Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 17:34   #1
Magdalenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Słoik na przetwory
Wiadomości: 35
Exclamation

Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.


Drogie moje wiżanki!
Mam problem. Musze znaleśc argumenty na to ze homesksualne pary sa dobrymi a nawet lepszymi rodzicami jak pary heteroseksualne.
Ja sama żadnych znaleść nie moge. Licze na wasza pomoc!
Bede wdzieczna za kazde słowo.
Magdalenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 17:39   #2
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

czy to jest praca domowa, zadanie domowe ze studiow?
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 17:46   #3
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez nekome
czy to jest praca domowa, zadanie domowe ze studiow?
mi też zapachniało zadaniem domowym
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 17:50   #4
Magdalenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Słoik na przetwory
Wiadomości: 35
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Bede brała udział w dyskusji na ten temat wiec chciałavym znac zdanie innych na ten temat.
Magdalenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:01   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

nie ma takich argumentów
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:10   #6
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Jeśli to ma byc debata to pewnie z góry narzucili mu obrone homoseksualnych par rodzicielskich.
Jedyne co mi przychodzi do glowy to moze fakt iż takie dziecko będzie nauczone tolerancji dla innych
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:17   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

niekoniecznie, bo moze nie tolerowac normalnych par jako rodziców
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 18:17   #8
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
nie ma takich argumentów
Zgadzam się z Tobą
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:25   #9
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

tak samo jak nie jest nigdzie powiedziane, że pary heteroseksualne są lepszymi rodzicami od par heteroseksualnych. To są normalni ludzie, a że mają inną orientację to nie zmienia to faktu, że w jakiś inny sposób będą wychowywali dzieci. Mechanizm wychowywani jest taki sam, z tym, że homoseksualiści mogą być w tym bardziej liberalni,czyli jak napisała Evka, dzieci będą nauczone większej tolerancji i nie wydaje mi się że może nie tolerować heteroseksualnych par , ale obydwie opcje będą dla niego "normalne".
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:32   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

bede nauczone lub nie kto wie ze nie bedzie im wpajane ,ze heterycy sa normalni?jednak kobiety i meżczyzni troche sie różnia i zaden facet nie wiadomo jak skobiecały w wersji hardcorowe"spedalony" nie da dziecku tego co da im prawdziwa kobieta.

mysle z ewychowanie dziecko przez 2 facetów czy 2 kobiety to jeden wielki eksperymant i nie mam nic przeciwko ich istnieniu,niech sobie zyja ,kochaja sie pracuja ,ale dziecko nie !

pisząc to biore pod uwage zdrowa ,pelną rodzine wiec prosze nie wyjeżdzac z argumentem pt:"pijana matka i nacpany konkubent"
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:40   #11
Dahlia
Raczkowanie
 
Avatar Dahlia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 61
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
obydwie opcje będą dla niego "normalne".
To akurat nie jest pozytyw tylko negatywny skutek moim zdaniem, bo oznacza, że to dziecko może założyć w przyszłości podobnie dziwną rodzinę. Nie mam nic przeciwko gejom, ale mam coś przeciwko wychowywaniu przez nich dziecka.
Poza tym sam temat zawiera w sobie błąd. Homoseksualiści w ogóle nie mogą być rodzicami, bo fizycznie nie jest to możliwe. Rodzicem tak naprawdę może być tylko jedna z osób takiej pary. A ta druga osoba, to już nie jest żaden rodzic, chociażby nawet związek był zalegalizowany. Jestem za tolerancją, ale nie za ściemnianiem, a ten tytuł jest ściemą do kwadratu. Jeśli w szkole wymyślają teraz takie tematy, to albo szkoła jest chora albo ów nauczyciel jest chory.
Dahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 18:41   #12
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Uważam, że dzieci wychowywane przez homoseksualistów mogą mieć później w życiu problem. Tolerancja, tolerancją, ale przecież właśnie rodzice są naszymi pierwszymi autorytetami, to z domu wynosimy jakieś wzorce i typy zachowań, a dziecko w domu mając rodziców jednej płci, na ulicy widząc parę hetero może sie w tym wszystkim zagubić i zastanawiać czy to z nim ( u niego) jest coś nie tak czy z innymi (u innych). Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam o co mi chodzi, bo miewam z tym problem Krótko: chcą niech sobie żyją, ale bez dzieci.
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:35   #13
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez kamuha
Uważam, że dzieci wychowywane przez homoseksualistów mogą mieć później w życiu problem. Tolerancja, tolerancją, ale przecież właśnie rodzice są naszymi pierwszymi autorytetami, to z domu wynosimy jakieś wzorce i typy zachowań, a dziecko w domu mając rodziców jednej płci, na ulicy widząc parę hetero może sie w tym wszystkim zagubić i zastanawiać czy to z nim ( u niego) jest coś nie tak czy z innymi (u innych). Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisałam o co mi chodzi, bo miewam z tym problem Krótko: chcą niech sobie żyją, ale bez dzieci.
zgadzam sie i rozumiem o co ci chodzi
ja np. nie chcialabym byc wychowywana przez rodzicow homo. wiem, ze rodzicow sie nie wybiera ale cos mi sie zdaje, ze tyci tyci by mi to zycie utrudnilo. nie zapominajmy ze zyjemy jeszcze w zacofanym kraju gdzie ks. Rydzyk ma glos a wszelkie wykroczenie poza normy jest komentowane. wystarczy, ze dzieciaki w podstawowce sie smieja z tego, ze ktos jest biedny albo otyły. po co dawac im inne powody? wiem wiem nie nalezy brac sobie tego do serca. ale powiedzcie to siedmolatkowi. i wytlumaczcie czemu mama jeden i mama dwa sa razem a czemu mama jeden nie ma taty a mama dwa tak samo.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:07   #14
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Czyli jednak odrabia się tutaj prace domowe
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:18   #15
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

