Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-20, 23:06   #3991
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Zachowałam sobie to porównanie Amrezy vs. inne https://www.youtube.com/watch?v=u0vSPqsGkHk&t=10s




Jak w tym roku to w drugim, limitka z tym bronzerem wyszła pierwszy raz w 2017r.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



Na kolorówkę po świętach -25% do sylwestra, a wyprzedaże chyba po nowym roku jakoś.
W tym roku kupilam .
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Uff, bo myślalam juz ze to ja taka nieogarnieta... naszczscie mam nudziaka, czerwonej nie wyobrazam sobie uzyc z tym aplikatorem
A co dopiero czarną . Ja mam uncuffed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 07:51   #3992
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
wreszcie udało mi się zamówić podkład peach w kolorze swan
Ja też zamówiłam.Porównam sobie odcień ze snow,bo coś mi się wydaje,że jednak ten odcień będzie lepszy.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 08:04   #3993
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Tez czaje się na ten podkład brzoskwiniowy od toi faced. Pewnie kupię po świętach. Czym różni się kolor snow od swan? Bo widzę, ze jeden jest stacjonarnie w S. we Wrocławiu a drugiego nie ma.



Dziewczyny, polećcie jakiś dobry puder sylaby. Matujący, ale nie mega. Do rozświetlania mam kulki Guerlain. Używałam Laury, ale bez szału. Miałam tez Estee Lauder translusent cos tam, ale za dużo brokatu (pod oczy był ok, Maxi go polecała). Napaliłam się tez na ten brzoskwiniowy z too faced, ale nie ma go w drogeriach a online tez cały czas wyprzedany, a nie chce czekać milion lat na przesyłkę.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 08:13   #3994
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Tez czaje się na ten podkład brzoskwiniowy od toi faced. Pewnie kupię po świętach. Czym różni się kolor snow od swan? Bo widzę, ze jeden jest stacjonarnie w S. we Wrocławiu a drugiego nie ma.



Dziewczyny, polećcie jakiś dobry puder sylaby. Matujący, ale nie mega. Do rozświetlania mam kulki Guerlain. Używałam Laury, ale bez szału. Miałam tez Estee Lauder translusent cos tam, ale za dużo brokatu (pod oczy był ok, Maxi go polecała). Napaliłam się tez na ten brzoskwiniowy z too faced, ale nie ma go w drogeriach a online tez cały czas wyprzedany, a nie chce czekać milion lat na przesyłkę.
Online nie jest wyprzedany przez cały czas, bo teraz jest. Coś słabo jesteś napalona .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 08:55   #3995
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

wydaje mi się, że swan jest bardziej żółty, a snow bardziej różowy. nigdzie go nie ma stacjonarnie - przy szafach too faced kolory się zaczynają od snow, nie ma tych „nowszych” jak swan właśnie.

a ja mam puder peach i polecam, ale mam tłustą cerę.
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 09:57   #3996
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja się powoli oduczam kupowania czego na hura, bo ktoś zachwalal (wyjątek czasami się złamie na magicznych limitowankach ). Bardzo często nawet na tym wątku jest wysyp początkowych zachwytów. Kupuje, a potem nagle widzę same negatywne opinie .
Też kupiłam amrezy - nie jest zły . A z takich fajnych limitowanek to bardzo lubię bronzer marca jacobsa .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Odkąd nie oglądam yb ograniczyłam zakupy nowości Skusiłam się na Sultry, bo to jedyna paleta w moich kolorach. Bez dziwnych różowych i czerwonych cieni Jest jeden dziwny pomarańcz, którego raczej nigdy nie użyję. Poza tym cienie są dobrej jakości. Pigment jest wściekły. Szkoda, że się tak sypią - powinni to poprawić. Cienie TF są pod tym względem lepsze. Szkoda, ze nie wychodzą z nowymi kolorami.



