minutach jazdy po parkingu us³ysza³am 'jed¼ w lewo i jedziemy w miasto' i panikowa³am jak na skrzy¿owaniu trafia³y mi siê inne auta, jak mija³am siê z autobusem, ale ¶mia³am siê z tego wszystkiego

trzymam kciuki trzeba czego¶ mocno chcieæ, a stanie siê to jak najbardziej realne i nie wolno siê zamykaæ na krytykê (oczywi¶cie konstruktywn± ), bo tak to siê do niczego nie dojdzie, a w naszym przypadku - nie dojedzie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:00   #1629
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

No dok³adnie - wiem co mówiê bo przerobi³am 5 instruktorów .. 4 mêzczyzn i 1 kobietê ..

Pocz±tkowe jazdy to czas oswojenia siê z samochodem a nie robienia za taksówkê ..

Ja juz doje¿dz±j±c na egzaminy zawsze robiam tak ,¿e umawia³am siê z instruktorem pod McDonaldem i on dowozi³ mnie na miejsce gdzie dosiadal siê kolega i od tego momentu zaczyna³a siê jazda do S±cza ..


Mój instruktor oprócz wymienionych wy¿ej cech mia³ jeszcze jedn± bardzo wa¿n± - by³ takim dla mnie psychologiem - jak mialam cie¿ki dzieñ - okres sesji na uczelni itp to potrafi³ kazac zaparkowac i przegada³ ze mn± w cholerê czasu ... a potem jezdzi³am tyle d³u¿ej ile stali¶my ..
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:01   #1630
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 23 947
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Najlepsze by³o to, jak na 1. egzaminie obla³am na ³uku, a potem egzaminator zamieni³ siê ze mn± i cofaj±c sam wjecha³ w s³upek
invisible_01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:10   #1631
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

A znacie mo¿e jakie¶ gafy instruktora/egzaminatora ??

Ja ze swojej strony mam dwie :

1) jedziemy z P(instruktor) jego Toyot± na plac manewrowy i tam przesiadka do Colta
P daje mi klucze ja mu na to ,¿e niech on jedzie bo obieca³am koledze ,¿e bêdzie jecha³ pierwszy ..
Wsiadamy do Colta , on sobie ustawi³ lusterka , fotel itp i w momencie ruszania autko pare razy ga¶nie aby w koñcu ruszyc .. .- powód - problem z wyczuciem sprzêg³a ...
2) wracamy z NS po zdanym egzaminie - P jedzie z GPS i gada z nami bo wiadomo - o egzaminie itp .. a nagle po 10 minutach zorientowa³ siê ,¿e pomylil kierunku zamiast w lewo skrêci³ w praco ..
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:12   #1632
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

A mój instruktor to oaza spokoju... co mnie jeszcze bardziej z równowagi wyprowadza
Kiedy¶ to siê koñczy³o stresem, a teraz dokuczaniem sobie nawzajem
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:18   #1633
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Ja z opowiadañ wiem ,¿e mój instruktor - oaza spokoju - pewnego popoludnia tak sie wkurzy³ na kursanta ,¿e przesta³ sie do niego zupe³nie odzywac poza has³em - jed¼ jak chcesz , byle do o¶rodka .. a innym razem kursant musia³ popylac po rondzie bo nie umia³ go dobrze przejechac ..
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:35   #1634
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Mój by³y instruktor, którego wspominam raczej gorzej ni¿ lepiej... czêsto wykorzystywa³ mnie, bym podwozi³a np. jego rodzinê pod blok, albo je¼dzi³ ze mn± na stacje benzynowe, wysiada³ na papierosa, kupowa³ ¿arcie i jad³ na miejscu... (a moje -2 godziny- p³ynê³y... ).
Pomijam ju¿ fakt ³apania za kolano przy ka¿dej mo¿liwej okazji i ci±g³ych podtekstów erotycznych w stylu: "zdziwi³aby¶ siê, jak ja umiem zaskakiwaæ dziewczyny.. chcesz, mogê odgadn±æ jaki masz dzi¶ kolor bielizny..." A jak siê denerwowa³ na mnie, gdy kilka razy przywali³am w przedni s³upek na ³uku.. "czy ty masz a¿ TAK ch**owy wzrok, do k**wy nêdzy?!".
tiaaa... ludzie s± dziwni...
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:37   #1635
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chemical08 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z opowiadañ wiem ,¿e mój instruktor - oaza spokoju - pewnego popoludnia tak sie wkurzy³ na kursanta ,¿e przesta³ sie do niego zupe³nie odzywac poza has³em - jed¼ jak chcesz , byle do o¶rodka .. a innym razem kursant musia³ popylac po rondzie bo nie umia³ go dobrze przejechac ..
Mój te¿ czasami komu¶ kawa³ zrobi i ka¿e mu stan±æ, wysi±¶æ z auta i i¶æ sprawdziæ jakie by³y znaki

