Z nadziejami na fasolki tu czekamy.... - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-19, 14:29   #541
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
Agus, ja mam rade dla Ciebie...

PRZESTAŃ DOSZUKIWAĆ SIĘ OBJAWÓW! bo doczekasz się ciąży, ale urojonej

Dzien dobry dziewczynki.
Znowu zjadlam truskawy! mrrrrr...

U mnie tempka nadal stoi, a juz jestem w 20dc, ani skoku ani nic. Podejrzewam, że w tym cyklu będzie @ wywoływany luteiną...

Lady dlaczego masz taki straszny ten avatar :conf used:

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

niestety takie sa uroki tego watku
czasem trzeba zniesc takie upi,,,,erdliwusy jak ja
ja sie wcale nie doszukuje, ja mam poprostu takie "udziwnienia"
a plecy mnie tak napie..przaja, ze hej ;]

Każda z nas tak ma wiec sie nie stresuj, tylko nie kazda dobrze odbiera te sygnały
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:33   #542
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:37   #543
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

myszka a co do problemem z hemoroidami, moze zadzwo do lekarza co masz na to poradzic? w sensie na te hemoroidy. No i jedz wiecej tych rzeczy ktore powoduja luzniejsza kupke. typu owoce, kiwi, morele, sliwki suszone, zapij maslanka i juz

agus jesli bialu sluz utrzyma sie do dnia spodziewanej meisiaczki a takze po terminie to pozywtyny objaw
a w poprzednim cyklu mialas sluz przed okresem? czy przed okresem susza?

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2010-06-19 o 14:38
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:45   #544
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
myszka a co do problemem z hemoroidami, moze zadzwo do lekarza co masz na to poradzic? w sensie na te hemoroidy. No i jedz wiecej tych rzeczy ktore powoduja luzniejsza kupke. typu owoce, kiwi, morele, sliwki suszone, zapij maslanka i juz

agus jesli bialu sluz utrzyma sie do dnia spodziewanej meisiaczki a takze po terminie to pozywtyny objaw
a w poprzednim cyklu mialas sluz przed okresem? czy przed okresem susza?

Kliwia dzis włożyłam sobie czopka Julci , no ale pomógł fakt pękł hemoroid . O właśnie ide po maślanke Mam sobie kupić na zaparcia coś na C co reklamują znowu zapomniałam nazwe
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:53   #545
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Wróciliśmy z zoo, było super,mimo,że pogoda taka sobie, i troche mnie nózki bolały pod koniec.
agus87 najlepiej zrobić test, bo faktycznie takie doszukiwanie się może prowadzić do obłędu, plecy nieraz bolą przed okresem ja np tak miałam tzw bóle krzyzowe, a w ciaży w sumie w ogóle nie miałam dopiero teraz nieraz mnie zaboli krzyż, tak samo z wydzieliną nieraz takie upławy właśnie występują przed okresem.U każdej z nas są inne objawy więc nie można się sugerować , jedne maja wymioty inne nie, jedne są senne ja np spałam tylko po 3 godziny w nocy.Poczekaj do terminu @ a potem teścior.
Pamelka w poniedziałek idź jakby co do innego ginekologa, bo czekać aż tamten przyjedzie, no chyba ,że nie będziesz już plamić.Mi cały czas sie wydaje,że za dużo się narobiłaś z tym olejem wtedy.
Myszeczko nic nie bierz bez konsultacji z lekarzem, zadzwoń do niego i powiedz jakie masz problemy, i musisz może zmienić nawyki żywieniowe, dużo warzyw, owoców , zaren dyni , słonecznika ,śliwki suszone, wyeliminuj czekolade.A co do TŻ to mu nic nie piecz za to,że zapomniał o Twoich urodzinach
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:57   #546
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Wróciliśmy z zoo, było super,mimo,że pogoda taka sobie, i troche mnie nózki bolały pod koniec.
agus87 najlepiej zrobić test, bo faktycznie takie doszukiwanie się może prowadzić do obłędu, plecy nieraz bolą przed okresem ja np tak miałam tzw bóle krzyzowe, a w ciaży w sumie w ogóle nie miałam dopiero teraz nieraz mnie zaboli krzyż, tak samo z wydzieliną nieraz takie upławy właśnie występują przed okresem.U każdej z nas są inne objawy więc nie można się sugerować , jedne maja wymioty inne nie, jedne są senne ja np spałam tylko po 3 godziny w nocy.Poczekaj do terminu @ a potem teścior.
Pamelka w poniedziałek idź jakby co do innego ginekologa, bo czekać aż tamten przyjedzie, no chyba ,że nie będziesz już plamić.Mi cały czas sie wydaje,że za dużo się narobiłaś z tym olejem wtedy.
Myszeczko nic nie bierz bez konsultacji z lekarzem, zadzwoń do niego i powiedz jakie masz problemy, i musisz może zmienić nawyki żywieniowe, dużo warzyw, owoców , zaren dyni , słonecznika ,śliwki suszone, wyeliminuj czekolade.A co do TŻ to mu nic nie piecz za to,że zapomniał o Twoich urodzinach

