Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 21:09   #2191
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki. Faktycznie sporo, a nie mam gwarancji trafienia z odcieniem...
Na ile Ci starcza taka kredka? 0,8g nie brzmi dobrze
Przy codziennym stosowaniu starcza na jakieś cztery miesiące - naprawdę. Najbardziej wydajny produkt tego typu do brwi, jaki miałam. Nic się z nią nie dzieje przez cały dzień, a aplikacja jest szybka i precyzyjna. Jeśli chodzi o odcień, to pooglądaj sobie swatche na internecie, ale taupe jest taka najbardziej uniwersalna według mnie. Jesteś blondynką? Jaką masz karnację? Taupe jest chłodna, więc jak coś czerwień na brwiach Ci nie wybije
W ogóle produkty do brwi tej Pani są najlepsze i tyle. Niech w końcu wejdzie do S.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:17   #2192
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dzięki. Faktycznie sporo, a nie mam gwarancji trafienia z odcieniem...
Na ile Ci starcza taka kredka? 0,8g nie brzmi dobrze
Moze kredka Kevyna Aucoina? Na Tru jest. Tylko jest potrzebujesz jej "na wczoraj"to Tru odpada.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:24   #2193
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polećcie, proszę, jakąś trwałą kredkę do brwi w naprawdę chłodnym, średnim odcieniu...potrzebuję na już i nie mam pomysłu, szukam i nic

Dobrym kolorem jest u mnie Bobbi Brown Grey, ale koszmarnie się łamie podczas temperowania, musiałabym kupować nową co 3 tyg, a kosztuje 90zł.
Sephorowa z tych nowych od biedny może być, ale też zużywam w błyskawicznym tempie. Isadorę kiedyś lubiłam, ale teraz wypada za brązowo i za ciemno. Chciałam wziąć w ciemno Shiseido Ash blonde, ale boję się, że będzie żółta i jasna, jak Chanel dla blondynek.

Głównie chodzi mi o odcień i trwałość, może być nawet jakaś Golden Rose, czy inna z najniższej półki, jeśli jakimś cudem spełnia te dwa kryteria. Jeśli z drogich, to chociaż żeby była na tyle wydajna, żeby starczyła na powiedzmy 3 miesiące. Wolę wydać kasę na szminkę, niż na kredkę do brwi, już mam dosyć
Tylko kredki wchodzą w grę. Macie jakieś pomysły?
Anastasia Beverly Hills Brow Wizz. Ja mam Medium Ash.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2015-08-28 o 21:25
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:28   #2194
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Jak Ci pasuje kolor Bobbi to teraz jest super ekstra mega hicior kredka-nie kredka, taki wykręcany sztyft, super trwały, ładnie sie rysuje, wyglada naturalnie i ma szczoteczke z drugiej strony!

I kosztuje 154zł? Jednak na produkt do brwi to przecięcie, szczególnie, że po wcześniejszych doświadczeniach z Bobbi nie ufałabym wydajności tej nowej. Niemniej dziękuję
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Przy codziennym stosowaniu starcza na jakieś cztery miesiące - naprawdę. Najbardziej wydajny produkt tego typu do brwi, jaki miałam. Nic się z nią nie dzieje przez cały dzień, a aplikacja jest szybka i precyzyjna. Jeśli chodzi o odcień, to pooglądaj sobie swatche na internecie, ale taupe jest taka najbardziej uniwersalna według mnie. Jesteś blondynką? Jaką masz karnację? Taupe jest chłodna, więc jak coś czerwień na brwiach Ci nie wybije
W ogóle produkty do brwi tej Pani są najlepsze i tyle. Niech w końcu wejdzie do S.
Jeszcze te swatche pooglądam, może na innym monitorze inaczej wyjdzie Tak, aktualnie blondynką, mam ciemniejsze u nasady, dalej jaśniejsze, całość chłodna. Karnację mam dziwną, niby bardzo jasną, ale oliwkową, teraz się mocno opaliłam (jak na swoje możliwości), to jakoś ciepło wyglądam, ale przy oczach muszę mieć chłodne kolory, bo wyglądam na chorą.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52577077]Moze kredka Kevyna Aucoina? Na Tru jest. Tylko jest potrzebujesz jej "na wczoraj"to Tru odpada.[/QUOTE]
Dzięki, zaraz jej poszukam. Niby potrzebuję, ale jeśli nic nie znajdę, to i tydzień mogę poczekać.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...---ash/150148/ Ta? Ash blonde?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:35   #2195
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 22:17   #2196
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
http://premiumusa.pl/anastasia-taupe...wiz-p-504.html
Tutaj można kliknąć. No cena dość wysoka, ale chyba nie różni się jakoś bardzo od ceny w USA. Przebitka na tej stronie jest, ale jeśli ma się płacić za sprowadzenie, to i tak wyjdzie na jedno. Tutaj masz oryginalne kosmetyki, także polecam
Hmm, 136 zł. a na BeautyBay niecałe 80 zł.

