Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 07:47   #61
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Super!
A tak w ogóle przypomniałam sobie jak mojej mamie kiedyś włosy wypadały, dosłownie garściami... Oczywiście mama nie chciała iść do lekarza, więc ojciec poszedł do apteki, bo tylko tyle mógł zrobić i pani aptekarka dała jakieś tabletki (witaminy chyba to były, ale ręki sobie za to nie dam uciąć) i przeszło do dzisiaj już mama nie ma problemów.
jakiś tam suplement wcinam z minerałami i witaminami
ale nie chcę teraz na siłę kombinować i kupę kasy wydawać na jakieś szampony, olejki czy inne sprawy - może dermatolog coś mi tam poradzi i przepisze jakąś kurację to pewnie i tak wydatek będzie
(poza tym u mnie to może być jednak hormonalna sprawa..........)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 07:48   #62
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

w moim rossie tez sa tacy ochroniarze
Wczoraj grzebałam długo dość w solach do kąpieli i jeden ochroniarz normalnie mi na karku dyszał!! Stał tak blisko mnie i patrzył mi na ręcę, że nie wytrzymałam i zapytałam czy mu cos doradzić w kwestii soli do kapieli, bo widze że tak samo jak ja jest nimi bardzo zainteresowany....
Właśnie dlatego ja wolę sklepy internetowe - wkurzają mnie natrętne Panie zawsze chętne do pomocy ale jak już o coś zapytam co się naprawdę rzadko zadarza - to one nic nie wiedzą Ochroniarze i ekspedientki patrzące non stop na ręce też są okropne czy to że idę w dżinsach do sklepu robi ze mnie złodzieja?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
pisałaś o szamponie do delikatnych - ja mimo że takich nie mam to używam bo są właśnie delikatniejsze a mam wrażliwą skórę głowy

co do wypadania - ja już się tyle naczytałam i przyczyn może być wiele okresowo wypadają, zaburzenia hormonalne, tarczyca, niedobory witamin lub minerałów itp itd
mam taki sam problem ale wybieram się do dermatologa


a i skończyłam "niedobry" krem do rąk i używam już Schellera kolejna ich rzecz która mi podpasowała
Właśnie nie wiem co się dzieje, zmieniłam ostatnio dietę - warzyw i owoców zjadam mnóstwo, do tego nabiał i mięso też się trafią używam oleju amla gold a one lecą jak szalone chyba pójde dla świętego spokoju badanie krwi zrobić....
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 07:51   #63
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość

Właśnie nie wiem co się dzieje, zmieniłam ostatnio dietę - warzyw i owoców zjadam mnóstwo, do tego nabiał i mięso też się trafią używam oleju amla gold a one lecą jak szalone chyba pójde dla świętego spokoju badanie krwi zrobić....
ja wczoraj odebrałam wyniki - zrobiłam magnez, żelazo, wapń, potas, tarczycę, morfologię i OB
niby jest ok
ale takie wyniki ogólne raz na rok/dwa lata warto dla siebie zrobić

edit: włosy też mogą lecieć ze stresu............
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:02   #64
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja wczoraj odebrałam wyniki - zrobiłam magnez, żelazo, wapń, potas, tarczycę, morfologię i OB
niby jest ok
ale takie wyniki ogólne raz na rok/dwa lata warto dla siebie zrobić

edit: włosy też mogą lecieć ze stresu............
A z przemęczenia? w tym tygodniu z powodu kotki, która przechodzi ruję spałam 8 godz w sumie więc może dlatego - stresującą prace też mam więc może wszytsko razem.. Badania zrobię i tak - na wszelki wypadek
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:13   #65
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula użyłam wczoraj zamiast oleju jojoba krem naturado. Po pierwsze zapach obłędny Pachnie mi jak jakieś bardzo dobre ciasteczka, miałam ochotę go zjeść. Poza tym podoba mi się konsystencja taka jak dobrze ubita śmietana czy coś, zbita bynajmniej. Jeszcze kwadrans później czułam zapach pod noskiem tego kremu, mmm... Ale cena oczywiście zabójcza. Nie wiesz czy może ta wersja bez oleju winogronowego pachnie tak samo?
Aaa i zapomniałam. Skóra była mega gładziutka po jego użyciu i tak przyjemnie tym kremem otulona.
Krem naturado bardzo lubię! To był mój pierwszy krem naturalny, mam 3 opakowanie, wszyscy w domu go używają.
Sekretny, ale on ma pojemność 150ml!!! Wcale nie wychodzi tak drogo jak weźmiesz to pod uwagę
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Czekaj, zbieram się z podłogi. Już.
Anula, nie mogę!!! To mnie całkowicie rozwaliło.

