Z nadziejami na fasolki tu czekamy.... - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 16:49   #781
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Serdelek daj linka do tych staniczkow
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:52   #782
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Serdelek daj linka do tych staniczkow
nie wiem czy znajde, bo primark chyba nie ma sklepow on line, ale poszukam
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:53   #783
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Mnie dzis czeka sterta ubran do wyprasownia wlacze film i bede prasowac, a pozniej silownia, po drodze jeszcze zakupki zrobie bo mam przewiew w lodowie i pomidorowke ugotuje

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



tez lubie zelki, mam smaka ogolnie na wszystko, ale najbardziej chyba jednak na jaks dobra czekoladke biala nestle lub milke mleczna z jakims smietankowym nadzieniem az sie slinie na sama mysl

Koktail zdrowa spraw..ja tu niestety bez truskawek, w niedziele wyciagne kogos na targ to koniecznie kupie truskawy i czeresnie

Ciekawe jak tam myszka sie czuje

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

A chcialam jeszcze powiedziec, ze kupilam sobie superowy stanik z wkladkami powietrznymi i teraz chodze z mega balonami cala moja bielizne wymienie na te staniki!! kosztuja tylko 5£ w primarku a sa swietne i tak naturalny efekt i sliczne cycuchy jak z montazu mam nadzieje, ze kostiumy kapielowe tez takie wyjda
myszka jeśli ma zabieg to zależy czy zrobili jej go od razu jak przyjechała czy nie jak nie to być może właśnie jest biedna pod narkozą strasznie jej współczuje, do domu pewnie ją wypuszczą jeśli nie będzie przeciwwskazań najwcześniej ran musi po zabiegu być pod kontrolą 6 godzin, życie jest niesprawiedliwe.........



a co do staników to pokaż
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:00   #784
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

szukalam, ale niestety tak jak myslalam nie ma nigdzie, jest tylko ich strona, ale z jakimis bzdetami o tym staniku slyszalam najpierw od kuzynki, pozniej moja siostra mi cos wspomniala i stwierdzilam, ze sprwadze i faktycznie nie ma lepsezgo stanika na rynku i to w tej cenie taki efekt! Jestem naprwade pod wrazeniem ledwo mi sie guziczki dzis w koszuli dopiely
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:06   #785
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

to zrób fotke chociaz?a jest w twoich stronach ich stacjonarny sklep?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:06   #786
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
myszka jeśli ma zabieg to zależy czy zrobili jej go od razu jak przyjechała czy nie jak nie to być może właśnie jest biedna pod narkozą strasznie jej współczuje, do domu pewnie ją wypuszczą jeśli nie będzie przeciwwskazań najwcześniej ran musi po zabiegu być pod kontrolą 6 godzin, życie jest niesprawiedliwe.........



a co do staników to pokaż

Myszki tak mi zal, bo tak sie cieszyla, to jakis obled tak stracic dziecko..to okropne. Biedna jak ona musi sie czuc. Najgorsze ze wszyscy wiedz beda sie pytac... biedna
Zeby juz tylko fala nieszczesc sie skonczyla!
I juz same zdrowe fasoliki niech rosna wszystkim

A co do stanika to zdiecia dekoldu wam nie zrobie zboczki

Jak bede miec chwile to zrobie zdiecie stanika i tych poduszek powietrznych przedewszystkim bo to w nich caly urok tego stanika, stanik sam w sobie jest zwykly bialy, prosty bez koronek i dodatkow...no ma jeden mega dodatek
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:16   #787
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

no na pewno będą pytać, a najgorsze jest to ze zawsze zadają to samo pytanie: a lekarz nie powiedział czemu tak sie stało??? jest to najbardziej wkurzające pytanie , ja zawsze miałam ochotę wykrzyczeć a skąd ja maa kur....wiedzieć, a ludzie mimo wszystko drżążą i drążą pytaniami typu: ale czemu??? a wcześniej lekarz nie widział ze coś nie tak??? , a nie można było czegoś zrobić itd jest to cholernie męczące, albo osoby które zaczynają sie znów zachowywać jakby sie nic nie stało albo jakby udawały ze nic nie wiedzą to wszystko jeszcze bardziej dobija, są artykuł i gazetki dotyczące ciąży i macierzyństwa a dlaczego nie ma gazetki dotyczącej poronień????? bo co bo to trudny temat???, nikt nie wpadł na to aby uzmysłowić ludziom co robić w takich przypadkach , jak sie zachować w stosunku do osoby która straciła dziecko- no włąśnie nie ma takich wskazówek a czasem wystarczy zwykła rozmowa zwykłe przytulenie i możliwość wypłakania sie na czyimś ramieniu i wyrzucenia całego żalu z siebie ale nie ludzie wolą zadawać bezsensowne pytania i drążyć drąży i drążyć