http://www.beautybay.com/cosmetics/a...hills/browwiz/

Polecam kupować ABH na BB, mają jedne z niższych cen europejskich.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 22:31   #2197
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Hmm, 136 zł. a na BeautyBay niecałe 80 zł.

http://www.beautybay.com/cosmetics/a...hills/browwiz/

Polecam kupować ABH na BB, mają jedne z niższych cen europejskich.
Rzeczywiście sporo taniej. Za 80 zł to jak za darmo
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 23:19   #2198
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Anastasia Beverly Hills Brow Wizz. Ja mam Medium Ash.
Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Hmm, 136 zł. a na BeautyBay niecałe 80 zł.

http://www.beautybay.com/cosmetics/a...hills/browwiz/

Polecam kupować ABH na BB, mają jedne z niższych cen europejskich.
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Rzeczywiście sporo taniej. Za 80 zł to jak za darmo
Chyba się skuszę. Tylko jutro się zastanowię, czy Medium Ash, czy Ash blonde, bo dzisiaj już ledwo dycham.


---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

No tak, tylko nie ma tam żadnego z tych odcieni. Idę spać
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 05:42   #2199
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Moja kumpela używa tego ash blonde z shiseido, kocha ta kredkę i kolor wychodzi niezolty
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 06:17   #2200
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dobrym kolorem jest u mnie Bobbi Brown Grey, ale koszmarnie się łamie podczas temperowania, musiałabym kupować nową co 3 tyg, a kosztuje 90zł.
to także mój ulubiony odcień
ale ja jestem na 100% zadowolona z tej kredki, może po prostu trafiłaś na kiepski egzemplarz?
miałam już dwie i obie temperowały się idealnie, bez żadnych strat...

właśnie czekam na jakiekolwiek % w ZT, żeby dokupić nową, póki co używam Korres nr 02 - kolorystycznie jest bardzo zbliżona (mogę Ci zrobić porównanie) ale ciutkę twardsza i mniej trwała przez to
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 06:25   #2201
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Moja kumpela używa tego ash blonde z shiseido, kocha ta kredkę i kolor wychodzi niezolty
O, dziękuję za opinię Nigdzie nie mają testeta, bo podobno kolor wycofany z Polski.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to także mój ulubiony odcień
ale ja jestem na 100% zadowolona z tej kredki, może po prostu trafiłaś na kiepski egzemplarz?
miałam już dwie i obie temperowały się idealnie, bez żadnych strat...

właśnie czekam na jakiekolwiek % w ZT, żeby dokupić nową, póki co używam Korres nr 02 - kolorystycznie jest bardzo zbliżona (mogę Ci zrobić porównanie) ale ciutkę twardsza i mniej trwała przez to
Znam Korresa, dziękuję Hmm to ciekawe, że u Ciebie nie sprawia żadnych problemów, może faktycznie trafiłam na jakiś egzemplarz, który wcześniej upadł i się poruszył w środku? Nie wiem. Mam bon na 40zł do Douglasa, niby mogę zaryzykować i kupić ją jeszcze raz, ale mam stracha
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 06:46   #2202
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
I kosztuje 154zł? Jednak na produkt do brwi to przecięcie, szczególnie, że po wcześniejszych doświadczeniach z Bobbi nie ufałabym wydajności tej nowej. Niemniej dziękuję

Jeszcze te swatche pooglądam, może na innym monitorze inaczej wyjdzie Tak, aktualnie blondynką, mam ciemniejsze u nasady, dalej jaśniejsze, całość chłodna. Karnację mam dziwną, niby bardzo jasną, ale oliwkową, teraz się mocno opaliłam (jak na swoje możliwości), to jakoś ciepło wyglądam, ale przy oczach muszę mieć chłodne kolory, bo wyglądam na chorą.

Dzięki, zaraz jej poszukam. Niby potrzebuję, ale jeśli nic nie znajdę, to i tydzień mogę poczekać.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...---ash/150148/ Ta? Ash blonde?

