Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-03, 19:15   #1
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Question

Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia


Witam
Jak w temacie Ma,mia³a która¶ z Was blond w³osy na naturalnym kolorze braz,ciemny braz Zastanawiam sie nad blondem ale nie wiem jak by sie mialy odrostry....co ile trzebaby by³o farbowac?
Z góry dziêkuje za wszytskie odpowiedzi
__________________
some like it hot, some like red hair, but
"black is the colour of my true love's hair".


,,za 18 miesiêcy siê wyprowadzam,,


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-03, 19:20   #2
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 185
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Ja mam pewne do¶wiadczenia. Niezbyt dobre Przej¶cie na blond z ciemnych w³osów nie jest takie proste. Poza ty, bardzo niszczy w³osy. Osobi¶cie ratujê teraz w³osy po tych wszystkich eksperymentach, na które je narazi³am. I wracam do naturalnego kolorku.
Jasne w³osy poch³aniaj± masê pieniêdzy (odrosty denerwowa³y mnie ju¿ po 3 tygodniach, a maksimum- by³am u fryzjera).
Nie wiem te¿ jaka jest Twoja naturalna oprawa oczu, karnacja itd. Ja mam jasn± karnacjê, ciemne brwi i lepiej siê jednak czujê w ciemnych w³osach (wygl±dam bardziej naturalnie).
_marcepanka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-03, 19:28   #3
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Ja mia³am przejsciowo blond w³osy i mi sie podobalo ale mialam je tylko tydzien bo potem glupia na braz zafarbowalam wiec nie wiem jak to z odrostami,tego sie tylko boje.
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 10:40   #4
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 700
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Wlosy mam ciemny blond, robi³am je na blond 8lat , ale tylko za pomoca balejazu , zeby nie wy³ysiec.
Moje w³osy a szczególnie odrosty nie ³apa³y farb blond (zawsze wychodzi³ zo³ty), dlatego w³osy rozjasniano mi rozja¶niaczem .
Dobrze sie czu³am w blondzie , ale odrosty , widoczne juz po 2 -3 tygodniach , doprowadza³y mnie do sza³u.
Po 8 latach posz³am do fryzjera i diacolorem przywrócono mi moj w³asny kolor .Teraz przynajmniej nie mam tych okropnych odrostów.
W³osy porzez rozjasnianie mam strasznie zniszczone(spalone) , rozdwajaja sie i lamia . Systematycznie je obcinam i wracam do swojego koloru .
Moze raz na jakis czas uzyje diacoloru , dla ladnego nadania polysku , poza tym ta farba odzywila mi wlosy , juz nie sa takie suche.
Jesli zalezy Tobie na ladnych wlosach , to zapomnij o blondzie na ciemnych.
Agaaa-a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 18:19   #5
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Kurde czyli nie polecacie? Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w³oskami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w³ose,mojemu ch³opakowi tez podobaja sie blond w³osy i chcia³am dla niego.no ale nie pracuje wiec nie bede mogla latac do fryzjera co 3 tygodnie na odrosty a tez chce wygladac jakos schludnie i nie chodzic z takimi odrostami kontrastujacymi jasne wlosy i moje ciemne ;( za³amana jestem... a moze jakies pasemka,balejaze???
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-04, 21:01   #6
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

hmm zalozylas juz watek o czarnym, teraz blondzie. jak sie nie umiesz zdecydowac to zalacz zdjecie i wtedy mozna ci bedzie doradzic. bo tak szukanie plusow i minusow w tym farbowanu na taki a taki kolor jest bez sensu
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 16:52   #7
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 185
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Ja nie polecam, a jesli ju¿ to tylko baleyage, chocia¿ je¶li chcesz miec bardzo jasne albo ¶rednio jasne a masz do¶c ciemne, to faktycznie sam baleyage mo¿e nie wystarczyc i trzeba bêdzie zastosowac rozja¶niacz, co po czasie bardzo zniszczy w³osy.

