Pierwsza Miłość :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 15:12   #1
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176

Pierwsza Miłość :-)


Witam

Szukałam, szukałam i... nie znalazłam Oj, co jest ??
Co Wy dziewczynki nie oglądacie Pierwszej Miłości na Polsacie ???
Przyznać mi się tu zaraz, kto ogląda ????!!!!
Przecież to taki fajny serial
Nawet mamy wątki kryminalne... teraz Pawelek Krzyżanowski w areszcie siedzi ... a Marysia zwana Majką łezki za nim wylewa...., a Piłkarz i mamuśka Kuby ????? Piszcie, piszcie....

Pozdrawiam
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:19   #2
eVoLa!rAd
Raczkowanie
 
Avatar eVoLa!rAd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wieś pod Wawą :D
Wiadomości: 175
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Ja oglądam, choć nie każdy odcinek, a i tak wiem o co chodzi Muszę przyznać, że nawet fajny ale bardziej podobały mi się początki...
__________________
Miłość ogarnia całe życie kobiety, jest jej więzieniem i jej niebem...
A. von Chamisso

Miłość pozwala widzieć to, czego inni nie widzą...

M. Quoist


eVoLa!rAd || dAr!aLoVe



eVoLa!rAd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:21   #3
eVoLa!rAd
Raczkowanie
 
Avatar eVoLa!rAd
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wieś pod Wawą :D
Wiadomości: 175
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

aha i jeszcze jedno moim zdaniem aktor grający Pawła na początku był ładniejszy
__________________
Miłość ogarnia całe życie kobiety, jest jej więzieniem i jej niebem...
A. von Chamisso

Miłość pozwala widzieć to, czego inni nie widzą...

M. Quoist


eVoLa!rAd || dAr!aLoVe



eVoLa!rAd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:22   #4
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Hmm ja oglądam tak 5/10 (pięte przez dziesiąte) i nie zahwycam się tym serialem wogóle, jedyny serial który mi podchodzi to "Gotowe na wszystko", te inne telenowelki mnie nie rajcują, nie mówię że Pierwsza miłość jest beznadziejna czy coś, po prostu nie wciąga (przynajmniej mnie).
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:23   #5
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez eVoLa!rAd
aha i jeszcze jedno moim zdaniem aktor grający Pawła na początku był ładniejszy
Yhm Ten jakis taki kwadratowy i sztuczny
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:27   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Często mam okazję oglądać ten serial, bo o tej porze zwykle nic innego nie ma, a ja lubię mieć włączony telewizor, jak coś robię. Muszę przyznać, że scenarzysta powinien zostać wystrzelony w kosmos za najgłupsze dialogi serialowe na świecie Ogólnie pełno w tym w tym serialu ewidentnych bzdur, jak np. wątek z matką Kuby i policją, którą własciwie nie wiem co robi, że nie może jej zgarnąć Nie wspomnę o cukerkowej anielskiej Marysi, ktora zawsze jest taka dobra i kochana i nigdy nie miała złego dnia, wprost ideał
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:31   #7
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Często mam okazję oglądać ten serial, bo o tej porze zwykle nic innego nie ma, a ja lubię mieć włączony telewizor, jak coś robię. Muszę przyznać, że scenarzysta powinien zostać wystrzelony w kosmos za najgłupsze dialogi serialowe na świecie Ogólnie pełno w tym w tym serialu ewidentnych bzdur, jak np. wątek z matką Kuby i policją, którą własciwie nie wiem co robi, że nie może jej zgarnąć Nie wspomnę o cukerkowej anielskiej Marysi, ktora zawsze jest taka dobra i kochana i nigdy nie miała złego dnia, wprost ideał
właśnie... policja to jest prawie tak dobra jak GROM i jaka ta Marysia łatwowierna i jaka biedna.... ojoj
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 15:34   #8
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