.

Ale musze przyznac, że pan wykazał sie inteligencją na przyzwoitym poziomie, bo tylko przez chwile patrzył na mnie jak na ufo, potem mina wróciła mu do normy i poszedł sobie dumnym krokiem skręcając w pierwsza alejke.....wiecej już mnie nie śledził
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:45   #66
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Co to za krem naturado? Zaciekawiłyście mnie
Sekretny, ciesze się, że z tatą już jest lepiej.
Anula, a co z jedzeniem Twojej córki? Ogarnęli się?
Ja właśnie wróciłam od lekarza. Z pełną listą badań do zrobienia. Żelazo, morfologia, hormony itd itp. Paznokcie zakwitły mi tak, że mogę ich nie malować i tak mam białe
Wodę brzozową i pokrzywową można kupić a aptekach, sklepach zielarskich i niektórych drogeriach. Na włosy lepiej nie kłaść bo ze względu na alkohol może powodować przesuszenie. Dlatego wciera się ją tylko w skalp. Ja swoją stosuje bardzo nieregularnie ale muszę coś z tym zrobić Ostatnio w ogóle jestem jakaś nie zorganizowana. Chyba czas się wziąć za siebie.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 08:47   #67
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
A z przemęczenia? w tym tygodniu z powodu kotki, która przechodzi ruję spałam 8 godz w sumie więc może dlatego - stresującą prace też mam więc może wszytsko razem.. Badania zrobię i tak - na wszelki wypadek
ciężko powiedzieć, sama się zastanawiam nad swoimi
ale badania i wizyta u dermatologa na pewno nie zaszkodzą
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 08:52   #68
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