Bardziej chodzi mi o to, ¿e jak na pierwszych jazdach jecha³am maj±c wra¿enie, ¿e zaraz zginiemy, to on sobie spokojnie siedzia³ i siê dziwi³ co ja taka sztywna siedzê.
Ja ca³a w stresie, bo mi nawet nie powiedzia³ jak siê hamuje (wszyscy od razu zak³adaj±, ¿e to oczywiste), a on siê wygodnie rozsiad³ w fotelu i siê ¶mieje.
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:39   #1636
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 20 068
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez versatille Poka¿ wiadomo¶æ
A mój instruktor to oaza spokoju... co mnie jeszcze bardziej z równowagi wyprowadza
Kiedy¶ to siê koñczy³o stresem, a teraz dokuczaniem sobie nawzajem
mój instruktor by³ baaaardzo spokojny, nie da³am rady go wyprowadzic z równowagi
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARÊCZENI

JAKO ¯ONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podej¶ciem
madzia2306 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:41   #1637
meeow
Lwi±tko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 25 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez versatille Poka¿ wiadomo¶æ
A mój instruktor to oaza spokoju... co mnie jeszcze bardziej z równowagi wyprowadza
Kiedy¶ to siê koñczy³o stresem, a teraz dokuczaniem sobie nawzajem

mój te¿ jest spokojny czasami to a¿ mnie musi uspokajaæ


Cytat:
Napisane przez chemical08 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z opowiadañ wiem ,¿e mój instruktor - oaza spokoju - pewnego popoludnia tak sie wkurzy³ na kursanta ,¿e przesta³ sie do niego zupe³nie odzywac poza has³em - jed¼ jak chcesz , byle do o¶rodka .. a innym razem kursant musia³ popylac po rondzie bo nie umia³ go dobrze przejechac ..
ja na pierwszych jazdach je¼dzi³am dooko³a ronda chyba 4 razy, ale nie za jak±¶ karê tylko uczy³am siê poprawnie utrzymywaæ odleg³o¶æ i skrêcaæ i na koniec ostatniego kó³ka stwierdzi³ 'przyda³oby siê tak jeszcze w praw± stronê poje¼dziæ
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:50   #1638
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tamistra Poka¿ wiadomo¶æ
Mój by³y instruktor, którego wspominam raczej gorzej ni¿ lepiej... czêsto wykorzystywa³ mnie, bym podwozi³a np. jego rodzinê pod blok, albo je¼dzi³ ze mn± na stacje benzynowe, wysiada³ na papierosa, kupowa³ ¿arcie i jad³ na miejscu... (a moje -2 godziny- p³ynê³y... ).
Pomijam ju¿ fakt ³apania za kolano przy ka¿dej mo¿liwej okazji i ci±g³ych podtekstów erotycznych w stylu: "zdziwi³aby¶ siê, jak ja umiem zaskakiwaæ dziewczyny.. chcesz, mogê odgadn±æ jaki masz dzi¶ kolor bielizny..." A jak siê denerwowa³ na mnie, gdy kilka razy przywali³am w przedni s³upek na ³uku.. "czy ty masz a¿ TAK ch**owy wzrok, do k**wy nêdzy?!".
tiaaa... ludzie s± dziwni...
Przy moim nerwowym charakterze to by ju¿ na ostrym dy¿urze wyl±dawa³ na takie teksty

