Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 13:23   #4591
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Alida Pokaż wiadomość
no mnie sie lekkie pojawiły w okresie dojrzewania wiec juz baaardzo dawno temu. z tego cowiem to wina tego ze skóra się rozciąga za szybko i powstają takie pęknięcia. np. kobietom któe zajdą w ciążę radzi sie zeby od poczatku sie smarowaly to zapobiegna tworzeniu sie rozstepom.. nie wiem.. chyba ma tu znaczenie dobre ujędrnienie i nawilżanie skóry ale jak już mówiłam nie znam sie:/
no własnie - ja jeszcze wciąż dojrzewam .... tak o kobietach w ciąży też słyszałam i słyszałam tez , że najlepsza na rozstępy jest oliwka dla małych dzieci bambino czy jakoś tak
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:27   #4592
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

dokładnie-nawilżanie, natłuszczanie etc. mnie chyba jeszcze tamta lekarz proponowala takie "szczypanie" sobie skóry ale jabym sie miala tak cala codziennie szczypac to bym zglupiala;p w kazdym razie to co juz nabylam to mam, nie jest ich duzo i sie do nich przyzwyczailam. a jak sie opale to sa prawie niewidoczne
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:34   #4593
Nikki787
Raczkowanie
 
Avatar Nikki787
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 112
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ohh dzieki ale sie wystraszyłam ło.. juz przejrzałam pare stron o rozstępach.. kurde.. bo nie chce ich miec..za młoda jestem tak mi sie zdaje..i co mi z "pieknego "brzucha skoro miały by sie roztepy pojawic.. od dzisiaj balsamuje brzuch i nogi!

jeszcze jedno pytanko mam...Nethia jakim cudem schudłaś 4 kilo w 2 tygodnie??
__________________
in love
Nikki787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:36   #4594
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Nikki787 Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanko mam...Nethia jakim cudem schudłaś 4 kilo w 2 tygodnie??
też siępodłączam pod to pytanie???
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 13:46   #4595
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Już za mną 4 dzień i luzik, dobrze, że niedawno skończyłam na 12, bo teraz spokojnie do niego dojde bez wysiłku jakiegoś
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:28   #4596
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

a ja dzisiaj dopiero 2 serie zrobilam (rano), bo mnie budzik nie obudzil i tej trzeciej juz nie zdazylabym... zaraz lece ja zrobic, co prawda jestem po obiedzie, ale im wczesniej tym lepiej :P pozniej sprzatanko i hop
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:29   #4597
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Nikki787 Pokaż wiadomość
ohh dzieki ale sie wystraszyłam ło.. juz przejrzałam pare stron o rozstępach.. kurde.. bo nie chce ich miec..za młoda jestem tak mi sie zdaje..i co mi z "pieknego "brzucha skoro miały by sie roztepy pojawic.. od dzisiaj balsamuje brzuch i nogi!