ja tez nie jestem za wychowywaniem dzieci przez osoby homoseksualne, ale ale mysle,ze w przyszlosci bedzie to czyms normalnym. wiele rzeczy nie miescilo sie kiedys ludziom w glowie, a teraz jest cos na porzadku dziennym.

nie przytaczalabym tu argumentu,ze dziecko nie moze byc wychowywane przez dwie kobiety lub dwoch facetow, bo to nie da mu wzorca tej drugiej plci i bedzie "skrzywione"(wiem,ze nie ujelam tego zbyt ladnie,ale nie przychodzi mi na mysl zaden eufemizm). sa dzieci wychowywane tylko przez jednego rodzica, ktore obserwuja przeciez znajomych rodzica i innych ludzi i zakladaja w przyszlosci szczesliwe rodziny.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:20   #16
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paranoja
Czyli jednak odrabia się tutaj prace domowe
nawet jesli to praca domowa, to uwazam,ze mozna to potraktwac jako temat do dyskusji na forum. w koncu chyba mozemy porozmawiac na powazniejsze tematy niz kosmetyki...
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:21   #17
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez paula78
mysle z ewychowanie dziecko przez 2 facetów czy 2 kobiety to jeden wielki eksperymant i nie mam nic przeciwko ich istnieniu,niech sobie zyja ,kochaja sie pracuja ,ale dziecko nie !
Też tak uważam.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:30   #18
Magdalenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Słoik na przetwory
Wiadomości: 35
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

To nie jest zadna praca domowa!
Poza tym ja juz nie chodze do szkoły
Rowniez uwazam, ze jest to powazny temat na ktory kazdy ma jakies zdanie.
Za wszytkie uwagi i slowa bardzo Wam dziekuje!
Magdalenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:30   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez noana
sa dzieci wychowywane tylko przez jednego rodzica, ktore obserwuja przeciez znajomych rodzica i innych ludzi i zakladaja w przyszlosci szczesliwe rodziny.
to chyba bardzo słaby argument przynajmniej dla mnie.
co innego byc wychowywanym przez np. mame a wiedziec ze ma sie gdzies tam tate nawet złego.

powtórze oddanie dzieci pod skrzydła homo jest wielkim eksperymentem.

nie ukrywajmy ze najlepszym srodowiskiem dla dziecka to pelna rodzina ,sa jednak przypadki kiedy lepiej miec jednego rodzica niz dwóch ,problemy te zazwyczaj wynikaja z braku porozumienia miedzy rodzicami,zabranianie widzenia,opieki poprzez zawisc ,zazdrosc, żal.

