Solarium :/ - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 12:51   #391
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Solarium :/

Hej dziewczyny! To znowu ja
Wczoraj bylam pierwszy raz na solarium - na 5min. Pani zaproponowala mi zebym poszla co 2 dzien zwiekszajac o 2min (poniedz 5min, sroda 7min i piatek 9min). Co do piatku to sie zastanawialam - stwierdzilam ze pojde chyba tylko dw arazy - nie chce byc spieczona czy mocno opalona w sobote na weselu, chce tylko byc ciut ciemniejsza niz moj bialy gorset
I tu nastal problem... 2 godziny po solarium zaczelo bolec mnie serduszko Mam wrodzona wade serca (niedomykalnosc zastawek), ale stwierdzilam ze to taka wada jakby jej nie bylo (tzn normalnie funkcjonuje tyle ze musze w niektorych sytuacjach bardziej uwazac i byc ostrozniejsza o zdrowie + kontrolne badania), dlatego postanowilam isc te dwa razy przed weselem. No i wczoraj sie przestraszylam jak mnie pol dnia pozniej serce bolalo! Zastanawiam sie teraz czy isc jutro na te 7min czy nie ??
Wiem ze w przeciwskazaniach solarium jest wada serca, ale nie wiem jakie - takie powazne przewlekle choroby czy bez wzgledu na to czy ciezkie czy lekkie wady? Czy z ta dziewczyna co zmarla w solarium to prawda? Doradzcie mi cos...
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:57   #392
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

nie wiem ile prawdy w tym ze ta dziewczyna umarła(bo niby umarłą bo miala okres, potem umarła bo miala wade serca, nastepnego razu bedzie co innego) ciezko cokolwiek doradzic, bo nie wiadomo czy akurat ten bol serca byl spowodowany solarium nie wiadomo.. mi sie czasem kreci w glowie po solarium jakies 2 minutki.. roznie organizmy reaguja na taka kapsułę słoneczna....
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:20   #393
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Solarium :/

z tego co mi wiadomo
nie powinny korzystać z solarium osoby z jakimikolwiek chorobami serca jak i nadciśnieniem
wiec na twoim miejscu Kakusia odpuściłabym sobie te 7 minutek na solarium - zdrowie ważniejsze
choć nie wiesz z jakiego powodu bolało cię serce nieryzykowałabym że to właśnie przez solarium
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:43   #394
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

i dzisiaj znow bylam na solarium
a co do serca to pamietam ze jak pierwszy raz poszlam na solarium to tez mi mocniej zaczelo bic
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:45   #395
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Solarium :/

Hmm faktycznie.. po pierwszej wizycie też serce pikało mi jakoś inaczej ale jakoś nie skojarzyłam że to po solarce
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:47   #396
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

dziewczyny a ja dzis poszlam do innego solarium tez na 10min jak zawsze , no i sie okazalo ze lampy bly mocniejsze no i buzie mam teraz czerwona i mnie piecze ehhh
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 21:50   #397
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

ja tez bylam dzisiaj na mocniejszych lampach,troszke mocniej grzało ale przezyłam i było fajnie
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 21:51   #398
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
dziewczyny a ja dzis poszlam do innego solarium tez na 10min jak zawsze , no i sie okazalo ze lampy bly mocniejsze no i buzie mam teraz czerwona i mnie piecze ehhh
ehh Kochana.. mogę Cię tylko "pocieszyć" że jutro będzie gorzej.. Miałam to samo, niestety. Następnego dnia wyglądałam jak buraczek i czułam się jakbym miała 40 stopni temp.
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:03   #399
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
dziewczyny a ja dzis poszlam do innego solarium tez na 10min jak zawsze , no i sie okazalo ze lampy bly mocniejsze no i buzie mam teraz czerwona i mnie piecze ehhh
nie martw sie ja tez tak mialam
zejdzie Ci po kilku dniach zaczerwienienie i przestanie szczypac i przerodzi się w piękną brązową opaleniznę
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 07:27   #400
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Solarium :/

