Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 00:59   #4291
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

wiecie co jak wy to robicie że wiecie co was zapycha ? bo ja ngdy nie wiem, używam kilku kosmetyków naraz - tonik, krem, inny na noc, inny na dzień, filtry, podkłady, pudry itp. i nawet jak by mnie coś zapchało to nie wiem co to jest.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 06:05   #4292
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja dlatego nawet jak kupię kilka kosmetyków (np. ostatnio - krem, olejek do mycia i olej tamanu) to wprowadzam je z tygodniowym odstepem.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 10:51   #4293
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja nie mam kompletnie cierpliwości, żeby odstawiać krem na jakiś tydzień, żeby sprawdzić, czy to on mnie zapchał, potem coś innego itd., bo na moją cerę wszystko potrafi dziwnie zadziałać - zjem coś dziwnego, dotknę się czegoś, pojadę gdzieś, pogoda się zmieni... Już wolę nie dochodzić, od czego mam wysyp.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:02   #4294
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ja sprawdzam skład, jeśli jest tam coś podejrzanego to odstawiam na jakiś czas jeśli jest poprawa to nie wracam już to tej rzeczy a składników które mogły mi zaszkodzić unikam

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny myślicie że ta oliwka nakładana na twarz nie zrobiła by krzywdy kapryśnej cerze?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:07   #4295
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

To ja już wogóle jestem do tyłu, bo ja nie wiem nawet co to jest te całe zapychanie a jeszcze co mogłoby je powodować
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 13:11   #4296
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja sprawdzam skład, jeśli jest tam coś podejrzanego to odstawiam na jakiś czas jeśli jest poprawa to nie wracam już to tej rzeczy a składników które mogły mi zaszkodzić unikam

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

dziewczyny myślicie że ta oliwka nakładana na twarz nie zrobiła by krzywdy kapryśnej cerze?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
Musisz przetestować, bo tu jest duzo olejków, które czasem zapychają (np. ze słodkich migdałów). Ale jakby Cię nie zapychała to na pewno świetnie by odżywiała.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 15:38   #4297
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

ja nakłądam na buźkę ten olejek ale dla dzieci, i w sumie nei wiem czy zapycha, chyba nie, w końcu jest bardzo naturalny, ale nie lubię tego uczucia tłuszczu na twarzy, denerwuje mnie.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 15:38   #4298
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny myślicie że ta oliwka nakładana na twarz nie zrobiła by krzywdy kapryśnej cerze?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...acji-ciala.htm
Tylko pamietaj aby stosować na wilgotną skórę Z umiarem uzywana (niewielka ilosc, np. 2 razy w tygodniu na noc) nie zapcha, a nawet moze pomoc - skóra tłusta jak wiadomo sama wydziela łój, bo go potrzebuje i próbuje sobie z tym problemem poradzić. Natłuszczając ją, dostarczysz jej tego - odpowiednio nawilżona i natluszczona , ograniczy produkowanie własnego łoju (a to własnie on ma te super-zapychajace własciwosci i odpowiada za prawie wszystkie nasze krosty i krosteczki)
Ja od pewnego czasu z powodzeniem uzywam olejku Diaderma i Dermogalu. Początkowo były obawy o ewentualne zapchanie porów olejami, na szczescie okazało sie to zwykłym "przesądem" i oprocz odżywienia i nawilżenia obserwuję również poprawę jesli chodzi o niespodzianki ( a raczej ich brak). Dla mnie ta zasada jak najbardziej sie sprawdza.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-06-06 o 15:43
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:46   #4299
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

a u mnie wysyp zaskornikow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 21:07   #4300
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jest taki? Bo ja widziałam tylko mleczko..
głupi ten cytat wyszedł, ale cóż to odnośnie "płynu do demakijażu z oeparolu" - oczywiście miałam na myśli mleczko... tylko jakoś mi się głupio palnęło. I sorki, ze dopiero teraz - miałam przerwę w wizażu ale już do Was wracam i nadrabiam, i walczę z cerą znów ;/
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 08:11   #4301
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