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Poka¿ wiadomo¶æ
mój instruktor by³ baaaardzo spokojny, nie da³am rady go wyprowadzic z równowagi
A ja siê staram i nawet czasami mi siê uda
A¿ mi kole¿anka powiedzia³a, ¿ebym tego nie robi³a. Ale mieszkaj±c pod jednym dachem z siedmioma cholerykami ten jego spokój mnie wykañcza...

Cytat:
Napisane przez meeow Poka¿ wiadomo¶æ
ja na pierwszych jazdach je¼dzi³am dooko³a ronda chyba 4 razy, ale nie za jak±¶ karê tylko uczy³am siê poprawnie utrzymywaæ odleg³o¶æ i skrêcaæ i na koniec ostatniego kó³ka stwierdzi³ 'przyda³oby siê tak jeszcze w praw± stronê poje¼dziæ
To jest bardzo dobry pomys³. Zawsze mam problem na rondzie, ¿eby siê zmie¶ciæ pomiêdzy liniami
Na pewno by mi to co¶ pomog³o.
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:53   #1639
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomo¶ci: 442
GG do olivien
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tamistra Poka¿ wiadomo¶æ
Mój by³y instruktor, którego wspominam raczej gorzej ni¿ lepiej... czêsto wykorzystywa³ mnie, bym podwozi³a np. jego rodzinê pod blok, albo je¼dzi³ ze mn± na stacje benzynowe, wysiada³ na papierosa, kupowa³ ¿arcie i jad³ na miejscu... (a moje -2 godziny- p³ynê³y... ).
Pomijam ju¿ fakt ³apania za kolano przy ka¿dej mo¿liwej okazji i ci±g³ych podtekstów erotycznych w stylu: "zdziwi³aby¶ siê, jak ja umiem zaskakiwaæ dziewczyny.. chcesz, mogê odgadn±æ jaki masz dzi¶ kolor bielizny..." A jak siê denerwowa³ na mnie, gdy kilka razy przywali³am w przedni s³upek na ³uku.. "czy ty masz a¿ TAK ch**owy wzrok, do k**wy nêdzy?!".
tiaaa... ludzie s± dziwni...
oja to w Gdynii te¿ takie przypadki siê zdarzaja.. mimo, ¿e mamy raczej dobre szko³y. a co to za OSK? ja po takich tekstach zapad³abym siê pod ziemiê chyba, a mój t¿ to ze z³o¶ci rozniós³by tego I.
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o w³osy
olivien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:59   #1640
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Ja swojego instruktora tylko raz - obla³am herbat± - na ³uku - bo mu siê zachcia³o w zimê gor±cej herbaty to polecia³ do biura i z kubkiem pakuje siê do auta - a ja nie bardzo umia³am ruszyc i jak mn± rzuci³o do ty³u to 1/2 herbaty by³a na jego swetrze


A tak wogole to mój instruktor mnie dokarmia³ - to mandarynka , to czekolada , to ciasteczko ..

Ja mu obieca³am po zdanym egzaminie -na którym nie móg³ byæ z nami - ¿e kupiê torta czekoladowego i przywiozê ale to jak ju¿ bêdê w miare zzaprawionym kierowc± i bêdzie ch³odniej ...
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:35   #1641
tamistra
Rozeznanie
 
Avatar tamistra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 524
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez olivien Poka¿ wiadomo¶æ
oja to w Gdynii te¿ takie przypadki siê zdarzaja.. mimo, ¿e mamy raczej dobre szko³y. a co to za OSK? ja po takich tekstach zapad³abym siê pod ziemiê chyba, a mój t¿ to ze z³o¶ci rozniós³by tego I.

