Ślub kontra waga - kto wygra? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 20:11   #1
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera

Ślub kontra waga - kto wygra?


Hej !

Dziewczyny - jeśli było - przepraszam ! Szukałam, z ręką na sercu ale nie znalazłam tego co potrzebuję.

Otóż 6 października moja naj naj najlepsza przyjaciółka ma ślub. A ja dokładnie wczoraj się zorientowałam, że za bardzo sobie pofolgowałam i moja waga przekracza możliwości rozciągnięcia się mojej sukienki !

Mam tydzień na zrzucenie kilku kilo - ale głodówka odpada. Mam zamiar ćwiczyć i myslałam o diecie koktajlowej z tym że mam jeden problem....
Mam przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i zespół jelita drażliwego. Jabłka, banany, ananas, wiśnie i gruszki w dużych ilosciach odpadają, bo zwyczajnie mój układ pokarmowy tego nie wytrzyma. Po weselu mam zamiar przejść na zdrową dietę, ale jak na razie zależy mi na zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, nie szkodząc sobie zbyt bardzo. Nie mam zielonego pojęcia co jeść (pić?) żeby maksymalnie wykorzystać ten czas.

Pomocy!
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 11:29   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Ślub kontra waga - kto wygra?

rybki i sałatki, a do tego dużo aerobów. Nie wiem czy w tydzień ci się uda cokolwiek zdziałać.

Łatwiej chyba kupić nową sukienkę.

ale w brzuchu nie możesz się zapiąć czy gdzie?
Jeżeli w brzuchu to rób ćwiczenia na brzuch z youtuba. Zawsze to trochę mięśnie ruszy i brzuch może się wydawać płaski bardziej choć tłuszczu będzie tyle samo.
Możesz także kupić bieliznę modelującą.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2012-09-30 o 11:32
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 11:42   #3
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Ślub kontra waga - kto wygra?

Też jestem raczej za bielizną modelującą i/lub zmianą sukienki.
Masz bardzo mało czasu i myślę, że nawet głodówka by nic nie pomogła, a wtedy to nawet nie miałabyś siły się bawić na weselu.
Tak więc najlepiej do sklepu odzieżowego po ciuszki i do spożywczaka po zdrowe papu! Dlaczego zaczynać od 6-go? Zacznij od dziś, od teraz . A sukienka, której nie wykorzystasz przyda się na inną okazję
Pozdrawiam
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 13:40   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Ślub kontra waga - kto wygra?

Zdrową dietę zacznij już od dziś

a co do sukienki to też myślę, że lepiej kupić nową. na pewno nie bedzie wygladac dobrze jesli w sukienke wcisniesz sie na sile, bedzie to tez pewnie niewygodne, zwlaszcza ze na weselu sie sporo je wiec brzuszek w trakcie imprezy jeszcze dodatkowo sie uwypukla

Z takich szybkich diet to polecam picie samych soków/koktaili tak jak mialas to w planach. ale nie tylko owocowe, również warzywne. no i nie ograniczaj się z ich ilością, tak żeby nadal przyjmować odpowiednią ilosć kalorii.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 13:43   #5
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Ślub kontra waga - kto wygra?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
Zdrową dietę zacznij już od dziś

a co do sukienki to też myślę, że lepiej kupić nową. na pewno nie bedzie wygladac dobrze jesli w sukienke wcisniesz sie na sile, bedzie to tez pewnie niewygodne, zwlaszcza ze na weselu sie sporo je wiec brzuszek w trakcie imprezy jeszcze dodatkowo sie uwypukla

Z takich szybkich diet to polecam picie samych soków/koktaili tak jak mialas to w planach. ale nie tylko owocowe, również warzywne. no i nie ograniczaj się z ich ilością, tak żeby nadal przyjmować odpowiednią ilosć kalorii.
Rzekłabym, że raczej głównie warzywne własnie, chude mięso w takim koktajlu też nie zaszkodzi
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.