torebki z pracowni Zuzi Górskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 21:38   #1
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica

torebki z pracowni Zuzi Górskiej


Co sądzicie? Czy któraś z was ma jakąś i czy możecie się pochwalić zdjęciami "real"? Jak jest u nich z wykonaniem? Na zdjęciach na stronie internetowej wyglądają bardzo porządnie. Zastanawiam się nad kupnem.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 23:03   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Co sądzicie? Czy któraś z was ma jakąś i czy możecie się pochwalić zdjęciami "real"? Jak jest u nich z wykonaniem? Na zdjęciach na stronie internetowej wyglądają bardzo porządnie. Zastanawiam się nad kupnem.
Ja mam beżowa Hobo i kocham ją
Torba jest duuuuuża, pojemna z mięciutkiego materiału
Można wybrać sobie rodzaj podszewki, rodzaj zapięcia, jest możliwość domówienia dodatkowego paska
Jak będę miała chwilkę to cyknę fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hobo.jpg (85,7 KB, 207 załadowań)
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg

Edytowane przez the rock
Czas edycji: 2012-06-26 o 23:04
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 23:08   #3
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Interesują mnie głównie te wielkie kopertówki na łańcuszkach, są piękne... Ale dzięki za opinię, liczę na więcej
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 23:11   #4
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Interesują mnie głównie te wielkie kopertówki na łańcuszkach, są piękne... Ale dzięki za opinię, liczę na więcej
Kilka dni temu Zuzia robiła wyprzedaż i można było zakupić wiele modeli ze spora zniżką warto śledzić jej fp na facebooku No i od czasu do czasu wrzuca kod na 10% zniżki
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 06:09   #5
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Za taaaką ogromną torbą to bym brzuch schowała Właśnie myślałam żeby zakupic coś większego, żeby wygladac na mniejszą ale chyba w małych torebkach wygląda się zgrabniej, jak sadzicie?
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:36   #6
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Za taaaką ogromną torbą to bym brzuch schowała Właśnie myślałam żeby zakupic coś większego, żeby wygladac na mniejszą ale chyba w małych torebkach wygląda się zgrabniej, jak sadzicie?
Ja tak robię
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:49   #7
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Za taaaką ogromną torbą to bym brzuch schowała Właśnie myślałam żeby zakupic coś większego, żeby wygladac na mniejszą ale chyba w małych torebkach wygląda się zgrabniej, jak sadzicie?
Ja bym wyglądała śmiesznie z małą torebką (1,75 wzrostu i słuszna waga, nie chucherko). Dlatego wolę większą, która będzie proporcjonalnie wyglądać do sylwetki.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 20:48   #8
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Czy ktoś jeszcze się podzieli się opinią?
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:17   #9
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Torebki naprawadę dobrej jakości
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:24   #10
Ikatasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Smile Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Swoją torebkę Hobo beige XL mam dwa lata i jest naprawde wytrzymała. Bardzo szybko ,,zużywam" torebki, jestem bardzo wymagajaca, noszę dużo cieżkich rzeczy a, moja hobo służy mi jako bagaż podręczny. W sieciówkach juz nawet nie kupuje, zdarzyło mi sie dwa razy pod rząd zwrać towar po tygodniu. Hobo piorę zwyczajnie w pralce, schodzą plamy nawet od długopisu niestey uważam, że strona jest niedopracowana i niejasna. Pamietam, że miałam problem z kontaktem z projektantką. Po prostu w pewnym momencie nie odpisała mi na wiadomość i nie reagowała na moje meile, chyba przerosła ją wysyłka torebki za granice. Pomimo to kupiłam towar na innej stronie bez problemu. Właśnie zamierzam kupić drugą torebke jej projektu z rodzaju Minibow. Mam nadzieje, że również sprosta moim oczekiwaniom.
Ikatasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 20:06   #11
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Za taaaką ogromną torbą to bym brzuch schowała Właśnie myślałam żeby zakupic coś większego, żeby wygladac na mniejszą ale chyba w małych torebkach wygląda się zgrabniej, jak sadzicie?
chyba raczej tak
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 22:16   #12
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez Ikatasza Pokaż wiadomość
Swoją torebkę Hobo beige XL mam dwa lata i jest naprawde wytrzymała. Bardzo szybko ,,zużywam" torebki, jestem bardzo wymagajaca, noszę dużo cieżkich rzeczy a, moja hobo służy mi jako bagaż podręczny. W sieciówkach juz nawet nie kupuje, zdarzyło mi sie dwa razy pod rząd zwrać towar po tygodniu. Hobo piorę zwyczajnie w pralce, schodzą plamy nawet od długopisu niestey uważam, że strona jest niedopracowana i niejasna. Pamietam, że miałam problem z kontaktem z projektantką. Po prostu w pewnym momencie nie odpisała mi na wiadomość i nie reagowała na moje meile, chyba przerosła ją wysyłka torebki za granice. Pomimo to kupiłam towar na innej stronie bez problemu. Właśnie zamierzam kupić drugą torebke jej projektu z rodzaju Minibow. Mam nadzieje, że również sprosta moim oczekiwaniom.
zgadzam się swoją mam też ponad 2 lata i nie raz taszczyłam w niej masę rzeczy
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:25   #13
glamourqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 33
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Torebki są piękne!
Sama zastanawiam się nad zakupem jakiegoś modelu!
glamourqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:08   #14
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:14   #15
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Wg mnie też wyglądają na porządne
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:40   #16
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Gdzie pojawiają się kody zniżkowe na torby zuzigorskiej?
Są w kobiecej prasie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 21:58   #17
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Kodów nie ma ,czasami Zuzia wrzuca na fanpagu promocje z różnych okazji ale to tak do max 20%
Polecam torebki z całego serca. Mam już dwie i czaje się na trzecią. Może nie są tanie,ale naprawdę warte swojej ceny. Czuć,że taka torebka ma swoją historię
Pietruszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 23:08   #18
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Gdzie pojawiają się kody zniżkowe na torby zuzigorskiej?
Są w kobiecej prasie?
Ja kupiłam w imieniny Zuzi 20 % zniżki
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 10:26   #19
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Gdzie pojawiają się kody zniżkowe na torby zuzigorskiej?
Są w kobiecej prasie?
Pakamera organizuje co jakiś czas wyprzedaże/zniżki, np. -20%. Zapisz się na newsletter i czekaj na jakieś oferty Zuzi.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-19, 17:48   #20
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Cytat:
Napisane przez Pietruszkowa Pokaż wiadomość
Kodów nie ma ,czasami Zuzia wrzuca na fanpagu promocje z różnych okazji ale to tak do max 20%
Polecam torebki z całego serca. Mam już dwie i czaje się na trzecią. Może nie są tanie,ale naprawdę warte swojej ceny. Czuć,że taka torebka ma swoją historię
Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w imieniny Zuzi 20 % zniżki
Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Pakamera organizuje co jakiś czas wyprzedaże/zniżki, np. -20%. Zapisz się na newsletter i czekaj na jakieś oferty Zuzi.
Dziękuję z podpowiedzi
Znacie podobne dzieła projektantów torebek godne uwagi?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:38   #21
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Odświeżam temat - może ktoś jeszcze chciałby podzielić się opinią na temat torebek Zuzi?
Szykuję się do zakupu i chętnie poczytam
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 14:15   #22
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