no i walczę z tą cerą, już nic nie rozumiem. nawet tego, że mam wysyp tylko na jednym policzku. plus jest taki, że drugi został "w miarę ładny" minus taki - że jestem nieasymetryczna
znacie jakąś maseczkę głęboko oczyszczającą, która nie powodowałabym jednocześnie poważnego wysuszenia skóry i do tego jakąś dobrą maseczkę nawilżającą? mój problem jest taki, że mam jakąś chyba ogólnie zanieczyszczoną cerę, do tego ziemistą. dlatego myślałam, żeby najpierw głęboko oczyścić, później głęboko nawilżyć, a później zostawić w świętym spokoju... niech też ma wakacje
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 08:16   #4302
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Skoro masz wysyp na jednym policzku to zastanów się, jak śpisz - może właśnie na tym boku?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:13   #4303
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Skoro masz wysyp na jednym policzku to zastanów się, jak śpisz - może właśnie na tym boku?
Ciężko to stwierdzić, bo zasypiam na tym "czystym" a budze sie na tym drugim. najgorsze jest to, że kiedyś miałam tak z tym w porządku policzkiem ale z czasem zwalczyłam ten problem. i teraz przeszło to na drugi... ;/ muszę jakoś oczyścić cerę i nawilżyć głęboko. no i nie mam nadal rady na hormony, bo wysyp pojawił się w okresie dni płodnych znów ;/ (+ wzmożone zjadanie czekolady i słodkości)
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:32   #4304
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja też mam głównie wysyp na jednym, prawym, policzku, na lewym bardzo rzadko coś wyskakuje, czoło też czyste tylko ten prawy policzek to jakaś masakra i właśnie ja głównie śpię na prawym boku, nie wiedziałam że może mieć to jakiś związek.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:39   #4305
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ja też mam głównie wysyp na jednym, prawym, policzku, na lewym bardzo rzadko coś wyskakuje, czoło też czyste tylko ten prawy policzek to jakaś masakra i właśnie ja głównie śpię na prawym boku, nie wiedziałam że może mieć to jakiś związek.
Też tak mam i też zazwyczaj śpię na prawym policzku.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:47   #4306
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

jestem wkurzona, idę do endokrynologa jak tylko wrócę chyba. ale mogłaby mi któraś z Was powiedzieć ile kosztuje wizyta i badania?
nie miałam jeszcze takiego dziwnego wysypu na policzku. same gule i to ułożone w jakiś wzorek od żuchwy poprzez bok policzka do skroni. nie rozumiem tego i jestem załamana. Nie potrafię walczyć z wiatrakami. Chociaż niech to mi się zatuszuje jakoś przez ten czas...
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:13   #4307
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wichrowe_wzgorza Pokaż wiadomość
jestem wkurzona, idę do endokrynologa jak tylko wrócę chyba. ale mogłaby mi któraś z Was powiedzieć ile kosztuje wizyta i badania?
nie miałam jeszcze takiego dziwnego wysypu na policzku. same gule i to ułożone w jakiś wzorek od żuchwy poprzez bok policzka do skroni. nie rozumiem tego i jestem załamana. Nie potrafię walczyć z wiatrakami. Chociaż niech to mi się zatuszuje jakoś przez ten czas...
endokrynolog prywatnie.... wizyta różnie, pełne badania coś około 1000 zł. z tego co pamiętam. Droga impreza więc jeśli jest taka możliwość to lepiej poczekać na wizytę w państwowej służbie zdrowia.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:06   #4308
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
endokrynolog prywatnie.... wizyta różnie, pełne badania coś około 1000 zł. z tego co pamiętam. Droga impreza więc jeśli jest taka możliwość to lepiej poczekać na wizytę w państwowej służbie zdrowia.
1000 czy 100? bo jak tysiąc to rezygnuję ;P zapiszę się w takim razie w kolejkę i zobaczę kiedy mnie przyjmą... a może iść do ginekologa i gin wystawi skierowanie?
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:23   #4309
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Ja też mam głównie wysyp na jednym, prawym, policzku, na lewym bardzo rzadko coś wyskakuje, czoło też czyste tylko ten prawy policzek to jakaś masakra i właśnie ja głównie śpię na prawym boku, nie wiedziałam że może mieć to jakiś związek.
To ma bardzo duży związek, musisz albo przestawić się na spanie na plecach, albo naprawde często zmieniać poszewkę (najlepiej codziennie). Ja stosuję również patent z odwracaniem poduszki na druga stronę
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 14:32   #4310
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
To ma bardzo duży związek, musisz albo przestawić się na spanie na plecach, albo naprawde często zmieniać poszewkę (najlepiej codziennie). Ja stosuję również patent z odwracaniem poduszki na druga stronę
Ja tak samo!

