I co z tą objętością? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 14:16   #1
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375

I co z tą objętością?


Drogie Panie..
Chciałam Was zapytać, czy także macie takie spostrzeżenia jak ja..

Jestem posiadaczką włosów bardzo gęstych acz nie jakoś super grubych. Jednak jest ich dużo. Są koloru blond. Falowane/ kręcone. wiadomo, że nie wyglądają każdego dnia idealnie, ale czuję się z nimi dobrze na co dzień.

noszę rozpuszczone włosy (teraz rzadko ze wględu na ten upał) albo robie sobie różnego rodzaju koczki. włosy wyglądają dobrze, mają tendencje do szybkiego czochrania się, ale szczotka temu zaradzi. Problem tkwi w tym, że jak zwiąże włosy gumką w kucyk to wyglądają.. jakoś tak mizernie. Mam włosy za ramiona, uważam, że są tak średnio długie. (zapuszczam)
szczerze mówiąc, to moje koleżanki, które miały kiedyś krótsze włosy też miały takie mizerne kiteczki.. Teraz, kiedy mają włosy bardzo dłuuugie wygląda to o wiele efektowniej.
I jak myślicie, czy to taki okres przejściowy dla włosów? Tzn to długość sprawia, że wiązane w kucyk wyglądają tak mało atrakcyjnie?

Jeśli to nie jest kwestia czasu, to wolę się zastanowić nad zapuszczaniem, bo jeszcze dłuższe będą wyglądały mniej atrakcyjnie..: /
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.