Basimko pamiętam że on zapomniał ,ale 30stke ma sie tylko raz w życiu i wiesz cos chciałam mu zrobić na nią.

Wogóle to myślę żeby Julii tez cos upiec ja sama , ale niewiem narazie tylko plany.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:04   #547
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Basimko pamiętam że on zapomniał ,ale 30stke ma sie tylko raz w życiu i wiesz cos chciałam mu zrobić na nią.

Wogóle to myślę żeby Julii tez cos upiec ja sama , ale niewiem narazie tylko plany.
Podaj nazwę tego czopka co brałaś, bo czytałam ,że xenna jest niewskazana.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 15:07   #548
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Myszeczko, bo ten miesiac troche za ciezki dla mnie psychicznie.. a ten avatarek mi sie spodobał. Tak wiem.. sadomaso jestem ;p

Agus ja wiem, że ten wątek taki jest... ale ja się już staram rok czasu i wiem bardzo dobrze, że takie doszukiwanie się nie jest dobrym sposobem na przeżycie tych dni do dnia spodziewanej @.

Tobie wydaje się, że je masz, że ich nie wyszukujesz... ale wiesz, że nasz organizm [fizycznie i psychicznie] płata nam figle nawet wtedy, kiedy sie tego nie spodziewamy
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:09   #549
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Podaj nazwę tego czopka co brałaś, bo czytałam ,że xenna jest niewskazana.

Czopki glicerynowe i to 1g także mogę bez obawy
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:12   #550
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Znalazłam coś takiego zawsze warto sprawdzić
http://www.mamazone.pl/baza-interakcji-lekow.aspx
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:14   #551
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Basimko dziękuję

Idę z Julią na podwórko bo chce pojeżdzić na rowerku wejdę pózniej
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 15:15   #552
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Ja spadam robić znowu ciasto, mam już doświadczenie lekkie więc dodam troche inną proporcje składników i pomieszam truskawki z czereśniami a co tam
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:17   #553
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Czesc laseczki, na razie nie mam żadnej nowej plamki... ale to pewnie dlatego ze caly czas leżę... w poniedzialek tż zwalnia sie z pracy i jedziemy do szpitala sie przebadac, bo chyba bez sensu jest szukanie innego gina... jesli nic sie nie bedzie dzialo to nie zostane w szpitalu, chyba ze bardzo beda nalegac... ale wolalabym nie, lezec i brac tabletki moge w domu a w szpitalu tylko bym sie stresowała...
oby fasolce nic nie było...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:51   #554
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Czesc laseczki, na razie nie mam żadnej nowej plamki... ale to pewnie dlatego ze caly czas leżę... w poniedzialek tż zwalnia sie z pracy i jedziemy do szpitala sie przebadac, bo chyba bez sensu jest szukanie innego gina... jesli nic sie nie bedzie dzialo to nie zostane w szpitalu, chyba ze bardzo beda nalegac... ale wolalabym nie, lezec i brac tabletki moge w domu a w szpitalu tylko bym sie stresowała...
oby fasolce nic nie było...

