5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 19:29   #61
malinaaa2
Rozeznanie
 
Avatar malinaaa2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: przedmieście
Wiadomości: 583
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

- PricetonGirl ;
Ja spróbuję ! mam nadzieję , że z Wami mi się uda .. (; a biegać powoli też zaczynam myślę , że co do tych ćwiczeń to możemy ustalić , że np. dziennie robimy 100 brzuszków , hmmmmmmm . ?
************************* ************************* **********************
-Gandi ;
a jakie ciasto . ? ;>
************************* ************************* **********************
-etqa ;
rozwaliłaś mnie z tymi tostami .. hehe ^ smacznego
************************* ************************* **********************
-anomaly ;
dzięki . a co to za dieta ?

_________________________ _________________________ _______

kurczę , a ja się opycham dalej . nienawidzę siebie :/ nigdy nie uda mi się schudnąć .. ale zaraz biorę dużą kartkę i zapisuję sobie co w tym tygodniu zrobię , żeby schudnąć .. i nie ma bata ! trzymajcie za mnie kciuki napiszę później jak mój tydzień bedzie wyglądał jeśli coś ciekawego wymyślę .. macie jakieś propozycje ?
__________________
spełniam postanowienia na rok 2012
malinaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:12   #62
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez malinaaa2 Pokaż wiadomość
- Gandi ;
a jakie ciasto . ? ;>
Upiekłam kopiec kreta Ale mój brat się podłączył, więc ciasta już nie ma = mogę się brać za dietkę
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:57   #63
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Hej dziewczyny, wrocilam po kilku dniach
Przyznaje sie - nic w tym tygodniu nie zrobilam. Strasznie mnie zdolowal moj brzuch. Byl super szczuplutki, a od 2mc nie moge sie go pozbyc a waga taka sama.. nie wiem co jest, mysle ze to bardziej jelita. Ale mnie to drażni... Nawet cwiczenia nie pomagaja... Nie wiem, dawno tak nie mialam.

Aha, co do dziewczyn ktore chca wazyc 47kg... ja sie Wam troche dziwie.. 3 lata temu zeszłam z 50kg na 46 (rozstanie z chlopakiem) i wygladalam strasznie. Zero tylka, zero piesi, lapki chude, fakt brzuch miałam wklęsły ale nie mialam nic siły. Nic nie moglam zrobic bo sie meczylam i jak najszybciej chcialam przytyc. I wrocilam po 8mc do 50kg i bylo ok. Tak wiec moze zastanowcie sie, bo to nie jest normalna waga... a cialo nie wyglada tak kobieco..
Buziaki a od jutra dietka.. taka lajtowa ale bede cwiczyc
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:03   #64
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

To jeszcze zależy od wzrostu Ja np. długo ważyłam 46-47 kg i w tej wadze wyglądałam najlepiej. Teraz po prostu widać po mnie, że hm... jest mnie więcej niż było.
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:04   #65
malinaaa2
Rozeznanie
 
Avatar malinaaa2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: przedmieście
Wiadomości: 583
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Tinka* ; przecież liczy się wzrost . inaczej wyglada osoba ktora ma 175 cm wzrostu i 50kg wagi , a ktoś z tą samą wagą przy wzroście 155cm . ..
************************* ************************* **********************

