Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 11:37   #2341
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Też zaczynam nie czesać na mokro (3 razy już za mną) z tyłu zostawiam je same sobie a z przodu czeszę tylko przedziałek i to bardzo delikatnie.
Podobno czesanie mokrych włosów może je uszkodzić.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:59   #2342
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Też zaczynam nie czesać na mokro (3 razy już za mną) z tyłu zostawiam je same sobie a z przodu czeszę tylko przedziałek i to bardzo delikatnie.
Podobno czesanie mokrych włosów może je uszkodzić.

No właśnie ja też chciałabym wiedzieć...czemu dokładnie czesanie na morko szkodzi?? ja zawsze tak robię, a tu nagle czytam ten wątek i dowiaduję się, że nie wolno...A nie macie problemów z rozczesaniem włosów jak już wyschną? Czy ja mam je już tak totalnie zniszczone, że tylko u mnie wydaje się to niemożliwe...;(
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:14   #2343
karolincyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 32
GG do karolincyn
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja prostuję tylko grzywkę i końcówki bo są zniszczone i sie kręcą na masakre:P ogólnie nie mam bardzo kręcących sie włosów a tu chyba chodzi o totalnie zakręcone:P

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Ja znowu czytałam że czesanie na mokro nie niszczy tak włosów jak na sucho .... to jaka wkońcu prawda?
karolincyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:28   #2344
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Smile Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

13-ty dzień,nie kusi ani troche
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:39   #2345
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

78
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:16   #2346
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
No właśnie ja też chciałabym wiedzieć...czemu dokładnie czesanie na morko szkodzi?? ja zawsze tak robię, a tu nagle czytam ten wątek i dowiaduję się, że nie wolno...A nie macie problemów z rozczesaniem włosów jak już wyschną? Czy ja mam je już tak totalnie zniszczone, że tylko u mnie wydaje się to niemożliwe...;(
Nie mam problemów z rozczesywaniem włosów.
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:07   #2347
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

no właśnie, co z tym rozczesywaniem? ja zwykle po myciu daję odżywkę d/s albo b/s no i rozczesuję. nie czuję żadnego szarpania, na grzebieniu nie ma włosów. skoro tak, to chyba się nie niszczą?
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 10:04   #2348
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

5 Dzień
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:54   #2349
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

To już 3 miesiące bez prostowania Moje włoski odżyły Nie mam już siana na głowie tylko ładne, miekkie włosy, nawet moja mama mówi, że w końcu odzyskały blask
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:25   #2350
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

1 miesiąc i 20 dni! jest coraz lepiej
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 12:34   #2351
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

79
Na następną 8nastkę planuję wyprostować włosy. Nie powinny mi się zniszczyć po jednym razie
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 12:40   #2352
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
79
Na następną 8nastkę planuję wyprostować włosy. Nie powinny mi się zniszczyć po jednym razie
Też planuję wyprostować włosy, będzie okazja większego wyjścia, ale nie wiem jeszcze czy zdecyduję się na użycie prostownicy...zobaczę jak się włosy same ułożą
Nieee po jednym razie nic włosom nie będzie jeśli im wynagrodzisz te przypalanie olejkami Tylko nie wpadnij w nałóg potem
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 17:21   #2353
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Rozczesywanie na morko? Mi zawsze zostawało mnóstwo włosów na szczotce... I też słyszałam, że to niszczy włosy, więc dziś suszyłam na morko ale rozczesałam je trochę palcami przy suszeniu i jak już były praktycznie suche, to dopiero szczotką. Nie wiem czy było mniej włosów na szczotce... pewnie trochę tak, ale może mam aż tak zniszczone włosy, że i tak wypadają... Zawsze można powiedzieć sobie, że to na wiosnę liniejemy
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:43   #2354
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Kurcze dziwne bo przecież mi akurat odwrotnie- tzn jak na mokro rozczesuję to wtedy mi tak nie wypadają- nie ma ich tyle na szczotce A jak tak poczekam do wyschnięcia, albo co najgorsze szczotką wysuszę i potem próbuję rozczesać to już zaczyna się szarpanie i szczotka cała od włosów...;/

ale jak na razie 3 dzień bez prostowania najcięższa próba będzie jutro-trzeba iść na zajęcia;D
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:51   #2355
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