a ja jak przeczytalam tytul watku to myslalam, ze bedzie mowa o naszych pierwszych milosciach . a wracajac do temtau, to ja nie ogladam tego serialu w ogole, bo to nie moja pora.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-03-24 o 11:24
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:51   #9
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Ja nie oglądam .przyznaję się bez bicia przestalam , odkad zmienili Pawła, bo nie lubie jak zmieniają aktorów...do tego dali całkowicie innego wizualnie :/
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:05   #10
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Wrrr nie lubie tego serialu wrecz nienawidzę... nie moge znieść tej emisji niecierpliwie czekam az zdejma go z Polsatu ....heh no ale raczej to ne prędko nastąpi;pNo i niestety z braku innego zajęcia czasem zdarza mi się oglądać....Gra aktorów i ich wątki są blee do bani ...no cóz tak jak każdy polski serial;/ !!!!
Spojrzmy na Marysieńkę!!!Cała jej postać jest tak sztuczna, nierealna że aż razi gdy sie ja oglada.... jak tylko ja widze przełaczam kanał...no nie moge..mdli mnie niestety...No bo niech ktos mi pokarze taka grzeczna, dobra,ułozoną dziewczyne w normalnym, dzisiejszym swiecie!!!Toż ona gra tu nie lada Matke Terese....a takich nie ma już ludzi!!!Maryśka jest tutaj tak wyidealizowana wrecz jakby bez najmniejszej skazy .;/;/Albo wrrr ta co ma dziecko... sama w sobie jest tak drażniąca...udaje,że wszytskie rozumy pozjadała i wszystko wie najlepiej nikomu nie da nic powiedziec a tym bardziej pomóc:/
Ale.......jest tam pewna panna hmm chodzi teraz z tym co ma tak fajnie włoski ściete...no wiec ona jako jedyna dla mnie jest spoko...taka swojska, szalona, odważna i naturalna w grze
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 16:09   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

ten serila to najgłupszy serial w tv polskiej ,jak mozna cos takiego nakręcic, aktorzy sa wyjatkowo do du.. ,pomysł i ciagnie sie to jak flaki ,okropnosc brrr.

mozna nie ogladac 100 odcinkow a i tak bedziesz wiedziec o co chodzi
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 16:20   #12
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Często mam okazję oglądać ten serial, bo o tej porze zwykle nic innego nie ma, a ja lubię mieć włączony telewizor, jak coś robię. Muszę przyznać, że scenarzysta powinien zostać wystrzelony w kosmos za najgłupsze dialogi serialowe na świecie Ogólnie pełno w tym w tym serialu ewidentnych bzdur, jak np. wątek z matką Kuby i policją, którą własciwie nie wiem co robi, że nie może jej zgarnąć Nie wspomnę o cukerkowej anielskiej Marysi, ktora zawsze jest taka dobra i kochana i nigdy nie miała złego dnia, wprost ideał
Oooo tak ja boleje nad Marysią kochaną
Pełno tam reklam,dziwne dialogi(chociaż Plebanii nie dorównują),aktorzy też jacyś niemrawi.Jedynie matkę Pawła moge znieść
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:13   #13
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Często mam okazję oglądać ten serial, bo o tej porze zwykle nic innego nie ma, a ja lubię mieć włączony telewizor, jak coś robię. Muszę przyznać, że scenarzysta powinien zostać wystrzelony w kosmos za najgłupsze dialogi serialowe na świecie Ogólnie pełno w tym w tym serialu ewidentnych bzdur, jak np. wątek z matką Kuby i policją, którą własciwie nie wiem co robi, że nie może jej zgarnąć Nie wspomnę o cukerkowej anielskiej Marysi, ktora zawsze jest taka dobra i kochana i nigdy nie miała złego dnia, wprost ideał
taaaak, Marysia jest zawsze taaaaka słodka,
złe dni? nie, nie u niej, a jeśli już coś się zdaży to i tak wygląda jakby poprostu lekko się wkurzyła


albo ta aktorka nie potrafi pokazać prawdziwego zdenerwowania, albo Marysia ma taka być - nawet w złości taaka słodka i anielska

[swoją drogą nei wytrzymałabym z taką osobą długo ;-)]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:30   #14
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Thumbs down Dot.: Pierwsza Miłość :-)

a dla mnie ten serial jest mdły, wprawdzie kiedyś go oglądałam ale już go znieśc nie moge a najbardziej mnie denerwuje ta cała piekna ,sliczna ,słodka cuuuudowna MArysia. (czy jak jej tam )ale za to moja mamcia go czasem ogląda< jeśli mnie nie ma w domu) ...

