Aplicort E - stosował ktoś?? opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 11:57   #1
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106

Aplicort E - stosował ktoś?? opinie


Dermatolog zapisal mi Aplicort E na moje "placki" na glowie - w tych miejscach mi wypadly moje wlosy po zlym przedluzeniu i mam pytanie gdyz czytalam ze plyn ten moze powodowac na poczatku nadmierne wypadanie wlosow, a dermatolog mi powiedziala ze on hamuje wypadanie i wzmacnia cebulki. Klopot w tym ze gdziekolwiek o tym czytam to wiekszosc pisze ze wlosy strasznie na poczatku wypadaja, stosowal ktoras z Was moze ten plyn? prosze o opinie, pozdraiwam mocniutko
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 15:03   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Alpicort E - stosował ktoś?? opinie

czasami tak jest, że włosy na początku wypadają po niektórych specyfikach przeciwko ich wypadaniu. to dlatego, że niektóre włosy są już jakby bezużyteczne, są w fazie, w której nie rosną już, tylko niepotrzebnie blokują cebulkę włosową. dlatego wszystkie takie włosy muszą wypaść i na ich miejsce wyrastają nowe. tak więc nie masz się czego obawiać, te włosy po prostu muszą wypaść, a nowe na pewno Ci wyrosną
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:46   #3
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

tak, tyle to ja wiem. Tylko nie chce stracic tych wlosow co mam nawet kosztem odrostu nowych, dermatolog mi powiedz ze ten plyn hamuje wlasnie ostatnio faze wlosa i zpobiega wypadaniu, a wiekszosc pisze ze wlasnie wlochale wypadaja buuu stosowal ktos ?
Justa79 dzieki za odklikanie
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 22:47   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

to jeden z najskuteczniejszych środków na włosy.
z tym wypadaniem to zwykle jest tak, że w mieszku tkwi sobie martwy włos, który wypada przy byle okzaji (np. czesanie) i jest on "wypychany" przez noworosnący pod spodem włos.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:15   #5
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Witam! Ja też miewam okresowo kłopoty z wypadaniem włosów. Dermatolog zalecił mi kurację Alpicortem E. Muszę przyznać, że wart był swojej ceny (choć Dercos Vichy jest droższy). Już po 2 tygodniach stosowania zauważyłam poprawę. Dodatkowo płyn ten nie przetłuszczał włosów. A jaka była moja radość, gdy zobaczyłam nowe kiełkujące włosy, nie muszę chyba pisać! Moja pani dermatolog powiedziała, że preparaty dostępne na receptę, zawierają więcej aktywnych składników. Coś wtym chyba jest! Życzę wytrwałości i szybkich efektów kuracji!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 08:24   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Moja pani dermatolog powiedziała, że preparaty dostępne na receptę, zawierają więcej aktywnych składników. Coś wtym chyba jest!
oczywiscie. to w końcu silne leki a nie jakieś nieprzebadane kosmetyki obiecujące złote góry.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 16:37   #7
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Azylku,ja stosowałam jakiś czas temu i powiem ,ze nie zauwazyłam większego wypadania włosków.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 21:44   #8
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Maszeńka tylk oze mi nie wypadaja wlosy, mam go stosowac aby wzmocnic te ktore sa i pobudzic do wzrostu nowe, dlatego sie obawiam ze te slabsze wloski moga mi wypasc i w te miejsca urosnac nowe. mam go kupic dopiero jak skoncze stosowac waxa wiec jeszcze okolo miesiaca mi pozostalo. mam nadz ze wart jest ceny.Moja radosc jest rownie wielka po zauwazeniu malenkich nowiutkich wloskow, a powiedz mi czy te nowo wyrosniete wloski sa delkiatniejsze i moga sie wytrzec, czy nie mam co sie obawiac?
Angi74 to sie ciesze mam nadz ze w moim przypadku bedzie podobnie, juz niedlugo wyprobuje go i wtedy opowiem jak efekty.Buziaki pozdrawiam
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 21:52   #9
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Cytat:
Napisane przez azylek
Maszeńka tylk oze mi nie wypadaja wlosy, mam go stosowac aby wzmocnic te ktore sa i pobudzic do wzrostu nowe, dlatego sie obawiam ze te slabsze wloski moga mi wypasc i w te miejsca urosnac nowe. mam go kupic dopiero jak skoncze stosowac waxa wiec jeszcze okolo miesiaca mi pozostalo. mam nadz ze wart jest ceny.Moja radosc jest rownie wielka po zauwazeniu malenkich nowiutkich wloskow, a powiedz mi czy te nowo wyrosniete wloski sa delkiatniejsze i moga sie wytrzec, czy nie mam co sie obawiac?
Angi74 to sie ciesze mam nadz ze w moim przypadku bedzie podobnie, juz niedlugo wyprobuje go i wtedy opowiem jak efekty.Buziaki pozdrawiam
Zyczę powodzenia i trzymam kciuki.A czy zglądalaś do wątku "Wypadające włosy-podsumowanie"? Jeśli nie to polecam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 21:47   #10
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