he he he...
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 07:34   #401
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

dzieki dziewczyny za pocieszenie ehh dzis rano wstalam i myslalam ze bedzie lepiej, ale jak umyłam twarz woda to znowu zaczelo piec aaaa... mam nadzieje ze skora mi nie zejdzie narazie solarium idzie w odstawke!! ehh, albo moze pojde jutro ale zaslonie twarz, bo kurde zalezy mi na tym by opalic dekolt ktory wciąż jest białawy jakis
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 08:35   #402
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
dzieki dziewczyny za pocieszenie ehh dzis rano wstalam i myslalam ze bedzie lepiej, ale jak umyłam twarz woda to znowu zaczelo piec aaaa... mam nadzieje ze skora mi nie zejdzie narazie solarium idzie w odstawke!! ehh, albo moze pojde jutro ale zaslonie twarz, bo kurde zalezy mi na tym by opalic dekolt ktory wciąż jest białawy jakis
Czuczenko, szczerze radzę Ci żebyś nie szła przez najbliższe kilka dni, bo wtedy NAPEWNO zejdzie Ci skóra
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 10:54   #403
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Czuczenko, szczerze radzę Ci żebyś nie szła przez najbliższe kilka dni, bo wtedy NAPEWNO zejdzie Ci skóra
Tak myslisz?? ale jesli zaslonie twarz sobie jakas bluzka?? no sama nie wiem... TZ pojutrze przyjezdza Chce ładnie wyglądac by padł z wrazenia a moj dekolt białawy a Różowiutka u Ciebie juz przeszlo to w opalenizne te czerwone jakby popazenia?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:08   #404
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Tak myslisz?? ale jesli zaslonie twarz sobie jakas bluzka?? no sama nie wiem... TZ pojutrze przyjezdza Chce ładnie wyglądac by padł z wrazenia a moj dekolt białawy a Różowiutka u Ciebie juz przeszlo to w opalenizne te czerwone jakby popazenia?
Nie ryzykuj. Napewno i tak jestes łądnie opalona. A TŻ napewno się nie zasmuci
Moja opalenizna już po kilku dniach zbrązowiała
Teraz mam dłuższą przerwę w opalaniu, bo kaski brak Robię się blada jak młynarz
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:30   #405
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Solarium :/

Hhaaa a wiec bylem,oliwka sie wysmarowalem (rece i nogi tylko na razie na probe) i stwierdzam jednak ze efekt jest mocniejszy,wiec teraz sie chyba bede smarowal caly czas
A bylem na dyszeczke na lampach hohoho ultra w ogole super hit mocnych
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:36   #406
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Solarium :/

Aha,dziewczyny, jeszcze mam taki patent na opalanie twarzy
Zawsze opalam ja raczej z profilu a nie "na wprost" do lamp i wtedy na wieksza powierzchne pada promieniowanie pod katem prostym (metoda sprawdzona i 100% skuteczna ano i oczywiscie zawsze sie zsuwam nizej,takze lampy do twarzy mam za glowa
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:47   #407
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez moorph
Aha,dziewczyny, jeszcze mam taki patent na opalanie twarzy
Zawsze opalam ja raczej z profilu a nie "na wprost" do lamp i wtedy na wieksza powierzchne pada promieniowanie pod katem prostym (metoda sprawdzona i 100% skuteczna ano i oczywiscie zawsze sie zsuwam nizej,takze lampy do twarzy mam za glowa
no to ja to wiem, sama sie zawsze zsuwam heh a masz cos fajnego na opalanie szybkie dekoltu? z ta oliwka to ciekawe ciekawe, musze spróbowac a duzo oliwki nakladasz?? ej a to moze ejst olejek do opalania czy nie?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 11:50   #408
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Nie ryzykuj. Napewno i tak jestes łądnie opalona. A TŻ napewno się nie zasmuci
Moja opalenizna już po kilku dniach zbrązowiała
Teraz mam dłuższą przerwę w opalaniu, bo kaski brak Robię się blada jak młynarz
Kurde na soalrce przeczytalam zeby podtrzymac efekt opalenizny to trzeba conajmniej raz dwa razy w tygodniu chodzic na pare minut ehhh i znowu kasa bedzie leciec pewnie nie ejstes biala tak Ci sie tylko wydaje zreszta pewnie tak samo jak mi ja uwazam ze jestem caly czas biala normalnie az strach jak siedze w pokoju to skora zawsze jest i tak jasna jakas w sumie no nie wiem najbardziej opalony to ja mam brzuch
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 12:00   #409
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
najbardziej opalony to ja mam brzuch
ja tak samo jest jedyną częścią ciala z której zawsze jestem najbardziej zadowolona po opalaniu