Też mam ten bronzer i bardzo go lubię. Ale on już w stałej ofercie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 10:22   #3997
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Odkąd nie oglądam yb ograniczyłam zakupy nowości Skusiłam się na Sultry, bo to jedyna paleta w moich kolorach. Bez dziwnych różowych i czerwonych cieni Jest jeden dziwny pomarańcz, którego raczej nigdy nie użyję. Poza tym cienie są dobrej jakości. Pigment jest wściekły. Szkoda, że się tak sypią - powinni to poprawić. Cienie TF są pod tym względem lepsze. Szkoda, ze nie wychodzą z nowymi kolorami.



Też mam ten bronzer i bardzo go lubię. Ale on już w stałej ofercie
To prawda youtube generuje dużo potrzeb .
Jeśli chodzi o TF to cały czas myślę nad cocoa mirage. I to jest jedyna akutalnie moja "pokusa".
A coś słyszałam, że mieli wprowadzić ten bronzer na stałe. Ale ja oczywiście nakręcilam się na białe opakowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 10:35   #3998
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
To prawda youtube generuje dużo potrzeb .
Jeśli chodzi o TF to cały czas myślę nad cocoa mirage. I to jest jedyna akutalnie moja "pokusa".
A coś słyszałam, że mieli wprowadzić ten bronzer na stałe. Ale ja oczywiście nakręcilam się na białe opakowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jeśli lubisz takie neutralne kolory to Cocoa mirage będzie strzałem w 10. Jakość, kolory wszystko jest idealne. To najlepsza paleta jaką mam. Coś czuję, że pomogłam



A ja w tym czasie jak wyszedł ten białas szukałam bronzera. Odcień bardzo mi pasuje: neutralny z odrobiną ciepłego. U mnie jako bronzer i cień sprawdza się idealnie Terra TF leży, bo jest trochę zbyt ceglasta. Może w lecie do niej wrócę?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 10:55   #3999
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie i czemu nie ma tak, że ci niefajni sprzedający nie trafiają tylko na niefajnych kupujących
oczywiście, że trafiają, kwestia tylko kto kogo pierwszy poszkodował

w gruncie rzecz wszyscy ludzie są do siebie bardzo podobni

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Też mieszanki lubię i lubię próbować nowe oleje śliwkowy jest fajny, niestety konopny dla mnie taki sobie na pewno kupię z opuncji
Gosia to ten: https://alepia.pl/oleje/26-olej-wspa...ray-100ml.html ?
ten



Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz takie neutralne kolory to Cocoa mirage będzie strzałem w 10. Jakość, kolory wszystko jest idealne. To najlepsza paleta jaką mam. Coś czuję, że pomogłam
a te cienie Marca (??? czy TF?) to do jakich innych marek można porównać?



Co do szału na różne rzeczy to Wam powiem, że jesteście jedynym moim źródłem inspiracji, ale jakoś tak mam, że nie potrzebuję wszystkiego zaraz kupować - wystarczy, że sobie poczytam i pooglądam
Mam tak też z innymi rzeczami, jak mnie czasem np. weźmie na nowe meble to wystarczy, że się przelecę po Ikei, pooglądam, zmęczę się i mi przechodzi


nie śledzę żadnych ale to żadnych yutuberek, czego akurat trochę żałuję (oglądam jedynie trailery horrorów, na które nigdy potem nie chodzę do kina - ze strachu), więc jakieś namiary na osobę potrafiącą się precycyjnie wypowiadać, bez emfazy, bez mizdrzenia się do kamery to chętnie przyjmę


przedświątecznie pozdrawiam i lecę go garów
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-12-21 o 11:03
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 11:00   #4000
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz takie neutralne kolory to Cocoa mirage będzie strzałem w 10. Jakość, kolory wszystko jest idealne. To najlepsza paleta jaką mam. Coś czuję, że pomogłam



A ja w tym czasie jak wyszedł ten białas szukałam bronzera. Odcień bardzo mi pasuje: neutralny z odrobiną ciepłego. U mnie jako bronzer i cień sprawdza się idealnie Terra TF leży, bo jest trochę zbyt ceglasta. Może w lecie do niej wrócę?
Jeśli kupie to wiem kogo winić. Po cichu licze że douglas nie za wiedzie i zrobi taka samą promocje jak w zeszłym roku .
Choć muszę to przemyśleć bo czaje się na kilka rzeczy odzieżowych w tym plaszcz wełniany w kolorze beżowym i to też spory wydatek będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2018-12-21 o 11:01
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 11:31   #4001
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
oczywiście, że trafiają, kwestia tylko kto kogo pierwszy poszkodował

w gruncie rzecz wszyscy ludzie są do siebie bardzo podobni

ten



a te cienie Marca (??? czy TF?) to do jakich innych marek można porównać?



