Zdjęcia dwóch kreseczek! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 17:24   #61
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Owszem jesli chodzi o ciaze moge zazdroscic- ale nie zazdrosc mna przemawia. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz wiec po prostu sie zamknij.
Dziekuje, zegnam.



PS mam gdzies czy sie denerwujesz czy nie, skoro nie wolno Ci sie denerwowac to sama nie wchodz i nie wlaczaj sie do dyskusji. Twoje dobre samopoczucie nie lezy w moim interesie.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:41   #62
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Owszem jesli chodzi o ciaze moge zazdroscic- ale nie zazdrosc mna przemawia. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz wiec po prostu sie zamknij.
Dziekuje, zegnam.



PS mam gdzies czy sie denerwujesz czy nie, skoro nie wolno Ci sie denerwowac to sama nie wchodz i nie wlaczaj sie do dyskusji. Twoje dobre samopoczucie nie lezy w moim interesie.
fiu fiu... kawał zołzy....
__________________
02.01.2011, 23.00 - witamy Syneczku...
http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51199.png
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 18:30   #63
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Fridka potwierdzam
Dwie kreseczki zobaczyłam prawie rok temu 4.07.2009 (czyli rok temu byłam nieświadomie JUŻ w ciąży)
Dwa tygodnie po terminie przyszła Wiktoria na świat ( w pierwszy dzień wiosny 21.03.2010)
Dzisiaj kończy 3 miesiące ale ten czas zapitala....
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:06   #64
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Marysiu ale śliczne zdjątko małej właśnie ten wąteczek jest super najpierw zdjęcie II kreseczek a obok juz mała kruszynka kofana
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:31   #65
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Owszem jesli chodzi o ciaze moge zazdroscic- ale nie zazdrosc mna przemawia. Nie znasz mnie, nic o mnie nie wiesz wiec po prostu sie zamknij.
Dziekuje, zegnam.



PS mam gdzies czy sie denerwujesz czy nie, skoro nie wolno Ci sie denerwowac to sama nie wchodz i nie wlaczaj sie do dyskusji. Twoje dobre samopoczucie nie lezy w moim interesie.
Zamknac sie moga dzwi a o Tobie wiem niestety wiecej niz Ci sie wydaje Paulo z okolic szczecina,ja sie denerwowac moge bo moje malenstwo jest juz ze mna ale niestety marne i proste prowokacje nie sa w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi,niestety nie udalo Ci sie to a ja akurat zagladac tutaj moge bo moge pochwalic sie 2 kreseczkami w przeciwienstwie do innych wiec ten watek jest jak najbardziej dla mnie,jestes zgryzliwa osobka a jest to spowodowane chyba wlasnie czysta zazdroscia a i jeszcze jedno nie zegnaj sie co chwila i nie wracaj bo swiadczy to tylko o twojej chwiejnosci emocjonalnej !!!

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
mam takie samo zdanie jak Irsin i Ishka, a jak tobie Cosmaaaaaaa nie podoba sie temat to nie wchodź tu.
a to mój teścik
Jakie duze juz Te Twoje 2 kreseczki jeszcze troszke i tez juz beda z Toba
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:41   #66
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Mariiinaaa Kobito na odchowalni się odezwij na styczniówkach bo się martwiłyśmy o Ciebie

Mysia dwie kreski zobaczyłaś w dniu moich urodzin kiedy ja już świadomie nosiłam w sobie maluszkaślicznego masz bobasia

Mi się wątek podoba... odżyły wspomnienia i niejedną z Was znam z innych wątków i kreseczki nie sa mi obojętne Aż poszukam swoich na pierwszym waątku na jakim pisałam Bo ich efekt za chwilkę skończy pół roczku to narazie mogę się nim pochwalić...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:44
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:17   #67
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

co za war )
Cosma miała rację zadając pytanie "po co" wątek stworzony. A dlaczego? Bo wstęp do wątku wiele nie mówi, tylko tyle= wklejmy sobie zdjecia! juhuu bedzie fajnie.

Ale po co te zdjęcia? może coś więcej? W sensie "żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
jakiś sens, jakieś przekazanie... co gdzie po co i jak.
krótkie było pytanie- a irytujecie się mimo wszystko.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 21:26   #68
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
co za war )
Cosma miała rację zadając pytanie "po co" wątek stworzony. A dlaczego? Bo wstęp do wątku wiele nie mówi, tylko tyle= wklejmy sobie zdjecia! juhuu bedzie fajnie.