jeszcze jedno pytanko mam...Nethia jakim cudem schudłaś 4 kilo w 2 tygodnie??
no na brzuchu rozstępów to ja jeszcze nie mam ( ufff ) Jakim ? a Bożym nie wiem ... mój organizm chyba potrzebował poprostu zrzucić te obleśne tłuszcze jak najszybciej i fiku miku już benc poprostu - kiedyś potrafiłam jeść słodycze , ciastka itp a gdy je odstawiłam , zaczęłam wtedy intensywnie ćwiczyć i jakoś to spadło oczywiście wtedy nie zbyt mądrze sie odżywiałam ( czyt. głodówka ) ale nie tak żebym nic nie jadła bez przesady jednakże dużo naczytałam sie o efektach jojo i postanowiłam zająć sie "zdrowo" moim orgniazmem lepiej zdrowo i powoli niż szybko , co miałoby swoje następstwa
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 14:36   #4598
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Ja wlasnie skonczylam 5 dzien! ale sie zmeczylam! ale mimo ze chcialam zrezygnowac na 2serii dzisiaj powiedzialam NIE! Cwicze dalej!
I powiem wam ze chociaz to 5dzien widze male efekty... moja oponka sie zmniejszyla minialnie i pozatym czuje juz ze brzuch nie jest jakis sflaczaly tylko bardziej twardy!!
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:37   #4599
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ehhh.. a już myślałam że jakis cudowny sposób:/ ja kiedyś jak miałam dość stresujący okres i na dodatek stwierdziłam że jedzenie nie jest mi specjalnie do życia potzrebne to schudłam 10 kg w 2 m-ce na szczęscie (nieszczęście) jak juz znajomi zaczęli na mnie krzyczeć to pogodziłam się z normalnym jedzeniem i wróciłam do swojej (nie do końca jednak akceptowanej) wagi.. potem jeszcze troszkę "za karę" dodatkowych kilo mi przybyło i tak sobie teraz w wolnych chwilach z nimi walcze ;p
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:40   #4600
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Alida - cudowny sposób to tylko zdrowy sposób na odchudzanie tez tak miałam na poczatku - na widok jedzenia mnie mdliło i wogole ale nie chce trafić do szpitala przez własną głupote wystarczy , że przez nią i tak musze sie już mordować ze zbędnymi kg aha i gratulacje dnia bez papierosa
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 14:49   #4601
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
Alida - cudowny sposób to tylko zdrowy sposób na odchudzanie tez tak miałam na poczatku - na widok jedzenia mnie mdliło i wogole ale nie chce trafić do szpitala przez własną głupote wystarczy , że przez nią i tak musze sie już mordować ze zbędnymi kg aha i gratulacje dnia bez papierosa
to że zdrowy sposób to już od dawna wiem ale im cieplej się robi i trza ciało wystawić na widok publiczny to się szuka dziwnych metod no ale fakt-teraz i tak muszę dietę niskotłuszczową stosowac bo mi sie wyniki krwi popsuły więc siła rzeczy staram sie odzywiac racjonalnie i ruszac wiecej niz z lozka do lodowki i spowrotem i pomalutku waga sie rusza.. ale naprawde pomalutku:/

a co do papieroska to nie dziekuje zeby nie zapeszyc
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 15:03   #4602
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