dziecko ma zawsze dwoch rodziców i ma prawo o nich wiedziec jacy by nie byli.
oczywiscie w kazdym przypadku sa wyjątki.ale to juz inny temat.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 20:40   #20
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Dahlia
To akurat nie jest pozytyw tylko negatywny skutek moim zdaniem, bo oznacza, że to dziecko może założyć w przyszłości podobnie dziwną rodzinę. Nie mam nic przeciwko gejom, ale mam coś przeciwko wychowywaniu przez nich dziecka.
Poza tym sam temat zawiera w sobie błąd. Homoseksualiści w ogóle nie mogą być rodzicami, bo fizycznie nie jest to możliwe. Rodzicem tak naprawdę może być tylko jedna z osób takiej pary. A ta druga osoba, to już nie jest żaden rodzic, chociażby nawet związek był zalegalizowany. Jestem za tolerancją, ale nie za ściemnianiem, a ten tytuł jest ściemą do kwadratu. Jeśli w szkole wymyślają teraz takie tematy, to albo szkoła jest chora albo ów nauczyciel jest chory.
nie uważam, że rodzina gdzie rodzicami są homoseksualiści jest rodziną dziwną. Jeżeli zapewniają dziecku bezpieczeństwo, miłość, możliwość kształcenia się i nie wywierają na nim żadnych presji orietnacji to jest to dla mnie rodzina normalna. Bardziej dziwna jest dla mnie rodzina, gdzie matka wyrzuca swoje dziecko przez okno, albo tłucze je na śmierć. Czyli uważasz, że w rodzina gdzie dziecko jest adoptowane nie jest rodzina?? no bo przecież fizycznie ci ludzie rodzicami nie są.

Nasze społeczeństwo boi się tego co nowe, tym bardzie że zauważam ostatnio, że dewociejemy. Niby każdy krzyczy że to nie jest zgodne z tym co jest w Biblii, a za rogiem ten ktoś kradnie, kłamie, korumpuje itp. w Biblii chyba nie jest napisane żeby tak robić.

Owszem, homoseksualizm jest jakimś odejściem od normy, może to choroba, może zaburzenie psychiczne, może ktoś ma to w genach a może jakiś nowy trend nastaje o którym się głośno nie mówi. W końcu to co INNE jest trendy teraz. Jednak nie można tym ludziom odmawiać normalnego życia. Jeśli nie krzywdzą innych i ich w jakiś sposób nie napastują swoim homoseksualizmem, jeśli nie są jakimiś fanatykami wyzwolenia homoseksualistów to czemu nie pozwolić im mieć normalnie dzieci. Akceptujemy zapładnianie in vitro, adopcje przez heteryków w momencie gdy nie mogą mieć sami dzieci, homoseksualiści są w tej samej sytuacji. Poza tym w domach dziecka jest dużo dzieci, które potrzebują miłości i domu, jeśli para homoseksualna może im to dać to myślę, że tym dzieciom to przeszkadzać nie będzie, Nam też nie powinno to przeszkadzać.

uff.. się rozpisałam
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:41   #21
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

ale tu potrzebne sa argumenty ZA
a nie co kto mysli.
mysle ze osoba wyksztalcona, humanista potrafi podac argumenty za w kazdej, najwet najbardziej ekstremalnej sprawie.
i totalnie abstrachujac od wlasnych przekonan.

jesli para homoseksualna jest w stanie stowrzyc dziecku dobre warunki do zycia, i bedzie kochalo to dziecko jak swoje wlasne, to jak najbardziej jest pozytywne.
wzorce daje czlowiek, rodzic, moralne a nie seksualne,
seksualnosc jest indywiudalna sprawa kazdego czlowieka.
przeciez rodzic homoseksualny moze byc wspanialym czlowiekiem, dobrym, cieplym, posdtepujacy zgodnie z zasadami moralnymi,zgodnie z prawem.
dziecko na pewno nauczy sie szacunku do innych ludzi, jak juz pisaly wizazanki-bedzie tolerancyjne, otwarte na to co nowe i inne.
homoseksualizm nie jest czyms czym mozna sie zarazic, co mozna przyjac za swoje. albo sie jest homoseksualista albo nie i orientacja rodzicow nic nie zmienia.
j
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:10   #22
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Nie ma takich argumentów.
Pary homoseksualne nie powinny wychowywać dzieci, jeśli biologicznie nie mogą posiadać dzieci , z racji tego ,ze nie współżyją z partnerem płci odmiennej , to nie powinni posiadać dzieci.

Ja nie chciałabym mieć dwóch mamuś lub dwóch tatusiów, to jest nienormalne.
Nie przemawiają do mnie argumenty, że lepiej żeby dzieck miało rodziców takiej samej płci jeśli tylko obdarzą je miłością, że są przypadki kiedy tylko jeden rodzic wychowuje dziecko , etc...