P.S. Naprawdę opalasz twarz lampami przeznaczonymi na ciało? Toż to "samobójstwo" skóry na twarzy!
U nas jest takie jedno solarium, bardzo tanie, bo za 0,60zł- dlatego własnie, że nie ma osobnych lamp na twarz. Nigdy w życiu tam nie pójdę

Pozdrawiam
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 12:16   #410
Madziarka.n
Zakorzenienie
 
Avatar Madziarka.n
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Kurde na soalrce przeczytalam zeby podtrzymac efekt opalenizny to trzeba conajmniej raz dwa razy w tygodniu chodzic na pare minut ehhh i znowu kasa bedzie leciec pewnie nie ejstes biala tak Ci sie tylko wydaje zreszta pewnie tak samo jak mi ja uwazam ze jestem caly czas biala normalnie az strach jak siedze w pokoju to skora zawsze jest i tak jasna jakas w sumie no nie wiem najbardziej opalony to ja mam brzuch
czuczenko załóż jakiś biały albo jasny ciuszek i wtedy zobaczysz stan swojej opalenizny Ja jak chodziłam w czarnych bluzkach, to w ogóle nie zauważałam efektu opalonego ciałka, ale jak założyłam jasną niebieską bluzeczkę to byłam -
Ja solarkę odstawiłam ze względu na pogodę, bo i tak praktycznie non stop siedzę w domu. Fakt, że jestem biała jak kartka papieru, ale jak będzie cieplej to się wybiorę
Wcześniej chodziłam raz w tygodniu na 10 minut i wystarczało w zupełności. Po 5 seansach opalenizna była mmm..
__________________
Aparatka..
góra + dół 01/06/2012


Madziarka.n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:40   #411
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Hmmm macie racje z tmyi ciemnymi ciuchami jak sie je ma to wogole opalenizny nie widac bynajmniej my jej nie zauwazamy jedynie to zauwaza otoczenie A rózowiutka z tym zsuwaniem to ja zawsze tak robie, bo te lampy co sa na twarz to sa b. słabe i nigdy sie nie oplam prez to.. a na dekolt to wogole juz nie licze.. bo lampy te co sa na twarz wogole nie lapia szyi... tak mi sie wydaje... moje kumpele tez sie zawsze zsuwaja
Madziarkaja tez siedze w domu...no i chodze do pracy na pare godzin no ale przez ta pogode to nie ma nawet jak pokazywac tej swojej opalenizny ale chodze an solarium chyba dla wlasnej satysfakcji i dla TZ....
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:28   #412
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Solarium :/

Różowiutka, opalenizna po sparzeniu na solarce nie przerodzi się niestety w brązową opaleniznę jak napisałaś wyżej.
Skóra tylko zejdzie i z opalenizni nici
Wiem to po swoim poparzeniu na słońcu czy solarium
Już więcej tego błędu nie popełnię, nie ma co przesadzać z solarium!
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:30   #413
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Sathi
Różowiutka, opalenizna po sparzeniu na solarce nie przerodzi się niestety w brązową opaleniznę jak napisałaś wyżej.
Skóra tylko zejdzie i z opalenizni nici
Wiem to po swoim poparzeniu na słońcu czy solarium
Już więcej tego błędu nie popełnię, nie ma co przesadzać z solarium!
zalezy od mocnosci sparzenia... bo pare dni temu spieklam sobie tylek na solarium no i byl 2 dni zaczerwieniony po czym zmienil sie w brazowa skore.. wiec zalezy...
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:47   #414
trine
Raczkowanie
 