w moim rossie tez sa tacy ochroniarze
Wczoraj grzebałam długo dość w solach do kąpieli i jeden ochroniarz normalnie mi na karku dyszał!! Stał tak blisko mnie i patrzył mi na ręcę, że nie wytrzymałam i zapytałam czy mu cos doradzić w kwestii soli do kapieli, bo widze że tak samo jak ja jest nimi bardzo zainteresowany....
świetna jesteś!
Też nie znoszę tych ochroniarzy. Idę na zakupy z torebką tak małą, że mieści się tam portfel i telefon, więc niby gdzie miałabym schować kosmetyki? Ochroniarze powinni pracować tak, by nie było ich widać. A nie łazić krok za krokiem za klientem
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:09   #69
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
świetna jesteś!
Też nie znoszę tych ochroniarzy. Idę na zakupy z torebką tak małą, że mieści się tam portfel i telefon, więc niby gdzie miałabym schować kosmetyki? Ochroniarze powinni pracować tak, by nie było ich widać. A nie łazić krok za krokiem za klientem
no cóż, metody detektywistyczne i sztuka wtapaiania się w tłum sa im najwyraźniej obce.
A mnie jeszcze denerwuje, jak taki ochroniarz stanie okrakiem przy półce, która mnie interesuje i za żadną cholerę sie nie domysli, że skoro mu zaglądam za plecy to powinien sie przesunąć, zawsze czekają aż ich ładnie o to poproszę
Wczoraj zabrałam mame do rossa, bo chciała kupic dezodorant. Więc kupiłysmy dla niej crystall w kulce z zielona herbatą i drugi w sprayu z granatem, krem do twarzy alterra z różą i 2 mydełka alterry - z nagietkiem i oliwką
Mam chciała wziąc dla siebie delikatne mydełko dla dzieci bambino.....wytłumaczyłam z czego je robią to nie mogła wyjść z podziwu, że takie rzeczy z przeznaczeniem dla dzieci sprzedają!!!!
Od razu zaznaczę, że nawracanie mojej mamy nie jest trudne, bo mama od zawsze polega na mnie w kwestii doboru kosmetyków, ale jak sie ją puści sama to świństw nakupuje dlatego jak wiem, że cos sie jej kończy to jade z nią, dla jej własnego dobra. Była bardzo zadowolona z zakupów - bo nie dość, że i mydełka i krem tańsze niż ta paskudna chemia to i dużo zdrowsze.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Co to za krem naturado? Zaciekawiłyście mnie
Sekretny, ciesze się, że z tatą już jest lepiej.
Anula, a co z jedzeniem Twojej córki? Ogarnęli się?
Ja właśnie wróciłam od lekarza. Z pełną listą badań do zrobienia. Żelazo, morfologia, hormony itd itp. Paznokcie zakwitły mi tak, że mogę ich nie malować i tak mam białe
Wodę brzozową i pokrzywową można kupić a aptekach, sklepach zielarskich i niektórych drogeriach. Na włosy lepiej nie kłaść bo ze względu na alkohol może powodować przesuszenie. Dlatego wciera się ją tylko w skalp. Ja swoją stosuje bardzo nieregularnie ale muszę coś z tym zrobić Ostatnio w ogóle jestem jakaś nie zorganizowana. Chyba czas się wziąć za siebie.
http://biolander.com/produkty/pokaz/...ite-bio-150ml/
tylko uważaj, bo z tym samym zdjęciem jest mała pojemność 75 ml pokazana, ale ten 75ml to czyste karite, a ten to krem z olejem winogronowym i nie wystepuje w pojemności innej niż 150ml.
a wogóle ppatrzcie na biolandera - pojawiła sie fajan seria porduktów z aloesem pur aloe. Sa kremy, szampon mleczka do ciała. Świetnie się zapowiadają. Szampon muszę mieć!!!!
Zai co do mojej córy (dzięki, że pytasz ) to już od tamtej pory jest ok nawet mi zwróca kasę za tą wycieczke co została odwołana bez marudzenia i proszenia
ale i tak to najgorsze biuro podróży z jakim miałam do czynienia. Nie to, żebym ich dużo przerobiła, bo nie - z reguły kupuje w nich kolonie dla Małej, ale to co sie tutaj działo nie spotkało mnie jeszcze nigdzie! Never więcej tego biura!!!


EDIT: ale sobiepoczytałam o tym szamponi mam nadzieję, że niedługo przetłumaczą bo ciekawość mnie zżera!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-21 o 09:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:09   #70
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no cóż, metody detektywistyczne i sztuka wtapaiania się w tłum sa im najwyraźniej obce.
A mnie jeszcze denerwuje, jak taki ochroniarz stanie okrakiem przy półce, która mnie interesuje i za żadną cholerę sie nie domysli, że skoro mu zaglądam za plecy to powinien sie przesunąć, zawsze czekają aż ich ładnie o to poproszę
Wczoraj zabrałam mame do rossa, bo chciała kupic dezodorant. Więc kupiłysmy dla niej crystall w kulce z zielona herbatą i drugi w sprayu z granatem, krem do twarzy alterra z różą i 2 mydełka alterry - z nagietkiem i oliwką
Mam chciała wziąc dla siebie delikatne mydełko dla dzieci bambino.....wytłumaczyłam z czego je robią to nie mogła wyjść z podziwu, że takie rzeczy z przeznaczeniem dla dzieci sprzedają!!!!
Od razu zaznaczę, że nawracanie mojej mamy nie jest trudne, bo mama od zawsze polega na mnie w kwestii doboru kosmetyków, ale jak sie ją puści sama to świństw nakupuje dlatego jak wiem, że cos sie jej kończy to jade z nią, dla jej własnego dobra. Była bardzo zadowolona z zakupów - bo nie dość, że i mydełka i krem tańsze niż ta paskudna chemia to i dużo zdrowsze.
Fajnie, że mama daje się nawracać ja mojej nie jestem w stanie co jej kupię jakiś olejek czy serum naturalne dla cery suchej to ona twierdzi, że i tak najlepsza jest ziaja oliwkowa i tyle
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:12   #71
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj zabrałam mame do rossa, bo chciała kupic dezodorant. Więc kupiłysmy dla niej crystall w kulce z zielona herbatą
Mam chciała wziąc dla siebie delikatne mydełko dla dzieci bambino.....wytłumaczyłam z czego je robią to nie mogła wyjść z podziwu, że takie rzeczy z przeznaczeniem dla dzieci sprzedają!!!!
a używałaś tego dezodorantu? jak się sprawuje?