Pamelka napewno będzie dobrze i juz nie będziesz mieć tego czegoś . To tylko było chwilowe Ja trzymam kciuki za Was

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Ja spadam robić znowu ciasto, mam już doświadczenie lekkie więc dodam troche inną proporcje składników i pomieszam truskawki z czereśniami a co tam

Basimko to teraz będziesz szaleć
Ja się zastanawiam nad oponkami :brzyda l: bo bym zjadła
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:06   #555
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Co kupiła c co ????
Pokaż
Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
nooo poka co kupiłaś
Cytat:
Napisane przez takinna Pokaż wiadomość
pokaż pokaż co kupiłaś, ja vteraz oszczędzam bo te badania tyle kosztują
Agrafke do cwiczen, kilka kosmetykow i sukienke
http://www.allegro.pl/item1073763744...5_kolorow.html Pomyslalam sobie ze fajna bedzie na urlop w PL, no i do leginsow i czarnych szpilek tez bedzie pasowac
Cytat:
Napisane przez takinna Pokaż wiadomość
przekonywałam Tż nie raz do luźniejszych gatków, mówiłam o chłodniejszych kąpielach ale nie słuchał no to teraz ma opinię lekarza to może w końcu do niego dotrze.
Ciężko przekona starego "barana" który tak lubi ciepełko...
Ja mojego nie przekonuje sama mu wylaczam siedzenia zima, labo przynajmniej zmniejszam na maxa leje mu wode do wanny itp naszczescie razem kupujemy dla niego ubrania wiec zawsze doradzam luzniejsze spodnie bo mi sie niby podobaja

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Rozwalił Mnie


Załącznik 3194751



Wiecie jakiego kiedys lizaka dostalam od TZ?
Wrzucam zdjecie
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a jak mam bialy sluz, raz bardzo ciagnacy i obfity a raz w konsystencji serka, uczucie mokrosci, to co?
Moze byc objawem zarowno ciazy jak i okresu ...
Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość

niestety takie sa uroki tego watku
czasem trzeba zniesc takie upi,,,,erdliwusy jak ja
ja sie wcale nie doszukuje, ja mam poprostu takie "udziwnienia"
a plecy mnie tak napie..przaja, ze hej ;]
Tez jestem zdania Lady... ale nie dziwie Ci sie, przeciez kazda chce byc w ciazy i chce miec te objawy, obserwujesz sie itp
Tylko my dobrze radzimy, ze warto spojrzec na to z dystansem, zeby nie rozczarowac sie, a co gorsze nie doprowadzic sie do urojonej ....
Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Ja spadam robić znowu ciasto, mam już doświadczenie lekkie więc dodam troche inną proporcje składników i pomieszam truskawki z czereśniami a co tam
Ooooo no to sie zapowiada wyzerka Twoj TZ teraz bedzie tyl jak moj Bo ja zawsze jak pieke to on biedny musi zjesc
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Czesc laseczki, na razie nie mam żadnej nowej plamki... ale to pewnie dlatego ze caly czas leżę... w poniedzialek tż zwalnia sie z pracy i jedziemy do szpitala sie przebadac, bo chyba bez sensu jest szukanie innego gina... jesli nic sie nie bedzie dzialo to nie zostane w szpitalu, chyba ze bardzo beda nalegac... ale wolalabym nie, lezec i brac tabletki moge w domu a w szpitalu tylko bym sie stresowała...
oby fasolce nic nie było...
To ciesze sie ze poki co spokojnie lez kochana, nic nie robi i mysl pozytywnie podejrzewam ze jesli nie bylo krwawienia a jedynie plamienie (nie krwia)to nie beda Cie zostawiac w szpitalu. Ale domagaj sie badan odrazu, moze masz jakiegos polipa, jak np Carol miala na poczatku ... Pamietam ze ona tez tak plamila. A widzisz, zaraz rodzic bedzie



Ja nie ogarniam co sie ze mna dzieje ... takiego problemu z ukl.pokarmowym jeszcze nie mialam .... Do poludnia zjadlam kawalek kurczaka i 2 buleczki mleczne, wypilam kawe i szklanke mleka, po czym pilam juz tylko wode. I nie powiem, uspokoilo sie troche.... Jakas godzine temu zjadlam znowu te buleczki z mlekiem i jazda.... Teraz pije kawe, moze mi cos ruszy i brzuch sie bedzie lepiej czul .... Bo mam taki twardy i wielki ze szok i boli standardowo
Ide do wanny ...