paula78:"mozna nie ogladac 100 odcinkow a i tak bedziesz wiedziec o co chodzi "<= to tak jak w "Modzie na sukces"<lol> POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:40   #15
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Ten serial jest strasznie mdły aż się niedobrze robi A zapowiadał się całkiem fajny nawet, gdy oglądałam pierwsze odcinki Potem już było tylko gorzej
Marysia faktycznie taka słodka i dobra, że aż dziw bierze Według mnie tworząc tę postać wzorowali się chyba na bohaterkach meksykańskich telenowel, bo tam główne bohaterki są zawsze biedne, dobre, pobożne, uczciwe i nikomu nigdy źle nie życzą Rozumiem, że Marysia ma być pozytywną postacią, ale przez tę swoją delikatność i mdłosć jest po prostu nudna i denerwująca
Wątek z Kingą i porwaniem Kuby to już wogóle jest totalny niewypał Policja śledzi matkę Kubi i pomyśleć, że ona jest taka cwana, że jej złapać nie mogą
Aneta Pałkowska i ten sołtys Śmiałek oraz dziadek Majki i pani Natalia - nawet nie mogę patrzeć na te ich wieczne "wiejskie problemy"
Aha i strasznie mnie wkurza ten Bartek(jakiż on zakochany w tej Marysi ) i Joasia - nie mogę na nią patrzeć nawet
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:46   #16
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

W ogóle jeszcze jest dobry motyw z ojcem Marysi i jej dziadkiem. To niby sa ludzie ze wsi, bo Wadlewo to wieś. Mają gospodarstwo. Ten Janek wychował się tam, ale tak naprawde nie wiem co on tam robi, poza tym, że chodzi na codzień wyfryzowany, włoski na lakier, jak prosto od fryzjera, rączki czyste Z czego on żyje, poza tym, że miał pomysł, żeby zarobic milion? Tak samo ten dziadek Antoni, przecież on nic nie robi, to jak utrzymuje ten dom [swoją drogą to gospodarstwo wiejskie jest chyba samowystarczalne, bo zwierzat nie mają, ziemi nie uprawiają, tylko herbatke w ogrodzie popijają ]. Bezsens
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:49   #17
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
W ogóle jeszcze jest dobry motyw z ojcem Marysi i jej dziadkiem. To niby sa ludzie ze wsi, bo Wadlewo to wieś. Mają gospodarstwo. Ten Janek wychował się tam, ale tak naprawde nie wiem co on tam robi, poza tym, że chodzi na codzień wyfryzowany, włoski na lakier, jak prosto od fryzjera, rączki czyste Z czego on żyje, poza tym, że miał pomysł, żeby zarobic milion? Tak samo ten dziadek Antoni, przecież on nic nie robi, to jak utrzymuje ten dom [swoją drogą to gospodarstwo wiejskie jest chyba samowystarczalne, bo zwierzat nie mają, ziemi nie uprawiają, tylko herbatke w ogrodzie popijają ]. Bezsens
Dobra uwaga Loviso Też sie nieraz zastanawiałam co oni tam na tej wsi robią? Sołtys ma sklep to rozumiem, ale rodzinka Marysi? Tak się z Pałkowsą o tę ziemię biją a przecież nie uprawiają nic na niej, więc o co tyle zachodu?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:52   #18
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
Dobra uwaga Loviso Też sie nieraz zastanawiałam co oni tam na tej wsi robią? Sołtys ma sklep to rozumiem, ale rodzinka Marysi? Tak się z Pałkowsą o tę ziemię biją a przecież nie uprawiają nic na niej, więc o co tyle zachodu?
To, że jej nie uprawiają, to jest małe Miki Oni NIC nie robią, a żyją sobie nieźle, kurcze, ja tez chce mieć takie gospodarstwo, gdzie nie trzeba pracować, a żyje sie ponad stan
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 10:57   #19
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
To, że jej nie uprawiają, to jest małe Miki Oni NIC nie robią, a żyją sobie nieźle, kurcze, ja tez chce mieć takie gospodarstwo, gdzie nie trzeba pracować, a żyje sie ponad stan
No ja też bym tak chciała, a zresztą kto by nie chciał
A wracając do tematu to ciekawe też z czego się Pałkowska utrzymuje? Ona też tylko w domu siedzi i z Jankiem się spotyka. A pani Natalia? To narzeczona dziadka Maji czy co? Tak sobie po prostu mieszka u Radoszów?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 11:00   #20
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
To, że jej nie uprawiają, to jest małe Miki Oni NIC nie robią, a żyją sobie nieźle, kurcze, ja tez chce mieć takie gospodarstwo, gdzie nie trzeba pracować, a żyje sie ponad stan
Bo oni maja zmechanizowane, nowoczesne gospodarstwo rolne
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:02   #21
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Bo oni maja zmechanizowane, nowoczesne gospodarstwo rolne
Już wiem! Już wiem!
Oni mają znajomości u Tereski w tym Centrum dla rolników i dostali pewnie unijne dotacje Dzieki temu mają nowoczesne i ekologiczne gospodarstwo


