problemy z tesciem:( - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 07:06   #541
euphoria87
Raczkowanie
 
Avatar euphoria87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 329
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez agat1976 Pokaż wiadomość
Euphoria po przeczytaniu calego watku odnosze wrazenie ze Ty bys chciala "i zjesc ciasteczko i miec ciasteczko". nie mozesz sie jednoczesnie nie wyprowadzic i wyprowadzic. lub wyprowadzic i miec to mieszkanie. poza tym moim zdaniem jestes troche winna tej sytuacji-to znaczy zlych stosunkow z tesciem. sama wspomnialas ze od poczatku nie chcialas sie do niego zwracac "tato" i tym podobne drobne sprawy. na pewno bylo mu przykro z tego powodu.to sie zbieralo zbieralo az uroslo do problemu-sama sobie zapracowalas na obecny stan rzeczy. bardzo latwo jest szybko cos zepsuc-naprawienie tego moze potrwac o wiele wiele dluzej

nie wszyscy mówia do swoich teściow"mamo i tato". moj maz tez tak nie mowi do mojego ojca wiec czemu ja mam mowic.

---------- Napisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

A poza tym.od kilku dni teść prawdopodobnie bierze nowe leki<na poprawe nastroju>i zupelnie sie zrobil inny. calymi dniami teraz siedzi ze mna i nawija. obyle czym<o nienarodzonej Karolci, o o swoim wujku , o końcu świata> ja tez zrobilam sie do niego inna.Moze nie robie dosłownie tak jak majgreg napisala<sprzatam i mu gotuje> ale jestem życzliwa.Jeżeli teraz nic tego nie zmieni i on za miesiac znowu bedzie taki jak wczesniej to wtedy napewno sie wyprowadze.Bo przynajmiej mam to ze ja sie starałam i chcialam dobrze.
euphoria87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:16   #542
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez euphoria87 Pokaż wiadomość
nie wszyscy mówia do swoich teściow"mamo i tato". moj maz tez tak nie mowi do mojego ojca wiec czemu ja mam mowic.

---------- Napisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

A poza tym.od kilku dni teść prawdopodobnie bierze nowe leki<na poprawe nastroju>i zupelnie sie zrobil inny. calymi dniami teraz siedzi ze mna i nawija. obyle czym<o nienarodzonej Karolci, o o swoim wujku , o końcu świata> ja tez zrobilam sie do niego inna.Moze nie robie dosłownie tak jak majgreg napisala<sprzatam i mu gotuje> ale jestem życzliwa.Jeżeli teraz nic tego nie zmieni i on za miesiac znowu bedzie taki jak wczesniej to wtedy napewno sie wyprowadze.Bo przynajmiej mam to ze ja sie starałam i chcialam dobrze.
Tak długo teść będzie taki jak długo Ty wytrwasz. Twoje postrzeganie rzeczywistości wpływa na resztę domowników. Jesli Ty jesteś spokojna i życzliwa to udziela się to innym, a najbardziej będzie udzielać się Twemu dziecku. Ono również będzie spokojne. Jak się czujesz spokojna i zrelaksowana łatwiej Ci coś zaplanować i zrealizować. Nie musisz robić nic na siłę.

---------- Napisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez euphoria87 Pokaż wiadomość
nie wszyscy mówia do swoich teściow"mamo i tato". moj maz tez tak nie mowi do mojego ojca wiec czemu ja mam mowic.

---------- Napisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

A poza tym.od kilku dni teść prawdopodobnie bierze nowe leki<na poprawe nastroju>i zupelnie sie zrobil inny. calymi dniami teraz siedzi ze mna i nawija. obyle czym<o nienarodzonej Karolci, o o swoim wujku , o końcu świata> ja tez zrobilam sie do niego inna.Moze nie robie dosłownie tak jak majgreg napisala<sprzatam i mu gotuje> ale jestem życzliwa.Jeżeli teraz nic tego nie zmieni i on za miesiac znowu bedzie taki jak wczesniej to wtedy napewno sie wyprowadze.Bo przynajmiej mam to ze ja sie starałam i chcialam dobrze.