Ale po co te zdjęcia? może coś więcej? W sensie "żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
jakiś sens, jakieś przekazanie... co gdzie po co i jak.
krótkie było pytanie- a irytujecie się mimo wszystko.
moim zdaniem nie ma zakazu tworzenia wątków, byleby się nie dublowały....
na kosmetycznym np.. są wątki w typie pokażmy swoje zbiory kosmetyczne albo nasze zdobycze truskawkowe - niektórzy lubią sobie popatrzeć
są przecież wątki np czym dziś pachniesz, co teraz jesz, albo jakieś odliczania

moim zdaniem ten wątek ma rację bytu
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:38   #69
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

kazdy moze ogladac to co chce. niektore chca ogladac kreseczki inne nie i po co zaraz awanture robic?
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:39   #70
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez mariiina Pokaż wiadomość
cosma jeśli nie masz ochoty to nie zaglądaj tutaj i już.. nikt Cię nie zmusza.

zaraz założę wątek pt: " Zdjęcia niezadowolonej gęby cosmy" wtedy będziesz się mogła udzielać do bólu!
Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Marina najlepiej wogole nie zwracać uwagi na zgryźliwe osoby po co sobie psuć nerwy heh Pamiętajmy młode kobietki "na zgredostwo mamy jeszcze dużooo czasu przecież nie mamy po 60 lat więć nie zachowujmy sie jak mohery" hehe

Oby ten wątek przetrwał i żeby dziewczyny poszły moim śladem i pochwaliły sie tymi dwoma krechami a te co nie chca to nawet niech nie wchodzą na ten wątek i niech nam nie próbują nawet psuć humorków
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Śliczne brzuszki

No, ale może dziewczyny chcą podyskutować o ciąży, obawach itd.


Gratuluję Wam Dziewczyny!Powod zenia!
chcą podyskutować o tym - ok, niech dyskutują, ale tutaj chodziło o pierwszy post w tym wątku. Zero nakierowania, zero sensu. Stąd pytanie PO CO. Które było na miejscu, bo nie tylko COSMIE sie nasunęło.

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość
Gratuluje Wam kobietki 2 kreseczek moje 2 kreseczki sa juz ze mna od 2.5 miesiaca i zdjecia niestety chyba juz nie mam swojego tesciorka a szkoda bo bym wkleila z mila checia zdjatko
kobietki sliczne brzusie macie

i moim skromnym zdaniem dziewczyny ktore nie sa ani nie byly w ciazy to na takie wateczki nie powinny zagladac,bo tylko psuja atmosfere COSMAAA skoro nie jestes ani nie bylas w ciazy to po co tu zagladasz ??? z zazdrosci moze,ze Ty nie masz swoich 2 kreseczek ???? bo ja to akurat tak odebralam,ja jestem zdania,ze jak jest watek a mnie on nie dotyczy ani nie wiem jak pomoc to na nie nie zagladam a wlasnie w ten sposob zawieraja sie nowe internetowe przyjaznie,kazda z nas kiedys byla nowa i stawiala swoje 1 kroki i nikt nigdy nie mial w sobie tyle jadu bynajmniej dla mnie co COSMAAAA dla zalozycielki tego watku,moim
zdaniem WATEK BARDZO UDANY
to że nie są/nie były TO CO? pytam. Nie możemy zaglądać? Może również spójrz na to z innej strony - jesteśmy staraczki, mamy problemy z zajściem w ciąże. CHCEMY mieć dziecko = i tylko dlatego że nie jest nam dane mieć je od razu to nie możemy zaglądać? troche to dziwne stwierdzenie Twoje. My też w przyszłości będziemy społecznością tego wątku, dlatego chcemy znać ich sens skoro się pojawiają. A widocznie skoro wątek powstaje = to musi mieć sens. Tylko prośba o jakiś wstęp.

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witam!

Nie moglam sie oprzec, wiec musze napisac -

Cosmaaaaaaa, ja odebralam Twoje zlosliwe posty dokladnie tak jak alexa1307 Wiec jakas prawda pewnie w tym jest
Dlaczego ciagle tutaj zagladasz, skoro juz wyrazilas swoje zdanie? Zeby psuc atmosfere? Sama sprawiasz, ze dyskusja nie na temat sie "ciagnie", bo caly czas odpisujesz - i teraz ja sie zapytam PO CO?

I co do tego, ze autorka watku nazwala wizazanki BABAMI, to chyba tylko Tobie to przeszkadza, bo nikt tutaj wogole nie prowadzi dyskusji akurat na ten temat. W koncu autorka prawde napisala - jestesmy babami, przeciez nie chlopami Wyluzuj, dziewczyno! I lepiej nic nie pisz, jezeli nic sensownego nie masz do powiedzenia

Pozdrawiam reszte dziewczyn!
oj, pytanie PO CO? może też kobiety popierające spojrzenie Cosmy powinny zaatakować.