Mojemu T¯towi te¿ ju¿ niewiele brakowa³o, aby go pot³uc , ale go powstrzyma³am jako¶ i obieca³am, ¿e zmieniê instruktora jeszcze tego samego dnia -_-

Szko³±4Ko³a pozdrawia :P na szczê¶cie kolejny instruktor, na jakiego trafi³am, by³ po prostu idealny cierpliwy, wymagaj±cy, z poczuciem humoru. Dziêki niemu w ogóle na nowo zachcia³o mi siê tego prawka, bo poprzedni instr. straszliwie mnie zniechêci³ i demotywowa³ .
__________________
"Trzyma w rêkach wróbelka ze z³amanym skrzyd³em,
w³asne pieni±dze na podró¿ dalek± i d³ug±,
tasak do miêsa, kompres i kieliszek czystej.
Dok±d tak biegnie, czy nie jest zmêczona.
Ale¿ nie, tylko trochê, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze¶niej jako arcydiablica
tamistra jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 19:40   #1642
olivien
Raczkowanie
 
Avatar olivien
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomo¶ci: 442
GG do olivien
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tamistra Poka¿ wiadomo¶æ

Mojemu T¯towi te¿ ju¿ niewiele brakowa³o, aby go pot³uc , ale go powstrzyma³am jako¶ i obieca³am, ¿e zmieniê instruktora jeszcze tego samego dnia -_-

Szko³±4Ko³a pozdrawia :P na szczê¶cie kolejny instruktor, na jakiego trafi³am, by³ po prostu idealny cierpliwy, wymagaj±cy, z poczuciem humoru. Dziêki niemu w ogóle na nowo zachcia³o mi siê tego prawka, bo poprzedni instr. straszliwie mnie zniechêci³ i demotywowa³ .
no mój to jest taki narwany, ¿e w takiej sytuacji nie pos³ucha³by mnie
ja te¿ nie mia³abym ochoty je¼dziæ z jakimi¶ napaleñcem, ble ¼le mi na sam± my¶l ..
__________________
zapuszczam naturalki, ostatnie farbowanie 25.09.2013r
dbam o zdrowie i o w³osy
olivien jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 21:49   #1643
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Jeszcze raz dziêki za wsparcie Tak po kilku godzinach, kupieniu sobie nowych spodni, fajnej bielizny i zjedzeniu maasy pizzy (moje metody na odstresowanie), to bardziej my¶lê o tym, ¿e kurczê, poradzi³am sobie. I ¿e gdybym teraz musia³a na nielegalu gdzie¶ jechaæ, tak w stylu ,,Speed-niebezpieczna prêdko¶æ" jak Sandra Bullock, to da³abym radê, najwy¿ej by mi czasami gas³. Ch³opak i tata mi kilka moich w±tpliwo¶ci rozwiali, zobaczymy, jak jutro pójdzie. Nastêpnym razem jak mi siê trafi taka chamska dwójeczka z ty³u, to chyba nie wytrzymam i powiem co¶ niemi³ego. Obiektywnie, przejecha³am ca³e miasto, calusieñki Sosnowiec, interweniowa³ ³±cznie mo¿e ze cztery razy, auto mi nie gas³o. Zaczynam podchodziæ do tego bojowo Tak w stylu ,,co, ja nie dam rady?!". Ale jak kole¶ dalej bêdzie siê spó¼nia³ pó³ godziny, to w koñcu sobie z nim pogadam, bo to wkurzaj±ce zaczyna byæ. Kochane jeste¶cie, naprawdê, nie znam chyba ¿adnego forum, na którym tak± dozê wsparcia mo¿na dostaæ.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 22:14   #1644
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze raz dziêki za wsparcie Tak po kilku godzinach, kupieniu sobie nowych spodni, fajnej bielizny i zjedzeniu maasy pizzy (moje metody na odstresowanie), to bardziej my¶lê o tym, ¿e kurczê, poradzi³am sobie. I ¿e gdybym teraz musia³a na nielegalu gdzie¶ jechaæ, tak w stylu ,,Speed-niebezpieczna prêdko¶æ" jak Sandra Bullock, to da³abym radê, najwy¿ej by mi czasami gas³. Ch³opak i tata mi kilka moich w±tpliwo¶ci rozwiali, zobaczymy, jak jutro pójdzie. Nastêpnym razem jak mi siê trafi taka chamska dwójeczka z ty³u, to chyba nie wytrzymam i powiem co¶ niemi³ego. Obiektywnie, przejecha³am ca³e miasto, calusieñki Sosnowiec, interweniowa³ ³±cznie mo¿e ze cztery razy, auto mi nie gas³o. Zaczynam podchodziæ do tego bojowo Tak w stylu ,,co, ja nie dam rady?!". Ale jak kole¶ dalej bêdzie siê spó¼nia³ pó³ godziny, to w koñcu sobie z nim pogadam, bo to wkurzaj±ce zaczyna byæ. Kochane jeste¶cie, naprawdê, nie znam chyba ¿adnego forum, na którym tak± dozê wsparcia mo¿na dostaæ.