A z tymi blondynkami nie przesadzaj. Piêkne s± zarówno blondynki, jak i brunetki. Najwa¿niejsze ¿eby kolor by³ dopasowany do typu urody, a nie robiony na si³ê, bo wtedy wygl±da sztucznie.
Poza tym, mê¿czy¼ni wcale nie lec± tak na blondynki, raczej na kobiety seksowne, maj±ce to "co¶" w sobie. Brunetki te¿ mog± byc bardzo sexi
_marcepanka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 18:12   #8
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Jestem niezdecydowana ;(
Ale wsytdze sie dac moje zdjecie bo boje sie ze zobaczy je ktos z moich znajomych i mnie wysmieje
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-07, 18:44   #9
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka¿ wiadomo¶æ
Kurde czyli nie polecacie? Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w³oskami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w³ose,mojemu ch³opakowi tez podobaja sie blond w³osy i chcia³am dla niego.no ale nie pracuje wiec nie bede mogla latac do fryzjera co 3 tygodnie na odrosty a tez chce wygladac jakos schludnie i nie chodzic z takimi odrostami kontrastujacymi jasne wlosy i moje ciemne ;( za³amana jestem... a moze jakies pasemka,balejaze???
dziewczyno!

przestan w taki sposob myslec, to jest C-H-O-R-E!!!

wmowilas sobie cos. zaden normalny facet nie interesuje sie kobieta tylko wylacznie z powodu jej koloru wlosow. ja osobiscie nie chcialabym faceta, ktory "leci" na mnie tylko dlatego, ze jestem blondynka...

daj sobie spokoj z tym farbowaniem dla faceta i zwyczajnie dbaj o swoje wlosy, na pewno wyjdziesz na tym lepiej, niz dziewczyny czesto uzywajace rozjasniaczy.

zobacz jak Jessica Alba slicznie wyglada w ciemnych wlosach, a jak tandetnie w blond, bo nie pasuja do jej typu urody. zgadzam sie z Marcepanka

nie ma sensu walczyc z wiatrakami, moim zdaniem farbowac na jasny blond powinny naturalne blondynki ostatecznie jasne szatynki.
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-07, 18:51   #10
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

jestem zalamana psychicznie i nieszczesliwa
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-07, 18:59   #11
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka¿ wiadomo¶æ
jestem zalamana psychicznie i nieszczesliwa
cos mi sie wydaje, ze problem jest powazniejszy niz wlosy...
a masz moze mozliwosc porozmawiania z bliska osoba :mama, siostra, przyjaciolka?
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 19:37   #12
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
cos mi sie wydaje, ze problem jest powazniejszy niz wlosy...
a masz moze mozliwosc porozmawiania z bliska osoba :mama, siostra, przyjaciolka?


W³asnie nie wiem w czym jest problem ;( niby mam z kim porozmawiac ale nie wiem jaki mam problem mam jakis ale nie wiem jaki i jestem dlatego nieszczesliwa
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-07, 21:35   #13
ALEXSIS19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie nie wiem w czym jest problem ;( niby mam z kim porozmawiac ale nie wiem jaki mam problem mam jakis ale nie wiem jaki i jestem dlatego nieszczesliwa


Ja swój kolor mam ciemny br±z ale blond mam juz ponad rok! Rozumiem Cie mój facet tez uwielbia mnie w blondzie ale pozna³ mnie w ciemnym brazie i jakos nie gapil sie na blondynki. Jezeli tak bardzo ten kolor cie meczy to PRZEFARBUJ, ODROSTY AKURAT MOZESZ FARBOWAC SAMA;], tylko czesto odzywiaj i uzywaj jak naj mniej prostownicy, chodz tak szczeze ja farbuje od dwoch lat na blond i ciagle uzywam prostownicy i karbownicy i nie jest zle, a najlepeij jak bys zrobila sobie ciemny blon z platynowymi jasnymi pasemkami NIE MUSISZ SIE ZMIENIAC DLA FACETA~~
ALEXSIS19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-08, 05:49   #14
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w³oskami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w³ose,mojemu ch³opakowi tez podobaja sie blond w³osy i chcia³am dla niego.


