Konturowanie twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 02:03   #1
2you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Question

Konturowanie twarzy


Hej dziewczyny.
Jakich kosmetyków używacie do konturowania twarzy? Dokładniej jakiego bronzera używacie? Czy jest szansa na znalezienie czegoś dobrego w przystępnej cenie? Ciężko jest znaleźć matowy bronzer, który nie wpada w pomarańcz i nie ma drobinek, a dodatkowo nie jest drogi... W internecie znalazłam bronzer W7 Honolulu, ale opinie są podzielone. Zainteresowała mnie też paleta do konturowania twarzy http://slodkagoryczka.blogspot.com/2...te-opinie.html tutaj ją znalazłam, ale nie jestem pewna, bo jest dosyć tania , a ma kilka produktów. Niby opinie są ok, ale czy to się nadaje na tak zwany ''pierwszy raz''? Jak myślicie?
2you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 07:46   #2
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Konturowanie twarzy

Ja mam honolulu i jestem zadowolona, jest bardzo wydajny
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:51   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Konturowanie twarzy

Honolulu nadaje się do konturowania, dodatkowo nie ma w sobie nawet odrobiny pomarańczowego tonu.
W tej kategorii cenowej to najlepszy puder brązujący.
Inne dobre które jestem w stanie wymienić są grupo powyżej 150 zł a swojego czasu przerobiłam parę w niższej pułki.

Z czystym sumieniem polecam.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:38   #4
agatam2908
Przyczajenie
 
Avatar agatam2908
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 21
Dot.: Konturowanie twarzy

Wow. Nie chcąc nic mówić, wpisałam sobie w wyszukiwarkę paleta do konturowania twarzy i adres mojego bloga, chcąc sprawdzić, czy wyskoczy w google, patrzę... a tu w notce link do mojego bloga ! I to wcale niespecjalnie popularnego, co jeszcze bardziej mnie zdziwiło :P
Ale do sedna
Bronzer Honolulu swietny bronzer z bardzo niską ceną, jak na tę jakość. Nie wpada w pomarańcz i dobrze się nim konturuje twarz, ale po jakimś czasie ''zanika'' na twarzy.
Ta paleta Beauties Factory, której link podałaś jest dość dobra jak na początek, ale trzeba się wprawić co do niej, no i osypuje się niestety. Także jak chcesz sam bronzer to jak najbardziej zgadzam się z dziewczynami, że Honolulu będzie okey.
__________________
Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun


Mój photoblog

http://www.agatam2908.photoblog.pl

Blog: kosmetyczne recenzje, poradniki, KONKURSY itp.
http://www.slodkagoryczka.blogspot.com
agatam2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 14:49   #5
loxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Konturowanie twarzy- miejsce między brwiami

Problem tkwi w tym,że mam na tyle.. "dziwnie" zbudowaną twarz,że miedzy brwiami, w miejscu gdzie nos przechodzi w czoło,jeśli mogę tak to ująć, zawsze pada cień. Próbowałam chyba wszyskiego, myśląc,że jest to spowodowane np. nierównym kolorytem skóry (podkładów,nawet tak eksteralnie kryjących jak dermacol, korekrów, kamuflaży) jednak nic nie pozwoliło mi 'rozświetlić' i wyrównać tego obszaru. Co powinnam zrobić? użyć jakiegoś rozświetlacza, może jasnego matowego cienia?
loxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 19:54   #6
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Dot.: Konturowanie twarzy- miejsce między brwiami

Cytat:
Napisane przez loxa Pokaż wiadomość
Problem tkwi w tym,że mam na tyle.. "dziwnie" zbudowaną twarz,że miedzy brwiami, w miejscu gdzie nos przechodzi w czoło,jeśli mogę tak to ująć, zawsze pada cień. Próbowałam chyba wszyskiego, myśląc,że jest to spowodowane np. nierównym kolorytem skóry (podkładów,nawet tak eksteralnie kryjących jak dermacol, korekrów, kamuflaży) jednak nic nie pozwoliło mi 'rozświetlić' i wyrównać tego obszaru. Co powinnam zrobić? użyć jakiegoś rozświetlacza, może jasnego matowego cienia?
jak to dokładniej wygląda? bo nie potrafię sobie tego wyobrazić, jak na tą część twarzy może padać cień. co ją zasłania?
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-05 20:54:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.