Bêdzie dobrze.
I prosimy nam tutaj zdawaæ relacje z nastêpnych jazd


A propos gdzie siê podzia³a trellemorele?
Proszê siê zg³osiæ i opowiadaæ
____
PS. Dowiedzia³am siê dzisiaj od kole¿anki, ¿e na jej jazdach (z moim I.) lecia³a w radiu akurat moja s³ynna przeklêta piosenka. I on powiedzia³ (podobno): 'O, ulubiona piosenka Pauliny'. I sobie pog³o¶ni³
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 22:31   #1645
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1 981
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze raz dziêki za wsparcie Tak po kilku godzinach, kupieniu sobie nowych spodni, fajnej bielizny i zjedzeniu maasy pizzy (moje metody na odstresowanie), to bardziej my¶lê o tym, ¿e kurczê, poradzi³am sobie. I ¿e gdybym teraz musia³a na nielegalu gdzie¶ jechaæ, tak w stylu ,,Speed-niebezpieczna prêdko¶æ" jak Sandra Bullock, to da³abym radê, najwy¿ej by mi czasami gas³. Ch³opak i tata mi kilka moich w±tpliwo¶ci rozwiali, zobaczymy, jak jutro pójdzie. Nastêpnym razem jak mi siê trafi taka chamska dwójeczka z ty³u, to chyba nie wytrzymam i powiem co¶ niemi³ego. Obiektywnie, przejecha³am ca³e miasto, calusieñki Sosnowiec, interweniowa³ ³±cznie mo¿e ze cztery razy, auto mi nie gas³o. Zaczynam podchodziæ do tego bojowo Tak w stylu ,,co, ja nie dam rady?!". Ale jak kole¶ dalej bêdzie siê spó¼nia³ pó³ godziny, to w koñcu sobie z nim pogadam, bo to wkurzaj±ce zaczyna byæ. Kochane jeste¶cie, naprawdê, nie znam chyba ¿adnego forum, na którym tak± dozê wsparcia mo¿na dostaæ.
Z ka¿d± jazd± bêdzie Ci sz³o coraz lepiej, zobaczysz. Mi akurat na pocz±tku sz³o super a pó¼niej zatrzyma³am siê w miejscu i dzisiaj by³o lepiej znowu.
Pisz o postêpach, podkniêciach zawsze bêdziemy stara³y siê pomóc.
Cytat:
Napisane przez tamistra Poka¿ wiadomo¶æ
Mój by³y instruktor, którego wspominam raczej gorzej ni¿ lepiej... czêsto wykorzystywa³ mnie, bym podwozi³a np. jego rodzinê pod blok, albo je¼dzi³ ze mn± na stacje benzynowe, wysiada³ na papierosa, kupowa³ ¿arcie i jad³ na miejscu... (a moje -2 godziny- p³ynê³y... ).
Pomijam ju¿ fakt ³apania za kolano przy ka¿dej mo¿liwej okazji i ci±g³ych podtekstów erotycznych w stylu: "zdziwi³aby¶ siê, jak ja umiem zaskakiwaæ dziewczyny.. chcesz, mogê odgadn±æ jaki masz dzi¶ kolor bielizny..." A jak siê denerwowa³ na mnie, gdy kilka razy przywali³am w przedni s³upek na ³uku.. "czy ty masz a¿ TAK ch**owy wzrok, do k**wy nêdzy?!".
tiaaa... ludzie s± dziwni...
Mój niestety to potworny flirciarz siê okaza³ (czasem równie¿ przegina..) ale zlewam na to bo dobrze uczy, jedynie mnie puka w ramie ¿ebym siê troche rozlu¼ni³a bo czasami za bardzo spiêta jestem..


