Z nadziejami na fasolki tu czekamy.... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 11:09   #631
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mam cos z brzuszkiem... od kilku dni jakbym polknela balon z woda, ale taki wielki balon! Boli, nie umiem ''nic'' zrobic w WC i zle sie czuje ...


No, kochana, @ zawsze wie kiedy przyjsc
Ja bym poszła z tym do lekarza, bo twoje objawy są niepokojące. Jeśli nie możesz nic zrobić w WC to tym bardziej na pogotowie, bo zatrucie organizmu moczem to .... marsz do lekarza!!!
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:22   #632
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
Ja bym poszła z tym do lekarza, bo twoje objawy są niepokojące. Jeśli nie możesz nic zrobić w WC to tym bardziej na pogotowie, bo zatrucie organizmu moczem to .... marsz do lekarza!!!
Siusiu naszczescie moge, wcinam duzo truskawek i pije duzo wody. Z jelitami mam cos po prostu ... ale nie powiem, meczace to jest i to bardzo. A jeszcze dzisiaj jestem tak slaba ze ledwo sie na nogach trzymam :/ podejrzewam ze dorobilam sie jelita drazliwego ... objawy ksiazkowe, tylko jeszcze badan nie mam, ale zbadam sie.

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:30
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:55   #633
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

hej
ja niedawno wstałam tz pojechał do mamy mnie sie nie chciało więc sie wizazuje

Lady stooooolaaaat stoooolaaaat
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:07   #634
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Siusiu naszczescie moge, wcinam duzo truskawek i pije duzo wody. Z jelitami mam cos po prostu ... ale nie powiem, meczace to jest i to bardzo. A jeszcze dzisiaj jestem tak slaba ze ledwo sie na nogach trzymam :/ podejrzewam ze dorobilam sie jelita drazliwego ... objawy ksiazkowe, tylko jeszcze badan nie mam, ale zbadam sie.
A no to witaj w klubie! Prawdopodobnie przez dietę się tak załatwiłaś, to chyba Ty stosujesz tą proteinową?? Warto na początku już zaleczyć i uważać na to co jesz. Teraz nie jedz smażonego tylko gotowane na parze. Zrób sobie rosołek ryżowy z marchewką.
__________________

Pepus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:24   #635
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez takinna Pokaż wiadomość
no myszeczko a z którego Ty?

Takinko Ja jestem z 19stego Maja

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj, naj, naj lepszego no i oczywiście fasolinki w prezencie: roza:

Co do Waszych depresji wiekowych, ja w maju skończyłam 30


super, wszystkie w Twoim rankingu są sliczne


Nadrobiłam zaległości, ale chyba nie będę pamiętać co komu miałam napisać.
Pamelko najlepiej jak najszybciej idź do lekarza. NA PEWNO to nic grożnego, ale Ty za bardzo się tym denerwujesz i nerwami możesz bardziej zaszkodzić fasolce.

Myszeczko ja mojej córci robię motylkowy torcik, jest zawsze zachwycona. http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4712 Co do tej "cipoliny" to chyba nawierzchu jest taka specjalna masa. Widziałam kiedyś dokument na temat tortów i właśnie na ciasto nakładali takie cuś i formowali co chcieli. (chyba Anglicy przodują w tych tortach)
No i miałam się pytac jak w rodzinie mówią na małego Wiktora, bo tylko nad tym się zastanawiam jak będziemy skracać.

A u mnie dziś pogoda "barowa" w sumie dobrze, bo dziś idziemy na SR i nie będzie mi szkoda tracić dnia na siedzenie w murach...

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

...i zapomniałam się pochwalić... mam już rozłożone łóżeczko jeszcze bez pościeli i bajerów (nie chcę żeby się kurzyło) ale już stoi - trochę się nagimanstykowaliśmy żeby wcisnąć je do sypialni ...mniej pocieszający jest fakt, że w poniedziałek chyba znowu przestawianie mebli, bo TŻ wymyślił lepsze rozwiązanie (tym razem będzie przesuwanie wielkiej szafy - obawiam się czy się nie rozsypie, bo Ona już trochę wiekowa jest)

Marlenko Na wiktorka mówimy róznie ale przeważnie Wikuś , albo Wiki piękne imię

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Witajcie


Dziewczyny Ja dzis robiłąm obażanki i jak już skończyłąm poszłąm siku i co plamka śluz koloru cappuccino napewno przez te obażanki. wogóle brzuch mam jakbym balon połkneła, nawet mi sie nic nie chce jeśc. Narazie jestem tylko po śniadaniu takim lekkim.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:27   #636
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pepus Pokaż wiadomość
A no to witaj w klubie! Prawdopodobnie przez dietę się tak załatwiłaś, to chyba Ty stosujesz tą proteinową?? Warto na początku już zaleczyć i uważać na to co jesz. Teraz nie jedz smażonego tylko gotowane na parze. Zrób sobie rosołek ryżowy z marchewką.
Nie, juz dawno nie dietuje... zaczelam sie objadac na nowo tzn jesc wszystko co jadlam wczesniej i tak sie zaczely moje problemy... Na proteinowce czulam sie swietnie, nic mi nie dolegalo, zadnych problemow z trawieniem nie mialam....