rozstępy są fe...ja je mam od dojrzewania czyli już ładne kilkanaście lat...zbyt gwałtownie przytyłam...a nikt mi nie powiedział,że coś takiego się zrobić może...i teraz mam je na posladkach,udach,biodrach ,a jak byłam starsza to pod kolanami,a nawet na piersiach(a nie mam dużych bo 75B ) Na szczęscie brzuch jest moim atutem i na nim nie mam rozstępów. Myślę,że one u mnie nie pojawiły się,że szybko schudłam/przytyłam,a przynajmniej te gdy byłam już dorosła...może źle to określę,ale może wynika to,że wg mnie mam "rzadką" skórę...i dlatego je mam i wstydzę się pójść na basen(nigdy przez to nie byłam mimo,że był obowiązkowy na w-f to się wykręcałam) i na plaży nigdy nie byłam w bikini...a nie uważam,że jestem gruba,ale mnie to krępuje
W ciąży też nie wszystkie kobitki mają,więc bez obaw dziewczyny Nie każda ma o tego predyspozycję.
już kończę i nie zaśmiecam ...
paaaa
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 16:09   #4603
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Coś ostatnio czasu nie miałam, żeby pisać ... miałam napisać w poniedziałek, ale byłam zmęczona, we wtorek zapomniałam, itp. Wiem, że zaczynałam w tamtym tygodniu, ale doszłam tylko do 3 dnia, bo dostałam okresu i szalenie bolał mnie brzuch. Dlatego odpuściłam sobie te 3 dni i od poniedziałku jeszcze raz zaczęłam. No więc dzisiaj mam 5 dzień dopiero. No ale to zawsze coś. W dodatku zaczęłam ćwiczyć hula-hopem przed szkołą No i na zachętkę, dla nowych twarzyczek, które tu widzę słodki bacik :P
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 17:06   #4604
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dlatego je mam i wstydzę się pójść na basen(nigdy przez to nie byłam mimo,że był obowiązkowy na w-f to się wykręcałam) i na plaży nigdy nie byłam w bikini...a nie uważam,że jestem gruba,ale mnie to krępuje
paaaa
ja też sie ich wstydze , ale trenuje pływanie , więc po 1 - nie bede opuszczała treningów tylko ze względu na "blizny" po 2 tak naprawde opinia innych ludzi o moich nogach mnie nie obchodzi wiem , że biodra są za grube - ale co ja na to mam poradzić? mam grube kości no i peszek - tego już akurat nie zmienie
Jak ktos mnie nie akceptuje taką jaka jestem to za przeproszeniem - wypier papier co do plazy - dopiero w tym roku pojawiły mi sie rozstępy wiec jeszcze nie miałam okazji być na plaży , ale to też szczególik dobrze chociaż , że one są po wewn. stronie ud zawsze to jakoś można zakryć
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 19:35   #4605
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
ja też sie ich wstydze , ale trenuje pływanie , więc po 1 - nie bede opuszczała treningów tylko ze względu na "blizny" po 2 tak naprawde opinia innych ludzi o moich nogach mnie nie obchodzi wiem , że biodra są za grube - ale co ja na to mam poradzić? mam grube kości no i peszek - tego już akurat nie zmienie
Jak ktos mnie nie akceptuje taką jaka jestem to za przeproszeniem - wypier papier co do plazy - dopiero w tym roku pojawiły mi sie rozstępy wiec jeszcze nie miałam okazji być na plaży , ale to też szczególik dobrze chociaż , że one są po wewn. stronie ud zawsze to jakoś można zakryć


super podejście
i w 100% zgadzam się!!
w tym roku ja sie po raz pokażę na plaży...

pozdrawiam cieplutko
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:05   #4606
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Przepraszam, że się wtrącam, ale to forum jest o a6w, a widzę, że o czymś innym rozmawiacie. Żadna z was nie ma problemów z a6w??Może o tym porozmawiamy, bo ja nie jestem w waszym temacie
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:16   #4607
etqa
Raczkowanie
 
Avatar etqa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 107
GG do etqa
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez veronicee Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, ale to forum jest o a6w, a widzę, że o czymś innym rozmawiacie. Żadna z was nie ma problemów z a6w??Może o tym porozmawiamy,
fakt troche nie na temat ja tez w tamtym temacie nie jestem wiec sie nie wypowiadalam hehe
ja akurat zadnych problemow nie mam z a6w jedynie co to hmm jakas wieksza motywacja do cwiczen by sie jednak przydala
__________________
64,8-63-62-61,9-60-59-58 i mniej ...



Que dificil es ser yo! - Tak trudno być mną!!
etqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 20:37   #4608
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez etqa Pokaż wiadomość
fakt troche nie na temat ja tez w tamtym temacie nie jestem wiec sie nie wypowiadalam hehe
ja akurat zadnych problemow nie mam z a6w jedynie co to hmm jakas wieksza motywacja do cwiczen by sie jednak przydala
u mnie tak samo, chociaż dzisiaj miałam motywację tak sobie pomyślałam o ładnym brzuszku przeleciałam Wydawało mi się, że mój brzuch jest trochę za duży, ale patrzę, a tak naprawdę zauważyłam, że praktycznie prawie wszystkie dziewczyny mają taki brzuch jak ja, no ale pomimo to ni poddaję się, bo chcę mieć ładniejszy . tak "apropo" to najdalej doszłam do 26 dnia, jeszcze trochę, żebym pobiła mój rekord
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 21:35   #4609
viosna000
Raczkowanie
 