Gandi ; to teraz do roboty
__________________
spełniam postanowienia na rok 2012
malinaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 08:17   #66
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Aha, co do dziewczyn ktore chca wazyc 47kg... ja sie Wam troche dziwie.. 3 lata temu zeszłam z 50kg na 46 (rozstanie z chlopakiem) i wygladalam strasznie. Zero tylka, zero piesi, lapki chude, fakt brzuch miałam wklęsły ale nie mialam nic siły. Nic nie moglam zrobic bo sie meczylam i jak najszybciej chcialam przytyc. I wrocilam po 8mc do 50kg i bylo ok. Tak wiec moze zastanowcie sie, bo to nie jest normalna waga... a cialo nie wyglada tak kobieco..
Buziaki a od jutra dietka.. taka lajtowa ale bede cwiczyc
To się dziewczyno nie dziw, bo nie każdy ma 1,7o wzrostu i może sobie pozwolić na wagę powyżej 50 kg.
Ja np. jestem niska i moja waga musi być proporcjonalna do mojego wzrostu, gdybym ważyła ponad 50 wyglądałabym jak pulpet.
I moim wielkim marzeniem jest mieć zero tyłka i wklęsły brzuch i do tego będę dążyć. Nie każdy czuje się dobrze z okrągłą d.. i tłuszczem na biodrach.
I przy moim wzroście (1.60) waga 45 kg jest jak najbardziej normalna. Aha, i każdy ma inne pojęcie kobiecości, tak więc jednym podobają się dziewczyny zaokrąglone tu i ówdzie, a innym chude wieszaki.
Jeśli ty czujesz się lepiej z kilkoma kg więcej to ok. Ale jak dla mnie przy wzroście 1.58 powinnaś ważyć co najmniej 48 kg., 52 to zdecydowanie za dużo.
Widzisz, każdy ma inne pojęcie normalnej wagi.
I sorry za ten atak, ale mnie wkurzyłaś trochę takim rozumowaniem Nie można tak uogólniać jak ty to robisz.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:48   #67
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

mi sie wydaje ze tince chodzilo bardziej o to ze nieladnei wyglada cialo bez piersi itp. przeciez mamy sie tez podobac facetom no nie a nie od dzis wiadomo ze dla nich wazniejszy jest rozmiar tam do gory
a przeciez idealna figura to takze ladne piersi no i dupka tez nie moze byc za plaska bo musi miec za co zlapac hah;p
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 13:41   #68
martynaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 30
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

hej wszystkim
chciałam przedstawic moja sytuacje. otoz mam 16 lat 173 cm wzrostu i 59 kilo chce schudnac 5 kilo odchudzam sie od stycznia ale nie widze efekto nie wiem czy to za krotko na jakies efekty czy cos zle jem. nie jem slodyczy troche miesa bo za nim nie przepadam i duzo jogurtow. aaa i lykam tabletki nivelazione farmona woman wspomagajace odchudzanie. co robie zle???

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

aaa zapomnialam bardzo duzo cwicze
martynaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:06   #69
malinaaa2
Rozeznanie
 
Avatar malinaaa2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: przedmieście
Wiadomości: 583
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
To się dziewczyno nie dziw, bo nie każdy ma 1,7o wzrostu i może sobie pozwolić na wagę powyżej 50 kg.
Ja np. jestem niska i moja waga musi być proporcjonalna do mojego wzrostu, gdybym ważyła ponad 50 wyglądałabym jak pulpet.
I moim wielkim marzeniem jest mieć zero tyłka i wklęsły brzuch i do tego będę dążyć. Nie każdy czuje się dobrze z okrągłą d.. i tłuszczem na biodrach.
I przy moim wzroście (1.60) waga 45 kg jest jak najbardziej normalna. Aha, i każdy ma inne pojęcie kobiecości, tak więc jednym podobają się dziewczyny zaokrąglone tu i ówdzie, a innym chude wieszaki.
Jeśli ty czujesz się lepiej z kilkoma kg więcej to ok. Ale jak dla mnie przy wzroście 1.58 powinnaś ważyć co najmniej 48 kg., 52 to zdecydowanie za dużo.
Widzisz, każdy ma inne pojęcie normalnej wagi.
I sorry za ten atak, ale mnie wkurzyłaś trochę takim rozumowaniem Nie można tak uogólniać jak ty to robisz.
popieram ale nie w 100 % płaskie tyłki są masakryczne ..