ja ostatnio popatrzyłam sobie na półkę dla dzieci i przerażenie mnie ogarnęło patrząc na niektóre
mam koleżankę co rodzi we wrześniu i powoli szykuje wyprawkę - zaraz jej napisałam że powinna zwrócić uwagę tylko na hipp i babydream
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 09:19   #72
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Tak niesamowicie zachwaliałyście olej wspaniały i oleje z róży rdzawej że aż nie wiem który kupić..
Czy na opakowaniu jest napisane w jakich proporcjach są pomieszane oleje w wspaniałym?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:20   #73
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Tak niesamowicie zachwaliałyście olej wspaniały i oleje z róży rdzawej że aż nie wiem który kupić..
Czy na opakowaniu jest napisane w jakich proporcjach są pomieszane oleje w wspaniałym?
Niestety nie ma napisanych proporcji bo gdyby były to już dawno same byśmy zrobiły sobie mix . A do czego chcesz używać oleju?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:39   #74
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a używałaś tego dezodorantu? jak się sprawuje?

ja ostatnio popatrzyłam sobie na półkę dla dzieci i przerażenie mnie ogarnęło patrząc na niektóre
mam koleżankę co rodzi we wrześniu i powoli szykuje wyprawkę - zaraz jej napisałam że powinna zwrócić uwagę tylko na hipp i babydream
crystalli uzywałam 2 - w sprayu z granatem i w kulce z green tea (ten recenzowałam, poczytaj). Spray mniej skuteczny, ale baaardzo fajny, oba cudnie rześko i śłicznie pachną, delikatnie w miare i nie sa meczące zapachy. Polecam - na upały kulka, ale spray tez warto wypróbowac.

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Tak niesamowicie zachwaliałyście olej wspaniały i oleje z róży rdzawej że aż nie wiem który kupić..
Czy na opakowaniu jest napisane w jakich proporcjach są pomieszane oleje w wspaniałym?
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Niestety nie ma napisanych proporcji bo gdyby były to już dawno same byśmy zrobiły sobie mix . A do czego chcesz używać oleju?
Dokładnie za pięknie by było!!!
Wspaniały bardziej uniwersalny i bardziej wszechstronny jest
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-21 o 09:42
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:48   #75
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
crystalli uzywałam 2 - w sprayu z granatem i w kulce z green tea (ten recenzowałam, poczytaj). Spray mniej skuteczny, ale baaardzo fajny, oba cudnie rześko i śłicznie pachną, delikatnie w miare i nie sa meczące zapachy. Polecam - na upały kulka, ale spray tez warto wypróbowac.
dzięki
lecę czytać
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:50   #76
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Niestety nie ma napisanych proporcji bo gdyby były to już dawno same byśmy zrobiły sobie mix . A do czego chcesz używać oleju?
Do twarzy - mam cerę naczynkową, sine cienie pod oczami - pisałyście, że wspaniały działa na cienie też, może też na rozstępy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 09:56   #77
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Do twarzy - mam cerę naczynkową, sine cienie pod oczami - pisałyście, że wspaniały działa na cienie też, może też na rozstępy
Z tymi rozstępami to wiesz jak jest -nie wiem czy czytałas, bo swojego czasu bardzo dużo na temat pisałyśmy.
Mojej córce róża zlikwidowała rozstępy praktycznie w całości w miesiąc, ale z ze starszymi rozstepami jest trudno. Nie słyszałam, żeby wspaniały rozstepom pomagał
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:05   #78
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Moje już stare więc sobie odpuszczę ale na twarz to chyba wspaniały byłby dobry...
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:07   #79
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Moje już stare więc sobie odpuszczę ale na twarz to chyba wspaniały byłby dobry...