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2010-06-19 o 17:15
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:13   #556
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Agrafke do cwiczen, kilka kosmetykow i sukienke
http://www.allegro.pl/item1073763744...5_kolorow.html Pomyslalam sobie ze fajna bedzie na urlop w PL, no i do leginsow i czarnych szpilek tez bedzie pasowac


Ja mojego nie przekonuje sama mu wylaczam siedzenia zima, labo przynajmniej zmniejszam na maxa leje mu wode do wanny itp naszczescie razem kupujemy dla niego ubrania wiec zawsze doradzam luzniejsze spodnie bo mi sie niby podobaja





Wiecie jakiego kiedys lizaka dostalam od TZ?
Wrzucam zdjecie

Moze byc objawem zarowno ciazy jak i okresu ...

Tez jestem zdania Lady... ale nie dziwie Ci sie, przeciez kazda chce byc w ciazy i chce miec te objawy, obserwujesz sie itp
Tylko my dobrze radzimy, ze warto spojrzec na to z dystansem, zeby nie rozczarowac sie, a co gorsze nie doprowadzic sie do urojonej ....

Ooooo no to sie zapowiada wyzerka Twoj TZ teraz bedzie tyl jak moj Bo ja zawsze jak pieke to on biedny musi zjesc


To ciesze sie ze poki co spokojnie lez kochana, nic nie robi i mysl pozytywnie podejrzewam ze jesli nie bylo krwawienia a jedynie plamienie (nie krwia)to nie beda Cie zostawiac w szpitalu. Ale domagaj sie badan odrazu, moze masz jakiegos polipa, jak np Carol miala na poczatku ... Pamietam ze ona tez tak plamila. A widzisz, zaraz rodzic bedzie



Ja nie ogarniam co sie ze mna dzieje ... takiego problemu z ukl.pokarmowym jeszcze nie mialam .... Do poludnia zjadlam kawalek kurczaka i 2 buleczki mleczne, wypilam kawe i szklanke mleka, po czym pilam juz tylko wode. I nie powiem, uspokoilo sie troche.... Jakas godzine temu zjadlam znowu te buleczki z mlekiem i jazda.... Teraz pije kawe, moze mi cos ruszy i brzuch sie bedzie lepiej czul .... Bo mam taki twardy i wielki ze szok i boli standardowo
Ide do wanny ...

Cosma mi teściowa dała raz lizaka na WALENTYNKI dla Mojego TZ i tam był własnie taki lizak jak ten tort uśmiałyśmy sie

Sliczna ta sukienka jest.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:15   #557
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

mmm właśnie wróciłam z tz byliśmy oglądać mieszkanie i chyba weźmiemy taaaaaakie ładne przy samym Ostrowcu
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:16   #558
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
mmm właśnie wróciłam z tz byliśmy oglądać mieszkanie i chyba weźmiemy taaaaaakie ładne przy samym Ostrowcu
A my w poniedzialek kolo 18 idziemy ogladac nasze
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:20   #559
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Czesc laseczki, na razie nie mam żadnej nowej plamki... ale to pewnie dlatego ze caly czas leżę... w poniedzialek tż zwalnia sie z pracy i jedziemy do szpitala sie przebadac, bo chyba bez sensu jest szukanie innego gina... jesli nic sie nie bedzie dzialo to nie zostane w szpitalu, chyba ze bardzo beda nalegac... ale wolalabym nie, lezec i brac tabletki moge w domu a w szpitalu tylko bym sie stresowała...
oby fasolce nic nie było...

Czesc ja tylko przelotem kontroluje sprawe il naskrobalyscie, zebym nie musiala pozniej h nadrabiac
Pamelko ciesze sie ze plamienie ustapilo

Basimko rob ciacho bedziesz nasza pierwsza kuchmistrzyni

Ja dzis latalm pare dobrych godzin po sklepach i oczywiscie wydalam wiecej kasy niz zamierzalam, ale za to jestem wlascicielem superowych butow bajeranckiego stanika z powietrznymi wkladkami, wiec bede miec teraz mega balony i w koncu kupilam sobie tez legginsy na ktore polowalam dlugo az w koncu sie doczekalam promocji
A teraz sobie siedze i ogladam fuksa, kiedys ten film bardzo lubilam

Milej soboty dziewczynki
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 17:20   #560
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

myszeczka zadnych lekow na zaparcia nie mozna.

pamelcia trzymma kciukasy.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:26   #561
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cosmaaa lizaczek niezly!!!! Marzenie kazdego TZta!!

