Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 15:28   #961
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Jaka frezarkę do paznokci wybrać?

Dziewczyny poszukuję frezarki do 300zł. Znalazłam 4 na Allegro o w miarę dobrych parametrach... głównie potrzebuję do zdjemowania masy żelowej, opracowania wstępnego pazurka. Pedi lubię robić tarką także niekoniecznie

http://allegro.pl/frezark...1553182435.html

http://allegro.pl/profesj...1557168783.html

http://allegro.pl/ap-frez...1540654244.html

http://allegro.pl/ap-frez...1540654245.html

Help me, please...
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:18   #962
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jaką frezarke wybrać?

Cytat:
Napisane przez spacja86 Pokaż wiadomość
Drogie Panie, proszę o pomoc. Szukam frezarki, takiej do 300zł. Wiem że za taką cenę, nie kupię profesjonalnego sprzętu, ale ma ona służyć jedynie do mojego użytku i radzić sobie ze skórkami, nic więcej od niej nie wymagam Póki co, zastanawiam się nad:
1. JD 500
2. JD 700
3. http://allegro.pl/frezarka-do-manicu...539696771.html
Myślicie, że któraś się nadaje?
Pozdrawiam.

Ps. wiem, że był już podobny wątek, ale tamten dotyczył frezarek w przedziale cenowym 1500-2500.
co nie znaczy,ze nie mozna w nim zadac pytania o tansza frezarke....
przenioslam.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:52   #963
spacja86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Jaką frezarke wybrać?

ok
spacja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:14   #964
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: frezarka do paznokci

to i ja się ośmielę poprosić o radę. Byłam własnie na zabiegu frezarką w salonie i szczerze mówiąc jestem niezadowolona. Znaczy się sprzęt rewelacja, ale niestety wykonanie niespecjalne. Czuję się "niedokładnie" wypolerowana . Lepszy efekt osiągam po oporządzeniu sobie stóp zwykłą tarką, ale oczywiście zajmuje mi to nieporównywalnie więcej czasu. Ogólnie jak zwykle z moim marudnym charakterem uważam,że sama sobie zrobię to lepiej i dokładniej. Jak wszystko zresztą zawsze poprawiam się po peelingu, depilacji czy maseczce w salonach. Może to skrzywienie ale jednak wolę domową pielęgnację. Chciałabym więc kupić coś na domowy użytek ale nie tak strasznie drogiego i wielkiego. Widziałam,że polecacie tu sobie takie frezarki za ok 300 PLN, ale one też wszystkie wydają mi się duże. Mnie chodzi o coś takiego poręcznego. Co pewnie jest oczywiście mniej wydajne i więcej czasu zajmuje ale za to mogę to sobie trzymać w łazience i użyć nawet codziennie nie budząc całego domu. Możecie coś takiego polecić? Takie małe, ciche ale jednak nie całkiem do kitu. Na allegro znalazłam takie w granicach 70 PLN i wygląda na coś co by mi odpowiadało, ale jednak sądzę,że jakościowo już gorzej to będzie wyglądać. Na co zwrócić uwagę? Ewentualnie może jakąś firmę polecicie z takim domowym badziewiem?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:51   #965
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

Osobiście odradzam Ci robienie sobie samej pedicure frezarka.
Jest koszmarnie niewygodnie.
Sama od lat praktykuje joge i "zginam sie", tam gdzie większośc ludzi nie, a mimo to- pedi frezarka robi mi wspóniczka.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:24   #966
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Osobiście odradzam Ci robienie sobie samej pedicure frezarka.
Jest koszmarnie niewygodnie.
Sama od lat praktykuje joge i "zginam sie", tam gdzie większośc ludzi nie, a mimo to- pedi frezarka robi mi wspóniczka.
hmm..pewnie masz rację, ale to chyba i tak wygodniejsze niż tarką, nie? Chętnie bym chociaż spróbowała więc kasy nie chcę wydać za dużo.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 14:22   #967
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