Bo na spanie na plecach się raczej nigdy nie przestawię, ewentualnie będąc w ciąży.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:59   #4311
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wichrowe_wzgorza Pokaż wiadomość
1000 czy 100? bo jak tysiąc to rezygnuję ;P zapiszę się w takim razie w kolejkę i zobaczę kiedy mnie przyjmą... a może iść do ginekologa i gin wystawi skierowanie?
Tysiąc! Moja koleżanka robiła prywatnie i w sumie na wizyty i badania zapłaciła 1500 zł. Ja byłam na NFZ w przyszpitalnej klinice. Tylko terminy długie :/ Ale za to położyli mnie na 2 dni do szpitala i zrobili całą diagnostykę (krew na poziom hormonów pobierali o godzinie 22, 2 w nocy i 6 nad ranem)
Mi gin wystawił skierowanie.
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-06-08 o 15:02
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:19   #4312
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

O kurcze, mówicie jednak, że z tą poduszką to może miec jakiś wpływ? W sumie tak mi się kiedyś wydawało i od kilku lat nauczyłam się spać tak, że na poduszce opieram tylko skronie, tak, że policzek jakby mam w powietrzu. Chociaż nie wiem jak w nocy, czy się nie przekręcam. No ale spię na tych skroniach i pojawiło mi się w ostanim czasie parę krostek w tamtym rejonie, a jak zmieniłam poszewkę to już mniej. Myślicie, żeby zmieniać codziennie? Czy to z kolei aby nie przesada?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:02   #4313
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

No patrzcie nigdy bym na to nie wpadła, ale teraz jak zaczne spać na drugim boku, to na drugim policzku zrobi się trądzik, to już lepiej mieć z jednej strony, na plecach nie śpię wogóle, ale pościel mogę zmieniać albo poduszkę na drugą stronę, potem poszewkę z prawej na lewą stronę i potem poduszkę przekręcić do góry nogami jeszcze można
Martusienka spać w powietrzu ło matko, wysypiasz się? ;-)
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:31   #4314
wichrowe_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar wichrowe_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toronto
Wiadomości: 89
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

patenty na spanie na skroni a nie na policzku wydaje mi się, że opanowałam poduszkę też zmieniam raz na przód raz na tył... ale chyba też zacznę częściej zmieniać poszewkę.
A co do endo - zapiszę się w kolejkę. I pójdę też do ginekologa - może jak ładnie poproszę to mi wystawi
A dzisiaj ograniczam się do maseczek oczyszczających i nawilżających. I piję duuużo wody
wichrowe_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:14   #4315
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
No patrzcie nigdy bym na to nie wpadła, ale teraz jak zaczne spać na drugim boku, to na drugim policzku zrobi się trądzik, to już lepiej mieć z jednej strony, na plecach nie śpię wogóle, ale pościel mogę zmieniać albo poduszkę na drugą stronę, potem poszewkę z prawej na lewą stronę i potem poduszkę przekręcić do góry nogami jeszcze można
Martusienka spać w powietrzu ło matko, wysypiasz się? ;-)
Haha, może źle się wyraziłam. Ale jest wygodnie.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:30   #4316
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