sorki ale musiałam sie wyżalić jak myszka napisał co sie stało starałam sie zbyt emocjonalnie nie podejść bo za każdym razem jak ktoś traci dziecko too mnie to cholernie boli i od razu wraca mi wszystko co przeżyłam ja, widać nie umiem nie zapomnieć i nie podchodzić emocjonalnie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 17:19   #788
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

jeszcze 10min i zmykam huraaa
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:20   #789
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
zazdroszcze słoneczka bo u mnie szaro buro i ponuro a w dodatku siedze sam bo mężuś w pracy i została mi tylko jedna książka do przeczytania na szczęście gruba): kurcze ale nie mogę w tym tyg jechac do biblioteki bo siara w piątek wpożyczyłam 5 książek z czego dwie po 500 stron reszta około 300 i już je wszystkie przeczytałam oprócz tej jednej ta bibliotekarka se pomysli ze kartki oglądam
u mnie tez brzydko i siedze sama

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
chce mi sie czekolady, a do lekarza mi sie nie chce isc jakos strasznie nie lubie, a tu to mi pewnie i tak nic nie powiedza..poczekam jeszcze jak jeszcze raz bedzie mi krew leciec to wtedy juz ide napewno.

Ciekwae jak biedna myszeczka sie trzyma u tego lekarza..bidulka kochana
mam cukierki zapraszam

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
u mnie sloneczko wlasnie zaszlo. kupilam w sobote kupon euro milion bo jest kumulacja, wyniki 25ego czerwca...trzymajcie kciuki ,moze za 5 dni bede milionerka hehe

__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:28   #790
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no na pewno będą pytać, a najgorsze jest to ze zawsze zadają to samo pytanie: a lekarz nie powiedział czemu tak sie stało??? jest to najbardziej wkurzające pytanie , ja zawsze miałam ochotę wykrzyczeć a skąd ja maa kur....wiedzieć, a ludzie mimo wszystko drżążą i drążą pytaniami typu: ale czemu??? a wcześniej lekarz nie widział ze coś nie tak??? , a nie można było czegoś zrobić itd jest to cholernie męczące, albo osoby które zaczynają sie znów zachowywać jakby sie nic nie stało albo jakby udawały ze nic nie wiedzą to wszystko jeszcze bardziej dobija, są artykuł i gazetki dotyczące ciąży i macierzyństwa a dlaczego nie ma gazetki dotyczącej poronień????? bo co bo to trudny temat???, nikt nie wpadł na to aby uzmysłowić ludziom co robić w takich przypadkach , jak sie zachować w stosunku do osoby która straciła dziecko- no włąśnie nie ma takich wskazówek a czasem wystarczy zwykła rozmowa zwykłe przytulenie i możliwość wypłakania sie na czyimś ramieniu i wyrzucenia całego żalu z siebie ale nie ludzie wolą zadawać bezsensowne pytania i drążyć drąży i drążyć

sorki ale musiałam sie wyżalić jak myszka napisał co sie stało starałam sie zbyt emocjonalnie nie podejść bo za każdym razem jak ktoś traci dziecko too mnie to cholernie boli i od razu wraca mi wszystko co przeżyłam ja, widać nie umiem nie zapomnieć i nie podchodzić emocjonalnie
Wlasnie dobrze, ze o tym mowisz moim zdaniem, bo wiele dziewczyn mialo takie przejscia i mysle, ze lepiej sie wygadac w gronie osob ktore cos takiego przeszly, przynajmniej myszka nie bedzie sama z tym i nie tylko myszka, bo przeciez calkiem niedawno Rianke to niestety tez spotkalo. Nie ma co tlumic uczyc tylko wlasnie je trzeba wyla. Po to jest ten wate, no niestety nie tylko spotykaja nas mile rzeczey tym strasznym tez trzeba jakos stawic czolo i chociaz jakos sprobowac dziewczyny wesprzec. Masz racje powinni tez przygotowywac ludzi na zdaerzeni z czyms takim jak strata dziecka, bo czlowiek wtedy tak cierpi ze az glupieje, nie wie jak sie zachowac. Ale zadawanie pytac w stylu czemu??? to wydaje mi sie grubym nietaktem! ja k tam mozna! zero wyobrazni i wspolczucia czy zrozumienia.
Strasznie wspolczuje dziewczyna ze musza przez to przechodzic