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
a mnie sie watek tez podoba tyle ze ja nie mam zdjecia bo bylam zbytnio zaafreowana II kreskami ze nie pomyslalam zeby zrobic

Cosmmaaa widac lubisz wyrazac swoje zdanie i czesto jak wchodze na nowe watki to zawsze jest jakas dyskusja w ktorej Ty uczestniczysz..chyba lubisz ostro pogadac a pytanie po co totalnie besensu kazdy ma prawo zalozyc nowy temat
Cosma lubi dyskutować to chyba dobrze jak ktoś zakłada wątek, wypowiada się w wątku to musi mieć jakieś swoje spojrzenie na daną sytuację.

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
a ja uwazam ,ze Twoje czepianie sie i wypowiedzi sa bez sensu i do niczego nie prowadza ,wiec daruj juz sobie .Skoro nie jestes w ciazy to nie zagladaj tu bo Twoje uszczypliwe pytania naprawde wzbudzaja podejzenie czy aby nie jestes zazdrosna...
jesszcze raz powtórże: Pytanie Cosmy było na miejscu brzmiało PO CO.
Autorka wątku niech się nei obraża, tylko zrobi edycję i jakieś wprowadzenie. Wtedy też i wątek będzie wyglądał interesujące i będzie jak najbardziej potrzebny.

Może coś o dążeniach do II kresek, o staraniach. Podzielmy się objawami, obawami [jak juz ktoras wspomniala]

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość
Watek powstal tutaj nie dla Ciebie to po 1,po 2 jesli nie masz czym sie pochwalic odnosnie 2 kreseczek to nie powinno Cie interesowac po co watek jest zalozony,ja i wiele innych dziewczyn nie uwaza za bezsensowny ten wateczek bo ta ktora 1 raz w zyciu ujrzala 2 kreseczki moglaby nimi sie chwalic bezgranicznie i wszedzie no ale Ty jeszcze niestety nie wiesz co czuja takie babeczki a po nastepne to zalozycielka nie musi sie podczepiac do juz istniejacych bo moze nie widzi takiej potrzeby tylko chciala akurat wateczek gdzie beda foteczki 2 kreseczek a z tego co widze i musze sie tu zgodzic z ASIULKA89 lubisz sie poklocic i irytowac swoimi wypowiedziami innych a jak juz napisalas skoro to nie jest twoj poziom to po co wogole sie udzielasz i denerwujesz ciezarne kobiety,z tego co mi wiadomo to takich osob nie powinno sie denerwowac no ale widze,ze ty niestety nie rozumiesz niektorych spraw,masz swoj wateczek i swoje przyjaciolki to siedz tam a nie starasz sie wszedzie namieszac i prowokowac niewygodne sytuacje i ja jako nastepna tez napisze do moderatorki niech poczyta twoje posty moze i ty tez zostaniesz ukarana za swoja uszczypliwosc i w koncu sie tego oduczysz.
tu przesadzasz. bo po 1 wątek nie jest prywatny, jest ogólny, więc każdy ma prawo w niego wchodzić. Forum jest od tego, aby dyskutować, więc skoro ten wątek ma sens [ukryty chociazby] to powinnyscie olać i niereagować na wypowiedzi osób was nie interesujących.
Wydaje mi się, że niepotrzebnie podkreslasz różnice między ciężarną a planującą starania.

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
fiu fiu... kawał zołzy....
myślę, że to było chamskie.

Koniec.

i podtrzymuje: PIERWSZY POST WĄTKU BRZMI JAK TYTUŁ GALERII.

Pozdrawiam
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:43   #71
Ishka
Zadomowienie
 
Avatar Ishka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Ja i reszta dziewczyn jakoś nie miała problemów ze zrozumieniem i przesłaniem wątku heh

LadyMK mogłabyś założyc taki wątek jak napisałaś :"żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
żadna z nas by nie miała nic przeciwko i napewno by sie nikt nie czepiał po co ten wątek heh heheh

A teraz dziewczynki ide sie połóżyć i pogadać z brzuszkiem bo mały chce sie wydostać chyba przez pempol heh

Edytowane przez Ishka
Czas edycji: 2010-06-21 o 21:46
Ishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 21:47   #72
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
chcą podyskutować o tym - ok, niech dyskutują, ale tutaj chodziło o pierwszy post w tym wątku. Zero nakierowania, zero sensu. Stąd pytanie PO CO. Które było na miejscu, bo nie tylko COSMIE sie nasunęło.



to że nie są/nie były TO CO? pytam. Nie możemy zaglądać? Może również spójrz na to z innej strony - jesteśmy staraczki, mamy problemy z zajściem w ciąże. CHCEMY mieć dziecko = i tylko dlatego że nie jest nam dane mieć je od razu to nie możemy zaglądać? troche to dziwne stwierdzenie Twoje. My też w przyszłości będziemy społecznością tego wątku, dlatego chcemy znać ich sens skoro się pojawiają. A widocznie skoro wątek powstaje = to musi mieć sens. Tylko prośba o jakiś wstęp.


oj, pytanie PO CO? może też kobiety popierające spojrzenie Cosmy powinny zaatakować.