Tak, dokładnie ta ale uwazam, ze jest absolutnie warta tej kasy i wydajna jest MEGA. Nic tam nie ostrzysz, tylko wykręcasz swoją mam juz 2miesiace i ubył moze 1cm sprobuj sobie w D przy okazji, serio warto poświecić jej chwilke
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 08:55   #2203
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam identycznie A Hollywood Cerise ubóstwiam Cudowny kolor i tak "wżera" się w usta, dzięki czemu trwa na ustach i trwa. U mnie ta pomadka przetrwała kiedyś nawet tłusty tajski obiad bez większego szwanku

Tak, Hollywood Cerise jest świetna. Bardzo szkoda, że to limitka i choć mam 2 sztuki (jedna na zapas ) to mam nadzieję, że nim je zużyję MAC zrobi wznowienie.



Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polećcie, proszę, jakąś trwałą kredkę do brwi w naprawdę chłodnym, średnim odcieniu...potrzebuję na już i nie mam pomysłu, szukam i nic

Dobrym kolorem jest u mnie Bobbi Brown Grey, ale koszmarnie się łamie podczas temperowania, musiałabym kupować nową co 3 tyg, a kosztuje 90zł.
Sephorowa z tych nowych od biedny może być, ale też zużywam w błyskawicznym tempie. Isadorę kiedyś lubiłam, ale teraz wypada za brązowo i za ciemno. Chciałam wziąć w ciemno Shiseido Ash blonde, ale boję się, że będzie żółta i jasna, jak Chanel dla blondynek.

Głównie chodzi mi o odcień i trwałość, może być nawet jakaś Golden Rose, czy inna z najniższej półki, jeśli jakimś cudem spełnia te dwa kryteria. Jeśli z drogich, to chociaż żeby była na tyle wydajna, żeby starczyła na powiedzmy 3 miesiące. Wolę wydać kasę na szminkę, niż na kredkę do brwi, już mam dosyć
Tylko kredki wchodzą w grę. Macie jakieś pomysły?


Fajna jest i niedroga kredka do brwi Artdeco kolor 6 lub 4, tylko dość trudna u nas do obejrzenia na żywo, bo w Douglas i Sephora brak tych odcieni, a w mniejszych stacjonarnych perfumeriach też ich nie znalazłam. W Niemczech kosztuje niecałe 5 euro i jest tam wszędzie.
U nas wysyłkowo znalazłam ją za 22 zł na iperfumy.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 09:27   #2204
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba się skuszę. Tylko jutro się zastanowię, czy Medium Ash, czy Ash blonde, bo dzisiaj już ledwo dycham.


---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

No tak, tylko nie ma tam żadnego z tych odcieni. Idę spać
Ash Blonde to chyba jest Taupe, coś mi świta, że kiedyś nazewnictwo się pozmieniało.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 09:35   #2205
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja od Anastazji zastanawialam sie nad zelem. Moja milosc do zeli jest niezachwiana od 10 lat . Wiekszosc jest jednak cieplakowata :fuj:. Najbardziej ciekawi mnie ta pomada, ale nigdy nie widzialam jej uzytej tak, aby efekt byl ladny. Zawsze trafi sie ktos, kto maluje po skorze i daje to efekt klauna .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-08-29 o 09:39
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 09:49   #2206
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Mi się np. niezbyt podoba taki efekt: http://i.ytimg.com/vi/CQYAyiPTuoI/maxresdefault.jpg

Do mojego typu urody to by zupełnie nie pasowało, wyglądałoby zbyt przerysowanie.

A tu zupełnie inna wersja Pixiwoo: https://www.youtube.com/watch?v=G18vN1jjS54

__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 10:07   #2207
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mi się np. niezbyt podoba taki efekt: http://i.ytimg.com/vi/CQYAyiPTuoI/maxresdefault.jpg

Do mojego typu urody to by zupełnie nie pasowało, wyglądałoby zbyt przerysowanie.

A tu zupełnie inna wersja Pixiwoo: https://www.youtube.com/watch?v=G18vN1jjS54

Nie podoba mi sie. Dalej widze kreski majace imitowac wloski.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 10:13   #2208
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52579925]Nie podoba mi sie. Dalej widze kreski majace imitowac wloski.[/QUOTE]
To prawda, widać że są domalowane, zwłaszcza w przybliżeniu. Pomada daje dość intensywny efekt.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 10:17   #2209
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To prawda, widać że są domalowane, zwłaszcza w przybliżeniu. Pomada daje dość intensywny efekt.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
Bardzo stuczny. Ja lubie wyrazne brwi, maluje je o pare tonow ciemniej niz sa naturalnie, ale efekt pomady mi sie nie podoba. Co innego mocne brwi, co innego sztuczne krechy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 11:36   #2210
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polećcie, proszę, jakąś trwałą kredkę do brwi w naprawdę chłodnym, średnim odcieniu...potrzebuję na już i nie mam pomysłu, szukam i nic