tak przeszperalam prawie wszystko tutaj tylko mowie mi nie to ze wypadaja a boje sie ze zaczna po aplikorcie wrrr my to ale mamy problemy z tymi wloskami
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-19, 13:39   #11
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Kochany Azylku! Czytałam kiedyś, że włos może znajdować się w jednej z trzech faz (anagen, katagen i telogen - chyba tak). Te, które znajdują się w fazie obumierania, muszą wypaść, by zrobić miejsce nowym. Czasem włosy zbyt szybko wchodzą w ostatnią fazę i nadmiernie, w dużej ilości na raz wypadają. Mnie włosy po alpicorcie wyrastały takie jak zawsze, nie zauważyłam, by były osłabione. Nie wycierały się, rosły pięknie! I mam wrażenie, że teraz, gdy znów zaczynają czasem wypadać, to mniej intensywnie i szybko im to "przechodzi". Chyba nie masz innego wyjścia, tylko spróbować, jak ten specyfik działą na Ciebie...
Życzę owocnej kuracji.
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 18:47   #12
Sarunia251018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Question Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Witajcie! Dermatolog właśnie też wypisała mi Alpicort, z uwagi tego, ze stosowałam już mnóstwo środków, domowych jak i farmaceutycznych i niestety nic nie pomogło, chciałabym dowiedzieć się czy komukolwiek pomógł ten specyfik i czy warto jest się w niego zaopatrzyć. Bo ja już nie mam nadziei, że może mi coś pomóc . Proszę napiszcie swoje opinie na temat tego leku.
Sarunia251018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:05   #13
meksyk1402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

przyczyny wypadania wlosow sa rozne.generalnie odp na zadane pytanie: kilka lat temu mialam podobny probl i warto stosowac przynajmniej 3 mies: loxon 5% i alpicort E(oba na recepte) loxon wcierac i masowac przy tym glowe rano, alpicort E (tak samo)lecz stosowac wieczorem.jesli ktos moze sobie pozwolic- proponuje do tego ampulki vichy dercos aminexil (pisza w ulotce na poczatku 3 amp w tyg) ja wcieralam 1amp co drugi dz.i absolutnie pomoglo,nic nie zaszkodzilo.ale trzeba byc konsekwentnym i trzymac sie "rozkladu jazdy"nie bede sie rozpisywac o innych probl zdrowotnych, w kazdym razie taka kuracja zostala przepisana przez dobrego dermatol.do tego tez mozna(moze i trzeba) brac tabl w stylu skrzyp polny itp.ja nie bralam-przyjmuje dosc duzo innych lekow.pelna kuracja pomogla.nie zaglebialam sie w ulotki i przeciwsk.bo inaczej niczego nie moglabym stosowac ani tego co wyzej napisalam ani innych lekow na inne schorzenia.do tego proponuje tez sciac wlosy na krotko(latwiej bedzie stosowac kuracje)i nie farbowac przez kilka dobrych miesiecy.mozna wytrzymac.dopiero po dlugim czasie zdrcydowalam sie na farbe jasna tzw olejowa.wlosy dobrze to zniosly nie wypadaly, potem przeszlam na farbe bardziej chemiczna i to chyba oslabilo wlosy(cebulki).teraz mam podobny probl i zaczelam ponownie kuracje od nowa.loxon, alpikort i SPRAWDZONE ampulki vichy.scielam wlosy i jest spokoj.wlosy juz mniej wypadaja.brac na pewno cynk!ktory jednak kupie jako dodatk tabletki.poza tym stres robi najwiecej szkod.nie wspomne o czynnikach genetycznych itp.tak wiec nie bac sie aplicortu E.pomaga! sprawdzone.aaa i co wazne, a nikt o tym nie mowi, zaden dermatol(nawet dobry)zeby wchlanianie produktow mialo sens, nalezy zaczac robic piling skory glowy, raz w tyg, nie czesciej przynajmniej 6-7 razy(czyli 6-7 tyg), tak oczyszczona skora wchlania prawidlowo produkty,inne czesci ciala tez pilingujemu w wiadomym celu.wowczas balsamy czy inne specyfifiki wchlaniaja sie prawidlowo no i dla oczyszczamy skrore z martwego naskorka jak i innych zanieczyszczen, ktore blokuja (w przypadku wlosow)mieszek wlosowy i cebulki(dotlenia glowe).pisze to ogolnie ale wiadomo o co chodzi.mam nadzieje pomoglam innym nie tylko w stosowaniu aplpicortu E.i prosze nie czepiac sie slowek, nie jestem deramtol, wiadomosci o pilingu glowy wyczytalam tez na jakism foum, ale najpierw uslyszalam u fryzjera. taki piling mozna kupic w gabinecie(nie kazdym pewnie), 75ml wystarczy na 5-7 pilingow koszt 37zl, do tego maly sloiczek koncentratu szamponu oczyszcz. po pilingu 10zl.piling robie sama w domu.zaden wielki wisilek.i problem z glowy.pozdrawiam
meksyk1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 12:39   #14
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Mam do Was pytanie odnośnie tych produktów.
Stosowałam Alpicort E na wypadanie włosów (zalecony przez dermatolog) 2 lata temu gdy miałam zaburzenia hormonalne - faktycznie, pomagał, nie jakoś wybitnie ale widać było jednak poprawę! Teraz, znowu pojawił się problem wypadania - przede wszystkim znowu szaleństwo hormonów (spóźniający się okres) i niezbyt racjonalne odżywianie się przed sesją . I teraz mam - te małe babyhair mi nawet lecą