Cosma lubi dyskutować to chyba dobrze jak ktoś zakłada wątek, wypowiada się w wątku to musi mieć jakieś swoje spojrzenie na daną sytuację.


jesszcze raz powtórże: Pytanie Cosmy było na miejscu brzmiało PO CO.
Autorka wątku niech się nei obraża, tylko zrobi edycję i jakieś wprowadzenie. Wtedy też i wątek będzie wyglądał interesujące i będzie jak najbardziej potrzebny.

Może coś o dążeniach do II kresek, o staraniach. Podzielmy się objawami, obawami [jak juz ktoras wspomniala]


tu przesadzasz. bo po 1 wątek nie jest prywatny, jest ogólny, więc każdy ma prawo w niego wchodzić. Forum jest od tego, aby dyskutować, więc skoro ten wątek ma sens [ukryty chociazby] to powinnyscie olać i niereagować na wypowiedzi osób was nie interesujących.
Wydaje mi się, że niepotrzebnie podkreslasz różnice między ciężarną a planującą starania.


myślę, że to było chamskie.

Koniec.

i podtrzymuje: PIERWSZY POST WĄTKU BRZMI JAK TYTUŁ GALERII.

Pozdrawiam
Jestesmy istotami myslacymi wiec powinnysmy sie domyslec,moze dziewczyna jako nowa na wizazu nie wiedziala jaki dac wstep i jak to opisac,dla mnie strzal w 10 ten wateczek i sama zobaczysz,ze tez bedziesz za takimi watkami jak ujrzysz upragnione kreseczki czego Ci z calego serca zycze mozna zagladac gdzie sie chce ale nie trzeba byc zgryzliwym,milego wieczoru.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Ja i reszta dziewczyn jakoś nie miała problemów ze zrozumieniem i przesłaniem wątku heh

LadyMK mogłabyś założyc taki wątek jak napisałaś :"żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
żadna z nas by nie miała nic przeciwko i napewno by sie nikt nie czepiał po co ten wątek heh heheh

A teraz dziewczynki ide sie połóżyć i pogadać z brzuszkiem bo mały chce sie wydostać chyba przez pempol heh
I masz racje lepiej pogaduszyc z dzidzilkiem niz czytac zgryzliwe wypowiedzi
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:53   #73
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

skoro kolezanka nowa... to musi sie jeszcze troche nauczyc o społeczności internetowej )

wiadomo, że istoty myślące jesteśmy, ale... myślmy o wszystkich. Jeśli inne nowe koleżanki by wchodziły, to chciałyby pewnie wiedzieć co mogą znaleźć w wątku, bo jak wiadomo otwiera się najpierw pierwsza strona.

więc nawołuję do nowej koleżanki: nie obrażaj się... my tylko prosimy o wstęp! [wystarczy edycja pierwszego postu i objaśnienie delikatne].

pozdrawiam
dobranoc

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishka Pokaż wiadomość
Ja i reszta dziewczyn jakoś nie miała problemów ze zrozumieniem i przesłaniem wątku heh

LadyMK mogłabyś założyc taki wątek jak napisałaś :"żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
żadna z nas by nie miała nic przeciwko i napewno by sie nikt nie czepiał po co ten wątek heh heheh

A teraz dziewczynki ide sie połóżyć i pogadać z brzuszkiem bo mały chce sie wydostać chyba przez pempol heh
eh. nie wyolbrzymiaj i nie prowokuj- bo właśnie to robisz.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 21:59   #74
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No skromne zdanie to to nie jest...
Nie zazdroszcze, skad. Mam swoje plany. I mam prawo zagladac gdzie chce. A spytalam tylko po co w ogole wklejac zdjecia testow- co wiedziec nie mam prawa?? A ze SZANOWNA AUTORKA watku nazwala wizazanki BABAMI to zaczela sie dyskusja.
Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i ile jadu mam badz nie mam, wiec nie oceniaj. A to ze uwazam ze watek jest bez sensu to moja prywatna opinia, bynajmniej nikogo nie obrazilam.

mogłabym napisać to samo... a jednak Ty potrafiłaś mnie ocenić i przy okazji obrazić i to dość mocno, pomimo że na innym wątku. to dowodzi jedynie tego, że niemal każdy wątek w którym się pojawiasz prędzej czy później staje się "czepialski" a co gorsza obraźliwy, tylko i wyłącznie dlatego że w nim uczestniczysz. jak widać nie tylko ja stwierdzam ten fakt...
sorry za offtop ale musiałam, bo niestety też padłam "ofiarą" Cosmy, a co do wątku to mnie się on podoba i pomimo że nie jestem mamą, to bardzo się staram nią zostać już prawie 3lata i ujrzenie takie testu byłoby najpiękniejszym dniem w moim życiu...
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 22:39   #75
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia testu , Moja córa ma już 2,5 roku; ale za 2 miesiące zaczynam starania o dzidziusia więc może za 3 miesiące tutaj się i mój tescik pojawi