Avatar viosna000
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 69
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dzień 5 za mną

viosna000 ładnie wygląda Twój brzuszek
Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
viosna000 brzuszek super wygląda
mój w 10 dniu wygląda jak i Twój(też około 10 dnia)

jeszcze 2serie i będę miała a6 dziś już za sobą a dziś jest chyba dzień 10
pozdrawiam
ps.pogoda śliczna aż żal siedzieć w domu,ale koło mnie nie ma żadnego parku więc nawet nie mam gdzie wyjść bez sensu ta stolyca hehehe
[quote=monissssssiiiiiiiii iaaaaa;7572459]Dzięki za pocieszenie

Viosna000 super brzuszek, ale gdzie mi do takiego :P Zazdroszcze

Dzięki dziewczyny za miłe słowa, to nie koniec mojego zmagania z brzuchem, daje mu teraz odpocząć parę dni i wymyślimy jakąś nową katorgę dla niego. życzę Wam wszystkim wytrwałości i czekam na Wasze fotki po skończeniu szóstki.
viosna000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 22:35   #4610
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

NO i 3 dzien zaliczony, mnie tez boli kręgosłup jak ćwicz ale wtedy stram sie te ćwiczenia..u mnie 3 i 4robić wolniej zeby go nie nadwyrężać
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 22:51   #4611
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

ha! 14 dzien za mna xD
jutro po 12 powtorzen ale juz a6w w 1/3 skonczone xD
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 23:16   #4612
Guska_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Do osób ćwiczących 6 weidera

łohohoho ;D jak ja dlugo juz to nie pisalam ! skonczylam swoja 6weidera,mialam ok 2tyg rpzerwy;D i 3 dni temu zaczelam od nowa ^^ no i do tego znowu jezdze na rowerku;d hehe a jak tam wizazystki? buziaczki
__________________
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=41670 Molly
---------------------------------
Touch me, tease me, feel me and caress me,Hold on tight and don’t let go .. <3
Guska_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 23:31   #4613
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: Do osób ćwiczących 6 weidera

Cytat:
Napisane przez Guska_89 Pokaż wiadomość
łohohoho ;D jak ja dlugo juz to nie pisalam ! skonczylam swoja 6weidera,mialam ok 2tyg rpzerwy;D i 3 dni temu zaczelam od nowa ^^ no i do tego znowu jezdze na rowerku;d hehe a jak tam wizazystki? buziaczki

Gratuluje i podziwiam za wytrwałosc ja do tej pory przeszłam a6w tylko raz co robisz żeby poxniej te cwiczenia ci sie nie znudziły? bo u mnie z tym zawsze najwiekszy problem że po kilku dniach stasznie sie nimi dudze i robie je na siłe ---ale robie
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-16, 23:43   #4614
Guska_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Tobie również gratuluję) ... No ja nieraz miałam tzw załamania, że już chciałam dać sobie spokój , po pewnym czasie się nudzą-masz rację .. ja włączałam muzyczke i ćwiczyłam starając się nie myśleć,że co chwile robie to samo i jakoś szło ^^
__________________
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=41670 Molly
---------------------------------
Touch me, tease me, feel me and caress me,Hold on tight and don’t let go .. <3
Guska_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 01:29   #4615
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Witam dziewczynyZaczynam poraz drugi 6 wiedera , poprzedni raz oczywiscie przerwany na 16 dniu bo jakze to mogłobyc u mnie inaczej no i w zw z tym dziewczyny mam takie pytanie. mianowicie mam dziwny problem bo moj lewy "boczek " jest znacznie wiekszy od prawego , zatem pytanie czy powinnam robic o kilka powtorzen wiecej na lewy bok w ćw 1 i 3?
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 07:35   #4616
veronicee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bolesławiec ;)
Wiadomości: 131
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynyZaczynam poraz drugi 6 wiedera , poprzedni raz oczywiscie przerwany na 16 dniu bo jakze to mogłobyc u mnie inaczej no i w zw z tym dziewczyny mam takie pytanie. mianowicie mam dziwny problem bo moj lewy "boczek " jest znacznie wiekszy od prawego , zatem pytanie czy powinnam robic o kilka powtorzen wiecej na lewy bok w ćw 1 i 3?
Moim zdaniem powinnaś ćwiczyć jak należy. Wydaje mi się, że przy takim ćwiczeniu brzuszek sam się ureguluje Za to to moje 3 podejście doszłam najdalej do 26 dnia, jeszcze 20 przede mną, żeby pobić rekord, ale mam nadzieję, że nam się uda i bacik na zachętę
__________________
Być kochanką diabła jest łatwo, być kochanką anioła nie zawsze...