To sa buty jakie sobie kupilam wam sie pewnie nie beda podobac, ale mi sie strasznie podobaja i sa super wygodne i sa strasznie lekkie przy tym, a dla mnie to najwazniejsze.

http://www.jonesbootmaker.com/main/d...SEY_3_TaupeSde
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:28   #562
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
myszeczka zadnych lekow na zaparcia nie mozna.

pamelcia trzymma kciukasy.

KLIWIA ale to mi gin przepisał .żebym sobie wykupiła jak po czopkach mi nie przejdzie.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:29   #563
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

serdelek jaki mega obcas
Mi sie podobaja takie drewniaki ale ja nie umiem w nich chodzic

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

myszeczka to co to za lek ? podaj nazwe
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:29   #564
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Ja się właśnie zastanawiam jaki torcik upiec na Tz 30ste urodziny :brzyda l: chciała bym coś orginalnego może coś erotycznego ale narazie szukam pomysłu.

A może coś takiegodziewczyny dla nas tez cos wyszukalam,moja tesciowa chyba by padla jakbym cos takiego upiekla jej synowi

Ja mam ból z tyłu pleców jakby kłucie w nerce prawej,sluzu wiecej,cycki wieksze o dwa rozmiary ...ale tak jest co mieisac wiec sie nie nakrecam bo juz starm sie nie myslec czy wkoncu zaciaze czy nie


musze sie Wam pochwalić tz byl dzis na montazy placu zabaw pod Warszawa i przyslal mi w pewnym momencie zdjecie mmsem a na nim on,chlpoaki ktorzy jechali z nim i jakas niska osoba ktorej nie moglam rozpoznac w telefonie a pod zdjeciem napis"zobacz u kogo dzis bylismy!" przyjezdzam do domu bo akurat bylam na zakupach .wrzucam na kompa i kopara mi opadla!Domonika Ostałowska czyli dla tych ktorzy nie ogladają seriali Pani sędzia Marta Mostowiak z serialu "M jak Miłość"!!!!!Kocham ten serial,nie przepusilam ani jednego odcinka,jak ja mu zazdroszemoglam jechacale za to autograf mam

To druga z koleji taka znana osoba dla ktorej mamy zleceniepiersza tez byla aktorka Pani Krystyna Sienkiewicz

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2010-06-19 o 17:46
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:46   #565
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
myszka a co do problemem z hemoroidami, moze zadzwo do lekarza co masz na to poradzic? w sensie na te hemoroidy. No i jedz wiecej tych rzeczy ktore powoduja luzniejsza kupke. typu owoce, kiwi, morele, sliwki suszone, zapij maslanka i juz

agus jesli bialu sluz utrzyma sie do dnia spodziewanej meisiaczki a takze po terminie to pozywtyny objaw
a w poprzednim cyklu mialas sluz przed okresem? czy przed okresem susza?
susza byla...
mam uczucie mokrosci


ja wiem dziewczyny, ze sie doszukuje i wiem, ze nie powinnam, boje sie rozczarowania, ale tez nie bede zalamywac rak, nie teraz to nastenym razem, jak narazie jest ok, dzieki za wsparcie
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 17:48   #566
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
A może coś takiegodziewczyny dla nas tez cos wyszukalam,moja tesciowa chyba by padla jakbym cos takiego upiekla jej synowi

Ja mam ból z tyłu pleców jakby kłucie w nerce prawej,sluzu wiecej,cycki wieksze o dwa rozmiary ...ale tak jest co mieisac wiec sie nie nakrecam bo juz starm sie nie myslec czy wkoncu zaciaze czy nie

O rany!!! Co za cista super pomysl upiec na 30eche takie ciacho, moj TZ konczy w styczniu obowiazkowo mu takie zrobie

Kliwia ja wlasnie uwielbiam obcasy i tylko w takich chodze dlatego zastrzeglam, ze nie beda sie wam podobac hehe, ciekawe co ja zrobie jak bede w cizy a tu nagle w cichobiegach bede musiala latac
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:00   #567
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
A może coś takiegodziewczyny dla nas tez cos wyszukalam,moja tesciowa chyba by padla jakbym cos takiego upiekla jej synowi