80
w nałóg znowu nie wpadnę mam plan, żeby po szkole zaraz nałożyć oleje, spłukać i nałożyć siemie, spłukać, wysuszyć (naturalnie, jeżeli będzie czas) i dopiero prostować. Jednak nie wiem czy się wyrobię. Zwłszcza, ze mam w dwie imprezy pod rząd...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:22   #2356
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Ja właśnie olejkuję ale jak nie będzie rezultatów po...miesiącu-to się załamię
ImmortalLover a jak to siemie używasz?
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:52   #2357
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Pewnie walnę niezłego offtopa, ale co tam, najwyżej mnie okrzyczycie
rok temu zaczęłam utleniać włosy...Mam za sobą 3 utleniania...Moje włosy są w opłakanym stanie - prostowałam je rok dzień w dzień. Znudził mi się ten blond i nie chcę już niszczyć włosów, ale z drugiej strony odrosty wyglądają żałośnie. Myślałam nad pofarbowaniem się na jasny brąz (mój naturalny kolor to ciemny blond, nienawidzę go) - wtedy zaczęłabym regenerację. To dobry pomysł? Moje włosy nie zaczną świrować? Ostatnie farbowanie miałam miesiąc temu, a planuję zmianę za 2 miesiące Proszę o opinie
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:18   #2358
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez aska_k9 Pokaż wiadomość
Gratuluje obrony
A wałki sie spisuja, wygladam zdecydowanie lepiej, gdy je nakładam, polecam Ci bo sa swietne,tylko poczatkowo nie umiałam nakładac i odstawały, wyglądałam jak czarownica

30 dni
A dziękuję Hmm...Znowu tydzień przerwy Musiałam odpocząć, bo zmęczyła mnie ta obrona A wałeczków nie ma...
Muszę przyznać, że coraz częściej myślę nad tym zabiegiem Global Keratin?

431 / 80
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:00   #2359
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
A dziękuję Hmm...Znowu tydzień przerwy Musiałam odpocząć, bo zmęczyła mnie ta obrona A wałeczków nie ma...
Muszę przyznać, że coraz częściej myślę nad tym zabiegiem Global Keratin?

431 / 80
no mnie też on interesuje, ale boje się Nie jestem przekonana że jest on w 100% bezpieczny (jak mówią) i że faktycznie regeneruje... Wole nie ryzykować
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 09:54   #2360
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Właśnie czytałam o tym zabiegu Glogal Keratin i bardzo mnie to zainteresowało? Zwłaszcza, że jak piszą-IM BARDZIEJ ZNISZCZONE WŁOSY tym lepszy efekt zabiegu...hym Więc u mnie powinna być rewelka A może orientujecie się ile kosztuje? Bo na stronie nie ma takich informacji;(
A dziś udało mi się nie wyprostować włosów chociaż grzywkę chyba powinnam, ale chyba zwyczajnie zepnę wsuwką
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:34   #2361
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

50 dni nie prostuję!!!
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:45   #2362
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam o tym zabiegu Glogal Keratin i bardzo mnie to zainteresowało? Zwłaszcza, że jak piszą-IM BARDZIEJ ZNISZCZONE WŁOSY tym lepszy efekt zabiegu...hym Więc u mnie powinna być rewelka A może orientujecie się ile kosztuje? Bo na stronie nie ma takich informacji;(
A dziś udało mi się nie wyprostować włosów chociaż grzywkę chyba powinnam, ale chyba zwyczajnie zepnę wsuwką
Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
zabieg chyba ok.400zł, ona zamówiła specjalny zestaw do tego chyba ceny wahają się między 200 a 300zł. więc to całkiem kosztowna impreza z tym, że efekty powalające, tylko chyba nie doczytałam się co ile trzeba to powtarzać.
co za olejek kokosowy, o którym mowa na wcześniejszej stronie? a używacie coś co własnie zawiera keratynę lub rycynę(?) co to za produkty, bo już się pogubiłam
i kolejne pytanie, używała, któraś z Was masek Mrs. Potter's ???
http://news.webwweb.pl/2,31862,0,Now...ter,8217s.html
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:13   #2363
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 436
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam o tym zabiegu Glogal Keratin i bardzo mnie to zainteresowało? Zwłaszcza, że jak piszą-IM BARDZIEJ ZNISZCZONE WŁOSY tym lepszy efekt zabiegu...hym Więc u mnie powinna być rewelka A może orientujecie się ile kosztuje? Bo na stronie nie ma takich informacji;(
A dziś udało mi się nie wyprostować włosów chociaż grzywkę chyba powinnam, ale chyba zwyczajnie zepnę wsuwką
Zrobiłam mały wywiad Włosy PONOĆ są niezwykle gładkie i sprężyste...Zabieg na włosy długie (ja mam za łopatki) cenowo kształtuje się między 650zł a 450 zł (tą cenę wynegocjowałam z pewnym salonem)...Tak mnie kusi, zwłaszcza że idzie lato...Zabieg trzeba powtarzać - w zależności od włosów co 3 do nawet 5 miesięcy, i nawet zaokrąglając do 100 dni dziennie kosztowałoby ok. 4,50zł więc nie jest najgorzej???Tylko się boję, że tak długo dbałam o te włosy, taaak się męczyłam nie prostowałam, chodziłam jak czarownicaa tu jeden zabieg może wszytko zniszczyć (albo ....).I tego się boję...
Jeśli któraś z Was robiła coś takiego, proszę o opinię.

