pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-02, 08:16   #1
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395

pierwsze kosmetyki do makijazu dla 16-latki


chce zrobic prezent 16-latce, a mianowicie kupic podklad, puder i korektor-dziewczyna nie uzywala jak dotad zadnego z tych kosmetykow-cere ma dosc ladna-z tedencja do pojedynczych wypryskow-licze na was drogie ekspertki w dziedzinie makijazu-zaproponujcie mi cos, ale nie z gornej polki-bo ja sie kompletnie na tym nie znam
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 08:19   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Z takim pytaniem to na wizazystke.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:43   #3
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

mysle, ze wazne jest to zeby po nalozeniu makijazu 16-letnia dziewczyna nie wygladala sztucznie. dlatego skoro ma ladna cere mozesz kupic jej krem tonujacy zamiast podkladu, korektor antybakteryjny w sztyfcie na wypryski i puder transparentny dla utrwalenia makijazu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 10:56   #4
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Ja jeszcze proponuję do tego zestawu róż - ładnie ożywia twarz. Proponuję mineralny Maybelline Opal Rose - to bardzo ładny kolor i każdemu pasuje
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:00   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Ja jeszcze proponuję do tego zestawu róż - ładnie ożywia twarz. Proponuję mineralny Maybelline Opal Rose - to bardzo ładny kolor i każdemu pasuje
tez pomyslalam o jakims delikatnym rozu i dodatkowo tuszu do rzes, ale Autorka nic o tych kosmetykach nie wspominala, wiec nic nie mowilam
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:27   #6
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
tez pomyslalam o jakims delikatnym rozu i dodatkowo tuszu do rzes, ale Autorka nic o tych kosmetykach nie wspominala, wiec nic nie mowilam
nie wspomnialam poniewaz dziewczyna uzywa tylko cieni, tuszu i blyszczyka-a chcialaby zaczac robic jakis lekki makijaz-i wlasnie potrzebuje pudru, podkladu i korektora-a ja chcialabym jej zrobic prezent-bardzo was prosze o padawnie jakis firm i dokladnych nazw
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 11:39   #7
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

hmm jaki krem tonujacy? ja uzywam kremu matujaco-tonujacego z Biodermy. ale on kosztuje ok.45zl, wiec jesli zalezy Ci na czyms tanszym to nie pomoge, mozesz przejrzec KWC
co do pudru to jestem bardzo zadowolona z pudru sypkiego transparentnego z Vipery: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html - poczytaj opinie
jesli chodzi o korektor, to ja uzywam z AVONU: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 12:39   #8
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

A może podkład mineralny? Ale prawdziwy minerałek, np. EDM. Myślę, że w ogóle cały zestaw sampli mineralnych, tzn. podkład, korektor, róż i cienie byłyby świetnym pomysłem na taki prezent. Po pierwsze - lekkie i naturalne, nie robią maski, po drugie - prawdziwe minerały są nie do dostania u nas, a chyba każda kobieta lubi mieć coś nieosiągalnego. Po trzecie - mnóstwo kolorów do wyboru
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:43   #9
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
A może podkład mineralny? Ale prawdziwy minerałek, np. EDM. Myślę, że w ogóle cały zestaw sampli mineralnych, tzn. podkład, korektor, róż i cienie byłyby świetnym pomysłem na taki prezent. Po pierwsze - lekkie i naturalne, nie robią maski, po drugie - prawdziwe minerały są nie do dostania u nas, a chyba każda kobieta lubi mieć coś nieosiągalnego. Po trzecie - mnóstwo kolorów do wyboru
czyli proponujesz zeby zamowic jej na www.everydayminerals.com.??
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:58   #10
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Jeżeli masz możliwość (tzn. kartę kredytową lub PayPala), to myślę, że to fajny pomysł Sama też zamawiam kosmetyki stamtąd i jestem zadowolona.. Zależy też ile chciałabyś na to przeznaczyć, ale np. można kupić free kit z podkładami (4 sztuki w różnym kolorze i formułach- każdy na około miesiąc) - 0$, do tego powiedzmy sampelek korektora, różu i może ze dwa cienie - razem 10$ + przesyłka z jakieś 4$ pewnie.. czyli wszystko za około 50zł.