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

martynaa15 ; haaaaaa ! witaj jesteśmy w takim samym wieku wg mnie jest wszystko okej , poprostu musisz poczekać na rezultaty , woda musi wyparować z organizmu . myśle , że nie długo waga zacznie lecieć w dół .
__________________
spełniam postanowienia na rok 2012
malinaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:19   #70
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Myślałam, że jestem najmłodsza Też mam 16 lat
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 07:12   #71
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez etqa Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze tince chodzilo bardziej o to ze nieladnei wyglada cialo bez piersi itp. przeciez mamy sie tez podobac facetom no nie a nie od dzis wiadomo ze dla nich wazniejszy jest rozmiar tam do gory
a przeciez idealna figura to takze ladne piersi no i dupka tez nie moze byc za plaska bo musi miec za co zlapac hah;p
Może i tak
Ale ja czy się odchudzam czy tyję piersi mam zawsze w takim samym rozmiarze :p a co do tyłka to mam gdzieś facetów, chcę się podobać samej sobie, a nie im i dużo bym dała, żeby zgubić tłuszcz z tylnej części ciała, gdzie mam go najwięcej.
______
martynaa15 :
Nie wiem co robisz źle, powinnaś od tego czasu sporo schudnąć. Może odstaw słodycze?
A może jesz zbyt duże porcje, albo zbyt kaloryczne rzeczy? Opisz mniej więcej jak często i ile jadasz w ciągu dnia. Coś poradzimy
________
Tak jak postanowiłam tak zrobiłam, stanęłam z rana na wagę i pokazała 47 kg
Od dzisiaj zrzucam kolejny kilogram wiem, że z tym będzie trudniej, bo od paru lat nigdy nie udało mi się zejść poniżej tych 47.
A na obiad pierogi z serem i truskawkami
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce

Edytowane przez anomaly
Czas edycji: 2010-03-05 o 07:17 Powód: coś dopisałam ;)
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 11:18   #72
martynaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 30
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

slodyczy wogole nie jem
sniadanie wyglada mniej wiecej tak: bulka ze zbozami i jogurt np 7 zboz lub wiejski serek albo tez jem jajko smazone ze szczypiorem. potem jem miedzy 13 a 14 zupe. obiad jem bardzo zadko ale jesli juz to kurczak gotowany ziemniaki i surowka jakas z marchwia. a kolacje jem przed 18 i czesto jest to tez jogurt. miedzy posilkami jem owoc np jablko. moim najwiekszym problem jest godzina 20 bo w tym czasie mam ochotne np zjesc sama kromke chocby chleba. a wiem ze po 18 nie wolno jesc. jest to bardzo trudne.


pije ok 4 szklanek zielonej herbaty (dziennie) i zwkla herbate bez cukru. aa i czasem napoje sie kawy!1 i to by bylo na tyle:P
martynaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:49   #73
martynaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 30
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

nie wiem co robie zle! a bardzo mi zalezy zeby schudnac pzdr pomocy!!!
martynaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:30   #74
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Z tego co napisałaś, jadasz bardzo mało, na pewno mniej niż ja, więc naprawdę nie wiem czemu nie chudniesz. Ja na takiej diecie chudłabym ze 3 kg tygodniowo.
Może u Ciebie jest to jakoś uwarunkowane genetycznie, masz skłonności do tycia, chociaż nie jadasz dużo. Np. moja mama tak ma, je tylko trzy małe posiłki dziennie a ma lekką nadwagę.
Sama nie wiem. Niech wypowie się ktoś, kto się na tym zna, bo ja nie mam pojęcia co ci doradzić
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:39   #75
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez anomaly Pokaż wiadomość
To się dziewczyno nie dziw, bo nie każdy ma 1,7o wzrostu i może sobie pozwolić na wagę powyżej 50 kg.
Ja np. jestem niska i moja waga musi być proporcjonalna do mojego wzrostu, gdybym ważyła ponad 50 wyglądałabym jak pulpet.
I moim wielkim marzeniem jest mieć zero tyłka i wklęsły brzuch i do tego będę dążyć. Nie każdy czuje się dobrze z okrągłą d.. i tłuszczem na biodrach.
I przy moim wzroście (1.60) waga 45 kg jest jak najbardziej normalna. Aha, i każdy ma inne pojęcie kobiecości, tak więc jednym podobają się dziewczyny zaokrąglone tu i ówdzie, a innym chude wieszaki.
Jeśli ty czujesz się lepiej z kilkoma kg więcej to ok. Ale jak dla mnie przy wzroście 1.58 powinnaś ważyć co najmniej 48 kg., 52 to zdecydowanie za dużo.
Widzisz, każdy ma inne pojęcie normalnej wagi.
I sorry za ten atak, ale mnie wkurzyłaś trochę takim rozumowaniem Nie można tak uogólniać jak ty to robisz.

