Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 19:14   #1
dawlis1427
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3

Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać


uczelni. Chcialbym ksztalcic sie w kierunku logistycznym, wiec taki transport na PW to chyba praktycznie to samo co Logistyka na SGGW prawda? Zastanawiam sie wiec, ktora uczelnie wybrac. Z tego co wiem PW cieszy sie wiekszym uznaniem, ale jak to wyglada wedlug tych kierunkow? Czy bedzie mnie obowiazywala fizyka? Rozszerzalem przedmioty geografie matematyke angielski i niemiecki, a z fizyka nie mialem.doczynienia po 1.klasie liceum. Tak samo nie chce uczyc sie o przedmiotach rolniczych a jak sama nazwa sggw wskazuje takowe głównie sie tam chyba znajduja. Jesli sie myle poprawcie mnie bo mowie to wzgledem subiektywnych opinii internetowych. Moge prosic o jakies opinie rady w zwiazku z tym, ktora uczelnia bylaby lepszym.wyborem i dlaczego?
dawlis1427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 08:59   #2
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać

Po pierwsze czytanie ze zrozumieniem. Trzeba sobie przeczytać program studiów. Transport na PW to studia techniczne, a logistyka to tylko specjalizacja. Logistyka na SGGW jest na wydziale ekonomicznym, więc to studia ekonomiczna, takie zarządzanie przepływem towarów. Poza tym to SGGW, wiec na pewno dorzucą coś rolniczego w stylu logistyka zwierząt rzeźnych.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 19:44   #3
dawlis1427
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać

No ja właśnie celuje w taka typowa logistyke zwiazana z przeplywem towarów. Na pw chyba tez jest taka specjalnosc tylko boje sie tej fizyki. Moze mozesz cos powiedzieć na ten temat czy mimo braku fizyki rozszerzonej w liceum dałbym sobie rade? Powiem tak wolalbym isc na pw alr wolalbym również isc na taka logistykę jak opisałeas a nie na budowe i funkcjomowanie maszyn
dawlis1427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 16:10   #4
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać

Tego nie wiem, czy dałbyś sobie radę. To wiesz tylko Ty. Poczytaj na spokojnie programy studiów i opisy przedmiotów i wybierz to, co jest bardziej zbieżne z Twoimi zainteresowaniami. Nie ma sensu siedzieć na przedmiotach, które kompletnie Cię nie interesują, tylko dlatego że to PW.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 22:29   #5
dawlis1427
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Logistyka na SGGW czy Transport na PW? Co wybrać

W planie zajec jest fizyka i przedmioty związane z fizyka ale nie jest tego dużo. Na transporcie chyba fizykanie jest tak zaawansowanie rozwinieta jak na innych kierunkach czy sie mylę?
dawlis1427 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 23:29:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.