jestem od nich uzależniona - warto - są bardzo wytrzymałe skóra i szycie są bardzo porządne - mam już 5 różnych. Miałam jeszcze 2 ale nie pasowały mi jednak jeśli chodzi o model i powędrowały w świat.
Jeśli coś się urwie, odpruje (np. od przeciążania codziennie torby wypruło mi się po 1,5roku ucho) to można poprosić o poprawkę i bez problemu ją robią (zapłaciłam tylko za wysyłkę)
zdecydowanie warto
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 19:38   #23
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Ja nie rozumiem tego całego zachwytu. Jakość wg mnie przeciętna, jak za tę cenę spodziewałabym się czegoś lepszego, ale dopiero wczoraj odebrałam swoją pierwszą torebkę od ZG, jest to model Nordic Sack, więc nie mam porównania z innymi modelami. Nordic Sack miał się wg opisu super układać, układa się moim zdaniem beznadziejnie, zwłaszcza na długim pasku. Z tym paskiem to moim zdaniem porażka na całej linii, bo nawet nie można go całkiem odpiąć, bo z jednej strony jest przyszyty - nie rozumiem tego rozwiązania, może mnie ktoś oświeci? Poza tym na stronie sklepu jest za mało zdjęć przykładowych rozwiązań, ze wzornika nie można się za bardzo połapać jak dana torebka wyglądałaby zrobiona z konkretnej skóry. Poza tym na stronie wiszą modele które niby są dostępne na zamówienie, a później się okazuje że tej skóry już nie mają i nie ma możliwości zamówienia tej konkretnej torebki. Jest jeszcze kwestia czasu realizacji zamówienia. Torebkę zamówiłam 20.04, a dokładnie miesiąc później, czyli 20.05 została wysłana. Rozumiem, mają to wyraźnie napisane na stronie, że tyle się czeka, ale 12.05 spytałam na jakim etapie jest moje zamówienie i czy mogę ewentualnie zmienić jeszcze podszewkę dostałam odpowiedź że torba jest już przygotowana do szycia więc nie można nic zmienić, a wysyłka zaplanowana między 13(!) a 20 maja. Wynika z tego że mogli ją uszyć w 1 dzień, ale zeszło 7 dni (5 dni roboczych) :P
Jak na pierwszy raz nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, ale nie wykluczam kolejnego zamówienia, jeśli coś mnie urzeknie.
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 14:47   #24
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Ja właśnie zakupilam nerkotorebke i czekam
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 12:46   #25
Tynowska1309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Witam,