Słuchaj.... po pierwsze ja tutaj nikogo nie uraziłam a ty mnie tak, pisząc ze jestem za gruba jak na moj wzrost. Ok, po to tu jestem zeby zrzucic jeszcze 2 kg do 50. 48 zdecydowanie za mało.

Powiem ci o co mi chodzilo... o to, gdy tyle ważyłam byłam strasznie słaba, nie mogłam podnieść wielu rzeczy (bo moje schudniecie bylo efektem ubocznym). Ale wtedy miałam płaski tyłek i mniejsze piersi.. i byłam jak szkielet. Dlatego, nie masz co mnie atakować tylko napisałam ze ogolnie szkielety nie są w modzie i sama może kiedys zobaczysz jak ładnie wygladasz z fajnym tyłeczkiem a nie płaska dupcią..
Faceci lubią kobietki ktore sa szczuple, ale maja zachowaną kobiecość.
Moja przyjaciolka jest dowodem antykobiety - zaklada legginsy i z przodu ma małe piersi, ale z tyłu jest płaska jakby miała dalej plecy. Rozumiesz o co chodzi? O to ze nie jest to kobiece.
I o to mi chodzilo, a pisałam do dziewczyn ktore maja wiekszy wzrost niz ja czy ty, dla mnie wazyc 48cm przy wzroscie 167 to przesada.
Tak wiec nie unoś się więcej bo to nawet nie było do ciebie kierowane.
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:03   #76
Gandi
Raczkowanie
 
Avatar Gandi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

To może ja odpowiem
Możliwe, że twoja koleżanka tak wygląda ale nie znamy jej wagi i wzrostu, a przede wszystkim różnych genetycznych uwarunkowań. Ja również znam dziewczynę, która przy moim wzroście i mojej wadze wygląda bardzo chudo. Ale ja pamiętam jak wyglądałam przy wadze 46 kg i napewno nie wyglądałam zbyt chudo. Przede wszystkim tu nie chodzi o wagę, tylko o własne odbicie w lustrze. Ja najlepiej wyglądałam przy tych 46-48 kg, ale ktoś inny może wyglądać lepiej przy 50 kg. To zależy od człowieka... Z resztą cały tłuszcz idzie mi w nogi, a to właśnie one teraz wyglądają źle
__________________
52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47
165 cm

Jestem szczęśliwa, odkąd biorę życie we własne ręce.
Gandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:37   #77
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

zastanawiam sie czy jest lepsza zielona herbata czy czerwona na odchudzanie?
bo akurat czerwona mi sie skonczyla i nie wiem ktora kupic
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:10   #78
martynaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 30
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