ja swoim odstępom 16 letnim rozstepom po ciązy tez odpuściłam - jestem z nimi związana emocjonalnie!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-21, 10:11   #80
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tymi rozstępami to wiesz jak jest -nie wiem czy czytałas, bo swojego czasu bardzo dużo na temat pisałyśmy.
Mojej córce róża zlikwidowała rozstępy praktycznie w całości w miesiąc, ale z ze starszymi rozstepami jest trudno. Nie słyszałam, żeby wspaniały rozstepom pomagał
a ten olej z róży można również stosować w ciąży zapobiegawczo?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:17   #81
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

witam w kolejnej części wątku

właśnie przeglądam sklep Helfy i szukam niezapychających
kosmetyków do twarzy.. polecicie może coś?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:25   #82
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Tak niesamowicie zachwaliałyście olej wspaniały i oleje z róży rdzawej że aż nie wiem który kupić..
Czy na opakowaniu jest napisane w jakich proporcjach są pomieszane oleje w wspaniałym?
Śpieszę donieść, iż olej wspaniały jest dostępny w sklepie kosmetyki-natury. Cena 80 zł wraz z przesyłką
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:38   #83
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przede mną nic się nie ukryje.
Dziewczyny hm... stwierdziłam, że Babydream już mi się znudził i kupię coś nowego jak skończy mi się ta butelka. W związku z tym mam pytanie. Teoretycznie unikamy ALS, ale ja go widziałam w wielu szamponach i to z certyfikatem Ecocertu. Co tak naprawdę o nim sądzić? U mnie w książce jest na żółto, więc już sama nie wiem. Znalazłam kilka szamponów, które mi się podobają i mają wyżej wymieniony certyfikat, a i tak mają ALS.
Ecocert dopuszcza ALS, ale ja też staram się go unikać, bo dla mnie to taki bardziej rozcieńczony "plyn do mycia naczyń"
Cieszę się, że z Twoim tatą już lepiej

Cytat:
Napisane przez Kaska* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolicie, ze i ja do Was dolacze? Przeczytalam juz prawie caly watek i przyznam, ze nie bylo to latwe, bo produkujecie posty w tempie expresowym. A to moje zbiory:
*mydlo z mineralami z Morza Martwego,
*mydlo z kozim mlekiem i miodem Shea Beauty,
*mydlo Medimix,
*czarne mydlo Akoma,
*mydlo z glinka zielona Akoma,
*pomadka Burt's Bees,
*mydelko rumiankowe,
*szampon i odzywka z miodem manuka dr. organic- Uzywam ich juz od 3 lat na zmiane z innymi ''smakami'' dr. organica i sa zdecydowanie najlepsze! Nawilzyly moje cienki, delikatne wlosy, bez obciazenia ich, ograniczyly wypadanie. Zdecydowanie polecam!
*odzywka z wit.e dr. organic-nawilza i wygladza wlosy, ale tez rozjasnia,
*krem na dziennatural being z miodem manuka- uzywam dopiero od tygodnia i jak narazie mysle ze jest swietny. Szybko sie wchlania, matuje na ok. 5 godzin, co w moim przypadku jest duzym sukcesem i jak narazie nie zapchal,
*krem natural being na noc- przyszedl wczoraj i jeszcze nie probowalam,
*krem natural being pod oczy- po nalozeniu, po ok. 20 minutach skora wokol oczu robi sie czerwona, potem wrecz bordowa, a potem... wszystko mija, skora jest gladka i nawilzona. Jednak niepokoi mnie to zaczerwienienie i nie wiem czy powinnam do nadal uzywac,
*olej arganowy,
*olejek herbaciany,
*olejek mietowy,
*hydrolat oczarowy,
*olej kokosowy,
*maslo kakaowe,
*woda termalna Avene,
*zmacerowany olej marchwiowy,
*olej kokosowy (frakcjonowany),
*olej z pestek malin,
*olej jojoba,
*probki- szampon i odzywka JMO miod i hibiskus, krem z olejem arganowym Kaeline, krem z granatem nawilzajacy Juice Beauty, oczyszczajace serum z kwasem salicylowym Juice Beauty do cery tradzikowej, zel na noc Living Nature, krem-sorbet Caudelie, nawilzajacy fluid do tlustej skory Lavera, szampon do wlosow Barefoot, filtr do twarzy SPF15 Oy!
Śliczny zbiór Nawet pytań nie zadaję, bo poczytałam wcześniejsze posty.