Je¼dzi³am ostatnio benzyn±, dzisiaj rano te¿ a po po³udniu dieselem i my¶la³am, ¿e mnie co¶ trafi.. Nie nawidzê dieselów. A jak siê dowiedzia³m, ¿e jutro nim bêdziemy jechaæ..

Versi (mogê tak? ) sz³o rano dobrze, jedynie nie mog³am zaparkowaæ kopert± a¿ w koñcu po 6 podej¶ciach dosta³am szewskiej pasji i wyjecha³am z parkingu w cholerê.. Uparta jestem z tym parkowaniem. I mówi, ¿ebym ju¿ da³a sobie spokój a ja nadal parkuje, parkuje ..
Za to nauczy³am siê ruszaæ na rêcznym, proste to.

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-07-19 o 22:34
trellemorele jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 23:02   #1646
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez trellemorele Poka¿ wiadomo¶æ
Mój niestety to potworny flirciarz siê okaza³ (czasem równie¿ przegina..) ale zlewam na to bo dobrze uczy, jedynie mnie puka w ramie ¿ebym siê troche rozlu¼ni³a bo czasami za bardzo spiêta jestem..
To jak ju¿ bêdê nad morzem to mogê mu lekko ?

Cytat:
Versi (mogê tak? ) sz³o rano dobrze, jedynie nie mog³am zaparkowaæ kopert± a¿ w koñcu po 6 podej¶ciach dosta³am szewskiej pasji i wyjecha³am z parkingu w cholerê.. Uparta jestem z tym parkowaniem. I mówi, ¿ebym ju¿ da³a sobie spokój a ja nadal parkuje, parkuje ..
Za to nauczy³am siê ruszaæ na rêcznym, proste to.
Ale¿ proszê
No widzisz to przynajmniej Ci siê chce. Jak ja mam parkowaæ to tylko czekam a¿ to siê skoñczy... A¿ us³yszê: 'kontynuujemy jazdê'
Wiem, ¿e muszê to jeszcze æwiczyæ i æwiczyæ, ale mi siê nie chce.
Ruszanie z rêcznego wed³ug mnie jest nawet prostsze od zwyk³ego ruszania. Od razu sobie ustawisz sprzêg³o i gaz, pu¶cisz rêczny i ju¿ jedziesz potem od razu dwójka i po problemie.
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-19, 23:15   #1647
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 1 981
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez versatille Poka¿ wiadomo¶æ
To jak ju¿ bêdê nad morzem to mogê mu lekko ?


Ale¿ proszê
No widzisz to przynajmniej Ci siê chce. Jak ja mam parkowaæ to tylko czekam a¿ to siê skoñczy... A¿ us³yszê: 'kontynuujemy jazdê'
Wiem, ¿e muszê to jeszcze æwiczyæ i æwiczyæ, ale mi siê nie chce.
Ruszanie z rêcznego wed³ug mnie jest nawet prostsze od zwyk³ego ruszania. Od razu sobie ustawisz sprzêg³o i gaz, pu¶cisz rêczny i ju¿ jedziesz potem od razu dwójka i po problemie.
Nie.. go¶ciu jest ok, od zawsze podobno taki by³ (ma ¿onê i dziecko) ale jak czasami co¶ palnie to mówiê 'ale mo¿e nie przesadzajmy?'. Dzisiaj nawet wspó³pracownica mu zwróci³a uwagê, ja pu¶ci³am pewien tekst mimo uszu ale widzia³ moj± skwaszon± minê z daleka jak ju¿ wysz³am pewno.