wlasnie dlatego nie wiem co robic!! boje sie ze wogole juz nie schudne a jem bardzo malo
martynaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:47   #79
anomaly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 332
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Cytat:
Napisane przez Gandi Pokaż wiadomość
To może ja odpowiem
Możliwe, że twoja koleżanka tak wygląda ale nie znamy jej wagi i wzrostu, a przede wszystkim różnych genetycznych uwarunkowań. Ja również znam dziewczynę, która przy moim wzroście i mojej wadze wygląda bardzo chudo. Ale ja pamiętam jak wyglądałam przy wadze 46 kg i napewno nie wyglądałam zbyt chudo. Przede wszystkim tu nie chodzi o wagę, tylko o własne odbicie w lustrze. Ja najlepiej wyglądałam przy tych 46-48 kg, ale ktoś inny może wyglądać lepiej przy 50 kg. To zależy od człowieka... Z resztą cały tłuszcz idzie mi w nogi, a to właśnie one teraz wyglądają źle
Dokładnie. Mnie też cały tłuszcz idzie w nogi i to mnie skraca optycznie i dodaje mi kilka kilo. Każdy chciałby mieć smukłe nogi i płaski brzuszek, a przy tym ładny biust i tyłek, ale nie zawsze tak się da. To jak dana osoba wygląda nie zależy od wagi czy wzrostu, ale od naszej indywidualnej budowy. Jeżeli mnie w moim wyglądzie przeszkadzają grube nogi to nie mam innej możliwości jak tylko schudnąć. A, że pozbędę się tyłka i będę w mniemaniu niektórych mało kobieca to trudno. Jakoś to przeboleję.

A tobie Tinka powiem, że z "fajnym" tyłeczkiem wcale nie wyglądam tak dobrze, okrągły tyłek przy moich krótkich i grubych nogach jest straszny, nie jest to kobiecie, raczej odpychające.
I nie masz się o co gniewać. Ty wyzywasz szczupłe osoby od szkieletów, ktoś też mógł się poczuć dotknięty. To, że Tobie było niedobrze z taką wagą, nie znaczy, że ktoś będzie źle wyglądał.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs - podpisz, okaż serce
anomaly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 16:49   #80
martynaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 30
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

pomocyy!!!!!!!
martynaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:52   #81
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

co tu tak ucichlo? czyzby juz nikt oprocz mnie sie nie odchudzal?

ja sie pochwale;d schudlam nastepny kg i wazne 54 kg;D
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 17:47   #82
malinaaa2
Rozeznanie
 
Avatar malinaaa2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: przedmieście
Wiadomości: 583
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

serdecznie gratuluje.
a ja sie nie odchudzam xdd
zaczynam chodzic w dresach .. i jak bede wazyla 65 kg. to zaczne sie odchudzac .
jak narazie jem tyle ile chce .. czyli duzo , ale tez duzo cwicze. =DDD
__________________
spełniam postanowienia na rok 2012
malinaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:06   #83
Karolinka17194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

Hej dziewczynki! Czemu nic nie piszecie?;p
no przyznam, że i ja zaniedbałam coś ostatnio pisanie... no, ale wiecie jak to jest.. szkoła;/ jeszcze problemy zdrowotne się pojawiły... po badaniach wyszło, że przez diete i picie dużej ilości czerwonej i zielonej herbaty wypłukałam sobie magnez z organizmu.... i teraz musze faszerować się tabletkami.... ale nadal staram się być na diecie... niestety waga ani drgnie do baniiii......!
Od wczoraj zaczełam robić porządki, biegam po całym domu, sprzątam... prasuje itp. może to coś pomoże;]
Mam zamiar jeszcze poćwiczyć..... pogoda się robi piekna więc jakiś spacer by sie przydał... A co tam u was??
Karolinka17194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:20   #84
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

ja tez sie ostatnio opuscilam... chociaz waga mi sie utrzymuje i nie rosnie to jest jakis plus..

Tydzien temu umylam okna u siebie i u babć wiec tez troche sie narobilam..
ale ogolnie stres zwiazany z matura mnie prowadzi do jedzenia....;(
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:26   #85
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

laseczki odzywajcie sie bo ja bez forum nie daje rady.. teraz to juz nawet boje sie wejsc na wage ...
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:27   #86
malinaaa2
Rozeznanie
 
Avatar malinaaa2
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: przedmieście
Wiadomości: 583
Dot.: 5kg i więcej do wakacji! Bądźmy piękne!

etqa ; mam to samo . nie rozumiem czemu tu tak cicho..
__________________
spełniam postanowienia na rok 2012
malinaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.