Ubrania z Lidl-a - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 07:18   #31
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Kupiłam ostatnio przecenioną bluzkę funkcyjną z myślą "tylko na narty", ale powiem Wam, że świetnie trzyma ciepło i nie marznę już tak jak kiedyś
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 01:03   #32
osiczkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Kupiłam jakiś czas temu proste, bawełniane koszulki w Lidl-u (były pakowane po 2, biała i w paski lub gładka w innym kolorze po około 25zł).

Mówiąc szczerze jestem absolutnie zachwycona jakością - wszystkie ściegi równo przeszyte (a mam na tym punkcie hople jeśli chodzi o takie podstawowe ubrania), miłe w dotyku, świetnie sie piorą, nie deformują (mają 5% jakiego włókna) i są DŁUŻSZE czyli kończą się na wysokości pośladków ochraniając plecy.Mają też jakieś niemieckie certyfikaty jeśli chodzi o jakośc wykonania i brak substancji szkodliwych.

Co jeszcze polecacie z Lidl'a? Ktoś miał ich bieliznę bezzwową albo piżamę damską?
Miałam bieliznę bezszwową i była bez zarzutów, dobrze skrojona i gatunkowo tez ok. Polecam
osiczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 11:19   #33
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Kupiłam sobie ostatnio w Lidlu świetne bluzki jedna w paski a druga z kieszonką na piersi i 2 sweterki również bardzo dobre jakościowo
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:26   #34
Kasiuleczka5_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 46
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Potwierdzam, ubrania z lidla są świetne Mam buty i jestem z nich zadowolona
Kasiuleczka5_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 15:20   #35
Maryyysia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 25
Dot.: Ubrania z Lidl-a

w lidlu mają fajne propozycje odziezy do bieganie, generalnie te bluzki i spodnie oddychaja
Maryyysia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:15   #36
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Witam, mam pytanko ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: ta oto piżama z myszką Mickey http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-1A49A...etail&id=15461 w rozmiarze S. Oferta od 18.06.
Czy gdzieś u którejś z Was się ostała w rozmiarze S ewentualnie M i byłaby możliwość zakupu i wysłania?
Baaaaardzo mi na niej zależy, będę wdzięczna za wszelkie info (na PW)
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:53   #37
magdalena700
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 21
Dot.: Ubrania z Lidl-a

No w lidlu mozna znajsc naprawde super ubrania i czasaim za fajna cene
magdalena700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 15:09   #38
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanko ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: ta oto piżama z myszką Mickey http://www.lidl.pl/cps/rde/SID-1A49A...etail&id=15461 w rozmiarze S. Oferta od 18.06.
Czy gdzieś u którejś z Was się ostała w rozmiarze S ewentualnie M i byłaby możliwość zakupu i wysłania?
Baaaaardzo mi na niej zależy, będę wdzięczna za wszelkie info (na PW)
O ja ją kupiłam oraz tą z Hello Kitty. U mnie były już przebrane, wzięłam ostatnie M-ki Może u kogoś jeszcze faktycznie zostały, są bardzo fajne, więc polecam
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 15:16   #39
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Ubrania z Lidl-a

U mnie w Lidlu, w dniu wejścia oferty, przed 19:00 były same L-ki z Mickey właściwie z Minnie, szczegół..
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:18   #40
Mola1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Ubrania i bielizna z Lidla.

Hej czy często kupujecie jakies ubrania w Lidlu czy są one dobrej jakości ? Jak widzę czasem osoby co wręcz sie biją o rzeczy to zastanawiam się czemu. W dotyku wydają się ok ani nie za cienkie ale czy po praniu też takie są? Najlepsze wrażenie robi bielizna ale jakoś nie mam odwagi kupic jej w ciemno.

Edytowane przez Mola1990
Czas edycji: 2014-10-08 o 19:56
Mola1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:35   #41
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

z lidla mam trochę odzieży sportowej - staniki sportowe, legginsy i buty - sprawują się bardzo dobrze, nawet po wielu praniach
mam też koszulki na długi rękaw - generalnie są fajne, nie jakiś cud świata ale przyjemnie się je nosi i nie rozwalają się w praniu, nie tracą kształtu
a co do takie typowej bielizny - lubię ich fason majtek typu hipster tylko, że wszystkie które mam bardzo szybko puszczają na szwach (głownie gumki mi się odpruwają) więc nie jestem zadowolona
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 20:36   #42
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

tez nie rozumiem o co oni się biją?
fakt czasami można kupic coś fajnego ale bez przesady
lidl ma bardzo dziwne rozmiary, np ja noszę xs i praktycznie wszystko z lidla jest na mnie za duże
a największą zagadką są dla mnie staniki nigdy nie spotkałam obwodu 65,70, a 75 rzadko najczęściej 80B
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 20:52   #43
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

jakość jest dość nierówna, jak dla mnie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 21:47   #44
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