No własnie, problem w tym, ze wg mnie samodzielne robienie sobie pedicure frezarka jestduzo bardziej nie wygodne, od robienia go tarka.
Tareczka raz dwa mozna sobie po stópkach przeleciec, a frezarką aby osiągnąc odpowiedni kąt, wcale nie jest łatwo. Frezarka ma kabel, silniczek w pudełku, oraz raczkę zakończona niewielkim frezem, którym chcesz pod odopowiednim kątem trafić w odpowiednie miejsce, które nie konieczne będzie dla Ciebie widoczne....
Wiele razy meczyłam się z samodzielnym robieniem sobie pedi frezarka i... ciesze sie, że już nie musze.
Oczywiście pisze tu o prawidłowym pedicure, bo posmyrac sobie frezarką tu i ówdzie będzie pewnie łatwo, tylko Tobie zalezy na dobrym wyniku prawda?
Dwa, aby osuiągnąc dobry efekt przy pedicure frezarka trzeba miec dobry sprzęt. Na pewno nie taki za 300-500zł, bo mają zbyt mała moc na stópki.... Dobre ferzarki, których mozna uzywać także do pedi kosztuja od 1000zł w góre, zatem inwestycja, aby "spróbowac" mało opłacalna.
Chyba, ze masz stópki, jak "pupcia niemowlaka", wówczas taka słabiutka frezarka za kilka stów pociągnie, pozostaje jednak wówczas pytanie- "Po co frezarka, skoro wygodniej Ci samej bedzie tarka?"
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2011-05-04 o 14:36
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 21:13   #968
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
to i ja się ośmielę poprosić o radę. Byłam własnie na zabiegu frezarką w salonie i szczerze mówiąc jestem niezadowolona. Znaczy się sprzęt rewelacja, ale niestety wykonanie niespecjalne. Czuję się "niedokładnie" wypolerowana . Lepszy efekt osiągam po oporządzeniu sobie stóp zwykłą tarką, ale oczywiście zajmuje mi to nieporównywalnie więcej czasu. Ogólnie jak zwykle z moim marudnym charakterem uważam,że sama sobie zrobię to lepiej i dokładniej. Jak wszystko zresztą zawsze poprawiam się po peelingu, depilacji czy maseczce w salonach. Może to skrzywienie ale jednak wolę domową pielęgnację. Chciałabym więc kupić coś na domowy użytek ale nie tak strasznie drogiego i wielkiego. Widziałam,że polecacie tu sobie takie frezarki za ok 300 PLN, ale one też wszystkie wydają mi się duże. Mnie chodzi o coś takiego poręcznego. Co pewnie jest oczywiście mniej wydajne i więcej czasu zajmuje ale za to mogę to sobie trzymać w łazience i użyć nawet codziennie nie budząc całego domu. Możecie coś takiego polecić? Takie małe, ciche ale jednak nie całkiem do kitu. Na allegro znalazłam takie w granicach 70 PLN i wygląda na coś co by mi odpowiadało, ale jednak sądzę,że jakościowo już gorzej to będzie wyglądać. Na co zwrócić uwagę? Ewentualnie może jakąś firmę polecicie z takim domowym badziewiem?
troche sie zgodze z Albertyna a troche nie jezeli chodzi o frezarki za 300 zl -maja one wystarczajaca moc do wykonania prawidlowego pedi. sama mam taka, ktora max ma 35 tysiecy obrotow i moze kilka razy prcowala na takich obrotach i to przy sciaganiu masy z paznokci. Przy pedi pracuje sie na niskich badz srednich obrotach, bo mam kontrole nad tym co robie i nie zrobie klientce krzywdy. Co do frezarki za 70 zl - chyba wiem, jaka masz na mysli, ale ta nadaje sie do zabiegow mani w domu i to naprawde jest sprzet mega nieprfesjonalny
Na pewno zgodze sie z albertyna, ze sama nie zrobisz sobie prawidlowego pedi przy pomocy frezarki, wiec jak dla mnie zbedny wydatek . Lepiej zaopatrzyc sie w dobre, profesjonalne kosmetyki i tarki
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:51   #969
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: frezarka do paznokci

dzięki dziewczyny...no myślę jeszcze twardo...Właśnie chodzi o to,że niestety nie mam stóp jak pupcia niemowlaka. No....może dziadek tego niemowlaka ma takie pięty jak ja Tarką osiagam względne efekty ale czasu mi to zajmuje mnóstwo. Tak sobie wykombinowałam,że bym trochę czasu zaoszczędziła...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 12:15   #970
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny...no myślę jeszcze twardo...Właśnie chodzi o to,że niestety nie mam stóp jak pupcia niemowlaka. No....może dziadek tego niemowlaka ma takie pięty jak ja Tarką osiagam względne efekty ale czasu mi to zajmuje mnóstwo. Tak sobie wykombinowałam,że bym trochę czasu zaoszczędziła...
dlatego warto zainwestowac w dobre kosmetyki do pedi - na pewno ulatwiaja wykonanie takiego zabiegu nawet tarka ja tez sama sobie robie stopki (niestety nie mam wspolniczki) i zawsze lepiej mam zrobiona lewa noge niz prawa - lewa noge jestem w stanie bardziej wygiac niz prawa (dziwne)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:01   #971
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

Nie wiem, jakie masz problemy ze stopami, ale na wiele z nich pomogą Ci produkty Gehwola, mają kremy i maści do zgrubiałej i spekanej skóry na piętach, nawilżające (mocno i bardzo mocno ), zmiękczające do zabiegu pedi, odświeżające i całą masę innych....
Od wielu lat stosujemy je w gabinecie, a także my i nasze rodziny prywatnie i jeszcze nie słyszałam negatywnej opinii.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 14:35   #972
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: frezarka do paznokci