Homseksualiści niech zawiarają małżeństwa, niech paradują sobie gdzie chcą, ale na to żeby mogli psiadać i wychowywać dzieci nigdy się nie zgodzę.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:23   #23
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Staram sie znalesc jakis argument za ale nie moge-dla mnie tez to chore.
nie chcialabym miec dwoch tatusiow czy dwoch mamus tak jak Manolita
Ktos powiedzial ze seksualizm to sprawa indywidualna-moim zdaniem dziecko sie uczy pobiera wzorce z rodzicow-ja np bedac mala dziewczynka nie chcialabym nakryc czy uslyszec 2 tatusiow w sypialni.To jest chore.......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:23   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
nie uważam, że rodzina gdzie rodzicami są homoseksualiści jest rodziną dziwną. Jeżeli zapewniają dziecku bezpieczeństwo, miłość, możliwość kształcenia się i nie wywierają na nim żadnych presji orietnacji to jest to dla mnie rodzina normalna. Bardziej dziwna jest dla mnie rodzina, gdzie matka wyrzuca swoje dziecko przez okno, albo tłucze je na śmierć.
prosilam o nie przytaczanie argumentów o bicu itp bo takie rzeczy moga sie zdarzac w rodzinach homo a nie dzieje sie poniewaz homo nie ma prawa do adopcji .




Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Czyli uważasz, że w rodzina gdzie dziecko jest adoptowane nie jest rodzina?? no bo przecież fizycznie ci ludzie rodzicami nie są.
a co am piernik do wiatraka?nie rozmawiamy o adopcji heteryków tylko homo czyli osob tej samej płci.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Nasze społeczeństwo boi się tego co nowe, tym bardzie że zauważam ostatnio, że dewociejemy. Niby każdy krzyczy że to nie jest zgodne z tym co jest w Biblii, a za rogiem ten ktoś kradnie, kłamie, korumpuje itp. w Biblii chyba nie jest napisane żeby tak robić.
akurat dla mnie biblia to żaden autorytet,a co drugi homo twierdzi ze jest bardzo wierzący.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Owszem, homoseksualizm jest jakimś odejściem od normy, może to choroba, może zaburzenie psychiczne, może ktoś ma to w genach a może jakiś nowy trend nastaje o którym się głośno nie mówi. W końcu to co INNE jest trendy teraz. Jednak nie można tym ludziom odmawiać normalnego życia.
jesli dla czegos trendy maja byc poswiecane dzieci to wybacz ale to chyba nie fair i tu dzieje im sie krzywda.


Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Jeśli nie krzywdzą innych i ich w jakiś sposób nie napastują swoim homoseksualizmem, jeśli nie są jakimiś fanatykami wyzwolenia homoseksualistów to czemu nie pozwolić im mieć normalnie dzieci
a skad masz pewnosc ze nie beda krzywdzone nie mogąc miec mamy -kobiety a nie pana z zgięta rączka i piskliwym glosikiem?

to niech maja normalnie dzieci ,prosze bardzo ,jesli sobie urodza prosze bardzo ,tutaj kobiety maja lepiej ,zajdzie w ciaze i wychowuje z partnerka gorzej z facetami.


.
Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Akceptujemy zapładnianie in vitro, adopcje przez heteryków w momencie gdy nie mogą mieć sami dzieci, homoseksualiści są w tej samej sytuacji. Poza tym w domach dziecka jest dużo dzieci, które potrzebują miłości i domu, jeśli para homoseksualna może im to dać to myślę, że tym dzieciom to przeszkadzać nie będzie, Nam też nie powinno to przeszkadzać.

uff.. się rozpisałam
a co ma in vitro do homo?w koncu sa to komorki heteryków ,adpotuja heterycy.
tak ,jest duzo dzieci wiec oddajmy je homo ,bedzie wiecej pieniedzy na pozniejsze ich leczenie psychiatryczne,te dzieci sa juz tak pokrzywdzone ze 2 tatusiów nie zrobi im wody z mózgu.

mnie to przeszkadza i nic mnie nie przekona.

wyobrazcie sobie :macie dziecko ,umieracie ,nie ma kto sie nimi zajac ,zostaja oddane do adopcji i maja dwie mamusie ,dwoch tatusiów i co sie dzieje z takim dzieckiem?
chcałybyscie tego dla waszego dziecka?

oczywiscie sytuacja ktorej nikomu nie życze.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:36   #25
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ktos powiedzial ze seksualizm to sprawa indywidualna-moim zdaniem dziecko sie uczy pobiera wzorce z rodzicow
tak, ale np dziecko seryjnego mordercy, mimo ze ma takie wzorce rzadko nim jest. pratycznie odesetek seryjnych mordercow jest taki sam przy rodzicach z kryminalna prezeszloscia i zwyklych, szarych obywateli