Ja noszę jeansy z Lidla i dla mnie są super. Planuję dokupić następnym razem.
Mam też dużo cardiganów z różnych gazetek Lidla i jestem bardzo zadowolona. Nie niszczą się szybko jak z innych sieciówek. Bluzki sportowe też fajne.
Nawet trampki upolowałam fajne jak za 40zł, dobrze się nosiły.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 08:33   #45
slonko2903
Raczkowanie
 
Avatar slonko2903
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 84
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

podzielam zdanie eyo kupiłam bieliznę w pięciopaku (mam na myśli tutaj majtki) po kilku praniach popruły się na szwach 2 sztuki na 5 poszły do kosza
slonko2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 13:23   #46
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

Co do spodni woskowych:
Woski w zarze są po 149 a tu za 34 - więc pomyslałam czemu nie.
Czar prysł jak zobaczyłam je w sklepie - niczym nie przypominało to spodni woskowych.
Jedyne co polecam to buty treckingowe.
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:25   #47
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

Ja mam bawełniane t-shirty z długim rękawem. Na 4 sztuki jedna zbiegła się w praniu (ale ciągle nadaje się do noszenia). Jakość lepsza niż np H&M, grubsza bawełna i szwy są ciągle proste. Nic się nie zmechaciło.
Kupiłam też koszulki z bawełny+poliestru i one są gorsze - zbiegły się w praniu, materiał trochę sztywny, dość dziwny krój (po tym zbiegnięciu się mają za mały otwór na szyję). Jedna koszulka w ogóle jest krzywo uszyta :/
Mam też jedne legginsy i polecam, są świetne są z jakiegoś sztucznego materiału - chyba lycry i są super wygodne. Zresztą o legginsach z L słyszałam same dobre opinie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=747956 wymianka kosmetyczna
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:52   #48
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

Bicie sie o ciuchy czy wyszaprywanie sobie z rak ubran, dla mnie, jest gruba przesada i nie chodzi jedynie o lidla, ale o wszystkie sytuacje gdy takie zachowanie ma miejsce (mysle tu glownie o poczatkach wyprzedazy min. w Zarze, kiedy kultura osobista niektorych kupujacych pozostawia wiele do zyczenia....)
Co do ciuchow z Lidla to sama kupuje u nich odziez sportowa- mam min. top do biegania z dlugim rekawem z poprzedniej kolekcji czy spodnie softshell na narty/snowboard.
Zarowno ciuchy biegowe, jak i narciarskie sobie chwale- maja dobry stosunek jakosci do ceny, nie niszcza sie po kilku praniach i przyjemnie sie je nosi. Spodnie zebraly zreszta mase komplementow na stoku, wiec i wizualnie prezentuja sie, zdaje sie, niezle
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/

Edytowane przez aniser
Czas edycji: 2014-10-11 o 22:54
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:26   #49
ferocactus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 10
Dot.: Ubrania i bielizna z Lidla.

Mam kilka bluzek z lidla, zarówno z krótkim jak i z długim rękawem i ze wszystkich jestem zadowolona. Żadna nie zbiegła się po praniu, ani nie straciła kształtu. Są takie które mają już kilka lat i ciągle dobrze się trzymają (mimo wielu prań nie straciły koloru). Niestety sweter, który również kupiłam w tym sklepie po 2 - 3 praniach wypłowiał, a że był granatowy to wiele stracił w wyglądzie. Mój M kupuje w lidlu buty sportowe, eksploatuje je bardzo intensywnie i są naprawdę wytrzymałe.
Czasem tylko są dziwne fasony i rozmiary, ale zawsze w razie czego można zwrócić jeśli coś nie pasuje. Ogólne wrażenie jest pozytywne, porównując cenę do jakości.
ferocactus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 21:35   #50
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Ubrania z Lidl-a

a jaka jest jakość bielizny??
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:14   #51
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
a jaka jest jakość bielizny??
Moim zdaniem bardzo dobra, chociaz nie polevam stanikow bo wg mnie splaszczaja piersi
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 12:39   #52
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Staniki mają bardzo biedną rozmiarówkę. Idealna dla osób szczupłych z małym biustem.
Za to figi i inne majciochy polecam z pełną odpowiedzialnoscią.
Co do ciuchów, sobie rzadko kupuję, za to dla syna (6 lat), namietnie. Pamiętacie taką serię z wilkiem? Chyba jeszcze się zdarza ten motyw. Nie do zdarcia. Świetne sa komplety bielizny, koszulki z majtasami, t-shirty z długim rękawem, sztruksy i bluzy z kapturami.
Ostatnio natomiast nabyłam jeansy esmery (w ciuchu, z metką za 7 złociszy) i stwierdziłam, ze teraz jak będą w lidu, to pędzę, bo genialnie się noszą.

Butów nie kupowałam nigdy.