Dobrym kolorem jest u mnie Bobbi Brown Grey, ale koszmarnie się łamie podczas temperowania, musiałabym kupować nową co 3 tyg, a kosztuje 90zł.
Sephorowa z tych nowych od biedny może być, ale też zużywam w błyskawicznym tempie. Isadorę kiedyś lubiłam, ale teraz wypada za brązowo i za ciemno. Chciałam wziąć w ciemno Shiseido Ash blonde, ale boję się, że będzie żółta i jasna, jak Chanel dla blondynek.

Głównie chodzi mi o odcień i trwałość, może być nawet jakaś Golden Rose, czy inna z najniższej półki, jeśli jakimś cudem spełnia te dwa kryteria. Jeśli z drogich, to chociaż żeby była na tyle wydajna, żeby starczyła na powiedzmy 3 miesiące. Wolę wydać kasę na szminkę, niż na kredkę do brwi, już mam dosyć
Tylko kredki wchodzą w grę. Macie jakieś pomysły?
Ja aktualnie używam kredki do brwi Catrice. Jest bardzo dobra. Odcień dla mnie (ciemnej blondynki) tez super (taka bardziej szarość z odrobiną brazu bez żadnych rudosci), mam 040 a chyba trzy są dostępne.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52579682]Ja od Anastazji zastanawialam sie nad zelem. Moja milosc do zeli jest niezachwiana od 10 lat . Wiekszosc jest jednak cieplakowata :fuj:. Najbardziej ciekawi mnie ta pomada, ale nigdy nie widzialam jej uzytej tak, aby efekt byl ladny. Zawsze trafi sie ktos, kto maluje po skorze i daje to efekt klauna .[/QUOTE]
Pisze z tel i juz nie mam siły szukać twojego postu o izoteku. Faktycznie objawy mogą przerazic. Jedna koleżanka z pracy brała izotek dziewięć miesięcy i ona narzekała tylko na straszne przesuszenie i łamiące się paznokcie. Jest bardzo zadowolona z kuracji i dlatego tak myślałam że może też się zdecyduję, bo choć lubię się malować to nawet najdroższa tapeta ne zakryje mi wszystkiego na twarzy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2015-08-29 o 11:38
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 11:52   #2211
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pisze z tel i juz nie mam siły szukać twojego postu o izoteku. Faktycznie objawy mogą przerazic. Jedna koleżanka z pracy brała izotek dziewięć miesięcy i ona narzekała tylko na straszne przesuszenie i łamiące się paznokcie. Jest bardzo zadowolona z kuracji i dlatego tak myślałam że może też się zdecyduję, bo choć lubię się malować to nawet najdroższa tapeta ne zakryje mi wszystkiego na twarzy.
Wszystko zalezy od organizmu i dawki. Jeden po Izoteku ma przesusz, drugi ma takie krwotoki, ze musi przerwac kuracje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 14:29   #2212
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52579682]Ja od Anastazji zastanawialam sie nad zelem. Moja milosc do zeli jest niezachwiana od 10 lat . Wiekszosc jest jednak cieplakowata :fuj:. Najbardziej ciekawi mnie ta pomada, ale nigdy nie widzialam jej uzytej tak, aby efekt byl ladny. Zawsze trafi sie ktos, kto maluje po skorze i daje to efekt klauna .[/QUOTE]

Żel jest dobry, choć znam zamienniki łatwiej dostępne. Co do pomady, to trzeba się nią trochę pobawić, żeby efekt był naturalny. Nie polecałabym jej, jak ktoś się spieszy. Dobre są cienie do brwi z Anastasi
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 14:47   #2213
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A ja bym chciala żel do czarnych brwi , co byście polecily ?
Nie musze uzpelniac ubytków, chcę je tylko podkreślic i ujarzmić bo mam dosyc dlugie wloski.
Kiedys uzywalam Isadory, ale wycofali moj kolor, mialam Bobbi Brown transperentny i uważam ze jest slaby jak za tą cene, ostatnio kupilam jakiegoś loreala i szybko wylądawl w koszu. Nie mam pomyslu
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 14:55   #2214
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja bym chciala żel do czarnych brwi , co byście polecily ?
Nie musze uzpelniac ubytków, chcę je tylko podkreślic i ujarzmić bo mam dosyc dlugie wloski.
Kiedys uzywalam Isadory, ale wycofali moj kolor, mialam Bobbi Brown transperentny i uważam ze jest slaby jak za tą cene, ostatnio kupilam jakiegoś loreala i szybko wylądawl w koszu. Nie mam pomyslu
Obecnie najlepszy dostepny w Polszy to L'oreal moim zdaniem. Co bylo nie tak z Twoim egzemplarzem?