Mój T¯, eks T¯ mojej siostry, kolega mojej siostry, eks T¯ mojej kole¿anki, mój tato, mój brat wol± ciemne w³osy - mo¿e to Ciê pocieszy
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-08, 07:50   #15
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ


Mój T¯, eks T¯ mojej siostry, kolega mojej siostry, eks T¯ mojej kole¿anki, mój tato, mój brat wol± ciemne w³osy - mo¿e to Ciê pocieszy
W³a¶nie, to jest jaki¶ g³upi stereotyp, ¿e mê¿czy¼ni wol± blondynki. To
tak, jakby¶my wszystkie my przepada³by za latynosami,a przecie¿ wiadomo, ¿e jedne z nas "gustuj±" w brunetach, inne w jasnych skandynawach. =)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 20:24   #16
Kat!e
Raczkowanie
 
Avatar Kat!e
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Ja mam w³osy bardzo ciemny br±z. Do blondu dochodzi³am powoli i stopniowo, bo wiadomo, ¿e przy tak ciemnych w³osach natychmiastowe zrobienie blondu jest niemo¿liwe. Pierwsza wizyta u fryzjera to robienie baleja¿u z 2 br±zów+blond, kolejna to te¿ baleja¿, ale juz z br±zu i 2 blondów. Natomiast trzecia i kolejne to robienie pasemek na odrostach z rozja¶niacza. Z czasem pasemek by³o coraz wiêcej i wiêcej, a¿ dosz³am do ¶licznego blondu. Mimo tak ciemych w³osów nigdy pasemka nie wysz³y mi ¿ó³te, a po zrobieniu p³ukanki mam nawet platyne. Je¶li chodzi o stan moich w³osów, to o dziwo po tak silnym rozja¶nianiu (fryzjerka u¿ywa zawsze utleniacza 9% lub 12%) nie s± mocno popalone i zniszczone. Sama fryzjerka nawet mówi, ¿e to dziwne, ¿e tak ma³o ich wypada po rozja¶nianiu Z tym, ¿e ja zawsze mia³am mocne, grube i d³ugie w³osy.

Osobi¶cie o niebo lepiej sie czuje w blondzie i nie mam nigdy zamiaru wracaæ do ciemnych w³osów, bo nich po prostu wygl±da³am nijako. Ka¿demu bardziej podobam sie jako blondynka ( sobie oczywi¶cie te¿ ) A wiec moje do¶wiadczenia z blondem s± jak najbardziej pozytywne
Kat!e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-10, 22:01   #17
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje w³asne
Wiadomo¶ci: 1 546
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

hej dziewczyny ja naturalnie jestem szatynka stara³am sie doprowadzic do blondu i juz mam bardzo duzo blond pasemek ale jakos denerwuja mnie odrosty... to ciagle nie jest kolor na jakim mi zalezalo a ogolnie mam swoje krecone i grube sztywne wiec raczej niemoge pozwolic sobie na rozjasnianie dalsze.... nie sa juz takie miekkie.... chyba wroce do swojego,bede miala spokoj od odrostow itp... Ale ogolnie lepiej sie podobam sobie w blondzie,tyle ze cale zycie bylam szatynka i innym podobam sie bardziej jako szatynka niewiem co zrobic........ plecacie moze jakis ladny odcien farby takiej szatyn albo braz?? byle nie az tak ciemny....
__________________
PriVativ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 08:42   #18
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

o rany nei farbujcie !. ;d ja mam naturalnie czarne wlosy. Zachcialo mi sie byc blond. ;] ...nigdy wiêcej..nie dosc ze czern jest bardziej sexy to jeszcze blond jest takim gó**em ze kazda farba sie z niego splukuje !.;/
__________________
To dla Ciebie istnieje ca³y mój ¶wiat <3
x3independencex3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 12:01   #19
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 69
GG do Agga407
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

[quote=Kat!e;10431589]. Do blondu dochodzi³am powoli i stopniowo, bo wiadomo, ¿e przy tak ciemnych w³osach natychmiastowe zrobienie blondu jest niemo¿liwe.