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Witam w kontynuacji wątku! odebrałam dziś moją przesyłkę z odżywką z JMO cytrus i gorzka pomarańcza i zamierzam testować
Mam głupie pytanie po czym poznać czy włosy są suche czy normalne czy inne? ja już sama nie wiem jakie w końcu mam - jedno jest pewne ostatnio strasznie mi wypadają i zaczynam się tym martwić jeszcze trochę i będę jak kolano
Dla mnie suche włosy to jak mam sianowate końcówki, normalne to normalne a tłuste się świecą o sklejają. U mnie czasami zdarza się, że u nasady przy skórze głowy bardziej się przetluszczają, a końcówki są suche.

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
już druga część, a ja się tak opuściłam w śledzeniu i czytaniu pierwszej 8O
wklejam swoje ostatnie naturalne nabytki:
+ skład naturalnego Chapsticka, tego z avocado (drugi ma podobny)
Ingredients: helianthus annuus (sunflower) seed oil, jojoba esters, euphorbia cerifera (candelilla) wax, cocos nucifera (coconut) oil, flavour, beeswax, copernicia cerifera (carnauba) wax, butyrospermum parkii
(shea butter), glycine soja (soybean) lipids, mangifera indica (mango) seed (mango butter), octyldodecanol, olea europaea (olive) fruit oil (olive butter), persea gratissima (avocado) oil (avocado butter), rubus idaeus (raspberry) seed oil (raspberry butter), tocopherol, tocopheryl acetate.

+ nie wiem czy wody Barwy - pokrzywowa i brzozowa są naturalne, ale na KWC w jednej z recenzji znalazłam taką opinię, że są (obie mają po 4 składniki - brzozową też mam, ale przelaną do pojemniczka z psikaczem z tych pojemniczków a la do samolotu kupionych w zestawie w SP)

Któraś z was w poprzedniej części wątku prosiła o ocenę wody różanej Dabur i balsamu Badgera. O wodzie nie mogę za wiele powiedzieć bo dopiero teraz zaczęłam jej używać, ale co zauważyłam to dość silny różany zapach (ale nie taki chemiczny jak w toniku Garniera tym różowym), nie podrażnia, nie czuć jakoś odświeżenia, ale skóra po jego użyciu jest zmatowiona lekko. A co do Badgera... cóż wolę już tego All Natural Chapsticka (mam go z wymianki), choć strasznie jest niewydajny. Po prostu Badgera prawie nic nie robi i zdecydowanie za szybko w ogóle nie czuć go na ustach. Zapach ma taki lekko ziołowy, intensywny. Generalnie nie kupię więcej.
Świetny ten naturalny chapstick Mógłby jakiś dystrybutor go wprowadzić na polski rynek, bo inne chapsticki są przecież...

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmannie od jakiegoś dłuższego czasu patrzą jak na potencjalną złodziejkę, wkurza mnie to. Kiedyś podejdę i naprawdę coś powiem tym ochroniarzom, bo się czuję cała spięta przez to w sklepie.
Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywać i analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rossmann Alterra erste falten.jpg (49,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rossmann Alterra pflegeol.jpg (37,1 KB, 99 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-07-21 o 10:40
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:44   #84
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Śpieszę donieść, iż olej wspaniały jest dostępny w sklepie kosmetyki-natury. Cena 80 zł wraz z przesyłką
Fajnie

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ecocert dopuszcza ALS, ale ja też staram się go unikać, bo dla mnie to taki bardziej rozcieńczony "plyn do mycia naczyń"
Cieszę się, że z Twoim tatą już lepiej


Śliczny zbiór Nawet pytań nie zadaję, bo poczytałam wcześniejsze posty.