Co do szału na różne rzeczy to Wam powiem, że jesteście jedynym moim źródłem inspiracji, ale jakoś tak mam, że nie potrzebuję wszystkiego zaraz kupować - wystarczy, że sobie poczytam i pooglądam
Mam tak też z innymi rzeczami, jak mnie czasem np. weźmie na nowe meble to wystarczy, że się przelecę po Ikei, pooglądam, zmęczę się i mi przechodzi


nie śledzę żadnych ale to żadnych yutuberek, czego akurat trochę żałuję (oglądam jedynie trailery horrorów, na które nigdy potem nie chodzę do kina - ze strachu), więc jakieś namiary na osobę potrafiącą się precycyjnie wypowiadać, bez emfazy, bez mizdrzenia się do kamery to chętnie przyjmę


przedświątecznie pozdrawiam i lecę go garów

Od Tomka Dla mnie nie mają porównania, bo są najlepsze z tego co miałam okazję testować.

Może kupię kiedyś coś Natashy i okaże się lepsza?




Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jeśli kupie to wiem kogo winić. Po cichu licze że douglas nie za wiedzie i zrobi taka samą promocje jak w zeszłym roku .
Choć muszę to przemyśleć bo czaje się na kilka rzeczy odzieżowych w tym plaszcz wełniany w kolorze beżowym i to też spory wydatek będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam się Ja też je kupiłam na -30% w D. Są drogie, ale jest ich też sporo w opakowaniu. Trochę jak z pudrem La praire: jest drogi, ale jak się porówna cenę za gram to wychodzi taniej niż np. Laura.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 11:37   #4002
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Cienie TF są pod tym względem lepsze. Szkoda, ze nie wychodzą z nowymi kolorami.

Mówisz o Tomku Fordzie?
Jest dużo nowych paletek ostatnio wypuszczonych, niestety nie ma ich u nas: (
A płynne rozświetlacze (prasowane w sumie też) z edycji zimowej to mistrzostwo świata

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Od Tomka Dla mnie nie mają porównania, bo są najlepsze z tego co miałam okazję testować.

Może kupię kiedyś coś Natashy i okaże się lepsza?
Natasha jest inna, bardziej maślana
Pat Mcgrath są w tej samej półce jakosciowej.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 11:46   #4003
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Mówisz o Tomku Fordzie?
Jest dużo nowych paletek ostatnio wypuszczonych, niestety nie ma ich u nas: (
A płynne rozświetlacze (prasowane w sumie też) z edycji zimowej to mistrzostwo świata

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------



Natasha jest inna, bardziej maślana
Pat Mcgrath są w tej samej półce jakosciowej.



Tak, o Tomku Fordzie. Obejrzałam, ale kolory nie moje



Z wiekiem doceniam maślane konsystencje. Omijam te suche, które zwłaszcza w zimie wyglądają źle.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 11:57   #4004
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

No to ide ogladac cienie TF przez Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 12:07   #4005
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Bardzo często przeglądam blogi i youtube kiedy spodoba mi się jakiś kosmetyk, a chcę się upewnić przed zakupem czy to nie jest bubel. Myślę, że sporo kasy udało mi się dzięki temu zaoszczędzić. Jedyne co faktycznie kupiłam tylko i wyłącznie przez olbrzymi szał w sieci to paletka Desert Dusk z Hudy, ale tu akurat nie żałuję, bo chętnie jej używam.