Are you proud of who I am?

Dieta: schudnąć do półmetku (7 listopad)

^^ veronicee
veronicee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 08:02   #4617
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez veronicee Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wtrącam, ale to forum jest o a6w, a widzę, że o czymś innym rozmawiacie. Żadna z was nie ma problemów z a6w??Może o tym porozmawiamy, bo ja nie jestem w waszym temacie

spoko spoko, czasem się zdarzy,że i na inny temacik się wkradnie i wypada conieco napisać,żeby koleżanka,która go rozpoczęła nie czuła się osamotniona w temacie...
ja nie mam żadnego problemu z A6W prócz bolącego kręgosłupa. Zaraz zabieram się za 12 dzień
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 09:40   #4618
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
super podejście
i w 100% zgadzam się!!
w tym roku ja sie po raz pokażę na plaży...

pozdrawiam cieplutko
uff jak to dobrze , ze nie jestem sama razem raźniej

veronicee - masz racje troche odbiegłyśmy od tematu - ja osobiście nie mam problemów z a6w ( za 8 dni kończe ) choć już powoli mi sie nudzą Jednakże ciągłe gadanie o a6w , jedno i to samo w kółku troche byłoby nudne prawda? czasem trzeba troche odbiec od monotni rzeczywistości by ją jakoś urozmaicić
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 10:05   #4619
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Cytat:
Napisane przez Nethia Pokaż wiadomość
uff jak to dobrze , ze nie jestem sama razem raźniej

veronicee - masz racje troche odbiegłyśmy od tematu - ja osobiście nie mam problemów z a6w ( za 8 dni kończe ) choć już powoli mi sie nudzą Jednakże ciągłe gadanie o a6w , jedno i to samo w kółku troche byłoby nudne prawda? czasem trzeba troche odbiec od monotni rzeczywistości by ją jakoś urozmaicić

nie jesteś sama
Twój wcześniejszy post podniósł mnie na duchu Powoli przestaję się przejmować tymi rozstępami bo moj tz mnie wspiera,ale z drugiej str ubolewam,że nigdy nie będę długonogą brunetką bez rozstępów która śmiało mogłaby się pokazywać w krótkich spódniczkach/spodenkach...zazwyczaj w spodniach chodzę...Stara dupa jestem więc muszę się już zaakceptować taka jaka jestem...
Nethia miłego dnia!!!!!!!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-17, 10:25   #4620
Nethia
Rozeznanie
 
Avatar Nethia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Płd ;]
Wiadomości: 693
Dot.: Aerobiczna szóstka Weidera- BRZUSZKI!! 2

Dygotka8 - no "bo w kupie siła " wiesz ... czasem te blizny sa dołujące ( choć narazie mnie to "gila" ) , ale czasem nawet dobrze , że sie je ma . Dlaczego? Ponieważ jeśli ktoś akceptuje każdą Twoją blizne , pryszcz to przynajmniej wiesz , że dla niego nie są ważne te blizny tylko Ty . A jeśli komuś sie nie podobasz , bo masz blizny - to to jest zwykły palant i buc o ! i dziękuje oraz wzajemnie miłego dnia u mnie dziś słoneczka świeci , a popołudniu koncercik wiec bedzie co robić
__________________



całegwiazdozaniebiOne

Światło z zewnątrz nie ogarnie wewnętrznej ciemności.




Nethia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.