Z nadziejami na fasolki tu czekamy.... - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 07:54   #361
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

co tam gadulce? lecicie jak potluczone
Ja zjadlam sniadanko zrobilam sobie jajecznice z 2 jajek, ale jakas taka bez smaku byla
i wciagnelam 1/3 puszki kukurydzy z majonezem na dokladke

dzis sobie kefir musze kupic, stwierdzilam ze raz dziennie maly kefirek mi tylko pomoze i fajnie gasi pragnienie. A dzidzius teraz duzo wapna potrzebuje
Uwielbiam kefirek z bakomy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:03   #362
motylek85
Zakorzenienie
 
Avatar motylek85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mój Raj na ziemi
Wiadomości: 3 879
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

no chiba oszalały baby nie dośc, że na tamtym wątku z 15 stron do nadrobienia to na nowym jeszcze 13!!!:P no ładnie:P to poproszę o skrót jakiś... kto zafasolkował, kto miał wizytę i piękne foto? kto doszedł? no piszcie
__________________

♥37/40♥
USG: 03.10 - 2090g szczęścia
USG: 22.11
Wizyta: 28.11
motylek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:11   #363
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

coś tu dzisiaj cichutko...
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:35   #364
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

czesc ja owsianke wcinam taka pyszna robie z cynamonem wczoraj juz tak wariowalam, zeby zjesc cos slodkiego a nic nie mialam, bo przeciez nie chce kupowac i wypilam 2 kubki kakao i rabnelam koleznce loda takiego wodnistego owocowego z lodowki.... ale nic wiecej nie zjadlam, a ona sie za loda nie pogniewa bo my czesto sobie cos bierzemy jak nie mamy. mam nadzieje, ze dzis dam rade!!!

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Wklejam fotki z ciasta, pół blachy już nie ma.
Myszka ja żartowałam przecież mała ładnie wygląda tylko,że tak przylizana, a ja to faktycznie jak umyję głowe to wyglądam jakby we mnie coś trzepnęło.
Lisku leci leci ja jutro 26 tc zaczynam, aby do 30 tc, a potem to już z górki

O nie.... ja tu na slodyczowym glodzie, a wy mi tu takie zdiecia wklejacie przeciez ja zaraz zaczne monitor lizac


Lisku ja tez uwielbiam zielona herbatke juz pije ja ponad rok, lae pamietaj nie pij wiecej niz dwie szklanki, bo ona takze wyplukuje mineraly, jak kawa przetestowalam rozne smaki z cytryna z opuncja z figa, w lisciach jest najlepsze, ale trzeba pamietac, ze pierwsze parzenie nalezy wylac, bo to sa same brudy z produkcji..i pozniej takie listki mozna zalewc kilka razy
ja bialej nigdy nie probowalam, ale chyba sie skusze z ciekawosci...ale mowieci ze nie wart to kupie jakas mala paczuszke a czerwona pilyscie?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Prosze kochana kawałeczek
o ty podelcu ... bede silna!!!! nie poddam sie

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
myszeczka worek kartofli pewnie do gondoli wsadzie jezdzilam nim z dzieckiem w spacerowce tez juz
a wozek dokladnie o taki:
http://allegro.pl/item1083210734_woz...irmy_jedo.html
w zestawie godnola, spacerowka, folie, parasolka, torba, fotelik do auta, pompka, oslonka na nozki do spacerowki, spiworek do gondoli i oslona do gondoli.
Podoba mi sie ten wozeczek
Kliwia gratuluje II trymestru oby fasolka dalej sie pieknie rozwijala

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Ech jakos mi dzis nie idzie z Tż nie mozemy znaleźć wspolnego jezyka dzisiaj... on wkurza mnie, a ja jego... ale wydaje mi sie ze to on jest jakis znerwicowany szykuja sie u niego w lipcu zwolnienia i chyba dlatego mam takiego stresa

Pewnie tak, bo to okropnie stresujace, badz wyrozumiala dla niego. wiesz on jeszcze do tego czuje sie za was odpowiedzialny, napewno sie okropnie martwi i nie chce ci zwalac tego na glowe. Mam nadzieje, ze ominie go to zwolnienie:kciuki : !!!! Nie martw sie tylko Pamelko, pamietaj ze masz fasolke, nie mozesz sie stresowac
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:42   #365
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cześć kobiałki my z Polą zaczęłyśmy 26 tc jeszcze 27 tc i zaczniemy III trymestr
Katar alergiczny mam nadal do tego zrobiło mi się zimno po raz 100 w ciąży pod nosem, mam już dość tego zimna , bo utrudnia mi to wydmuchiwanie noska.a teraz spadam czytać co napisałyście.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ale pychotkowe ciasto

a ja dzis zaczelam 2 trymestr szok
mam nadzieje ze wszytsko bedzie w porzasiu.