Bardzo fajny wątek, najlepszy dla "nowozaciążonych" , np. "dziś rano zrobiłam test "
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 23:39   #76
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Myślałam, że popatrzę na wyniki testów etc... a tu taka afera a zdjęcia testów, brzuszków czy dzieci to jest dodatek do wątku... a szkoda

niestety nie mam zdjęcia, ale nam się udało za pierwszym razem
Jak znajdę test to wkleję fotkę, póki co w opisie można oglądać moje 2 kreski na YouTube
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:01   #77
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
mogłabym napisać to samo... a jednak Ty potrafiłaś mnie ocenić i przy okazji obrazić i to dość mocno, pomimo że na innym wątku. to dowodzi jedynie tego, że niemal każdy wątek w którym się pojawiasz prędzej czy później staje się "czepialski" a co gorsza obraźliwy, tylko i wyłącznie dlatego że w nim uczestniczysz. jak widać nie tylko ja stwierdzam ten fakt...
sorry za offtop ale musiałam, bo niestety też padłam "ofiarą" Cosmy, a co do wątku to mnie się on podoba i pomimo że nie jestem mamą, to bardzo się staram nią zostać już prawie 3lata i ujrzenie takie testu byłoby najpiękniejszym dniem w moim życiu...
Nigdy Cie nie obrazilam, zawsze Ci kibicowalam i kibicuje dalej. Czym moglam Cie obrazic? Tym ze radzilam Ci wyluzowac, tym ze widzialam ze masz depresje i proponowalam pomoc specjalisty, tym ze strasznie ciezko czytalo sie Twoje posty, ktore byly przepelnione zloscia i bezsilnoscia?? Masz racje, poki co nie rozumiem uczuc jakie Toba szarpaly, bo sama nie jestem w takiej sytuacji, ale nigdy nie mialam na celu urazic Cie, obrazic czy cokolwiek innego!! Twoje ostatnie posty na naszym forum byly wolaniem o pomoc, nie wiem jak to nazwac, bynajmniej na nas wyladowalas swoj zal i bol- a to nie nasza wina przeciez!! My chcialysmy zebys zostala z nami, chcialysmy Ci jakos pomoc, wesprzec, ale Ty najwyrazniej wolalas wyzyc sie na nas i sobie pojsc... A co najdziwniejsze na watku bocianowym nagle potrafilas wyluzowac, podejsc do staran troche inaczej i nie w Twoich postach nie bylo juz zlosci na swiat i na to wszystko ...
Nie moja wina ze jak ktos sie ze mna nie zgadza to wychodzi zaraz afera....

Po prostu ludzie nie sa przyzwyczajenie ze ktos nie robi, nie mysli tak jak oni i kazdy kto jest troche odmienny, obojetnie czy w postepowaniu czy w dyskusji- nie jest tolerowany....A ja mam dosyc byc kozlem ofiarnym osob, ktore nie radza sobie ze swoim zyciem i szukaja worka treningowego na forum. Bo ja zawsze bede inna czy to sie podoba czy nie.

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2010-06-22 o 07:04
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:28   #78
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
a mnie się tam nie podobają ani testy ani te wielki brzuchy
Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Sluchaj, ja sie nie wytezam, tylko irytuja mnie ludzie.
ale czad! jest forum dla mam, które się cieszą i swoim pierwszym testem i pierwszym usg.. ale zawsze znajdzie się ktoś, kogo albo irytują ludzie, albo nie lubi brzuchów dla mnie to fenomen!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 07:50   #79
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Mój teścik zrobiony chwilkę ponad dziewięć miesięcy temu i mój synek Oliver (wczoraj skończył tydzień)

P.S. Fajny wątek
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 08:44   #80
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Mój teścik zrobiony chwilkę ponad dziewięć miesięcy temu i mój synek Oliver (wczoraj skończył tydzień)

P.S. Fajny wątek
Gratulacje
mialam taki sam tescik ale mi sie zdjecia gdzies zapodzialy,dzidziulka masz przeslodkiego i taka kruszynke