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
ja np bedac mala dziewczynka nie chcialabym nakryc czy uslyszec 2 tatusiow w sypialni.To jest chore.......
wybacz czarny elfie, dla mnie chore jest to ze wy sobie wyobrazacie co oni beda robic w sypialni
w dodatku akurat przyklad jak dla mnie totalnie nie przekonywujacy bo kolezanki, ktore slyszaly swoich rodzicow heteroseksualnych uprawiajacych seks sa tak samo zniesmaczone.
ja roznicy nie widze.
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:41   #26
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Jednak nie można tym ludziom odmawiać normalnego życia. Jeśli nie krzywdzą innych i ich w jakiś sposób nie napastują swoim homoseksualizmem, jeśli nie są jakimiś fanatykami wyzwolenia homoseksualistów to czemu nie pozwolić im mieć normalnie dzieci.
Również uważam, że osobom homoseksualnym nie nalezy odmawiać prawa do normalnego życia. Ale jak sama napisałaś - "jeśli nie krzywdzą innych". A wydaje mi się, że jeśli np. jakieś roczne dziecko zostałoby zaadoptowane przez parę homoseksualną, to w pewien sposób była by to wyrządzona jemu krzywda - dorastało by później spotykając się z niechęcią rówieśników w szkole itp. - co do tego nie mam wątpliwości - i pewnie zastanawiałoby się dlaczego to na niego padło, że musi być inny. Mogłoby nawet zacząć nienawidzić swoich rodziców właśnie za to, że są homoseksualistami i przez nich spotykają je te przykrości.

Sytuacja byłaby znacznie prostsza, gdyby homoseksualiści byli przez ogół społeczeństwa traktowani na równi z heteroseksualistami, ale tak póki co tak nie jest i nie ma się co oszukiwać. Dlatego uważam, że adoptowanie dziecka przez homoseksualistów jest pewnego rodzaju krzywdą wyrządzoną temu dziecku.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:42   #27
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ktos powiedzial ze seksualizm to sprawa indywidualna-moim zdaniem dziecko sie uczy pobiera wzorce z rodzicow
Skoro dziecko pobiera wzorce od rodziców to jakim cudem w rodzinach gdzie jest tatuś i mamusia okazuje się, że dziecko jest homoseksualne? Przecież tego się z domu nie wynosi

Cytat:
ja np bedac mala dziewczynka nie chcialabym nakryc czy uslyszec 2 tatusiow w sypialni.To jest chore.
A usłyszeć mamusie i tatusia jest zdrowiej?
Ludzie tak się przed tym bronią, bo jest to inne.. Uważam, że pary homoseksualne powinny mieć prawo do adopcji. Mam bliski kontakt z domem dziecka i wiem, że tym dzieciom poprostu potrzebna jest miłość. Bez różnicy kto nią obdarza. W bardzo niewielu przypadkach wychowankowie domów dziecka wychodzą na porządnych ludzi, a tym bardziej potrafiących zakładać rodziny. Oczywiście, że nasze społeczeństwo jest nietolerancyjne i taki dziecko miało by w wielu sytuacjach ciężko w życiu, ale uwieżcie, że od tego wszystkiego ważniejsze jest dla nich poczucie bezpieczeństwa i miłości.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:46   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

ciekawe jakie sa zdania wśród obecnych rodziców a jeszcze nie rodziców?

ja jako rodzic mowie stanowczo :"NIE dla adopcji homo."

zrobmy eksperyment i oddajmy im dzieci z domów dziecka ,lub popierajace ten pomysl niech urodza dzieci i im oddadza.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:46   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Awia
Ten argument z seryjnym morderca nie ma nic do rzeczy my rozmawiamy o seksualnosci .Zreszta majac wybor nie chcialbym miec dwoch tatusiow -majac ojca morderce nie chcialabym go znac-wolalabym miec tylko matke.

A czy ja mowie za zagladalabym do sypialni-rownie dobrze mozna przez przypadek uslyszec-ja roznice widze i ta duza-w mojej glowie by ten obraz zostal na zawsze.
Zreszta gdzie ja napisalam ze wyobrazalabym sobie co tatusiowie robia w sypialni?


Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2006-01-10 o 22:13
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:48   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Homosksualisci lepszymi rodzicami jak pary hetero.

Cytat:
Napisane przez awia
tak, ale np dziecko seryjnego mordercy, mimo ze ma takie wzorce rzadko nim jest. pratycznie odesetek seryjnych mordercow jest taki sam przy rodzicach z kryminalna prezeszloscia i zwyklych, szarych obywateli


jednak cos w psychice dziecka seryjnego mordercy zostaje cos do konca życia,podobnie jak dzieci z domów dziecka oczywiscie milosc łagodzi przeszlosc ale czy ma to byc milosc każda,byleby byla?
adoptuje sie dzieci aby im bylo lepiej a nie rodzicomczy po to aby cokolwiek udowodnic swiatu a mam wrazenie ze pary homo chca na sile wszytkim cos udowadniac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.