od poneidzialku ide na 3 miesieczny staz wiecej kasy wpadnie niz to z kuroniwoki

A w przyszlym tygodniu bede testowac wozek, ktory kolezanka chce mi sprzedac w calym zestawie ze wszytskim za 600zł
gratuluję II trymestru to chyba najpiękniejszy okres w ciąży przynajmniej dla mnie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak mam 21 dc, miekka i rozpulchniona szyjke...
wiem, ze jest rozpulchniona, bo w zeszlym cyklu jak sobie badalam to przed okresem mialam taka twarda jak kamien
a teraz jest mieciuska no i sie "rozeszla"
o 15 to bym zasnela na stojaco
w ogole to teraz jestem tak zmeczona, ze bym zasnela
no i mnie caly czas bola plecy, najbardziej odcinek ledzwiowy, ogolnie kregoslup;/
i tak mam od poniedzialku
Ja tam nie umiem powiedzieć , bo ja sobie nigdy palcami tam nie sprawdzałam miękkość szyjki, ale tak jak napisała Cosma, nie wiem czy to jest dobre takie grzebanie, bo można coś uszkodzić jak jesteś w ciąży.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:45   #366
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Dzień dobry laski

Ja sobie dzis pospalam... ale moglabym jeszcz chyba dzis cos jest z pogoda nie tak... polecialam po zakupy no i teraz sobie dopoczywam ale mi sie nie chce a musze jeszcze garnki pomyć i obrac ziemniaki na obiad
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:47   #367
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez niunia1401 Pokaż wiadomość
czesc laseczki zaczynam iec problemy ze snem w nocy boli mnie brzuch w kazdej pozycji mi niewygodnie na lewym boku mi reka drentwieje ,na prawy mnie brzuch ciagnie na wznak mi ciezko,kurde jakos niepamietam zeby z inez bylo mi tak ciezko od poczatku to dopiero 10 tc i mi jest juz zle po nocach to co bedzie dalej
Biedactwo a jak relacje z Tz?
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 09:47   #368
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No na balkon ciesze sie baaardzo mam tylko nadzieje ze bedziemy mogli sie ta wprowadzic... TZ bedzie jutro dzwonil ....

No i jeszcze z lazienki sie ciesze, ze jasna bedzie bo w tej teraz mamy to ciemnota ze szok ...

A powiem Ci ze te mieszkanie co teraz mamy wcale nie jest warte swojej ceny... owszem okolica ladna, scisle centrum itp.
Ale w jednym pokoju od poczatku nie bylo drzwi, TZ obcinal Vermieter'owi czynsz o 100 euro przez caly ten czas kuchnie ciasna, brzydka, lazienka tez fuuuj .... No ale Anita tak wybrala Ja wybiore cos co mi bedzie pasowac najwazniejsze ze TZ tez sie najaral na te mieszkanko


Ale smakowicie wyglada TZ pewnie dumny bedzie bo my jestesmy!!!
Cosma ja trzymam kciuki ,żebyście to mieszkanko dostali, balkonik to podstawa w bloku.Co do ciasta TŻ był bardzo dumny powiedział,że ładnie wygląda i smakuje wyśmienicie , chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo jego mama jest specem od ciast i robi sto razy lepsze.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:51   #369
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
co tam gadulce? lecicie jak potluczone
Ja zjadlam sniadanko zrobilam sobie jajecznice z 2 jajek, ale jakas taka bez smaku byla
i wciagnelam 1/3 puszki kukurydzy z majonezem na dokladke