Chcia³o mi siê przez 15 minut a teraz co¶ czujê, ¿e bêdê omijaæ parkowanie jak tylko siê bêdzie da³o..
S³uchaj a jak jest z pierwsz± jazd± po du¿ym mie¶cie? Bo potwornie siê stresuje przed jutrem..
trellemorele jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:10   #1648
chemical08
Raczkowanie
 
Avatar chemical08
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: K-ce
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Nadis - je¿eli nastêpnym razem bêdziesz mia³a odwoziæ dwie dodatkowe osoby ( czli w sumie w samochodzie bêd± 4 osoby) - masz prawo odmówic jazdy - gdyz na mocy ustawy o nauce jazdy w poje¼dzie nauki jazdy mog± przebywac maksymalnie 3 osoby tj . dwie osoby szkolone + instruktor .. Wiem bo przerabia³am temat z moim instruktorem ... I gdyby Was policja z³apa³a -nawet do wyrywkowej kontroli to mog³by byæ problemy ..
__________________
Od 05.07.2012 - kierowca ..
chemical08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:45   #1649
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez chemical08 Poka¿ wiadomo¶æ
Nadis - je¿eli nastêpnym razem bêdziesz mia³a odwoziæ dwie dodatkowe osoby ( czli w sumie w samochodzie bêd± 4 osoby) - masz prawo odmówic jazdy - gdyz na mocy ustawy o nauce jazdy w poje¼dzie nauki jazdy mog± przebywac maksymalnie 3 osoby tj . dwie osoby szkolone + instruktor .. Wiem bo przerabia³am temat z moim instruktorem ... I gdyby Was policja z³apa³a -nawet do wyrywkowej kontroli to mog³by byæ problemy ..
Tak? Idê rzuciæ okiem na tê ustawê, skoro tak to wygl±da, to faktycznie zrobiê tak, jak mówisz. Mnie znajoma mówi³a, ¿e teraz w ogóle w aucie mog± byæ tylko dwie osoby, ¿e takie odwo¿enie kursantów te¿ jest nieprawid³owe. Za pó³torej godziny mam jazdy, zaczynam mieæ na to wyr±bane, w³a¶nie odebra³am wyniki badañ i nie mam pewnego paskudztwa w sobie, ¿yæ nie umieraæ
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-20, 09:57   #1650
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny ¦l±sk 
Wiadomo¶ci: 3 940
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez trellemorele Poka¿ wiadomo¶æ
S³uchaj a jak jest z pierwsz± jazd± po du¿ym mie¶cie? Bo potwornie siê stresuje przed jutrem..
Przepraszam. Wczoraj mia³am taki bojowy nastrój

Hmm u mnie to by³o troszkê dziwnie. Przede wszystkim mia³am wtedy jazdy z najlepsz± przyjació³k±, a ona mia³a za 2 dni egzamin. To ona mia³a je¼dziæ - ja mia³am dojechaæ do miasta i z niego przyjechaæ (szerokimi ulicami przez las). I tak te¿ by³am nastawiona.
Ale doje¿d¿amy do miasta, pierwsze ¶wiat³a, drugie, potem siê ju¿ trasa zaczê³a. A mi siê jecha³o super
W koñcu zamieni³y¶my siê dopiero przy WORDzie.

I wtedy ju¿ zrozumia³am, ¿e wolê szerokie ulice w wielkim mie¶cie, du¿o aut, ¶wiat³a - ni¿ w±skie, dziurawe uliczki z ograniczeniem strefowym.

A stresowaæ to siê nie ma czym. Instruktor czuwa
__________________
naprawdê
pisze siê
razem !

Gdy schudniesz bêdziesz fajnie wygl±daæ w ubraniu,
gdy æwiczysz - ¶wietnie wygl±dasz we wszystkim, zw³aszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-07-20 o 09:59
versatille jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.