Jak to nie jest mozliwe !?!,ja mam tez mam bardzo ciemny br±z,i fryzjerka odrazu rozjasnila mi cale wlosy(loreal platinium),a pozniej nalozyla farbe w celu zniwelowania ewntualnych ¿o³tosci,w³osy wcale nie b yly zniszcone,oczywisc ie odczuwalam roznice np przy myciu z esa bardziej suche ale u¿ywam fryzjerskich zrodkow do pielgancji typu matriz \x loreal wiec niie bylo to widoczne po ok 3 -4 trzeba bylo malowac odrosty (tylko)po tygodniach .Teraz mam ciemne w³osy ale na wakcje zno pklanuje je rozjasnic jakims cimn iejszym blondem
Agga407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 16:21   #20
Kat!e
Raczkowanie
 
Avatar Kat!e
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Mowie, jak mi fryzjerka poradzila. Mowila ze przy moich wlosach sama farba blondu nie zrobi ( blondu), a potraktowanie calej glowy rozjasniaczem to zabojstwo dla wlosow. A ponadto przy samej skorze wyjdzie zoltko, bo jest tam wyzsza temperatura niz na reszcie wlosow. W zasadzie odradzala robienie na raz blondu na calosci ciemnych wlosow bo wyjdzie zolc. Zreszta mam przyklad mojej czarnowlosej kuzyki, ktora nie sluchala fryzjera i zrobila na raz blond. Efekt byl tragiczny, kurczak na glowie to malo powiedziane i do tego poalone wlosy. W efekcie wrocila do czarnych wlosow.

ps. Przepraszam za nieczytelny post wyzej, ale cos mi przegladarka szwankuje i nie moglam go poprawnie edytowac.
Kat!e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-11, 18:52   #21
LadyPretensja
Raczkowanie
 
Avatar LadyPretensja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

No s± dwie opcje
1.zostawiam mój naturalny kolor
2.Jakis rudy
Zrezygnowa³am z tego blondu
LadyPretensja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 07:02   #22
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

a ja jestem chyba szatynk±, nie wiem nawet jak dok³adnie okreslic mój naturalny kolor wlosów, gdyz dawno go nie mia³am...odrosty wygladaja ciemno przy jasnej reszczcie, wydaje mi sie ¿e to br±z, ale nie bardzo ciemny, mo¿e nawet jasny
nosze blond od 8 lat
i czuje sie w nim bardzo dobrze, wile osób mówi mi, ¿e pasuje mi ten kolor, i ¿ebym nie zmienia³a na ciemniejszy, a najbardziej chyba protestuje moja mama hehe, oczywiscie to moje w³osy i sama podejmuje decyzje co do ich koloru, chcia³am miec jasne i mam jasne i póki co niechce ciemnych
co nie znaczy ¿e ciemne mi sie nie podobaj±, podobaj± mi sie, ale u siebie wole blond

owszem rozjasnianie niszczy w³osy, farbowanie tez, ale je¿eli robi sie to ostroznie i niezbyt agresywnymi srodkami , pamieta o odzywianiu w³osów, nie szarpie przy czesaniu myciu, i nie przesadza z suszarka prostownica lokówka itp to mozna nawet takie w³osy zapuscic (nie wiem jak bardzo ja nosi³±m gdzies troszke za ³opatki swego czasu)
odrosty sa upierdliwe heh, duzo zalezy od tego jak szybko rosna w³osy, ja robi³am odrost z regu³y co 1,5 miesiaca - odrost rozjasniaczem, odzywianie, farba na 10 min albo szampon fryzjerski bez amoniaku odzywianie
wiem jednak ¿e wiele kobiet rezygnuje z blondu, bo albo swwierdzaj± ¿e maj± do¶æ, albo stwierdz± ¿e blond im nie pasuje i wola ciemne

mysle ¿e odradzanie komus nie ma sensu, trzeba spróbowac i przekonac sie na sobie
wbrew pozorom niektórym osobom , nawet jesli naturalnie maj± ciemne w³osy, jest ³adniej w blondzie
ekstradyska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 11:55   #23
Agga407
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 69
GG do Agga407
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