dzis sobie kefir musze kupic, stwierdzilam ze raz dziennie maly kefirek mi tylko pomoze i fajnie gasi pragnienie. A dzidzius teraz duzo wapna potrzebuje
Uwielbiam kefirek z bakomy
tak ja uwielbiam wszystkie kefirki, zsiadle mleka i maslanki ale tylko te natruralne, smakowych nie ja w ogole lubie mleczne rzeczy serki homogenizowane, bialy ser
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:57   #370
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Ech jakos mi dzis nie idzie z Tż nie mozemy znaleźć wspolnego jezyka dzisiaj... on wkurza mnie, a ja jego... ale wydaje mi sie ze to on jest jakis znerwicowany szykuja sie u niego w lipcu zwolnienia i chyba dlatego mam takiego stresa
Kochana ja go rozumiem, facet ma stres, kobiete nie pracującą , która jest w ciąży zaraz pojawi sie maleństwo, bo miesiące lecą , a dziecku nie wytłumaczysz,że nie ma pieniążków, do tego myśli o mieszkaniu nowym.Faceci tak maja ,że się denerwują oni inaczej patrza na kłopoty i je przeżywają, my płaczemy , denerwujemy sie oni nieraz zachowuja się nieprzyjemnie, musisz go zrozumieć.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 09:59   #371
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Cosma ja trzymam kciuki ,żebyście to mieszkanko dostali, balkonik to podstawa w bloku.Co do ciasta TŻ był bardzo dumny powiedział,że ładnie wygląda i smakuje wyśmienicie , chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo jego mama jest specem od ciast i robi sto razy lepsze.
Napewno mowil prawde mojego mama tez jest specem od calego gotowania w ogole, wszystko co robi robi wysmienite i przepyszne, ale TZ u mnie tez smakuje Moj jest taki ze zawsze powie co mu smakowalo a co nie, co mozna zmienic
Gratuluje 26 tyg



Marlenko, no teraz juz bedzie ciezej ale cala ciaze pieknie i spokojnie przeszlas to oby i porod byl szybki Ja Cie podziwiam ze tak dlugo pracujesz... Anita juz chyba w 5 miesiacu siedziala w domu tzn nie pracowala ale wszedzie chodzila, jezdzila, byla nadal aktywna



Ucielam sobie 3 godzinna drzemke dobra jestem
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 09:59   #372
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
wy tak o tych odwiedzinach... moze sie zbierzemy? hehe
Jestem za tylko gdzie????
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:02   #373
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Pamcia, jestem zdania Basimy.... facet sie stara po swojemu ,... w koncu on jest odpowiedzialny za rodzine, musi zapewnic byt i zonie i nadchodzacemu dziecku .... a w zagrozeniu straty pracy mu sie calkowicie nie dziwie, zwlaszcza ze mezczyzni nie rozmawiaja zbyt czesto o swoich rozterkach, wola dzialac.... Rozumiem ze nierozumiesz ale postaraj sie byc wyrozumialsza dla niego, napewno doceni



A moj mnie wkurza... tez ma stresy i mnostwo pracy a ja czekam na ten sex jak na zbawienie
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:02   #374
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Cosma ja trzymam kciuki ,żebyście to mieszkanko dostali, balkonik to podstawa w bloku.Co do ciasta TŻ był bardzo dumny powiedział,że ładnie wygląda i smakuje wyśmienicie , chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo jego mama jest specem od ciast i robi sto razy lepsze.
Jesli smakuje tak jak wyglada to napewno wyszlo boskie:slin a:
wole nie patrezc na zdiecie twojego ciacha bo slinotoku dostaje
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:02   #375
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Kochana ja go rozumiem, facet ma stres, kobiete nie pracującą , która jest w ciąży zaraz pojawi sie maleństwo, bo miesiące lecą , a dziecku nie wytłumaczysz,że nie ma pieniążków, do tego myśli o mieszkaniu nowym.Faceci tak maja ,że się denerwują oni inaczej patrza na kłopoty i je przeżywają, my płaczemy , denerwujemy sie oni nieraz zachowuja się nieprzyjemnie, musisz go zrozumieć.
Wiem kochana ja go doskonale rozumiem mam nadzieje ze go nie zwolnią, obie jego szefowe sa bardzo za nim, on jest chyba najbardziej sumienym pracownikiem w firmie ktory nie sciemnia... trzeba byc dobrej mysli, ja jestem... ale czas pokarze, byle do lipca
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:04   #376
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Pamcia, jestem zdania Basimy.... facet sie stara po swojemu ,... w koncu on jest odpowiedzialny za rodzine, musi zapewnic byt i zonie i nadchodzacemu dziecku .... a w zagrozeniu straty pracy mu sie calkowicie nie dziwie, zwlaszcza ze mezczyzni nie rozmawiaja zbyt czesto o swoich rozterkach, wola dzialac.... Rozumiem ze nierozumiesz ale postaraj sie byc wyrozumialsza dla niego, napewno doceni



A moj mnie wkurza... tez ma stresy i mnostwo pracy a ja czekam na ten sex jak na zbawienie

A co ja mam powiedziec..... ja czekam na sex jak na wiekopomna chwile
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:06   #377
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość



mmmm jak pysznie wygląda. To chrzest bojowy już jest, więc teraz zostaniesz mistrzynią pieczenia


gratulacje II trymestru...