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
u mnie tez brzydko i siedze sama



mam cukierki zapraszam





Nie kus cukierkami lotrze

Dzieki za kciukasy...jakbym tak wygrala to....eh
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:35   #791
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

myszeczka bądź dzielna
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 18:34   #792
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
Cosma jesteś????????????????
bo ja właśnie na coś trafiłam ale po 1 nie umiem niemieckiego a po dwa nie wiem czy cie to zainteresuje bo to chyba uzywana
http://cgi.ebay.pl/Hochzeitskleid-Br...item2307d81d94
Jeszcze raz Ci dziekuje jest jeden koles co ja chce kupic i staral sie mnie przelicytowac ale narazie moja oferta jest najwyzsza


Co do poronien .... kazdy tak naprawde inaczej to przechodzi... Asiu, masz racje, czasem wytarczy po prostu byc przy kobiecie ktora te dziecko stracila... czasami lepiej zostawic ja sama... Pamietam Anita nie plakala, nie paokazywala ze cos sie stalo, przyjela to jako cos co musialo sie stac. Taka byla na zewnatrz, co czula i myslala wie tylko ona...








Dziewczyny, mieszkanie super... tylko wszystkie pokoje od strony ulicy i musimy po prostu przemyslec... Jeszcze czekamy na odzew tego co dzisiaj znalazlam i zobaczymy. Ale jest tak samo ladne jak na zdjeciach




Alesmy poszaleli z TZ moze sprawdzimy czy z ta trawa to prawda, bo byla mini wpadka z gumisiem i nic nie zrobilismy
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:08   #793
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

kurcze szkoda ze wszystkie od ulicy, jeszcze jak jest bardzo ruchliwa to masakra ja tak kiedyś mieszkałam i latm jak otwarte okno to nawet telewizji nie słyszałam
no pięknie poszaleliście to teraz wam moze wyskoczyć jakiś mały gumiś

ide se chyba poczytać bo zaniedługo oczy od kompa padna
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:11   #794
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

No szkoda, ale szukamy dalej


Wylicytowalam kiecke, 99 ojro hehe za uzywana jak za nowa, ale ok- marze o niej
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:13   #795
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No szkoda, ale szukamy dalej


Wylicytowalam kiecke, 99 ojro hehe za uzywana jak za nowa, ale ok- marze o niej
czyli licytacja zakończona? teraz potrzymam kciuki aby sie okazało że jest dobra i nie trzeba będzie nic przerabiać
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:14   #796
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Nie nastawiam sie, bo w sumie malo prawdopodobne, ale TZ w strachu chodzil

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
czyli licytacja zakończona? teraz potrzymam kciuki aby sie okazało że jest dobra i nie trzeba będzie nic przerabiać
Wlasnie sie skonczyla i przebilam wszystkich hihi
Jak wskoczylam na strone licytacji to bylo chyba 30 euro a tak sie na koncu bili ze szok
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:15   #797
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

no faktycznie cena urosła jak nie wiem , ale może trzeba było obserwować i na sam koniec aukcji zalicytować? no nic najważniejsze że jest twoja a ty później możesz ja też wystawić skoro ma takie wzięcie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:16   #798
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
no faktycznie cena urosła jak nie wiem , ale może trzeba było obserwować i na sam koniec aukcji zalicytować? no nic najważniejsze że jest twoja a ty później możesz ja też wystawić skoro ma takie wzięcie
Hehe i tak bedzie przechodzic z rak do rak, a za jakies sto lat dalej bedzie rozrywana na kawalki mam tylko nadzieje ze bedzie dobra
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:47   #799
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cosmaaa ale jada po tobie na watku o testach
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 20:02   #800
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Cosmaaa ale jada po tobie na watku o testach

aż z ciekawości przeczytałam i sie ubawiłam: hahaha:jak na watek o wklejaniu testów to coś tych testów mało a więcej jadu i checi walki
a moja opinia jest taka ze w sumie pytanie Cosmy było jak najbardziej na miejscu bo autorka założyła wątek i napisała żeby wklejać testy a nie napisała w jakim celu i pytanie trafiło w samo sednoteż sie nad tym zastanawiałam przecież mogła dodac chociaż pare słów typu zęby było łatwiej odnaleść i powspominać albo coś w tym stylu zazwyczaj wątki zakłada sie po coś.......hehe ja przynajmniej tak zrozumiałam pytanie Cosmy a to co sie zrobiło później to już chęć walki wszystkich kobitek które lubią mieć włąsne zdanie ot co i nie rozumiem oburzania sie i agresji przeciez po to są fora aby wyrażać swoje opinie z podkreśleniem swoje a nie dac sie zdominować innym
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:04   #801
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Jakos sie tym nie przejmuje... Nadal uwazam ze watek zbedny, a osoby sie tam uzerajace zbyt emocjonalnie to tego podchodza i znalazly sobie we mnie kozla ofiarnego...ktory okazal sie nie byc kozlem Przykro mi, ale z natury bronie swojego zdania do ostatniej literki i tylko niezbite argumenty sprawia ze je zmienie - ta sytuacja jest zbyt malo wazna zeby sie tym przejmowac