432 / 81
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ciąg dalszy?
starsmakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:43   #2364
Kiki1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

5 miesięcy nie prostuje! Haa
Kiki1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:08   #2365
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

81
Sol - właśnie tak do końca to nie wiem jak to jeszcze zrobić. Czy nałożyć razem z glutkami czy przez sitko przepuścić. Włosy są podobno błyszczące po tym
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:38   #2366
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez starsmakeup Pokaż wiadomość
Zabieg na włosy długie (ja mam za łopatki) cenowo kształtuje się między 650zł a 450 zł (tą cenę wynegocjowałam z pewnym salonem)...Tak mnie kusi, zwłaszcza że idzie lato...Zabieg trzeba powtarzać - w zależności od włosów co 3 do nawet 5 miesięcy, i nawet zaokrąglając do 100 dni dziennie kosztowałoby ok. 4,50zł więc nie jest najgorzej???
Ej no to jak ja mam włoski do ramion to cena wydaje się, że może być troszkę niższa, a ja bym się na to pisała chyba. Szukałam na jakichś forach ale nie znalazłam jakichś wypowiedzi dziewczyn które by próbowały

Z drugiej strony dziewczynki ciekawi mnie, podzielcie się wrażeniami- po jakim czasie włoski wracają do życia po odstawieniu prostowania?
Ja najdłużej wytrzymałam ok miesiąca bez prostowania, ale nie używałam wtedy jakichś specjalnych super odżywek i specyfików i nie zauważyłam wtedy żadnej poprawy, zresztą cały czas suszyłam włosy suszarką. A Wy jak robicie? Całkowicie unikacie też suszarek czy może z zimnym powietrzem?

ImmortalLover a mnie bardziej interesuje to czy to TO mazidełko( )to tak na włoski same czy wcierać to w głowę. Bo w sumie tego zwłaszcza nigdy nie wiem z odżywkami? I np. Olejek Rycynowy? Też w głowę czy we włosy? -.-'
-poza tym,że dziś wcierałam sobie w paznokcie i nawet męskiego współlokatora namówiłam żeby też sobie w łapki wcierał -nie powiem,żeby mu się to podobało

Cogata a Olejek Rycynowy ja własnie zaczynam poznawać też Kupiłam na 2zł taką małą buteleczkę i będę testować
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.

Edytowane przez sol4ever
Czas edycji: 2010-03-22 o 20:42
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:35   #2367
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez sol4ever Pokaż wiadomość
Ej no to jak ja mam włoski do ramion to cena wydaje się, że może być troszkę niższa, a ja bym się na to pisała chyba. Szukałam na jakichś forach ale nie znalazłam jakichś wypowiedzi dziewczyn które by próbowały

Z drugiej strony dziewczynki ciekawi mnie, podzielcie się wrażeniami- po jakim czasie włoski wracają do życia po odstawieniu prostowania?
Ja najdłużej wytrzymałam ok miesiąca bez prostowania, ale nie używałam wtedy jakichś specjalnych super odżywek i specyfików i nie zauważyłam wtedy żadnej poprawy, zresztą cały czas suszyłam włosy suszarką. A Wy jak robicie? Całkowicie unikacie też suszarek czy może z zimnym powietrzem?

ImmortalLover a mnie bardziej interesuje to czy to TO mazidełko( )to tak na włoski same czy wcierać to w głowę. Bo w sumie tego zwłaszcza nigdy nie wiem z odżywkami? I np. Olejek Rycynowy? Też w głowę czy we włosy? -.-'
-poza tym,że dziś wcierałam sobie w paznokcie i nawet męskiego współlokatora namówiłam żeby też sobie w łapki wcierał -nie powiem,żeby mu się to podobało

Cogata a Olejek Rycynowy ja własnie zaczynam poznawać też Kupiłam na 2zł taką małą buteleczkę i będę testować
to zdawaj relację ja dalej czekam na info. o produktach zawierających keratynę halo halo?

co do tego prostowania keratynowego, tutaj na wizazu jest o tym mowa, ale nie spotkalam sie z zadnym postem, w ktorym ktos by pisal, ze zrobil to w salonie. ja tez mam wlosy do ramion, tylko tak za jednym razem wywalic ponad 4 stówy... i jeszcze musialabym sie zastanowic czy aby na pewno chce miec tak na iles miesiecy tak idealnie proste wlosy, bo ja czasami lubie je pokrecic;D
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:06   #2368
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Thumbs down Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
to zdawaj relację ja dalej czekam na info. o produktach zawierających keratynę halo halo?