W sumie to zale¿y od w³osów ,oraz ile jest siê gotowym wydaæ na pielêgnacjê tego blondu, bo to jest kolor poch³aniaj±cy kupe kasy je¶li che sie aby dobrze siê trzyma³
Agga407 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-14, 14:55   #24
pati2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Ja mam naturalny kolor ciemny br±z i od 8 lat rozja¶niam w³osy (ca³o¶æ), a dok³adnie co 1,5-2 miesi±ce chodzê do fryzjera robiæ odrost, po zrobieniu odrostu k³adê na ca³o¶æ farbê loreala be¿owo-per³owy blond.W³osy sa super-niestety przez ok 3 tygodnie...potem kolor sie zmywa, czy kto¶ mo¿e mi poradziæ co ile najczê¶ciej moge k³a¶æ farbê????a mo¿e macie jakie¶ cudowne sposoby, ¿eby kolor dlu¿ej sie trzyma³ na rozja¶nionych w³osach???mo¿ecie poleciæ jakie¶ dobre szampony, odzywki???Z góry dziêkuje za wszelkie porady
pati2222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-15, 18:01   #25
bebe91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2
GG do bebe91
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Hej Dziewczyny! chcia³abym siê Was doradziæ. Mój naturalny kolor to ciemny blond, czy co¶ w tym stylu (patrz: pierwsze zdjêcie). Zauwa¿y³am, ¿e nawet w zimie w³osy same mi ja¶niej±, ale chcia³abym ten etap przyspieszyæ, bo marzy mi siê z³ocisty lub miodowy blond, taki jak po powrocie z wakacji. (bardzo podoba mi siê kolor Jessici Alby, ale raczej taki ciemniejszy-np.http://www.topnews.in/light/files/im...ica-Alba11.jpg
http://www.beautyriot.com/stuff/imag...-04-400-lo.jpg
ale taki na lato, wiosnê tez nie by³by z³y
http://epsos.de/es/taxonomy/term/85)
Aktualnie mam w³osy takie jak na drugim zdjêciu (chocia¿ na zdjêciu wychodz± du¿o ciemniejsze, na trzecim zdjêciu widaæ, ¿e ja¶niej± mi od góry)- w maju zesz³ego roku u¿y³am "szamponetki" gorzkiej czekolady i do dzisiaj miejscami mam ciemniejsze w³osy, choæ ju¿ powoli wracaj± do stanu sprzed farbowania. Mo¿ecie podaæ mi nazwy i numery szamponów koloryzuj±cych, które najbardziej mi bêd± pasowa³y? nie chcê farbowaæ farb±, ¿eby nie niszczyæ w³osów. wystarczy mi lekka koloryzacja, bez odrostów! Liczê na Wasze rady!
http://img16.imageshack.us/i/p3040805.jpg/
http://img85.imageshack.us/i/23124334.jpg/
http://img21.imageshack.us/i/23014697.jpg/
bebe91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-21, 15:11   #26
Jupisia
Przyczajenie
 
Avatar Jupisia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: G³ucho³azy
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Blond w³osy na naturanie ciemnych w³osach-wrazenia

Hej ja farbuje moje brazowe wlosy (moze ciemne blond, w sumie nie wiem jak je ocenic)na blond od prawie 7 lat i mialam przerozne przygody. Robilam pasemka, cale wlosy i nieraz wychodzily mi pomaranczowe albo razace zolte i oczywiscie mialam strasznie popalone. Teraz robie pasemka ale mysle o jakims miodowym albo karmelowym blondzie( chociaz nie widzialam takiego odcienia w sklepach). Wlosy mam troche suche ale zapuscilam dlugie do pasa i sa w dobrej kondycji. Mam dosc meczenia sie z pasemkami i chodzenia z odrostami,chcialabym jakis cieply odcien pasujacy do mojej jasnej cery i zielonych oczu,moze znacie jakies fajne farbki, ktore pokrylyby odrosty?
Jupisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.