Wystarczy,że sie starasz. Możesz myśleć o sobie i o dziecku. O tym co Ci sprawia przyjemność i co chciałabyś i co możesz zmienić w chwili obecnej.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-02-19 o 12:13 Powód: Dopisek.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:17   #543
euphoria87
Raczkowanie
 
Avatar euphoria87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 329
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Tak długo teść będzie taki jak długo Ty wytrwasz. Twoje postrzeganie rzeczywistości wpływa na resztę domowników. Jesli Ty jesteś spokojna i życzliwa to udziela się to innym, a najbardziej będzie udzielać się Twemu dziecku. Ono również będzie spokojne. Jak się czujesz spokojna i zrelaksowana łatwiej Ci coś zaplanować i zrealizować. Nie musisz robić nic na siłę.

---------- Napisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------




Wystarczy,że sie starasz. Możesz myśleć o sobie i o dziecku. O tym co Ci sprawia przyjemność i co chciałabyś i co możesz zmienić w chwili obecnej.

ale ja majreg mysle tak samo. wszyscy widza rozwiazanie odejdz i sie wyprowadz.Podejme takie kroki jeżeli moje starania nie przyniosa skutku.
euphoria87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 12:29   #544
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: problemy z tesciem:(

Nie wszyscy widzą tylko takie rozwiązanie. Zawsze możesz spróbować innego. Nic nie stracisz, a może coś zyskasz.

---------- Napisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez euphoria87 Pokaż wiadomość
ale ja majreg mysle tak samo. wszyscy widza rozwiazanie odejdz i sie wyprowadz.Podejme takie kroki jeżeli moje starania nie przyniosa skutku.

Poza tym nie musisz myśleć o wszystkich . Dla Ciebie najważniejsze jest to co Ty myślisz i czujesz na dany temat.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:34   #545
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez euphoria87 Pokaż wiadomość
ale ja majreg mysle tak samo. wszyscy widza rozwiazanie odejdz i sie wyprowadz.Podejme takie kroki jeżeli moje starania nie przyniosa skutku.
i zyli dlugo i szczesliwie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:38   #546
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: problemy z tesciem:(

the end
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 18:35   #547
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Haha. A najlepsze jest to,że u mnie naprawdę świeci to słoneczko, a u Ciebie ciągle problemy.

No ale przecież to ja nie mam racji.

---------- Napisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------




Iizabela i Kinghah!

Drogie kobietki. Oprócz ucieczki w życiu jest jeszcze jedno mozliwe rozwiązanie problemów. Walka z nimi! A Wy walczycie ze mną????!!!!!! Dlaczego?
Ja z tobą nie walczę mam ciekawsze rzeczy do zrobienia

po prostu nie zgadzam się z twoim zdaniem w tym temacie
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 18:45   #548
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: problemy z tesciem:(

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja z tobą nie walczę mam ciekawsze rzeczy do zrobienia

po prostu nie zgadzam się z twoim zdaniem w tym temacie

To do roboty moja droga!
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:11   #549
kinghah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 442
Dot.: problemy z tesciem:(

Pozwolę sobie wkleić tu mój komentarz, który zamieściłam w innym wątku, bo myślałam, że ten został zgrabnie zamknięty przez dudipopkę.

"Mnie generalnie irytują rady typu: bądź Matką-Polką, czyli usłużną, pracowitą, spolegliwą, a wtedy wszyscy dookoła będą zadowoleni. Jasne, tak to zawsze będzie działać, tak to działało w naszym kraju przez ostatnie dziesiątki lat, a owocowało mężczyznami potłuczonymi emocjonalnie, którzy do dziś nie rozumieją, czego chcą od nich partnerki, gdy mają pretensje o brak zainteresowania obowiązkami domowymi, praca nad związkiem itp.
Tego typu rad udzielałaś euforii i jeszcze jednej dziewczynie (tej, która mieszka w Niemczech i wychowywała dziecko z partnerem, który jej nie szanował). Szanuję, że masz inne zdanie i proponujesz odmienne rozwiązania, bo one czasem są skuteczniejsze, niż te najbardziej oczywiste, aczkolwiek znam te rozwiązania z mojej rodziny, i wiem, że kobiety na dłuższą metę bardzo cierpią, chyba że potrafią się całe życie oszukiwać. I dodatkowo tworzy to dom pełen zakłamania, takiego powierzchownego ładu i szczęśliwości, a pod spodem bulgoce jak lawa prawda. Taka dulszczyzna po prostu."