Ja podziele sie moim niestety niemilym zaskoczeniem ze strony Pani Zuzi. Zakupilam sobie w sklepie internetowym portfel, ktory ogolnie byl rozczarowywujacy. Kieszonka na monety sztywna jakby ktos tekture obszyl materialem, ogolnie skora po krotkim czasie byla cala zrysowana w pewnych miejscach zrobila sie cienka jak ceratka. Kiedy napisalam maila z reklamacja, zostala ona odrzucona podajac za powod moja wine wyniakajaca z braku pielegnacji produktu. Mam naprawde wiele produktow ze skory i z zadnym nie zrobilo mi sie cos takiego. Pani Zuzanna pomimo odrzucenia reklamacji zaproponowala mi jednak wyczyszczenie i nawilzenie portfela co bylo bardzo mile z jej strony. Po ponad 3 tyg od odeslania i dwoch mailach z zapytaniem o moj portfel, zostal mi w koncu odeslany nowy taki sam model. Nie otrzymalam jednak z nim paragonu. Napisalam wiec ponownie maila aby otrzymac potwierdzenie, gdyz ponownie chce miec na niego gwarancje... W odpowiedzi otrzymalam odpowiedz, ze to ten sam odnowiony produkt. I tu czuje sie oszukana gdyz widze, ze nie jest to ten ktory wyslalam... Inny kolor zamka, dodatkowa przegrodka ktorej w moim nie bylo, przegrodka na monety juz nie jest taka sztywna... No widac roznice na pierwszy rzut oka. Jest mi naprawde mega przykro, ktos moze pomyslec, ze klient jest takim glupkim, ze tego nie zauwazy. Najwyrazniej produkty nie sa tak dobrej jakosci skoro Pani Zuzanna nie chce abym miala na niego pelna gwarancje. Patrzac na cene jej produktow w porownaniu do jakosci z przyscia stwierdzam, iz nie sa jej warte.
Tynowska1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 18:43   #26
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

To może tak:
mam 178 wzrostu, rozmiar ciuchów 40
kocham hand made - ale powoli się z tej miłości leczę, bo niby producentów przybywa, ale niestety nie poprawia to jakości produktów
Pierwsze hobo kupiłam w 2014 roku i po miesiącu używania kupiłam jeszcze dwa. Posiadam modele z "grubej bawełny", nie wiem jak sprawuje się hobo zamszowe czy skórzane.
Model jako taki jest idealny na lato. To worek, w który zmienia kształt w zależności od tego, co jest w środku stąd idealne jest tak na zakupy jak i na plażę. Mój rekord obciążenia to 14 puszek .. coli Ciężkie było, ale na ramieniu trzymało się idealne. Mimo rozmiaru jest poręczna, super leży na ramieniu.. To nie spada - nieważne co jest w środku!! CUD!!Jak wyżej: odkąd ją mam, nie wyobrażam sobie bez niej lata. Czemu nie zimy czy jesieni? Przepraszam, ale taki mój gust. Zima, kiedy mam na sobie więcej, nie noszę tak obszernych torebek.
Wady: trwałość. Ja wiem, że 200 zł (teraz ceny poszły w górę) to ani dużo ani mało, ale już po pierwszym praniu widać, że torebka prana była. No i cóż.. Jeśli znajdę coś równie funkcjonalnego, bez sentymentu zapomnę o hobo.
Druga torebka: nordic shopping
Zachwycona funkcjonalnością hobo (jak łatwo się domyślić, przed pierwszym praniem hobo) kupiłam nordica. Pierwsze wrażenie - porażka na całej linii. Sztywne, kanciaste .. I jeszcze ten magnesik w roli zapięcia. Nie zacytuję co powiedziałam, kiedy odpakowałam przesyłkę (tak na marginesie, kiedy rozpakowałam pierwsze hobo reakcja była podobna przekonałam się do niego z czasem, stąd i tego czegoś nie skreśliłam na starcie) Kojarzy się z reklamówką, ale z długimi uszami. Mój model ma poszewkę (jakoś nie widzę torebki bez niej) wykonany jest z kreku. Na jesień i wiosnę - ok. Nie bez powodu nazwałam go wcześniej reklamówką, bo tak jest traktowany - jak taka lepsza(bo w odróżnieniu od tych płóciennych ma szerokie dno), droższa i skórzana torba na zakupy. Plusem są kieszonki na portfel i telefon - są głębokie. N o i tyle zachwytu. Wada to paski czyli rączki. Boje się torebkę obciążać, rączki są cienkie. Nie wiem czy się nie urwą, w dodatku niemiłosiernie piją (taki urok cienkich pasków)
Torebka fajna na "bieganie po kawiarniach". Jeśli ktoś potrzebuje czegoś lepszego niż torba płócienna, co przykuwa uwagę bo jest banalnie proste i przez to "wyjątkowe", mogę polecić.
Trzeci nabytek to simple large bag
i prawdę mówiąc na ten model najbardziej narzekam, choć najrzadziej noszę. o ile do nordica się z czasem przekonałam (bo co by nie mówić, wygodna reklamówka) tak do tego nijak się nie mogę przekonać.
Trochę jak hobo - niemalże równie wielkie, ale nie tak plastyczne (poza tym cienkie rączki sprawiają, że załadować to ja je mogę sweterkiem lub chipsami)
Nie wiem co mogę o tej torebce napisać.. Może to, że rzadko używana, a metalowe elementy są tak zdarte, jakbym dzień w dzień ją katowała.