Dla mnie suche włosy to jak mam sianowate końcówki, normalne to normalne a tłuste się świecą o sklejają. U mnie czasami zdarza się, że u nasady przy skórze głowy bardziej się przetluszczają, a końcówki są suche.


Świetny ten naturalny chapstick Mógłby jakiś dystrybutor go wprowadzić na polski rynek, bo inne chapsticki są przecież...


Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywaći analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Moje chyba sa takie że sie przetłuszczją u nasady a suche końcówki - tylko, że ja jakoś od czasów nastoletnich myję je codziennie bo mi się wydaje że są nieświeże ale chyba się wstrzymam dziś i zobacze jak będą rano wyglądać bo może ja to mechanicznie robię a one nie potrzebują.

Ty jesteś niesamowita - mina ochroniarza musiałabyć bezcenna
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:49   #85
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywać i analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Ja z alterry próbowałam jedynie chusteczek, warte sprawdzenia zwłaszcza że max kosztują 4 zł

A co do ochrony z rossmamma - zawsze mnie zastanawia ich filozofia praca - jak zaczynam dokładnie oglądać kosmetyki, czytać co tam producent w czasie ataku weny twórczej wymyślił, to im to ewidentnie przeszkadza, ale jak panie otwierają i wypróbowują na sobie np dezodoranty, tusze do rzęs itp to przechodzą nad tym do porządku dziennego.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:53   #86
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
jak zaczynam dokładnie oglądać kosmetyki, czytać co tam producent w czasie ataku weny twórczej wymyślił, to im to ewidentnie przeszkadza, ale jak panie otwierają i wypróbowują na sobie np dezodoranty, tusze do rzęs itp to przechodzą nad tym do porządku dziennego.
dokładnie
raz widziałam jak babka sobie otwierała tusz i próbowała
a potem ktoś kupi taki zaschnięty
a raz jak wzięłam tester błyszczyka to wyleciała jakaś na mnie z ryjem czego to ruszam i że mam wziąć tester
to jej machnęłam przed nosem że właśnie taki mam i o co jej chodzi, to się speszyła 'a bo myślałam..............'
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:55   #87
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Moje chyba sa takie że sie przetłuszczją u nasady a suche końcówki - tylko, że ja jakoś od czasów nastoletnich myję je codziennie bo mi się wydaje że są nieświeże ale chyba się wstrzymam dziś i zobacze jak będą rano wyglądać bo może ja to mechanicznie robię a one nie potrzebują.
Przestań myć codziennie włosy, zacznij najpierw co drugi dzień, a potem zrezygnuj z nakładania szamponu dwa razy (nakładaj tylko raz, chyba że codziennie używasz pianek, żeli i lakieru do włosów w ilościach hurtowych). Do tego smaruj włosy czym się da (olejki rycynowe i inne, toniki, płyny, itp.). Jeśli robisz kucyk to zmień na klamrę (gumka zawsze wyrywa włosy). Grzebień tylko z szerokimi zębami, a nie drobnymi.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 10:59   #88
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ecocert dopuszcza ALS, ale ja też staram się go unikać, bo dla mnie to taki bardziej rozcieńczony "plyn do mycia naczyń"
Cieszę się, że z Twoim tatą już lepiej


Śliczny zbiór Nawet pytań nie zadaję, bo poczytałam wcześniejsze posty.


Dla mnie suche włosy to jak mam sianowate końcówki, normalne to normalne a tłuste się świecą o sklejają. U mnie czasami zdarza się, że u nasady przy skórze głowy bardziej się przetluszczają, a końcówki są suche.


Świetny ten naturalny chapstick Mógłby jakiś dystrybutor go wprowadzić na polski rynek, bo inne chapsticki są przecież...