...Gewhol, Cuccio (ja wykonuje tym pedicure SPA), Perfect Lady, Delawell (a tymi zwykly pedi) itd - na rynku jest kilka marek profesjonalnych produktow, wszystko zalezy od twoich potrzeb. Cenowo wszystkie ksztaltuja sie na podobnym poziomie
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:38   #973
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: frezarka do paznokci

kosmetyki staram się kupować lepsze. Właśnie te gewholl mam, albo jakies apteczne. Ale ogólnie stopy mam masakryczne więc takie porządne zdalrcie skóry się przydaje. Stąd pomysł z frezarką...ale jak tak mówicie to mi zapał faktycznie jak by przygasł.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:50   #974
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka do paznokci

Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez "masakryczne stopy", bo ani razu nie napisałas jaki masz z nii problem, ale może pomże Ci stosowana dotychczas maść/krem tylko zastosowana inaczej niz zwykle- gruba warstwa na stópki i noga w skarpetke (bawełniana), kilka nocy tak pospisz, a bedziesz mieć szybsze efekty niz codzienne stosowanie kremów, bo pewnie zasade, że kremy stojące na pólce nie pomagają, trzeba ich reguralnie używać, znasz?

A może zamiast "zdzierania" pomogłaby parafina? Ciężko Ci cos poradzic, gdy problem nieznany...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:01   #975
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: frezarka do paznokci

no to uwaga ...zwierzam się
mam strasznie grubą skórę pod pietami i palcami. Czasem pęka i jest sucha jak papier. Nawilżam codziennie, zdzieram często, śpię w skarpetach z kremem...stopy są ładne do 11 rano a potem znowu suche jak pieprz. Parafiny nie stosowałam w salonie bo słyszałam o niej różne opinie..ale może powinnam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 15:34   #976
Megi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 23
Dot.: frezarka do paznokci

znalazłam fajną frezarkę na http://www.emiga.pl/frezarkanx101srebrna-p-3699.html i jaki kolor co o niej myślicie??
Megi0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 13:00   #977
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: frezarka do paznokci

mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:41   #978
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: frezarka do paznokci

Hej! Mam pytanie. Poszukuje czegos do usuwania i lekkiego oszlifowania nadmiaru zelu od spodu plytki, bo niestety moje cudo na baterie siada. Ogladam sobie rozne zestawy do mani i pedi, ale maja bardzo mgliste opisy, ze wlasciwie ani mocy, ani obrotow nie widze. Nie wiem, czy takie babilissy czy im podobne nadadza sie do tego celu. Potrzebuje czegos wylacznie dla mnie samej, jakis maly mini set w granicach 300 zlotych. Macie jakies propozycje?
Tu podaje strone do takich tanszych setow. http://www.goldnails.pl/index.php?k7...zenia-frezarki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 01:03   #979
aniasaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
frezarka, którą wybrać ! pomocy

mam problem, chcę kupić frezarkę, ale nie wiem którą wybrać... proszę o pomoc... http://allegro.pl/frezarka-jd-500-bi...9.html#gallery
czy ta będzie dobra?
aniasaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 18:25   #980
kasiulka690
Raczkowanie
 
Avatar kasiulka690
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 47
GG do kasiulka690 Send a message via Skype™ to kasiulka690
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

a do czego ma Ci służyć?? jeśli do pedicure to za słabą ma moc, nie pociągnie. a do sciagania zelu to mysle ze bedzie ok.
kasiulka690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 21:43   #981
aniasaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

tak chciałam do pedicure, tzn do ściągnięcia żelu na paznokciu usunięcie skórek itp
aniasaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 01:27   #982
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

Tez szukam frezarki , ale do uzytku domowego. Cos, co sciagnie nieco akryl czy zel oraz oczysci spod paznokcia z nadmiar materialu. O pedicure az tak mocno nie marze, ale gdyby taka frezarka ok. 35 wat sobie z tym radzila, to z checia.
Jest zatrzesienie sklepow netowych, a ja szukam sklepu stacjonarnego, gdzie mozna 'pomacac' sprzet i sie upewnic, ze wszystko dziala.

Jak dotad naczytalam sie o JD 700, i niby wsio ok, choc bylo kilka opinii, ze frezy dosc ciezko sie wyjmuja itp. O JD 500 jest filmik na YouTubie, w ktorym nie prezentuje sie ten model wcale ladnie. Wyglada to jak chinska zabawka z wyprzedazy w markecie.