Chyba bym cos zjadla tylko zoladek mnie boli ...

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
aż z ciekawości przeczytałam i sie ubawiłam: hahaha:jak na watek o wklejaniu testów to coś tych testów mało a więcej jadu i checi walki
a moja opinia jest taka ze w sumie pytanie Cosmy było jak najbardziej na miejscu bo autorka założyła wątek i napisała żeby wklejać testy a nie napisała w jakim celu i pytanie trafiło w samo sednoteż sie nad tym zastanawiałam przecież mogła dodac chociaż pare słów typu zęby było łatwiej odnaleść i powspominać albo coś w tym stylu zazwyczaj wątki zakłada sie po coś.......hehe ja przynajmniej tak zrozumiałam pytanie Cosmy a to co sie zrobiło później to już chęć walki wszystkich kobitek które lubią mieć włąsne zdanie ot co i nie rozumiem oburzania sie i agresji przeciez po to są fora aby wyrażać swoje opinie z podkreśleniem swoje a nie dac sie zdominować innym
No... zwykle pytanie ''po co'' doczekalo sie odpowiedzi ze jestem zlosliwa baba ( ze na wizazu tylko takowe sa) No wiec sorry kto zaczal?


Nie ma sie czym przejmowac, zazdroszcze im i tyle
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:07   #802
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

ja w każdym razie miałam wrażenie że każdy chciał olać ten wątek a dopiero jak zaczeła sie burza to tak naprawdę ruszył bo można było sobie w nim popisaći w końcu na znak potwierdzenia pare osób wklejiło test ale przy okazji sie wypowiadając jakoś bez dyskusji i samego zdjecia testu jak nie było tak nie maa przecież miała być fota i nic więcej
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:11   #803
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Trzeba uwazac na slowa, bo nasz watek jest ze tak powiem szpiegoway taka jestem popularna, ze uczestniczki tamtego watku sprawdzaja moje wiadomosci (no jedna napewno) ... Mnie by sie nie chcialo
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:12   #804
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

a tak w ogóle to coś bym zjadła

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Trzeba uwazac na slowa, bo nasz watek jest ze tak powiem szpiegoway taka jestem popularna, ze uczestniczki tamtego watku sprawdzaja moje wiadomosci (no jedna napewno) ... Mnie by sie nie chcialo
a za co dostałaś ostrzeżenie?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:13   #805
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to coś bym zjadła
No ja wlasnie tez ... ale nie wiem co ...


Chcialam dzisiaj drozdzowe robic, ale jakos czas mi uciekl i ciasta nie ma bedzie w srode, bo jutro pracujemy.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to coś bym zjadła

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



a za co dostałaś ostrzeżenie?
Za to ze kazalam sie zamknac Alexie. No tak nieladnie mi sie powiedzialo ...
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:15   #806
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

KTO MI OBIECAŁ PRZEPIS NA PĄCZKI???????
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:15   #807
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Myszko kochana ja już tu nie będę pisała, bo co miałam napisać napisałam w smsach, cały czas jestem z Tobą kochanie.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:16   #808
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez ... ale nie wiem co ...


Chcialam dzisiaj drozdzowe robic, ale jakos czas mi uciekl i ciasta nie ma bedzie w srode, bo jutro pracujemy.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



Za to ze kazalam sie zamknac Alexie. No tak nieladnie mi sie powiedzialo ...
oj to niedobrze, a nie wiedziałam ze za coś takiego można dostać ostrzeżenie
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:16   #809
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Asiu, nie ja


Hej Basimko .... a nie wiesz moze co z Myszka...?
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:17   #810
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Z nadziejami na fasolki tu czekamy....

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Myszko kochana ja już tu nie będę pisała, bo co miałam napisać napisałam w smsach, cały czas jestem z Tobą kochanie.

Basimko a niew iwesz jak tam z myszką , miała jednak ten zabieg? mam nadzieje ze przed jeszcze raz dokładnie sprawdzili........
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.