Spieprzylam sobie organizm. Teraz wydaje mi sie ze to nie tylko ostatnie tygodnie, ale juz wczesniej... nigdy nie odzywialam sie zdrowo, nie jadlam systematycznie posilkow, itp To teraz mam

Jedziemy do tesciowej na obiad, zobacze czy cokolwiek zjem. Teraz zrobilam sobie mega ochydna herbatke ziolowa na wlasnie problemy z brzuchem (zaparcia, wzdecia, bole przucha itp) niby dziala na wszystko
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:42   #637
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Nie, juz dawno nie dietuje... zaczelam sie objadac na nowo tzn jesc wszystko co jadlam wczesniej i tak sie zaczely moje problemy... Na proteinowce czulam sie swietnie, nic mi nie dolegalo, zadnych problemow z trawieniem nie mialam....

Spieprzylam sobie organizm. Teraz wydaje mi sie ze to nie tylko ostatnie tygodnie, ale juz wczesniej... nigdy nie odzywialam sie zdrowo, nie jadlam systematycznie posilkow, itp To teraz mam

Jedziemy do tesciowej na obiad, zobacze czy cokolwiek zjem. Teraz zrobilam sobie mega ochydna herbatke ziolowa na wlasnie problemy z brzuchem (zaparcia, wzdecia, bole przucha itp) niby dziala na wszystko

Cosma znam to uczucie i Ci współczuje
Ja idę znowu po czopka bo to bez tego ani rusz, może i tobie by pomógł ???
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 12:46   #638
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

czesc laski
wlasnie czekam z niecierpliwoscia na obiad bo jz taka glodna jestem, wybory odbębnione wiec mamy spokokój.
plamienie nadal jest taki kolor cappucino ja myszka powiedziala, nic mnie nie boli, leze i odpoczywam, jutro wszytsko sie wyjasni w szpitalu...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:55   #639
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
czesc laski
wlasnie czekam z niecierpliwoscia na obiad bo jz taka glodna jestem, wybory odbębnione wiec mamy spokokój.
plamienie nadal jest taki kolor cappucino ja myszka powiedziala, nic mnie nie boli, leze i odpoczywam, jutro wszytsko sie wyjasni w szpitalu...

hej myślałm w sumie ze ci przeszło... no to do poniedziałku i bedziemy czekac na wiadomości
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:57   #640
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
hej myślałm w sumie ze ci przeszło... no to do poniedziałku i bedziemy czekac na wiadomości
no ja tez tak myslalam bo wczoraj nic nie bylo, a dzis juz troche polecialo takieg sluzu...
nie ukrywam ze biore pod uwage najgorsze ale poki co musze byc dobrej mysli... w koncu plamienia nie oznaczaja poronienia, powodów moze byc tysiac...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:04   #641
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
no ja tez tak myslalam bo wczoraj nic nie bylo, a dzis juz troche polecialo takieg sluzu...
nie ukrywam ze biore pod uwage najgorsze ale poki co musze byc dobrej mysli... w koncu plamienia nie oznaczaja poronienia, powodów moze byc tysiac...

nie najgorsze może coś tam sie rozciąga i naczynko pękło... a w googlach nic nie czytałaś czemu tak może być ?? jak coś znajde to napisze
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 13:12   #642
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
czesc laski
wlasnie czekam z niecierpliwoscia na obiad bo jz taka glodna jestem, wybory odbębnione wiec mamy spokokój.
plamienie nadal jest taki kolor cappucino ja myszka powiedziala, nic mnie nie boli, leze i odpoczywam, jutro wszytsko sie wyjasni w szpitalu...