Lidl ma zaniżoną rozmiarówkę. Ja, nosząca 42-44 muszę brać 40 (przynajmniej tak było), synowi 128-134, kupuję do tej pory 122-128. Czasem wręcz na 116 jest dobre.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2015-02-03 o 12:41
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:41   #53
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja jestem zadowolona ze sweterków i bluzek z Lidla.
Gorzej ze spodniami typu jeans,bo się szybko przecierają

Mam trampki kupione kilka lat temu i się nie rozpadły jeszcze,a mieszkam w górach więc teren trudny
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 18:45   #54
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Ubrania z Lidl-a

ja kupiłam kilka bluzek, cena adekwatna do jakosci.
Za to z dziecięcych ubrań jestem bardzo zadowolona
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 12:06   #55
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Dziewczyny, jak tam wrażenia z nowej "kolekcji" sportowej? Udało się wam coś upolować?

Mnie udało się kupić kilka rzeczy. Buty - bardzo fajne, jak za 50 zł to bardzo dobrze wykonane ale bardzo żałuję, że nie mają rozmiaru 36. Na prawdę tak mało jest kobiet z tym rozmiarem i nie opłaca im się ich produkować? Mam 37 i niestety, moim zdaniem nadadzą się dla mnie tylko do chodzenia, nie do ćwiczeń czy biegania bo jednak są trochę za duże i nie będą bezpiecznie trzymały.
Mam też dwie koszulki. Fioletowa z takim dmuchawcem na boku (za 19,9) - przyjemna, ładna i to S jest raczej takie luźniejsze. Z kolei też fioletowa z tych nieco tańszych (17,9) jest XS i jest dużo mniejsza. Krój niezbyt zgadza się z tym na zdjęciu. Tam rękawy są trochę motylkowe i jest luźna na dole, w rzeczywistości rękawy nie są takie a na dole jest ściągnięta. Jednak nieco za mała jest na mnie obecnie. Tę droższą lepiej oceniam.
Mam też spodnie 3/4 z szarym pasem. Sam pas jest bardzo miły, dobrze się układa na górze i ogólnie materiał jest miły ale zupełnie inny niż koszulka, która jest śliska. Te spodnie trudno opisać ale uważam, że mogą się bardzo szybko zmechacić. Ale wygodne są bardzo.
ty
Jeszcze słowo o rozmiarówce. Ja raczej mała nie jestem (to nie samokrytyka ale tak jest, mam swoje w udach, biodrach i brzuchu) a w Lidlu rozmiar S jest na mnie dobry, z Esmary nawet za duży jeśli chodzi o spodnie. Lidl chyba chce poprawiać kobietom humor, że u nich noszą mniejszy rozmiar niż zwykle, cóż... Dobrze, że wprowadzili ten XS ale podejrzewam, że dziewczyny, które mają na prawdę dobrą sylwetkę będą pływać w tym rozmiarze.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 12:41   #56
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Też kupiłam te spodnie z szarym pasem o którym piszesz, niestety rozmiar S, bo XS nie było, a potrzebowałam takich legginsów "na już". Zazwyczaj noszę S-M, ale z ubrań Lidlowych zdecydowanie wypada mi XS; ich rozmiarówka jest skopana.
A byłam rano, po 10:00 pierwszego dnia i już niestety tych XS-ek nie było Fakt faktem że wyglądają porządnie i już je przetestowałam.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 13:58   #57
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja byłam kiedy tylko otwierali i w ogóle ani z tych z szarym ani z pomarańczowym (?) pasem nie było XS, tylko kilka z tego rozmiaru było tych 7/8 szaro-czarnych.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 17:57   #58
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Ja byłam kiedy tylko otwierali i w ogóle ani z tych z szarym ani z pomarańczowym (?) pasem nie było XS, tylko kilka z tego rozmiaru było tych 7/8 szaro-czarnych.
hmm to dziwne, bo inne z tej samej serii ubrań tylko w czarno-białe ciapki były w rozmiarze XS. wzięłam je też, ale zmierzyłam w domu i nie podoba mi się ich wzór więc oddałam. stąd mój wniosek że z tych jednolitych też były Xs-ki
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 18:13   #59
joalbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez wrily_curly Pokaż wiadomość
Buty - bardzo fajne, jak za 50 zł to bardzo dobrze wykonane ale bardzo żałuję, że nie mają rozmiaru 36. Na prawdę tak mało jest kobiet z tym rozmiarem i nie opłaca im się ich produkować? Mam 37 i niestety, moim zdaniem nadadzą się dla mnie tylko do chodzenia, nie do ćwiczeń czy biegania bo jednak są trochę za duże i nie będą bezpiecznie trzymały..
To może akurat dobrze, że tak wyszło, bo do biegania buty muszą być co najmniej rozmiar większe - tak centymetr luzu, nawet ciut więcej. Uchroni Cię to przed fioletowymi paznokciami
joalbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 09:31   #60
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja kupiłam długie spodnie funkcyjne na fitness (całe czarne) za 29,90 i są rewelacyjne. Całe wąskie i zgrabne, tak że po zaciągnieciu na kostce nie robi się brzydka bufka, tak jak w przypadku spodni z H&M za 79,90. Z kolei z bluzki za 17,90 nie jestem zbyt zadowolona bo jest krótka i bardzo wąska na dole. Stąd też moje pytanie: Czy w Lidlu można zwracać ubrania, a jeżeli tak to w jakim terminie?
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-04 19:44:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.