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Nigdy Cie nie obrazilam, zawsze Ci kibicowalam i kibicuje dalej. Czym moglam Cie obrazic? Tym ze radzilam Ci wyluzowac, tym ze widzialam ze masz depresje i proponowalam pomoc specjalisty, tym ze strasznie ciezko czytalo sie Twoje posty, ktore byly przepelnione zloscia i bezsilnoscia?? Masz racje, poki co nie rozumiem uczuc jakie Toba szarpaly, bo sama nie jestem w takiej sytuacji, ale nigdy nie mialam na celu urazic Cie, obrazic czy cokolwiek innego!! Twoje ostatnie posty na naszym forum byly wolaniem o pomoc, nie wiem jak to nazwac, bynajmniej na nas wyladowalas swoj zal i bol- a to nie nasza wina przeciez!! My chcialysmy zebys zostala z nami, chcialysmy Ci jakos pomoc, wesprzec, ale Ty najwyrazniej wolalas wyzyc sie na nas i sobie pojsc... A co najdziwniejsze na watku bocianowym nagle potrafilas wyluzowac, podejsc do staran troche inaczej i nie w Twoich postach nie bylo juz zlosci na swiat i na to wszystko ...
Nie moja wina ze jak ktos sie ze mna nie zgadza to wychodzi zaraz afera....

Po prostu ludzie nie sa przyzwyczajenie ze ktos nie robi, nie mysli tak jak oni i kazdy kto jest troche odmienny, obojetnie czy w postepowaniu czy w dyskusji- nie jest tolerowany....A ja mam dosyc byc kozlem ofiarnym osob, ktore nie radza sobie ze swoim zyciem i szukaja worka treningowego na forum. Bo ja zawsze bede inna czy to sie podoba czy nie.
No niestety zawsze tak bylo,ze kazdy czlowiek jest inny ale nie kazdy prowokuje tak jat ty,prosimy cie abys przestala byc trollem wizazowym,prowokujesz ,prowokowalas i nie staraj sie tlumaczyc a dziewczyna RINOA-WOMAN powinna twoja powyzsza wypowiedz zglosic jako naduzycie opisalas jej zycie,jej chwile zalamania,gdyby chciala to by sama nam poweidziala,ty nie musisz tego robic i jej obrazac,zajmij sie dziewczyno swoim zyciem,swoim facetem ktory oglada jakies sex video w internecie,bo to jest problem a nie ten watek.
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:47   #81
Sensuel
Wtajemniczenie
 
Avatar Sensuel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Danmark
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez mariiina Pokaż wiadomość
No jak to po co??? Po to, żeby popatrzeć sobie Chyba tylko na wizażu są tak nieprzyjemne baby

Mariiinko....z pewnymi osobami na tym wątku się nie DYSKUTUJE !!!
Kolejne raz widze musi komuś życie uprzykrzyć,skrytykować i wcisnć swoje 5gr.Tylko ja jestem bardzo ciekwa czy ten wątek Ciebie COSMA dotyczy???????????????
Domyślm się,że nie więc......nie będę się wyrażała,bo pewnie złoś już tu patrzy

Moja rada do tych co nie chcą być zbanowani!!!! Nie dyskutujcie z osobami,które Was próbują prowokować i omijajcie je szerokim łukiem


Alexa...kochanie odpuść sobie,to jest walka z wiatrakami.

To na tyle....
__________________
......Myśli stają się rzeczami....

Edytowane przez Sensuel
Czas edycji: 2010-06-22 o 08:53
Sensuel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:50   #82
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość
Gratulacje
mialam taki sam tescik ale mi sie zdjecia gdzies zapodzialy,dzidziulka masz przeslodkiego i taka kruszynke

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------


No niestety zawsze tak bylo,ze kazdy czlowiek jest inny ale nie kazdy prowokuje tak jat ty,prosimy cie abys przestala byc trollem wizazowym,prowokujesz ,prowokowalas i nie staraj sie tlumaczyc a dziewczyna RINOA-WOMAN powinna twoja powyzsza wypowiedz zglosic jako naduzycie opisalas jej zycie,jej chwile zalamania,gdyby chciala to by sama nam poweidziala,ty nie musisz tego robic i jej obrazac,zajmij sie dziewczyno swoim zyciem,swoim facetem ktory oglada jakies sex video w internecie,bo to jest problem a nie ten watek.
W takim razie zglosze i Cieibe jako dubla Joanna2912. Bo to Ty jestes prowokatorka i prowokujesz mnie juz ktorys raz, udajac wielce zrownowazona.
A sprawa z Rinoa to nie Twj problem i juz same to sobie wyjsnimy.