Pamelka to teraz jedziemy na tym samym wózku

U Mnie jeśli do jutra nie przejdzie jade do Mojego ginka.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:45   #643
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
nie najgorsze może coś tam sie rozciąga i naczynko pękło... a w googlach nic nie czytałaś czemu tak może być ?? jak coś znajde to napisze
kochana przeczesalam cale google w poszukiwaniu przyczyny i moze byc ich mnostwo
coraz bardziej sie boje, plakac mi sie chce, wiem jak mialam w tamtej ciazy... tak samo z ta roznica ze dzidzia nie rozwijala sie od 6tc a plamienie nastapilo dopiero w 11tc w kolorze bladego rozu, a teraz jest bezowe...
wiem ze chcecie mnie pocieszyc ale ja juz mam dosc... doslownie mam ochote strzelic sobie w łeb...

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Pamelka to teraz jedziemy na tym samym wózku

U Mnie jeśli do jutra nie przejdzie jade do Mojego ginka.
wspolczuje bo wiem jak to jest ja do gina nie moge bo ma wolne ale mam nadzieje ze w szpitalu zrobia mi usg i wszytsko sie wyjasni...
trzymam za was kciuki kochana

dlaczego to musi byc takie ciezkie zawsze jakis przeszkody...

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

p.s biore podwojna dawke luteiny ale na razie to mi nie pomaga
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:47   #644
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
kochana przeczesalam cale google w poszukiwaniu przyczyny i moze byc ich mnostwo
coraz bardziej sie boje, plakac mi sie chce, wiem jak mialam w tamtej ciazy... tak samo z ta roznica ze dzidzia nie rozwijala sie od 6tc a plamienie nastapilo dopiero w 11tc w kolorze bladego rozu, a teraz jest bezowe...
wiem ze chcecie mnie pocieszyc ale ja juz mam dosc... doslownie mam ochote strzelic sobie w łeb...

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------



wspolczuje bo wiem jak to jest ja do gina nie moge bo ma wolne ale mam nadzieje ze w szpitalu zrobia mi usg i wszytsko sie wyjasni...
trzymam za was kciuki kochana

dlaczego to musi byc takie ciezkie zawsze jakis przeszkody...

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

p.s biore podwojna dawke luteiny ale na razie to mi nie pomaga

leż kochana jak najwiecej
no mam nadzieje ze jutro Ci gin powie co i jak i nam napiszesz ze wszystko dobrze
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:18   #645
jagda22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krainy Marzen
Wiadomości: 293
GG do jagda22
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

hejka babeczki



U mnie czekam na @ jutro ma przyjsci:rolley es:

zaraz lecimy an Obadek do Rodzinki te weekend byl bardzo Plodny hihih
jagda22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:47   #646
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

kurcze ale tu dziś spokojnie
pepuś ja też się nie staram i nawet nie wiem kiedy przyjdzie ten moment że zacznę, ostatnio staram się czasem zajrzeć i zobaczyć co u dziewczynek ale miałam okres ze nie wchodziłam na forum długo
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:57   #647
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Pamelko to może lepiej jedz dziś do lekarza tzn do szpitala, bo Ty się bardzo martwisz

U Mnie jak narazie nic nie widze nowego tylko ten jeden raz. Jestem dobrej myśli i tak ma być

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez jagda22 Pokaż wiadomość
hejka babeczki



U mnie czekam na @ jutro ma przyjsci:rolley es:

zaraz lecimy an Obadek do Rodzinki te weekend byl bardzo Plodny hihih

Trzymam kciukasy żeby @ nie przyszłą tylko II kreseczki wyszły
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500

Edytowane przez Myszeczka86
Czas edycji: 2010-06-20 o 19:36
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:58   #648
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

jeeeeej zaraz umre na brak gołąbków tz sie nie chce ruszyć a ja zaraz padne a na tym zadupiu u mnie przecież wszytsko zamkniete i nic nie ma .... w życiu sie tak nie zdenerwowałam z powodu głupiego jedzenia
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:41   #649
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Pamelko to może lepiej jedz dziś do lekarza tzn do szpitala, bo Ty się bardzo martwisz

U Mnie jak narazie nic nie widze nowego tylko ten jeden raz. Jestem dobrej myśli i tak ma być

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------




Trzymam kciukasy żeby @ nie przyszłą tylko II kreseczki wyszły
nie no nie jest tak źle plamienia zrobily sie jasniejsze, po za plamka z rana i na razie cisza... tez jestem dobrej mysli...
bede dzwonila z samego rana i szukala gabinetu usg, mam nadzieje ze cos znajde i mnie od razu przyjma, jak nie to tż uruchomi swoje kontakty popyta swoja szefowa ktora mu kiedys mowila ze jakby cos to zeby bił do niej... tż przyjedzie po mnie o 13stej i pojedziemy sie przebadac...