ech chyba mnie Młody zżera, odliczam już do 30 czerwca jak do urlopu... waga znowu poszła mi w dół.. i mam jakieś słabosci... jeszcze 12 dni... tylko 12 dni

ja jadłam chlebuś z serem i pomidorkiem

co do imienia to pierwsze propozycje to były Wiktor i Anastazja... i teraz ten Wituś wrócił i chyba już tak zostanie... Wojtuś był przejściowy, w miedzy czasie był jeszcze Mateuszek
A w razie gdyby to może być Wiktor, albo Wktoria

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Kto dziś testuje?????
czesc dziewczyny
ja bym mogla codzien
ale wiem, ze za wczesnie
dzisiaj buym mogla spac i spac
ledwo wstalam po 9 jak zobaczylam godzine, to myslalam, ze oszaleje
szok
nie dosc, ze sezon w firmie, to jeszcze wczoraj pracowalam od 7.30
szybko sie ubralam i zlecialam na dol bo nie mialam ochoty jesc
ale pozniej zjadlam bulke z dzemem
juz tak dawno mi nie smakowala hehe

wszedzie pisza i mowia, ze dobrze jest badac sobie szyjke macicy a wy mnie tak wyzywacie, no
nie bede juz
wczoraj poczytalam sobie becie i tak sie zastaanwiam czy wole bede czy test...
bo jakby nie patrzec moze i by mi juz wykazala, ale nie daj Boże...poronilabym, nie chce wiedziec jeszcze

jestem slaba, ledwo chodze, albo sie nie wyspalam ( spalam 9 godzin) albo juz nie wiem
22 dc
a plecy jak bolaly tak bola...
rano przest wstaniem z lozka, temp w ustach 36.9
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:07   #378
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
A co ja mam powiedziec..... ja czekam na sex jak na wiekopomna chwile
Hihi ja tak samo, juz mi sie seksik śni po nocach, ale jeszcze jakies 2tyg i bedzie mizianko jestem juz bez tego 2miesiace
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:09   #379
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
rano przest wstaniem z lozka, temp w ustach 36.9
Mowilam Ci ze nie ma sensu juz mierzyc temperatury... nie jest miarodajna... ani pod pacha ani w ustach... bo trzeba mierzyc od poczatku cyklu.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 10:09   #380
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

A to na poprawę humorku:
http://www.youtube.com/watch?v=ZYv1o9k71S0&translated=1
niezły koleś
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:10   #381
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Pogmatwało mi się w przyszłym tygodniu zaczynam już 7 miesiąc a nie za 2 tygodnie, boże dziewczyny ten czas tak leci,że ja już zaczynam naprawde obawiać się porodu, a TŻ jeszcze mi ciągle mówi,żebym tylko nie płakała i sie nie darła, no przecież na rurze tam nie zatańcze, paznokci malować nie będę i uśmiechać się do zdjęć on myśli,że co że będę panowała nad tym bólem.Seksić też mi się chce, ale wczoraj TŻ poszedł spać o 23 bo zmęczył się sprzątaniem akwarium, byłam tak zła powiedziałam mu,że chyba ma kogoś na boku skoro już nie chce mu się ze mną seksić
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:13   #382
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Cosma ja trzymam kciuki ,żebyście to mieszkanko dostali, balkonik to podstawa w bloku.Co do ciasta TŻ był bardzo dumny powiedział,że ładnie wygląda i smakuje wyśmienicie , chociaż nie wiem ile w tym prawdy bo jego mama jest specem od ciast i robi sto razy lepsze.
Od ukochanej Kobiety musi smakować

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość

Marlenko, no teraz juz bedzie ciezej ale cala ciaze pieknie i spokojnie przeszlas to oby i porod byl szybki Ja Cie podziwiam ze tak dlugo pracujesz... Anita juz chyba w 5 miesiacu siedziala w domu tzn nie pracowala ale wszedzie chodzila, jezdzila, byla nadal aktywna
coraz częściej słyszę "Ty to już na ostatnich nogach"... powoli dobija mnie fakt, że to już za chwilę... brzuch mi opadł, jak siedzę to czuję go na nogach... Ogólnie to chyba dopada mnie depresja przedporodowa
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:23   #383
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
Od ukochanej Kobiety musi smakować
coraz częściej słyszę "Ty to już na ostatnich nogach"... powoli dobija mnie fakt, że to już za chwilę... brzuch mi opadł, jak siedzę to czuję go na nogach... Ogólnie to chyba dopada mnie depresja przedporodowa
Kochana Ty mi tu o depresji nie mów, bo ja czerpie siły od Ciebie, a Ty mnie tu dołujesz.Przecież ja kolejna po Tobie będę.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Ty to wiesz co Cię czeka a ja nie wiem nic .
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:35   #384
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