Avatar trine
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Dot.: Solarium :/

a ja mam właściwie 2 pytania
Bo kilka dni temu miałam robione zdjęcie rentgenowskie a chciałabym iść do solarium i nie wiem czy mogę bo wydawało mi sie że nie można
I drugie pytanie czy sa jeszcze inne sposoby uzyskania ładnej i w miare stałej opalenizny nie używając solarium i takich zwykłych samoopalaczy mam na myśli np. jakies tabletki (czy capivit sun system nadaje skórze jakis kolorek??) albo inne preparaty, wiecie cos moze na ten temat??;/
__________________
Na krawędzi snów w fantazjach które nie po to są aby się spełniać....
trine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:17   #415
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Sathi
Różowiutka, opalenizna po sparzeniu na solarce nie przerodzi się niestety w brązową opaleniznę jak napisałaś wyżej.
Skóra tylko zejdzie i z opalenizni nici
Wiem to po swoim poparzeniu na słońcu czy solarium
Już więcej tego błędu nie popełnię, nie ma co przesadzać z solarium!
mi sie nigdy nie zdarzyło zeby po sparzeniu (moze nie było az takie mocne) mi schodziła skora. zawsze przechodzi w opaleniznę A schodzi dopiero wtedy, gdy nie odczeka się kilku dni po tym "sparzeniu". Wtedy jak w banku zejdzie skóra.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:56   #416
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: Solarium :/

a wiecie co ja mam, nogi tzn od kolan w dół, mam takie jakby czerwone , ta opalenizna jest zupełnie inna niż np na brzuchu ( bo dzisiaj mialam rybaczki i tak sie dopiero przyglądłam) i co mam zrobic?

acha, twarz wysmarowac oliwka jak ide na 10 minut? nie spieke sie?albo nie bede jak buraczek?
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:21   #417
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

no ja jutro ide ostatni raz na solarke!! koniec z tym nałogiem ehh bo to juz nie jest śmieszne
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:24   #418
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
no ja jutro ide ostatni raz na solarke!! koniec z tym nałogiem ehh bo to juz nie jest śmieszne
Widzę, że uzależnienie wygrało z silną wolą
Przygotuj się czuczenko, że może Ci złazić skóra, bo robisz za małą przerwę w opalaniu po tym "poparzeniu"

Pozdrawiam
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:20   #419
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

no zobaczymy... twarz zaslonie koszulka by sie nie opalała... i zakanczam solarke ciekawe na jak długo wytrzymam
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 09:25   #420
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez trine
a ja mam właściwie 2 pytania
Bo kilka dni temu miałam robione zdjęcie rentgenowskie a chciałabym iść do solarium i nie wiem czy mogę bo wydawało mi sie że nie można
I drugie pytanie czy sa jeszcze inne sposoby uzyskania ładnej i w miare stałej opalenizny nie używając solarium i takich zwykłych samoopalaczy mam na myśli np. jakies tabletki (czy capivit sun system nadaje skórze jakis kolorek??) albo inne preparaty, wiecie cos moze na ten temat??;/
Wydaje mi sie, ze nie ma przeciwskazan zebys poszla na solarium po robieniu zdjecia rentgenowskiego, ale pewnosci nie mam. A co do tych tabletek to nie ma szans zebys "opalila sie" tymi tabletkami, mozesz uzyskac dzieki nim ladniejszy kolor skory, delikatne przyciemnienie, ale na pewno nie bedziesz typowo opalona. Ja sama biore regularnie beta-karoten, on jakby przygotowuje skore na wieksza dawke slonca, dzieki czemu skora sie tak nie niszczy i zmniejsza sie ryzyko poparzen, ale kiedy mialam dluzsza przerwe w chodzeniu na solarium zbladlam i tabletki nie pomogly.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.