duzo tez czytalam ze plamienia sie zdarzaja wlasnie 11-12tc jak funkcje cialka żółtego przejmuje łożysko... w sumie jest mnostwo powodow i nie trzeba od razu zakladac najgorsze...

mam nadzieje ze bedzie dobrze jade jutro z pozytywnym nastawieniem
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 20:02   #650
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
nie no nie jest tak źle plamienia zrobily sie jasniejsze, po za plamka z rana i na razie cisza... tez jestem dobrej mysli...
bede dzwonila z samego rana i szukala gabinetu usg, mam nadzieje ze cos znajde i mnie od razu przyjma, jak nie to tż uruchomi swoje kontakty popyta swoja szefowa ktora mu kiedys mowila ze jakby cos to zeby bił do niej... tż przyjedzie po mnie o 13stej i pojedziemy sie przebadac...

duzo tez czytalam ze plamienia sie zdarzaja wlasnie 11-12tc jak funkcje cialka żółtego przejmuje łożysko... w sumie jest mnostwo powodow i nie trzeba od razu zakladac najgorsze...

mam nadzieje ze bedzie dobrze jade jutro z pozytywnym nastawieniem

Pamelko i taka właśnie postawa Mi się podoba .
Kochana to bardzo dobrze że była plamka koloru cappucino niż czysta krew. A jak tam zaparcia???
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:06   #651
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Pamelko i taka właśnie postawa Mi się podoba .
Kochana to bardzo dobrze że była plamka koloru cappucino niż czysta krew. A jak tam zaparcia???
Od piatku znow nie moge sie zalatwic i mecza mnie gazy wstretne cały czas mam wzdecia a nie jem nic takiego... ale caly tydzien bylo dobrze, ja tak sie obserwuje ze to tak na wekend mnie dopada

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

A u ciebie jak tam nie ma wiecej plamek? powinnas lezec i nic nie robic zeby to sie nie powtorzylo
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:14   #652
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Lady wszystkie naj naj naj. Zdrówka, szczęścia, powodzenia, spełnienia marzeń, a szczególnie tego jednego

A propo torów to te masy robi się albo z masy cukrowej, albo z masy z marshmallows - polecam to forum http://www.cincin.cc/index.php?showf...lter=all&st=50

Kopalnia wiedzy i pomysłów.

O a tu dziewczyna robi torty z masą cukrową - http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=24270
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:21   #653
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Od piatku znow nie moge sie zalatwic i mecza mnie gazy wstretne cały czas mam wzdecia a nie jem nic takiego... ale caly tydzien bylo dobrze, ja tak sie obserwuje ze to tak na wekend mnie dopada

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

A u ciebie jak tam nie ma wiecej plamek? powinnas lezec i nic nie robic zeby to sie nie powtorzylo
może zjedz jabłek pare powinno pomóc albo coś co zawiera błonnik
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:22   #654
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Od piatku znow nie moge sie zalatwic i mecza mnie gazy wstretne cały czas mam wzdecia a nie jem nic takiego... ale caly tydzien bylo dobrze, ja tak sie obserwuje ze to tak na wekend mnie dopada

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

A u ciebie jak tam nie ma wiecej plamek? powinnas lezec i nic nie robic zeby to sie nie powtorzylo

U Mnie spokój i wiem że to było prez te oponki co tak sie nastałam.
U mnie zaparcia są znów straszne . Chyba muszę wykupic ten Colon C.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:31   #655
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Moja mama na zaparcia wcinała otręby z suszonymi śliwkami. Albo same, albo z jogurtem.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:00   #656
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

od dzis nie jestem konkubiną!!
jestem NARZECZONA ;DDDDDDDDD
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:02   #657
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
od dzis nie jestem konkubiną!!
jestem NARZECZONA ;DDDDDDDDD
GRATULACJE
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:04   #658
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez ladymk Pokaż wiadomość
od dzis nie jestem konkubiną!!
Jestem narzeczona ;ddddddddd

gratulacje

wszystkiego najlepszego dużo zdrówka pieniążków oraz maluszków ile pragniesz
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:07   #659
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

dzieeeeeeekuje dziekuuuuuujeee *
ale mnie zaskoczyl, fakt faktem sama wybieralam.. ale to i dobrze bo niestety moje paluchy są niewymiarowe! nawet babka sie smiala w jubilerskim ;p
na razie wie tylko TŻa tata... ) ale spoko pozytywnie przyjal )

ide na spacerek z psiakiem
nbiedlugo wroce
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:10   #660
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
od dzis nie jestem konkubiną!!
jestem NARZECZONA ;DDDDDDDDD

super wielkie gratulacje
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.