ech normalnie mam jakieś gorsze dni, jak widać kobieta zmienną jest. Jeszcze niedawno pełna energii robiłam zakupki wyprawkowe, a dziś to zaszyłabym się w kąt i beczała... mam nadzieję, że zaraz mi to przejdzie....
w niedzielę idziemy na tą szkołę rodzenia, mam nadzieję że będzie położna taka pełna energii, że mi doda pałera...

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

niby wiem co mnie czeka... ale i tak każdy poród inny...
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:45   #385
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
ech normalnie mam jakieś gorsze dni, jak widać kobieta zmienną jest. Jeszcze niedawno pełna energii robiłam zakupki wyprawkowe, a dziś to zaszyłabym się w kąt i beczała... mam nadzieję, że zaraz mi to przejdzie....
w niedzielę idziemy na tą szkołę rodzenia, mam nadzieję że będzie położna taka pełna energii, że mi doda pałera...

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

niby wiem co mnie czeka... ale i tak każdy poród inny...
No ciekawa jestem jak |Ci się spodoba ta szkoła my zaczynamy od 17 lipca, troche mi sie nie chce, ale no cóż jak to niby pomóc ma w porodzie , w opiece nad dzieckiem to idziemy
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:46   #386
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

kochane!!!!!!! gosciu jest niesamowity!!!
http://www.youtube.com/watch?v=mfo-Ztt-moY ))))))))))))))))))))))) )))))

Basimko a co do spotkania to... ktos kto mieszka w domku najlepiej, bo u mnie odpada bo ja mieszkam u chłopaka i jego taty i dodatkowo z dużym psem i 2królikami

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

dzien dobry w ogole!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:54   #387
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Wiecie co wyczytałam,że jak kobieta nosi dziewczynke, to ciąża zawsze jest przenoszona, a jak chłopak to ciąża kończy się wcześniej.Tak więc marlenka Ty się szykuj

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
kochane!!!!!!! gosciu jest niesamowity!!!
http://www.youtube.com/watch?v=mfo-Ztt-moY ))))))))))))))))))))))) )))))

Basimko a co do spotkania to... ktos kto mieszka w domku najlepiej, bo u mnie odpada bo ja mieszkam u chłopaka i jego taty i dodatkowo z dużym psem i 2królikami

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

dzien dobry w ogole!!!!!!!!!!!!!!!!!
No koleś jest super naprawde , ja kiedyś grałam na gitarze basowej w zespole hahahah, ale stare to czasy były.Ja kochana sie pytam w jakim mieście, bo każda mieszka w innym mieście
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:56   #388
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

ja jestem z łódzkiego, jest ktoś w ogóle stąd?
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:57   #389
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość

coraz częściej słyszę "Ty to już na ostatnich nogach"... powoli dobija mnie fakt, że to już za chwilę... brzuch mi opadł, jak siedzę to czuję go na nogach... Ogólnie to chyba dopada mnie depresja przedporodowa
Jaka depresja kochana? Masz gorsze dni po prostu, przemeczona jestes i tyle!! Wlasnie dlatego ze cala ciaze tak szalalas i bylas mega aktywna teraz organizm domaga sie spokoju i po prostu Ci sie nie chce, nie masz sily itp

Nie przejmuj sie, odpoczywaj, placz jak chcesz i jesli ma Ci to pomoc, juz niedlugo bedziesz miala swojego brzdaca na rekach i zero brzuszka, znowu odzyjesz i bedziesz smigac, ale teraz juz z wozeczkiem




A ja posprzatalam juz prawie ... jeszcze tylko sypialnia i lazienka i odkurzanie calego mieszkania ...


Dziewczyny jest mozliwe zebym byla na zloto uczulona??
Od kilku tygodni co jakis czas robi mi sie czerwony okrag na palcu, dokladnie w miejscu pierscionka zareczynowego.... I schodzi dopiero po jakims czasie, obojetnie czy dalej nosze pierscionek czy juz nie ... Acha i nie swedzi ani nic z tych rzeczy, po prostu sie robi czerwone...
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 10:58   #390
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Ja to juz w ogole wypierdek zza granicy... wszedzie mi daleko
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.