PS. Co myślicie o fryzurze Kingi?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:06   #22
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
Bo oni maja zmechanizowane, nowoczesne gospodarstwo rolne
Jest tak nowoczesne, że nawet maszyn nie ma, tylko sam ogródek i stolik ogrodowy A jeszcze panią Natalie przygarnęli i ona tez nic nie robi, to z czego się tam utrzymuje Totalna bzdura
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:10   #23
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

A pamiętacie wątek o pani Halince(chyba tak miała na imię) i o tym jak brała ślub w szpitalu To dopiero był ubaw
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:10   #24
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
Już wiem! Już wiem!
Oni mają znajomości u Tereski w tym Centrum dla rolników i dostali pewnie unijne dotacje Dzieki temu mają nowoczesne i ekologiczne gospodarstwo


PS. Co myślicie o fryzurze Kingi?
No tak... Tereska jest teraz szefową To maja wtyki.... prawie, ze u samego wojewody A fryzurka Kingi...eeee yyyy... jak miotla
A co myślicie o Emilce Smiałek-Pałkowskiej i o jej bardzo inteligętnym mężu???????
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:12   #25
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

O, a teraz tak myślę - patrzcie, przecież skoro ten Paweł jest w areszcie, to tez nie zarabia, a Maryśka juz nie pracuje w szpitalu To ona tez będzie się utrzymywała w ten czarodziejski sposób, nic nie robiąc? Niedawno widzialam jak przyjechał ojciec do niej i takich zakupów narobił, że łohoho, tyle siatek niesli [tak, ten niepracujący pan Janek ]
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:12   #26
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
No tak... Tereska jest teraz szefową To maja wtyki.... prawie, ze u samego wojewody A fryzurka Kingi...eeee yyyy... jak miotla
A co myślicie o Emilce Smiałek-Pałkowskiej i o jej bardzo inteligętnym mężu???????
Oh Andrzejek i Emilka Toż to cudowna para A jaki Andrzejek jest mądry i przystojny
A Emilka jakaż to dobra dziewuszka jest, w Biedronce pracuje i sobie baaardzo pracę chwali
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:18   #27
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

o patrzcie , a ja myślałam że tylko ja nie lubię tego seriala POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:19   #28
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

a bo wy dziewczyny neidokładnie oglądacie

nauczcie się oglądania ze zrozumieniem ;-)


wiec tak:
pan Antoni, jako że już stary jest - ma rentę/emeryturę, a dawniej był jakimś tam lekarzem

zaś Marysia, jako osoba ucząca się, półsierota - ma rentę po mamusi [to moje wolne przypuszczenia]

Janek zaś [kiedy patrzę na tego aktora i słucham go aż mi się wymiotować chce, kolejny idealny, Marysia ma chyba po nim geny ;/ i kolejny nie potrafiący sie zdenerwować "tak naprawdę"]
Janek może komuś dzierżawi [czy jak to się nazywa] ;-) część pól, stąd ma kasę [wkońcu całe Wadlewo sprzedane - gdzieś ludzie muszą uprawiać ziemię ;-)]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:22   #29
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a bo wy dziewczyny neidokładnie oglądacie

nauczcie się oglądania ze zrozumieniem ;-)



zaś Marysia, jako osoba ucząca się, półsierota - ma rentę po mamusi [to moje wolne przypuszczenia]
Nawet jesli, to ta renta nie starczylaby na czynsz, przecież to jest ogromne mieszkanie i jeszcze codzienne zakupy i inne rzeczy. Po prostu scenarzysta pisał to wszystko po pijaku, bo nie wiem, jak można na trzeźwo takie kity ludziom wciskać
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 11:25   #30
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

A tak wogóle to wcale Marysia nie jest w tym serialu główna bohaterką bo jest nią............LONDA
W końcu tak często ją tam wychwalają jaka ona dobra i wogóle Częsciej o Londzie mówią niż o Marysi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.