Nie wiesz co Twoj robi, wiec nie badz taka hej do przodu- facet to facet, zaden nie jest idealny.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:51   #83
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość
Gratulacje
mialam taki sam tescik ale mi sie zdjecia gdzies zapodzialy,dzidziulka masz przeslodkiego i taka kruszynke
Dziękuję
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:51   #84
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Mariiinko....z pewnymi osobami na tym wątku się nie DYSKUTUJE !!!
Kolejne raz widze musi komuś życie uprzykrzyć,skrytykować i wcisnć swoje 5gr.Tylko ja jestem bardzo ciekwa czy ten wątek Ciebie COSMA dotyczy???????????????
Domyślm się,że nie więc......nie będę się wyrażała,bo pewnie złoś już tu patrzy

Moja rada do tych co nie chcą być zbanowani!!!! Nie dyskutujcie z osobami,która Was próbuja prowokować i omijajcie je szerokim łukiem


To na tyle....
Teraz owszem, bo wszyscy sobie ze mnie koziolka zrobili.....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:36   #85
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
W takim razie zglosze i Cieibe jako dubla Joanna2912. Bo to Ty jestes prowokatorka i prowokujesz mnie juz ktorys raz, udajac wielce zrownowazona.
A sprawa z Rinoa to nie Twj problem i juz same to sobie wyjsnimy.


Nie wiesz co Twoj robi, wiec nie badz taka hej do przodu- facet to facet, zaden nie jest idealny.
Ja nikogo nie prowokuje w przeciwienstwie do ciebie i to nie ja zaczelam tylko przyczepiajac sie do zalozycielki tego wateczku,a ja zadnym dublem nie jestem i mozesz zglaszac sobie gdzie chcesz,tylko widze ze to wszyscy maja problem z toba a nie ze mna,skarza sie na ciebie jako tania prowokatorke a nie na innych NAWET NA INNYCH WATKACH JESTES ZNANA dlatego poczytalam sobie twoje wypowiedzi,nie bylo to trudne jak ktos jest istota rozumna.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
W takim razie zglosze i Cieibe jako dubla Joanna2912. Bo to Ty jestes prowokatorka i prowokujesz mnie juz ktorys raz, udajac wielce zrownowazona.
A sprawa z Rinoa to nie Twj problem i juz same to sobie wyjsnimy.


Nie wiesz co Twoj robi, wiec nie badz taka hej do przodu- facet to facet, zaden nie jest idealny.
A co do facetow to ja za mojego moge reke oddac,wiem,ze jest mi wierny i jak cos mysli to mi zawsze mowi i nie oglada sie za kieckami,a jak juz to potrafi mi powiedziec,ze np ladna kobieta,zgrabna czy ma np cos fajnego w sobie

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Sensuel Pokaż wiadomość
Mariiinko....z pewnymi osobami na tym wątku się nie DYSKUTUJE !!!
Kolejne raz widze musi komuś życie uprzykrzyć,skrytykować i wcisnć swoje 5gr.Tylko ja jestem bardzo ciekwa czy ten wątek Ciebie COSMA dotyczy???????????????
Domyślm się,że nie więc......nie będę się wyrażała,bo pewnie złoś już tu patrzy

Moja rada do tych co nie chcą być zbanowani!!!! Nie dyskutujcie z osobami,które Was próbują prowokować i omijajcie je szerokim łukiem


Alexa...kochanie odpuść sobie,to jest walka z wiatrakami.

To na tyle....
Dokladnie szkoda gadac
najlepiej robic z siebie ofiare po wywolanej burzy
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:37   #86
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
A po co??
Mam dość niszczenia wątków w Twoim wydaniu.

Żegnam, znajdź inne forum, gdzie trolli się hoduje.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 09:47   #87
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Jak ja nie lubię jak fajne wątki zamieniają się w takie kłótnie...

Cosmaaaa nikt sobie z Ciebie kozła ofiarnego nie zrobił.
to Ty chciałaś zrobić przykrość i powyśmiewać się z autorki wątku ,a że nie poszło po Twojej myśli to teraz atakujesz wszystkich .
Twoje niektóre wypowiedzi aż ociekają jadem i arogancją. jak ty możesz pisać takie rzeczy to mi się normalnie w głowie nie mieści?!
najśmieszniejsze jest to ,że sama atakujesz,a jak ktoś w obronie zaatakuje Ciebie to Ty się użalasz i próbujesz wybielać.

twoje pytanie PO CO wcale nie było takie niewinne.
chciałaś zaczepić autorkę ,rzucasz się i inne ciebie broniace ,że autorka powinna rozwinac wątek ,wytłumaczyć jego sens... a po co?

