Nowy preparat Sexsymbol Aerotan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 09:32   #1
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856

Nowy preparat Sexsymbol Aerotan


Hej dziewczyny czy slyszalyscie cos o nowym preparacie amerykanskiej firmy Sexyhair concepts ( firma specjalizuje sie w kosmetykach profesjonalnych do wlosow) ale ostatnio w jednym z salonow fryzjerskich z ich kosmetykami byl wielki plakat promujacy ich nowy kosmetyk nadajacy piekna opalenizne- Sexsymbol Aerotan- no wiec skuszona wizja pieknej i sexownej opalenizny zakupilam to cudo Na etykiecie pisze ze jest to wspanialy produkt nadajacy czasowa opalenizne,unikalna formula sprayu nadaje rownomierna opalenizne bez smug. Kosmetyk nie barwi ubran ,nie blaknie i nie zmienia koloru na pomaranczowy . Bardzo latwy sposob nanoszenia preparatu ktory daje piekny plomienny zlocisto- brazowy odcien.
Na etykiecie nie pisze jak go stosowac a pani w salonie byla tez malo doinformowana bo to dopiero nowosc itd.
Wczoraj wyprobowalam- spryskalam skore i wtarlam- zaraz po aplikacji skora nabrala sliczny brazowy odcien ale jak za 4 godziny wzielam prysznic to prawie wszystko zeszlo - wiecie moze co zrobilam nie tak??? A moze to jest kosmetyk ktory nadaje tylko opalenizne do nastepnego mycia??? Sama juz nie wiem, dziewczyny poradzcie cos

Podaje link do stronki z tym preparatem
http://www.sexyhair.com/#
to jest glowna stronka, potem nalezy wybrac w produktach - sexsymbol i wtedy bedzie pokazany ten praparat - podaje linka do glownej stronki bo nie mozna skopiowac odrazu tej wlasciwej z tym preparatem
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:23   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowy preparat Sexsymbol Aerotan

Naprawde nikt nie wie???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:33   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nowy preparat Sexsymbol Aerotan

Znalazłam coś takiego w internecie
"Applied in seconds. Can be used seconds before leaving home!
For a natural non streak tan. Aerotan is gently misted onto your skin to apply the most even natural temporary tan ever. Suitable for all skintypes, Aerotan wont come off until the next time you shower.
Aero Tan does not contain sun-screen and does not protect from UV or UVB rays."

Ile to cudo kosztuje w Polsce?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 08:44   #4
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Nowy preparat Sexsymbol Aerotan

Estello sa male i duze opakowania - ja kupilam to duze czyli 200 ml za 60 zl - czyli co mam rozumiec ze to schodzi po pierwszym prysznicu???? a pani w salonie powiedziala mi ze nalezy smarowac sie co 3 dni dla podtrzymania opalenizny to pewnie jest cos w stylu tego co uzywaja modelki na wybiegu- czy opalenizna na wyjscie a potem przysznic To chyba jednak nie dla mnie - moze ktos chce sie wymianic ???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.