Raz jeszcze:
to co wyżej, to subiektywne wnioski (?) jakie nasunęły się po ponad roku użytkowania różnych torebek. Prawdę mówiąc, nie wiem czy odważyłabym się polecić nawet hobo, które chwalę w tym wpisie najmocniej i sama pracownię - zdjęcia nie oddają kolorów produktów, a ich jakość..
Hobo jako model naprawdę Pracowni Zuzi wyszło, reszta .. jest niezła, ale nie niezastąpiona.
Tak ogólnie powiem, że jakość to pięta achillesowa nie tylko torebek Zuzi. Bo o wiele wykonanych przez polskie pracownie rzeczy charakteryzuje staranne wykonanie, ale nie trwałość. Nie mam ochoty wysłuchiwać gęgania o tym by dbać o produkt od każdego producenta, któremu zwróci się uwagę na to, że jego produkt stracił blask po miesiącu a czasem tygodniu użytkownika.

Tak na koniec:
Zakupu kolejnych torebek Zuzi nie przewiduję.
Powodów, prócz dyskusyjnej jakości i funkcjonalności, jest kilka, a przede wszystkim:
- paski (cienkie, nieforemne, ja nie wiem jak nosić - tzn tak na serio nosić - te torebki na długim pasku)
- za dużo promocji 10% w ciągu roku
- za dużo gotowych modeli dostępnych dla śledzących fan page na FB (rozumiem, że płace między innymi za możliwość samodzielnego skomponowania torebki, ale ..
- brak darmowej wysyłki (wiem, jestem w tym momencie skąpa świnia, ale 500 zł za torebkę i jeszcze za kuriera mam bulić? Szczególnie, że pakowanie, w porównaniu z tym jak potrafią uzbroić produkt niektórzy sprzedawcy z allego, rozczarowuje)

Co mogę radzić:
1) ponosić torebkę przed jej skreśleniem
2) kupić wcześniej tańszą torebkę "hand made" bo one są naprawdę inne niż te ze sklepu, a tym samym można się z nimi dziwnie czuć (śmiesznie się układają etc)
3) szukać promocji

Edytowane przez Toyota21
Czas edycji: 2015-08-14 o 18:46 Powód: Dopiszę, może komuś to pomoże:
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 19:33   #27
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Czy któraś z Was kiedykolwiek oddawała torbę do naprawy? Albo miała problem szybko przetartej podszewki?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:29   #28
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Muszę się komuś wyżalić, zamówiłam sobie model Mass bag leather fringe ze skóry typu cobra, torebka wygląda pięknie, co z tego skoro prawie jej nie noszę bo spada mi z ramienia. Może to moja wina, bo wybrałam akurat taki rodzaj materiału? W każdym razie takie coś zdarza mi się po raz pierwszy, szkoda, że w jednak dość drogiej i wymarzonej, wyczekiwanej torebce na zamówienie
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 08:26   #29
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

@Doris Day może za mało w niej nosisz? A tak serio - wiem, że niektórych modeli nie chcą szyć z niektórych gatunków skór, bo nie każda skóra nadaje się na każdą torebkę. Skoro nie było zastrzeżeń, torebka nie powinna sprawiać problemów :/
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 10:01   #30
Kate124
Przyczajenie
 
Avatar Kate124
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: torebki z pracowni Zuzi Górskiej

Są przepiękne, marzę o jednej z nich! Kiedyś się szarpnę mam nadzieje ;-)
Kate124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-28 14:56:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.