Za to ostatnio sporo znajomych udostępniało na fb kruche maślane ciasteczka i dzisiaj je upiekłam
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 15:33   #4006
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jeśli kupie to wiem kogo winić. Po cichu licze że douglas nie za wiedzie i zrobi taka samą promocje jak w zeszłym roku .
Choć muszę to przemyśleć bo czaje się na kilka rzeczy odzieżowych w tym plaszcz wełniany w kolorze beżowym i to też spory wydatek będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę o klasycznym czarnym. Masz coś gdzieś na oku? Jaką ilość wełny akceptujesz w składzie?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 17:47   #4007
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też myślę o klasycznym czarnym. Masz coś gdzieś na oku? Jaką ilość wełny akceptujesz w składzie?
Upatrzylam sobie jeden ładny - wyjatkowo dobrze w nim wyglądałam. Z tego co widze nie wszedł na przecene akurat w tym kolorze, bo inne odcienie są na wyprzedaży. Ten co mi się podoba ma 75% wełny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 18:40   #4008
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się o Amrezy też nie zabijałam. Owszem, polowałam, ale kupiłam bez spiny na Cult.
Niepotrzebnie się obruszasz, nie ma powodu.
Ja też spokojnie kliknęłam na Culcie i spokojnie sobie poczekałam. Uważam, że Amrezy jest faktycznie wart zachwytów, nie mam tony rozświelczaczy - coś tam od Maca, Becci, MJ, Fenty - lubie wszystkie a Amrezy tylko je dopełnia, daje piękną, naturalną taflę - używam z prawdziwą przyjemnością, warto było

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O, idealne porównanie. Dla mnie Mary była zbyt brokatowa, podejrzewam, że Amrezy okazałaby się zbyt złota.
Nigdy nie lubiłam Mary, zawsze z pewnym zdziwieniem patrzyłam na zachwyty i te ochy i achy, ja widziałam wielkie, chamskie drobinki i swoją Mary zbyłam jak najszybciej. Amrezy jest inny, bardziej taflowaty, u mnie konkretnego koloru nie daje.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 18:43   #4009
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny czy subskrybujecie jakieś boxy kosmetyczne? Jeśli tak, to co polecacie / odradzacie?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 01:14   #4010
Pamircia
Zadomowienie
 
Avatar Pamircia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Wiadomości: 1 059
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziewczyny! Orientujecie się czy rozświetlacz Dior diorskin air nude luminizer 001 (którego już nie ma na stronie) to to samo co Dior Diorskin mineral nude luminizer 01?
Pamircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 08:30   #4011
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

jestem w szoku 😵 w czwartek wieczorem zamówiłam z sephory podkład, a teraz jest już przekazany do doręczenia 😱

miałam nadzieję, że przyjdzie po weekendzie, bo wyjeżdżam, tak to chyba będę musiała dokupić przedłużenie leżenia paczki w paczkomacie bo pewnie wsadzą ją po południu a do tego czasu wyjadę
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:36   #4012
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
W tym roku kupilam .A co dopiero czarną . Ja mam uncuffed.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nosisz ją?
Widziałam na insta Hudy filmik gdzie dziewczyna nakłada ta czarną i na to jakiś błyszczący duochromowy toper no i świetny efekt to dało.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy subskrybujecie jakieś boxy kosmetyczne? Jeśli tak, to co polecacie / odradzacie?


Wysłane z iPhone'a
Nic nie subskrybuję, idea boxów mnie nie przekonuje.

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
jestem w szoku 😵 w czwartek wieczorem zamówiłam z sephory podkład, a teraz jest już przekazany do doręczenia 😱

miałam nadzieję, że przyjdzie po weekendzie, bo wyjeżdżam, tak to chyba będę musiała dokupić przedłużenie leżenia paczki w paczkomacie bo pewnie wsadzą ją po południu a do tego czasu wyjadę
Mi się zdarzyło że inpost akurat paczkę z S. w niedziele włożył do paczkomatu.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:51   #4013
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

już siedzi w paczkomacie. to chyba najszybsza dostawa z S w moim życiu 😅 i to przed świetami.

aż dziwne, skoro Wy o takich opóźnieniach pisałyście
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:52   #4014
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość


Nigdy nie lubiłam Mary, zawsze z pewnym zdziwieniem patrzyłam na zachwyty i te ochy i achy, ja widziałam wielkie, chamskie drobinki i swoją Mary zbyłam jak najszybciej. Amrezy jest inny, bardziej taflowaty, u mnie konkretnego koloru nie daje.