Majreg! Myślę, że w przypadku euforii twoje rady moga byc skuteczne - uświadomienie sobie, czym jest dulszczyzna wymaga potencjału, którym ona chyba nie dysponuje. Jeśli uwierzy mocno, że ten sposób (sugerowany przez Ciebie) zadziała, to może się udać. Aczkolwiek ja wiem, że nie powinno się tak żyć. Miłość = odpowiedzialność = szacunek. I dla mnie to działa w obie strony.

---------- Napisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
To do roboty moja droga!
Dajcie spokój.

Edytowane przez kinghah
Czas edycji: 2009-02-21 o 07:22
kinghah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:27   #550
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: problemy z tesciem:(

Dajcie spokój.[/quote]



Oki.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 20:38   #551
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: problemy z tesciem:(

kinghah zgadzam sie z tobą szczęśćie tak ale nie za wszelką cene i miłość i szcunek oraz odpowiedzialność powinno iść w parze
jeśli cie mężczyzna nie szanuje tak naprawde cie nie kocha
a czy wtedy bedziesz miała czyste okna i placek na stole niewiele sie zda..........
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 19:24   #552
Lena2832
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: problemy z tesciem:(

mam bardzo podobny problem, szykujemy sobie gore i chcemy jak najszybciej tam isc ale powiedzialam odrazu ze zrobie zamek i wlasny klucz...moj tesc strasznie mi sie wtraca doslownie do wszystkiego, czasem siedze po cichu i placze...nawet swiatla nie wolno dlugo palic a jak pralke wlacze to juz czuje ze mu sie to nie podoba choc to my ja kupilismy.obiadow nie moge sama ugotowac tylko on gotuje, chce wrocic do swoich rodzicow ale nie bardzo mam jak bo i tak jest ich tam duzo a obawiam sie ze to ze pojdziemy na ta gore to duzo nie zmieni.teraz nawet sprawdza czy robimy tak jak on chce...koszmar i nikomu tego nie zycze
Lena2832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 19:28   #553
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: problemy z tesciem:(

Lena, póki nie jest za poźno, nie pakujcie się w taki układ. Będziecie tego żałować. My też zamieszkaliśmy, nie z rodzicami, ale z babcią. Tak jak wy przyszykowaliśmy sobie górę. Babcia niby nie jest konfliktowa, ale wiesz ma swoje przyzwyczajenia i jest straszna kaszana. Gdyby nie możliwość rozbudowy domu, dawno byśmy stąd zniknęli, a tak dobudujemy sobie piętro i będzie osobne mieszkanko. A skoro teść taki paskudny, nie dajcie się w to wciągnąć, bo będzie dramat.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 08:17   #554
euphoria87
Raczkowanie
 
Avatar euphoria87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 329
Dot.: problemy z tesciem:(

WitajcieTo juz rok ja nie pisalalm nic w tym wątku moze skonczy sie Happy endemCóreczke urodzilam w czerwcu,jest przecudowna nawet nie sadzilam ze to takie szczescie miec maluszka..A teściu??zaraz po urodzeniu nagle przeszdl przemiane.Oczywiscie musze dodoac ze to jest falszywe bo mogl byc taki do mnie od poczatku.Zaczal sie liczyc z moim zdanie i caly czas staje po mojej stronie nawet ostanio napil sie ze mna piwa.powiem wam ze dzisiaj chociaz rok temu to bylo nie do pomyslenia nie chcialabym mieszkac bez niego.Przynajmiej moge gdzies wyjsc,zawsze zostanie z mala.W tatmym roku siedzac na wizazu mialam w sobie tyle gniewu, ale tesciu zawsze mi powtarza."Pamietaj zeby zlo zawsze zwalczac dobrem"-Bedziesz na wygranej pozycji.
euphoria87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 20:00   #555
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: problemy z tesciem:(

Fajnie,że Wasze relacje tak się poprawiły
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:45   #556
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: problemy z tesciem:(

To milo, ze doceniliscie sie wzajemnie, oby tak bylo jak najdluzej
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.