co do tego prostowania keratynowego, tutaj na wizazu jest o tym mowa, ale nie spotkalam sie z zadnym postem, w ktorym ktos by pisal, ze zrobil to w salonie. ja tez mam wlosy do ramion, tylko tak za jednym razem wywalic ponad 4 stówy... i jeszcze musialabym sie zastanowic czy aby na pewno chce miec tak na iles miesiecy tak idealnie proste wlosy, bo ja czasami lubie je pokrecic;D
Stop Stop znalazłam wątek na wizażu o tym Global Keratin!! Dziewczyny nie były zadowolone i pisały, że pieniądze wywalone w błoto, zwłaszcza jeśli chodzi efekt prostowania...i że włosy wcale nie są jakieś grubsze ani nic...potem wstawię linka jak znów to znajdę. W bądź razie po takich wypowiedziach chyba się rozmyślę... za 400zł nie mieć efektu...oj bym się zeźliła
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:14   #2369
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

że się wtrącę.. najlepiej po myciu nałożyć odżywkę albo jedwab i rozczesać dobrze nie niszczą się włosy to byłby bezsens bo niektóre osoby po myciu mają tragiczne włosy i się bardzo kołtunią i jak się nie rozczesze to masakra a te stałe prostowanie? dobra rzecz ale moim zdaniem jak się nie ma kręconych włosów albo ma się kasę żeby jak odrosną trochę to iść na kolejny zabieg a produktów jest dużo wystarczy w google wpisać:P

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

wiesz zależy gdzie czym i jak jeżeli zrobione dobrze i profesjonalnie TO EFEKT JEST W 100% Jak piszesz że gdzieś tam nie wyszło czy coś to tylko i wyłącznie wina fryzjera hmmm,,, dlaczego włosy miałyby być grubsze? pierwsze słyszę to jest trwałe prostowanie a nie nadawanie objętości jak prostujesz prostownicą włosy się pogrubiają? wydaje mi się że nie... więc tam gdzie to wyczytałaś fryzjerka jakaś tandetna
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:26   #2370
sol4ever
Rozeznanie
 
Avatar sol4ever
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 562
Dot.: Akcja: od dziś 01.12 nie katuję włosów prostownicą!

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
że się wtrącę.. najlepiej po myciu nałożyć odżywkę albo jedwab i rozczesać dobrze nie niszczą się włosy to byłby bezsens bo niektóre osoby po myciu mają tragiczne włosy i się bardzo kołtunią i jak się nie rozczesze to masakra a te stałe prostowanie? dobra rzecz ale moim zdaniem jak się nie ma kręconych włosów albo ma się kasę żeby jak odrosną trochę to iść na kolejny zabieg a produktów jest dużo wystarczy w google wpisać:P

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

wiesz zależy gdzie czym i jak jeżeli zrobione dobrze i profesjonalnie TO EFEKT JEST W 100% Jak piszesz że gdzieś tam nie wyszło czy coś to tylko i wyłącznie wina fryzjera hmmm,,, dlaczego włosy miałyby być grubsze? pierwsze słyszę to jest trwałe prostowanie a nie nadawanie objętości jak prostujesz prostownicą włosy się pogrubiają? wydaje mi się że nie... więc tam gdzie to wyczytałaś fryzjerka jakaś tandetna

Dokładnie coś takiego przeczytałam, że im bardziej włosy zniszczone tym efekt lepszy i że po zabiegu włosy stają się przede wszystkim zdrowsze.Włosy miękkie i gładkie i takie tam. I że utrzymuje się nawet do 4miesięcy...tylko właśnie gdzie iść, żeby wyjść z takim dobrym efektem...
Z drugiej strony dziewczyny które źle się o tym wyrażały mogły trafić na nieprofesjonalnego fryzjera rzeczywiście...zdarza się ale coś pisały, że zwłaszcza przy włosach naturalnie kręcących się efekt jest marny i znika po pierwszym myciu.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=global tu jednopomijając reklamę na początku oczywiście która zachwala zabieg

Ja mam właściwie proste włosy, może minimalnie falowane, ale przede wszystkim zniszczone. Takie błędne koło bo prostuję, żeby wygładzić właśnie te zniszczone końcówki tak na prawdę...i niszczę je bardziej z tym, że już 5dzień bez prostownicy
__________________
To smutne, ale są na tym świecie ludzie, którzy rodzą się demonami.

Edytowane przez sol4ever
Czas edycji: 2010-03-23 o 10:42 Powód: dodaję link:)
sol4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.