Co jest ze mną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 20:15   #1
olkafasolka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4

Co jest ze mną?


Na wstępie chciałam przeprosić za kategorie, kompletnie nie wiem do jakiej to zaliczyć, piszę tu pierwszy raz.
Ostatnio jest ze mną coś nie tak. Jestem dziewicą, co najwyżej mój chłopak robił mi palcówkę, a ja mu loda z połykiem (przez co oczywiście, nie jest możliwe zajście w ciąże). Moja miesiączka w poprzednim miesiącu spóźniła się o 10 dni (powinnam mieć 16, dostałam 26), niestety w tym miesiącu nie miałam jeszcze @, a powinnam dostać 24. . Czy mogę być w ciąży? Nie jestem pewna czy nie miał on na swoich palcach tzw. męski śluz, jak już to odrobinkę (na pewno nie było na nich spermy). Mogłoby mnie to zapłodnić? Czy może jest coś z moim organizmem? Wspomnę, że od czasu do czasu boli mnie lewy jajnik, często się stresuje. Czy jest możliwe że choruję na torbiel jajnika?

Edytowane przez olkafasolka1
Czas edycji: 2014-09-30 o 20:27
olkafasolka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 20:39   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez olkafasolka1 Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałam przeprosić za kategorie, kompletnie nie wiem do jakiej to zaliczyć, piszę tu pierwszy raz.
Ostatnio jest ze mną coś nie tak. Jestem dziewicą, co najwyżej mój chłopak robił mi palcówkę, a ja mu loda z połykiem (przez co oczywiście, nie jest możliwe zajście w ciąże). Moja miesiączka w poprzednim miesiącu spóźniła się o 10 dni (powinnam mieć 16, dostałam 26), niestety w tym miesiącu nie miałam jeszcze @, a powinnam dostać 24. . Czy mogę być w ciąży? Nie jestem pewna czy nie miał on na swoich palcach tzw. męski śluz, jak już to odrobinkę (na pewno nie było na nich spermy). Mogłoby mnie to zapłodnić? Czy może jest coś z moim organizmem? Wspomnę, że od czasu do czasu boli mnie lewy jajnik, często się stresuje. Czy jest możliwe że choruję na torbiel jajnika?
W ciąży nie jesteś. Powinnaś udać się do lekarza, by wyregulować miesiączki. Na pytanie o torbiel nikt Ci tutaj nie odpowie .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 21:54   #3
MeiMisaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 93
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez olkafasolka1 Pokaż wiadomość
(przez co oczywiście, nie jest możliwe zajście w ciąże) .......... Czy mogę być w ciąży?
Sama odpowiedziałaś sobie na pytanie zanim je zadałaś. Nie możesz być w ciąży. Okres może się spóźniać i miliona różnych powodów, najlepiej iść do ginekologa i zrobić badania (USG i hormony). Jeśli wszystko wyjdzie ok, to pewnie winny jest stres/dieta/pogoda albo coś równie banalnego, organizm to nie zegarek, nikt nie ma idealnych cykli
MeiMisaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 22:22   #4
cicci
Rozeznanie
 
Avatar cicci
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 581
Dot.: Co jest ze mną?

Cytat:
Napisane przez olkafasolka1 Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałam przeprosić za kategorie, kompletnie nie wiem do jakiej to zaliczyć, piszę tu pierwszy raz.
Ostatnio jest ze mną coś nie tak. Jestem dziewicą, co najwyżej mój chłopak robił mi palcówkę, a ja mu loda z połykiem (przez co oczywiście, nie jest możliwe zajście w ciąże). Moja miesiączka w poprzednim miesiącu spóźniła się o 10 dni (powinnam mieć 16, dostałam 26), niestety w tym miesiącu nie miałam jeszcze @, a powinnam dostać 24. . Czy mogę być w ciąży? Nie jestem pewna czy nie miał on na swoich palcach tzw. męski śluz, jak już to odrobinkę (na pewno nie było na nich spermy). Mogłoby mnie to zapłodnić? Czy może jest coś z moim organizmem? Wspomnę, że od czasu do czasu boli mnie lewy jajnik, często się stresuje. Czy jest możliwe że choruję na torbiel jajnika?
Palcami jeszcze nikt nikogo nie zapłodnił. O ciąży przez układ pokamowy też jeszcze nie słyszałam. Jeśli chodzi o bóle to może być wszystko. Najlepiej jeśli odwiedzisz ginekologa.
cicci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 07:51   #5
lyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 42
Dot.: Co jest ze mną?

Moze prolaktyna wysoka. Zbadaj
lyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 09:48   #6
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Co jest ze mną?

Mi na początku tak ze 2 lata po rozpoczęciu współżycia okres równo szwankował - ba, nawet miesiąc potrafił się spóźnić, ale na szczęście to były jakieś hormonalne zawirowania i u ginekologa i po tabletkach udało się wszystko unormować, więc polecam wizytę
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 10:07   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co jest ze mną?

Taka z ciebie dziewica jak ze mnie papież
dziewica i na dodatek w ciąży? hmm kiedys juz taka chyba była...

MASAKRA.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-01 11:07:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.