Kazda z nas ,wiedziała po co ten wątek

poza tym jak już tak bardzo chciałaś aby autorka ci wyjasnila sens wątku to trzeba było po swoim pytaniu "PO CO" zadac kolejne pytania

ehhhhh
ciągle piszesz ,żeby Ciebie nie atakowano bo nikt Cie nie zna i nie wie jaka jestes...

można ciebie poznać po Twoich wypowiedziach.
nie sądzę,że na forum jesteś zgryźliwa i nieczuła a w życiu realnym jesteś milutka i empatyczna.

można cie też troszkę poznać wchodząc na twoje wątki ...

widzę,że starasz sie o dziecko i mimo Twego jadu i tonu wypowiedzi ,zapewne wszystkie jak tu jesteśmy życzymy ci wszystkiego dobrego ,bo wiemy jak to jest pragnąć dziecka,zobaczyć II kreseczki i po 9 mcach tulić maleństwa w ramionach.

miałam nic nie pisać ale jak tak czytam ci tu się dzieje ,to nie mogłam;/


cieszę się ,że wątek jednak żyje i mimo niektórych jest tu coraz fajniej

dzidzie prześliczne i kreseczki też


pozdrawiam cieplutko i już spieszę pisac ,że na żadne zaczepki ani negatywne wpisy już nie będę reagować,bo potem tak właśnie zaśmieca sie wątek niepotrzebną i nie na temat dyskusją

SUPER WĄTEK
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:59   #88
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
co za war )
Cosma miała rację zadając pytanie "po co" wątek stworzony. A dlaczego? Bo wstęp do wątku wiele nie mówi, tylko tyle= wklejmy sobie zdjecia! juhuu bedzie fajnie.

Ale po co te zdjęcia? może coś więcej? W sensie "żeby inne dziewczyny wiedziały, że nie zawsze II kreski muszą dobrze widoczne"
jakiś sens, jakieś przekazanie... co gdzie po co i jak.
krótkie było pytanie- a irytujecie się mimo wszystko.
Brawo zgadzam się z koleżanką , tak samo jak weszłam i zobaczyłam teks typu sikajcie i pokazujcie to się zdziwiłam, bo w sumie nie wiem po co obcym osobom pokazywać odrazu 2 kreski inaczej jeżeli jest się już na jakimś wątku i po jakimś czasie wychodzą te II upragnione kreski.No ale oczywiście każda ma swoje jazdy i jedne robią zdjęcie brzuchów inne maluchów a inne 2 kreski.Co do zachowania bardziej naskoczyłyście na Cosme niż ona na Was , ona jedna a tu cały babiniec, mądre kobiety przestaja się odzywać i olewaja zaczepki a Wy z pazurami.
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:10   #89
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Basima Pokaż wiadomość
Brawo zgadzam się z koleżanką , tak samo jak weszłam i zobaczyłam teks typu sikajcie i pokazujcie to się zdziwiłam, bo w sumie nie wiem po co obcym osobom pokazywać odrazu 2 kreski inaczej jeżeli jest się już na jakimś wątku i po jakimś czasie wychodzą te II upragnione kreski.No ale oczywiście każda ma swoje jazdy i jedne robią zdjęcie brzuchów inne maluchów a inne 2 kreski.Co do zachowania bardziej naskoczyłyście na Cosme niż ona na Was , ona jedna a tu cały babiniec, mądre kobiety przestaja się odzywać i olewaja zaczepki a Wy z pazurami.
To skoro byla madra to po co odpisywala tak jak mowisz a pozatym koniec tematu

ja postaram sie znalezc swoje 2 kreseczki i z mila checia tez je wkleje bo mimo,ze moj maluchjest juz ze mna to te 2 kreski bede wspominala zawsze i milo i nikt nie jest w stanie mi tego popsuc
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:37   #90
Basima
Zakorzenienie
 
Avatar Basima
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 218
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość
To skoro byla madra to po co odpisywala tak jak mowisz a pozatym koniec tematu

ja postaram sie znalezc swoje 2 kreseczki i z mila checia tez je wkleje bo mimo,ze moj maluchjest juz ze mna to te 2 kreski bede wspominala zawsze i milo i nikt nie jest w stanie mi tego popsuc
Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, nie chce z nikim się kłócić, jeżeli chodzi o test to mam i trzymam ale dla siebie potem dla dziecka na pamiątke, zrobię wielką księge i tam będzie widniał na pierwszym miejscu wklejony test.Jasne fajnie jest się podzielić radosną nowiną ze wszystkimi, tylko mi chodziło,że inaczej to jest jak np jest się na jakimś wątku gdzie wszystkie praktycznie się znają i między sobą wymieniają zdjęcia, a inaczej jak nie zna się nikogo.Po drugie szkoda,że między nami kobietami zawsze powstają takie chore emocje, pyskówki , nieprzyjemne słowa, a potem nikt nie powie przepraszam, no ale widomo każda z nas jest w różnych okresach swego życia jedne przed okresem inne w ciaży tak więc buzują hormony.Mam nadzieję,że teraz już ten wątek będzie beż żadnych kłótni czego sobie i Wam życzę
__________________
20 sierpnia 2010r. zobaczyłam największy skarb na świecie-moją Polcie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53087.png
Basima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.