Ja sie czaje na Kinshase Narsa juz dlugo.

Btw: tez placze za Isadora, ktora za moim poleceniem tutaj kupila chyba polowa watku .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 15:18   #2215
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Luszczyl mi sie na brwiach znaczy bylo widać takie platki odlażące.
Mówisz, ze najlepszy. Hmm w rossie kupowalam, moze jakis nagrzany mi sie trafil
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 15:54   #2216
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Luszczyl mi sie na brwiach znaczy bylo widać takie platki odlażące.
Mówisz, ze najlepszy. Hmm w rossie kupowalam, moze jakis nagrzany mi sie trafil
Powiem tak: uzywalam wszystkich dostepnych chyba w Polsce, bo na punkcie brwi mam obsesje. I porownujac z najbardziej popularnymi na Wizazu jest najlepszy.
Delia - jedno, wielkie gowno. Kolor ledwo co widac. Szczota do drapak.
Bobbi Brow - jest swietny i idealny przez okolo trzy tygodnie. Mam latwe do ujarzemienia wloski. Nie jest ich super duzo, ale niektore sa bardzo dlugie (1 cm). Dzieki temu, ze sa tak dlugie moge postawic wloski przy nasadzie pionowo i je lekko nastroszyc, co przy mojej facjacie okraglej fajnie wyglada. O ile na poczatku utrwalal fajnie to pozniej nie dawal rady. Intensywnosc koloru bardzo szybko spadla takze i zostaly jakies wyblakle popluczyny.
Benefit Speed Brow - slaby kolor, mozliwosci utrwalenia zadne.
Benefit Gimme Brow - slaby kolor, oblepia wloski przez co staja sie sztywniejsze. Bleeh.

L'oreal tez ma wiele wad. Moglby byc ciemniejszy? Moglby. Moglby lepiej utrwalac? Moglby. Moglby miec zimniejszy odcien? Moglby. Lepszego w Polsce pod reka nie ma. Po prostu.

Ja mam szare brwi. L'oreal sam w sobie wypada tak. Jest dosc wodnisty, nie oblepia wloskow, nie kruszy sie. Kolor mozna stopniowac. Ja tak robie, aby byl ciemniejszy nieco.


Edit1:Link nie dziala, bo Wizaz czaszkuje .


Edit2: trzeba usunac spacje:
http://2.bp.blogs pot.com/-hYhUzJ3y-mE/VPD2ns47trI/AAAAA AAACpo/hXkfzctxyeQ/s1600/Brow%2BMascara%2BReview%2 Bft%2BL'Oreal,%2BGOSH%2B% 26%2BMaybelline%2B-%2BAspiring%2BLondoner.JP G

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-08-29 o 16:00
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 15:56   #2217
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

A ja mogę polecić szara kredke Pierre rene. Już miałam sporo kredek, cieni ale ta jest dla mnie najlepsza, dziś kupiłam trzecia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 16:33   #2218
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Luszczyl mi sie na brwiach znaczy bylo widać takie platki odlażące.
Mówisz, ze najlepszy. Hmm w rossie kupowalam, moze jakis nagrzany mi sie trafil
Miałam dokładnie to samo z nim - jakoś tak rozmazywał się dookoła brwi (dla mnie miał za dużą szczoteczkę, ta od Gimme Brow ma lepszy rozmiar) i zostawiał sztywne sklejki na włoskach Bardzo trudno mi się nim operowało, a w razie jakiegoś fakapu poprawka była wręcz niemożliwa, trzeba było wszystko zmywać od nowa
A do tego wszystkiego kolor był za ciepły, więc drugi raz na pewno nie kupię
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:04   #2219
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ja mialam bezbarwny, bo kolorowy zupelnie nie dla mnie.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 17:07   #2220
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

byłam dzisiaj w D. w Złotych Tarasach, kupiłam 2 szminki Collistar nr 33 i 34 z jesiennej kolekcji NUDE, wykorzystałam bon na 40 zł, obsługiwała mnie miła dziewczyna, dała mi 3 próbki: krem Lancome Visionnaire na dzień i na noc oraz próbkę podkładu Collistar, ogólnie wizyta na plus
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.