Nic zlego nie robisz, więc kompletnie się tym nie przejmuj. Ja nie dość, że badawczo oglądam wszystkie kosmetyki, to jeszcze robię im zdjęcia komórką, sprawdzam w słowniku składniki i generalnie nie zachowuje się jak typowa klienta. Raz w Sephorze ochroniarz zwrócił mi uwagę, że nie wolno fotografowac kosmetyków. Powiedziałam, ze nie kupię nic dopóki nie sprawdzę składu, a nie mam czasu go przepisywać i analizować na miejscu. Zatkało go i uciekł
Przy okazji: byłam w Rossmannie i zauważyłam nowe produkty Alterry - do twarzy na pierwsze zmarszczki i olejek. Olejek wąchałam - taki bezzapachowy raczej. Jezcze był jakiś drugi, ale zabrakło (jak widać na zdjęciu). Czy któraś zna tą serię na pierwsze zmarszczki? Jaki ma zapach?
Ja się nie przejmuje tylko mnie to denerwuje. ^^
A te kosmetyki, te fioletowe to ja od ponad miesiąca mam krem do mycia twarzy, możesz na KWC przeczytać moją recenzję o nim.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Przestań myć codziennie włosy, zacznij najpierw co drugi dzień, a potem zrezygnuj z nakładania szamponu dwa razy (nakładaj tylko raz, chyba że codziennie używasz pianek, żeli i lakieru do włosów w ilościach hurtowych). Do tego smaruj włosy czym się da (olejki rycynowe i inne, toniki, płyny, itp.). Jeśli robisz kucyk to zmień na klamrę (gumka zawsze wyrywa włosy). Grzebień tylko z szerokimi zębami, a nie drobnymi.
Ja się pytałam kiedyś kilku fryzjerów i kilku lekarzy i wszyscy mówią, że to nieprawda aby włosy myć, co drugi dzień i że po pewnym czasie coś to da. Należy myć włosy tak często jak tego wymagają tylko ich nie obciążać i nie niszczyć dodatkowymi rzeczami. I jeszcze jeden lekarz mi powiedział, że jak ktoś ma przetłuszczające się włosy i musi myć codziennie to nie powinien myć szamponem do włosów przetłuszczających się tylko do codziennego mycia.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:00   #89
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Przestań myć codziennie włosy, zacznij najpierw co drugi dzień, a potem zrezygnuj z nakładania szamponu dwa razy (nakładaj tylko raz, chyba że codziennie używasz pianek, żeli i lakieru do włosów w ilościach hurtowych). Do tego smaruj włosy czym się da (olejki rycynowe i inne, toniki, płyny, itp.). Jeśli robisz kucyk to zmień na klamrę (gumka zawsze wyrywa włosy). Grzebień tylko z szerokimi zębami, a nie drobnymi.
Koniecznie, moje dzięki temu włosy mniej się puszą i mniej ich tracę.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-21, 11:02   #90
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Krem naturado bardzo lubię! To był mój pierwszy krem naturalny, mam 3 opakowanie, wszyscy w domu go używają.
Sekretny, ale on ma pojemność 150ml!!! Wcale nie wychodzi tak drogo jak weźmiesz to pod uwagę


Ale musze przyznac, że pan wykazał sie inteligencją na przyzwoitym poziomie, bo tylko przez chwile patrzył na mnie jak na ufo, potem mina wróciła mu do normy i poszedł sobie dumnym krokiem skręcając w pierwsza alejke.....wiecej już mnie nie śledził
W sumie racja, bo 50 ml wychodzi 20,00 zł, a to tyle ile większość kremów z tą pojemnością. Muszę się nad nim zastanowić.
A właśnie czuję, że pod skórą zrobił mi się pryszcz. Myślisz Anula, że to ten krem czy po prosty przypadek (za 7-10 dni będę mieć okres)?

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Koniecznie, moje dzięki temu włosy mniej się puszą i mniej ich tracę.
Ja nadal używam grzebieni albo szczotkę z blisko osadzonymi ząbkami,a co za tym idzie wyrywam trochę włosów...
Ale no kurde... mam wrażenie, że taki z szeroko rozstawionymi (który przy długich włosach powinno się używać) by mi ich do końca nie uczesał.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-07-21 o 11:03
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.