dziewczyny, ja mam pytanie
mam cerę mieszaną, generalnie bez niespodzianek (ale za to z zaskórnikami).
chciałam przestać używać wody, więc od kilku dni rano przecieram twarz tonikiem ogórkowym Ziaji a wieczorem micelem Ziaji.
jak na razie taka pielęgnacja mojej cerze służy, zastanawiam się jednak czy skóra będzie dobrze oczyszczona? bardzo proszę o opinie
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:43   #4317
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja mam pytanie
mam cerę mieszaną, generalnie bez niespodzianek (ale za to z zaskórnikami).
chciałam przestać używać wody, więc od kilku dni rano przecieram twarz tonikiem ogórkowym Ziaji a wieczorem micelem Ziaji.
jak na razie taka pielęgnacja mojej cerze służy, zastanawiam się jednak czy skóra będzie dobrze oczyszczona? bardzo proszę o opinie
Kurcze, nie wiem, ale nie wydaje mi się, aby dobrze się oczyściła bez wody, przynajmniej ja sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić. A dlaczego chcesz zrezygnować z używania wody?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:48   #4318
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem, ale nie wydaje mi się, aby dobrze się oczyściła bez wody, przynajmniej ja sobie tego jakoś nie mogę wyobrazić. A dlaczego chcesz zrezygnować z używania wody?
po myciu z żelem do twarzy bez SLS skóra strasznie mi się łuszczy i jest ściągnięta...
słyszałam też, że nie powinno myć się twarzy wodą z kranu, tylko jeśli już to wodą mineralną.
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 19:49   #4319
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Tysiąc! Moja koleżanka robiła prywatnie i w sumie na wizyty i badania zapłaciła 1500 zł. Ja byłam na NFZ w przyszpitalnej klinice. Tylko terminy długie :/ Ale za to położyli mnie na 2 dni do szpitala i zrobili całą diagnostykę (krew na poziom hormonów pobierali o godzinie 22, 2 w nocy i 6 nad ranem)
Mi gin wystawił skierowanie.
A to skierowanie to na jakiejś podstawie, czy po prostu poprosiłaś?
Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
O kurcze, mówicie jednak, że z tą poduszką to może miec jakiś wpływ? W sumie tak mi się kiedyś wydawało i od kilku lat nauczyłam się spać tak, że na poduszce opieram tylko skronie, tak, że policzek jakby mam w powietrzu. Chociaż nie wiem jak w nocy, czy się nie przekręcam. No ale spię na tych skroniach i pojawiło mi się w ostanim czasie parę krostek w tamtym rejonie, a jak zmieniłam poszewkę to już mniej. Myślicie, żeby zmieniać codziennie? Czy to z kolei aby nie przesada?
To nie jest przesada. Nic nie jest przesada, jeśli ma pomóc naszym cerom Nie ma limitów
Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja mam pytanie
mam cerę mieszaną, generalnie bez niespodzianek (ale za to z zaskórnikami).
chciałam przestać używać wody, więc od kilku dni rano przecieram twarz tonikiem ogórkowym Ziaji a wieczorem micelem Ziaji.
jak na razie taka pielęgnacja mojej cerze służy, zastanawiam się jednak czy skóra będzie dobrze oczyszczona? bardzo proszę o opinie
Wiele dziewczyn tak robi i są zadowolone, obserwuj czy cera się nie zanieczyszcza.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 20:56   #4320
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez charisse Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja mam pytanie
mam cerę mieszaną, generalnie bez niespodzianek (ale za to z zaskórnikami).
chciałam przestać używać wody, więc od kilku dni rano przecieram twarz tonikiem ogórkowym Ziaji a wieczorem micelem Ziaji.
jak na razie taka pielęgnacja mojej cerze służy, zastanawiam się jednak czy skóra będzie dobrze oczyszczona? bardzo proszę o opinie
Micel jak najbardziej moze zastąpić tradycyjne mycie żel+ woda
Ale tonik nie oczyszcza a tonizuje - przywraca odpowiednie ph skórze i łagodzi. Nie ma sensu używanie go na nie oczyszczona skórę.
Także stosujemy w kolejności - najpierw micel, potem tonik. Najlepiej rano i wieczorem.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.