Ja mam ból z tyłu pleców jakby kłucie w nerce prawej,sluzu wiecej,cycki wieksze o dwa rozmiary ...ale tak jest co mieisac wiec sie nie nakrecam bo juz starm sie nie myslec czy wkoncu zaciaze czy nie


musze sie Wam pochwalić tz byl dzis na montazy placu zabaw pod Warszawa i przyslal mi w pewnym momencie zdjecie mmsem a na nim on,chlpoaki ktorzy jechali z nim i jakas niska osoba ktorej nie moglam rozpoznac w telefonie a pod zdjeciem napis"zobacz u kogo dzis bylismy!" przyjezdzam do domu bo akurat bylam na zakupach .wrzucam na kompa i kopara mi opadla!Domonika Ostałowska czyli dla tych ktorzy nie ogladają seriali Pani sędzia Marta Mostowiak z serialu "M jak Miłość"!!!!!Kocham ten serial,nie przepusilam ani jednego odcinka,jak ja mu zazdroszemoglam jechacale za to autograf mam

To druga z koleji taka znana osoba dla ktorej mamy zleceniepiersza tez byla aktorka Pani Krystyna Sienkiewicz

Monika niezłe te torty są
Te dwa ostatnie to dla dziewczyny bardziej
No Ja znam Marte Mostowiak
Kiedyś oglądałam ten film, ale mi sie już znudził :brzyda l:

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
O rany!!! Co za cista super pomysl upiec na 30eche takie ciacho, moj TZ konczy w styczniu obowiazkowo mu takie zrobie

Kliwia ja wlasnie uwielbiam obcasy i tylko w takich chodze dlatego zastrzeglam, ze nie beda sie wam podobac hehe, ciekawe co ja zrobie jak bede w cizy a tu nagle w cichobiegach bede musiala latac

S ERDELKU chodaczki są świetne to tez Mój styl, tylko że neistety nie chodzę w takich bo TZ jest Moje wzrostu .

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
serdelek jaki mega obcas
Mi sie podobaja takie drewniaki ale ja nie umiem w nich chodzic

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

myszeczka to co to za lek ? podaj nazwe

Kurde nie pamietam coś na C i to teraz reklamują

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

KLIWIA już wiem COLON C na zaparcia w ciązy.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:11   #568
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Cosmaaa lizaczek niezly!!!! Marzenie kazdego TZta!!

To sa buty jakie sobie kupilam wam sie pewnie nie beda podobac, ale mi sie strasznie podobaja i sa super wygodne i sa strasznie lekkie przy tym, a dla mnie to najwazniejsze.

http://www.jonesbootmaker.com/main/d...SEY_3_TaupeSde
Ja takie wlasnie chce!!!!! Ale kurde nigdzie nie moge znalezc ;(

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------




http://www.jonesbootmaker.com/main/p...TTA_2_GreyPink
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:23   #569
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
A my w poniedzialek kolo 18 idziemy ogladac nasze
najlepiej jednak na swoim

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
A może coś takiegodziewczyny dla nas tez cos wyszukalam,moja tesciowa chyba by padla jakbym cos takiego upiekla jej synowi

Ja mam ból z tyłu pleców jakby kłucie w nerce prawej,sluzu wiecej,cycki wieksze o dwa rozmiary ...ale tak jest co mieisac wiec sie nie nakrecam bo juz starm sie nie myslec czy wkoncu zaciaze czy nie


musze sie Wam pochwalić tz byl dzis na montazy placu zabaw pod Warszawa i przyslal mi w pewnym momencie zdjecie mmsem a na nim on,chlpoaki ktorzy jechali z nim i jakas niska osoba ktorej nie moglam rozpoznac w telefonie a pod zdjeciem napis"zobacz u kogo dzis bylismy!" przyjezdzam do domu bo akurat bylam na zakupach .wrzucam na kompa i kopara mi opadla!Domonika Ostałowska czyli dla tych ktorzy nie ogladają seriali Pani sędzia Marta Mostowiak z serialu "M jak Miłość"!!!!!Kocham ten serial,nie przepusilam ani jednego odcinka,jak ja mu zazdroszemoglam jechacale za to autograf mam

To druga z koleji taka znana osoba dla ktorej mamy zleceniepiersza tez byla aktorka Pani Krystyna Sienkiewicz


super ja mam fote z Lucjanem Mostowiakiem
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:02   #570
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 093
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

TE TORTY SĄ BOSKIE chyba zapożyczę pomysł na urodziny mojego Tż a to już w lipcu ta rozkraczona cipolina jest: fajna


A tak przy okazji mam pytanie co myślicie o imieniu Rozalka ?
takinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.