Kurka, prosze o porade:
-ile trzeba wydac, by miec cos wystarczajaco ok,
-gdzie mozna to stacjonarnie sobie obejrzec,
-no.... i jaki model przede wszystkim

Wiem, ze bylo kilka watkow w tym temacie, jednak po przeczytaniu kilkunastu stron padlam, bo rozmowa toczyla sie glownie na temat sprzedazy szlifierek stolarskich na allegro...

Z gory dziekuje

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-06-09 o 01:32
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:36   #983
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

guacamole ja mam jd700 i nie mam problemow ze zmiana frezow
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:20   #984
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

Na pewno nie za 100 zl, bo po porzylozeniu frezu do skory on sie zatrzymuje bo ma za mala moc zeby cokolwiek spilowac. Te profesjonalne w salonach z tego co wiem to kosztuja kolo 5 tysiecy, dosc drogie to jest.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 16:07   #985
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

za 5 tyś to sa frezarki z wbudowanym pochłaniaczem , a tutaj koleżanka potrzebuje dobrze wyważonej frezi z optymalną mocą - takie są już w granicy 600 - 2000 zł. Dobra frezarka musi mieć przede wszystkim lekką , dobrze wyważoną rączkę, nieźle by było gdyby frez obracał się płynnie (tzn, nie "bił")
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:26   #986
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

ja kupiłam sobie jd 700 i POLECAM

jeden pedicure zrobisz (może 2) i się przegrzeje i będzie trzeba odczekać.
żel spokojnie się ściągnie i manicure zrobisz
nie ma żadnych problemów z wymienianiem frezów
__________________
skromne 70
Wymienię butki na inne

NOWY - odmieniony blog
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 03:00   #987
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: frezarka do paznokci

dziewczyny jak byście miały problem ze swoimi frezarkami
warto je co jakis czas wyczyścić i serwisować

niestety kurz w ktorym pracujemy nie jest korzystny dla naszych frezareczek

bardzo czesto matka czyli urządzenie napędzające sie nie psuje, wystarczy zaserwisowac raczkę lub po prostu dokupić tylko rączkę

w razie pytan jak ktos bedzie w potrzebie można się kontaktować ze mna na e-mail
pozdrawiam
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 11:06   #988
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

Witam,

Mi na kursie polecono frezarkę JD500, stwierdzono, że w zupełności wystarczy mi do manicure i ściągania masy oraz wszelkich prac na paznokciach u rąk i stóp.
Co do profesjonalnego pedicure to na pewno taka frezarka nie zda egzaminu. instruktorka właśnie mówiła że sama zamawia specjalnie do zabiegów pedicure i jej cena to na pewno 3-5tys zł.
U DR jest fajna promocja frezarki jd500 i wystarczy dobrać coś do kwoty 300zł i kurier gratis.. to mnie cieszy.... podzielę się opinią jak tylko wypróbuję...
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 13:36   #989
izabelka1200
Zakorzenienie
 
Avatar izabelka1200
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 394
GG do izabelka1200
Dot.: frezarka, którą wybrać ! pomocy

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Witam,

Mi na kursie polecono frezarkę JD500, stwierdzono, że w zupełności wystarczy mi do manicure i ściągania masy oraz wszelkich prac na paznokciach u rąk i stóp.
Co do profesjonalnego pedicure to na pewno taka frezarka nie zda egzaminu. instruktorka właśnie mówiła że sama zamawia specjalnie do zabiegów pedicure i jej cena to na pewno 3-5tys zł.
U DR jest fajna promocja frezarki jd500 i wystarczy dobrać coś do kwoty 300zł i kurier gratis.. to mnie cieszy.... podzielę się opinią jak tylko wypróbuję...

czy trzeba wydać aż tyle na frezarkę do pedi to ja nie wiem
ale jd500 to jest praktycznie ta sama co jd700(bo nie wiem czym się różnią, w zastosowaniu mają to samo ), cena nawet podobna. ja za swoja jd70 zaplacilam 240 z wysyłka. + gwarancja na 2lata
__________________
skromne 70
Wymienię butki na inne

NOWY - odmieniony blog

Edytowane przez izabelka1200
Czas edycji: 2011-07-10 o 13:37
izabelka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:31   #990
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: frezarka do paznokci

Witam serdecznie!
Zamierzam kupić frezarkę, w zasadzie jestem już zdecydowana na Marathona 3, paznokciami zajmuję się profesjonalnie, po 5-6 sztuk dziennie, zależy mi bardzo również żeby sprawdzała się przy pedicure. Mam nadzieję, że to dobry wybór???
Na allegro są dwie, podaję linki, co o tym sądzicie?? Podróbki to chyba nie są??

http://allegro.pl/frezarka-marathon-...705680021.html

http://allegro.pl/frezarka-90watt-do...717422747.html
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.