Ale z drugiej strony - do minerałów potrzeba też pędzli :/ Chociaż to też można załatwić małym kosztem - kabuki z essence za 9.99zł, trochę drapie, ale na początek jest ok + jakiś pędzelek do cieni, żeby młoda mogła sobie sprawdzić, czy minerały jej w ogóle podchodzą... Ja jestem uzależniona - małe to, wydajne, a jakie fajne opakowania

Albo jak dziewczyny piszą - może jakiś kremik tonujący
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:03   #11
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Jeżeli masz możliwość (tzn. kartę kredytową lub PayPala), to myślę, że to fajny pomysł Sama też zamawiam kosmetyki stamtąd i jestem zadowolona.. Zależy też ile chciałabyś na to przeznaczyć, ale np. można kupić free kit z podkładami (4 sztuki w różnym kolorze i formułach- każdy na około miesiąc) - 0$, do tego powiedzmy sampelek korektora, różu i może ze dwa cienie - razem 10$ + przesyłka z jakieś 4$ pewnie.. czyli wszystko za około 50zł.

Ale z drugiej strony - do minerałów potrzeba też pędzli :/ Chociaż to też można załatwić małym kosztem - kabuki z essence za 9.99zł, trochę drapie, ale na początek jest ok + jakiś pędzelek do cieni, żeby młoda mogła sobie sprawdzić, czy minerały jej w ogóle podchodzą... Ja jestem uzależniona - małe to, wydajne, a jakie fajne opakowania

Albo jak dziewczyny piszą - może jakiś kremik tonujący
dzieki-powiedz mi jeszcze czy te na allegro sa oryginalne-czy moze juz tez sie podrobki pojawily??
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-02, 18:22   #12
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Raczej oryginalne, ale na allegro zupełnie nie opłaca Ci się zamawiać.. Tam za jedną próbkę zapłacisz powyżej 10 zł, nawet zamówienie samego Free Kita z EDM bardziej się opłaca niż all Jeżeli masz jakiekolwiek konto, to założenie chociażby Pay Pala jest kwestią chwili. Ja płacę kartą Visa Electron z Inteligo, więc też nie musi być typowa "kredytówka" Albo może zbiorowe zamówienie z innymi dziewczynami? Na allegro na pewno się nie opłaca.

Jeżeli spodobał Ci się pomysł z minerałkami, to zapraszamy na forum mineralne
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:55   #13
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Znam nastoletnia corke kolezanki. Ona uzywa i szczerze zadowolona jest z kosmetykow Essence. Ale przyznam ze zakup podkładu bez konstultacji to razej ciezka sprawa.
Z własnych doswiadczen moge polecic podkład równowazacy Inglot (34zł), bo dopasowuje sie do koloru twarzy. Kolezance tez kupowalam "na oko" i trafiłam.
Do tego puder- najlepiej transparentny, moze byc sypaniec (tylko tu jest dodatkowy koszy- pedzel) no i fajny róz- najlepiej po prostu w kolorze rózowym (i tu rowniez polecam Inglota- maja ogromna palete, jest w czym wybierac).
Jezeli chodzi o korektor to zdecydowalabym sie na Twoim miejscu na taki ktory dodatkowo bedzie leczył "niespodzianki".
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 08:25   #14
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

dzieki kochane za wszystkie propozycje-napewno cos z tych rzeczy wybiore i kupie nastolatce-ciumaski
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:44   #15
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

Mam podobny problem, tylko ze moja 15-stka w ogóle się jeszcze nie maluje. Myślałam o tym żeby jej sprawić krem tonujący z vichy lumineuse b o ma świetne recenzje na KWC, do tego tusz lash extension effect który jest głownie ganiony za to ze wygląda b.naturalnie. I do tego jakiś kremik myslałam o vichy skinset, sama go kiedyś używałam i dość dobrze działa na buźkę bez problemów trądzikowych. BTW. czy powinnam skonsultować taki prezent z mamą dziewczynki? To raczej zwariowana osoba, ale mimo wsyztsko mzoe mieć jakaś zasadę w temacie makijażu, prawda?
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:52   #16
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwsze kosmetyki do makijarzu dla 16-latki

mysle, ze mozesz mamy spytac, ale chyba nie powinna miec nic przeciwko delikatnemu makijazowi 15latki
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.