Chcę czy mogę na własną rękę zakupić ten Alpicort E w aptece (poprosiłabym o receptę mojego rodzinnego) albo Loxon (z którym jeszcze nie miałam do czynienia?) Nie wiem czy to nie jst ryzykowne, ale nie chcę robić znowu kosztownych badań na hormony, to nie ma sensu ...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 18:30   #15
Sarunia251018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Cytat:
Napisane przez azylek Pokaż wiadomość
Dermatolog zapisal mi Aplicort E na moje "placki" na glowie - w tych miejscach mi wypadly moje wlosy po zlym przedluzeniu i mam pytanie gdyz czytalam ze plyn ten moze powodowac na poczatku nadmierne wypadanie wlosow, a dermatolog mi powiedziala ze on hamuje wypadanie i wzmacnia cebulki. Klopot w tym ze gdziekolwiek o tym czytam to wiekszosc pisze ze wlosy strasznie na poczatku wypadaja, stosowal ktoras z Was moze ten plyn? prosze o opinie, pozdraiwam mocniutko
Lek 1 klasa!!!!!!!!!!!! 3 lata nie mogłam zahamować wypadania włosów, myślałam, że już nic mi nie pomoże a jednak. WCALE NIE WYPADAŁY NA POCZĄTKU WŁOSY PO STOSOWANIU TEGO LEKU. Polecam!!!!!
Sarunia251018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 14:54   #16
edd_i_pielegnacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Mam pytanko - czy ktoś może wie czy można stosować Alpicort E, gdy mam łupież? Dermatolog nic nie wspomniała, że to przeciwwskazanie, ale w ulotce jest napisane, że nie można go stosować przy grzybicach i bakteryjnych infekcjach skórnych.
edd_i_pielegnacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:10   #17
Usiaczek95
Raczkowanie
 
Avatar Usiaczek95
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Hej. dermatolog tez przelisala mi Alpicort e i loxon 5%. Tylko mam problem...czy mozna to bez problemu uzywac na umyte wlosy?
__________________
''...jeśli jesteśmy pisani to drogi kiedyś się przetną...''

Razem od 25.07.2013

Kocham Cię. <3
Usiaczek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 09:59   #18
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Ja Alpicort uzywalam czesto na umyte. Nie wiem jak z loxonem
curlier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:37   #19
Usiaczek95
Raczkowanie
 
Avatar Usiaczek95
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Na innym forum czytalam, ze loxon moza na wilgotne wlosy
__________________
''...jeśli jesteśmy pisani to drogi kiedyś się przetną...''

Razem od 25.07.2013

Kocham Cię. <3
Usiaczek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 13:58   #20
Karoliniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

Słuchajcie, ja od prawie 3 lat walczę z łysieniem plackowatym. Byłam u kilku dermatologów i każdy przepisywał mi albo Alpicort, albo Alpicort E. Stosowałam ze zwiększoną częstotliwością (bo aż dwa razy dziennie) i nie zauważyłam żadnych efektów.. zrezygnowałam..
Zaczęłam myć włosy mydłem mikroorganicznym i wcierać serum wzmacniające i dopiero teraz zaczęły mi włosy odrastać..

Dlatego uważam, że szkoda kasy na takie silne sterydowe leki, które nie działają..
Karoliniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:22   #21
201605241553
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

odswiezam watek bo dermatolog przepisala mi ten lek , czy ktos powie cos wiecej ? widze ze o[pinie ogolnie na plus
201605241553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 17:46   #22
eweszczesna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Aplicort E - stosował ktoś?? opinie

aplicor należy nasieść na głowę i wcierać? czy można też na włosy?
eweszczesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-18 18:46:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.