Ja również, zbyłam bardzo szybko.
Amrezy nie mam, raczej mieć nie będę, w ogóle mało rozświetlaczowa jestem a te wszystkie co aktualnie mam w zupełności muszą mi wstarczyć

Ogólnie jakąś przemianę przeszłam
Zrobiłam się straszną minimalistką, ale dobrze mi z tym, aż nie poznaję siebie. Pozbyłam się wielu palet z cieniami, podkładów, róży, zostawiłam tylko takie kosmetyki które w 100% mi pasują. Nadmiar kosmetyków zrobił się dla mnie bardzo przytłaczający
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2018-12-22 o 09:58
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:53   #4015
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Pamircia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Orientujecie się czy rozświetlacz Dior diorskin air nude luminizer 001 (którego już nie ma na stronie) to to samo co Dior Diorskin mineral nude luminizer 01?
Jak patrzę na skład mojego i ten wypisany na stronie to kolejność troszkę inna, ale stawiałabym że to będzie ten sam kolor.

Edit.

ale jak Ci zależy na tamtym to masz go w D. https://www.douglas.pl/Makija%25C5%2...000079709.html

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2018-12-22 o 09:59
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 10:07   #4016
Pamircia
Zadomowienie
 
Avatar Pamircia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Wiadomości: 1 059
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Dziękuję!
Pamircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 11:00   #4017
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
I nosisz ją?
Widziałam na insta Hudy filmik gdzie dziewczyna nakłada ta czarną i na to jakiś błyszczący duochromowy toper no i świetny efekt to dało.


Nic nie subskrybuję, idea boxów mnie nie przekonuje.



Mi się zdarzyło że inpost akurat paczkę z S. w niedziele włożył do paczkomatu.
Nie mam czarnej tylko właśnie kolor uncuffed - czyli ten nudowy w stronę różu. Czarna podałam jako przykład że aplikator nie jest precyzyjny to jak dopiero taki intensywny kolor nakładać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 11:36   #4018
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie mam czarnej tylko właśnie kolor uncuffed - czyli ten nudowy w stronę różu. Czarna podałam jako przykład że aplikator nie jest precyzyjny to jak dopiero taki intensywny kolor nakładać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa jakoś zrozumiałam, że posiadasz czarną Chyba za duży jest otwór w tej buteleczce, testery dość umazane są przez to.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 14:21   #4019
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ogólnie jakąś przemianę przeszłam
Zrobiłam się straszną minimalistką, ale dobrze mi z tym, aż nie poznaję siebie. Pozbyłam się wielu palet z cieniami, podkładów, róży, zostawiłam tylko takie kosmetyki które w 100% mi pasują. Nadmiar kosmetyków zrobił się dla mnie bardzo przytłaczający
taaaa a jak masz tylko pasujące w 100% tylko jest ich cała walizka ?!

jak mi coś nie pasuje to zbywam bez żalu tylko teraz pojawiły się te hudy, fenty i inne anastazje i cóż robić jak ja je wszystkie uwielbiam
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 16:17   #4020
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
jestem w szoku w czwartek wieczorem zamówiłam z sephory podkład, a teraz jest już przekazany do doręczenia

miałam nadzieję, że przyjdzie po weekendzie, bo wyjeżdżam, tak to chyba będę musiała dokupić przedłużenie leżenia paczki w paczkomacie bo pewnie wsadzą ją po południu a do tego czasu wyjadę
Ogólnie kurierzy chyba jakiś mocno spieli się z dostawami paczek, ja zamówiłam amrezy że strony anastasii uk w czwartek koło 15, myslam że dojdzie już po nowym roku a dziś przyjechał kurier z paczka Rozswietlacz faktycznie piękny choć bardzo złoty się wydaje ale cieszę się że go w końcu po nieudanych lowach w sephorze mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 15:11:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.