Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 19:03   #1
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Wink

Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)


Cześć dziewczyny po dwóch latach robienia pasemek postanowiłam przeistoczyć się w osobę o włosach brązowych. Chciałabym mieć taki nie za ciemny, chłodny brązik. Kilka dni temu pomalowałam te moje włosy farbą Schwarzkopf Natural& Easy (odcien satynowy, ciemny blond - czytalam na forum, ze zazwyczaj wychodzi duzo ciemniej, więc tak na wszelki wypadek ciemny blond a nie brąz ). No niestety farba prawie wcale nie przykryła mi pasemek, a kolor pozostałych włosów jest bardzo podobny do mojego naturalnego odcienia. Nie tego oczekiwałam, więc chcę malować jeszcze raz Byłabym bardzo wdzięczna więc za rady odnośnie farby i odcienia. Nie chcę też żeby wyszła mi na głowie krucza czerń Z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi Kochane Dziewczyny))
P.S. Farby Schwarzkopf raczej drugi raz nie użyję, bo włosy nie są ani ładne, ani lśniące :/ a prawdę mówiąc przynajmniej na to liczyłam
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 19:09   #2
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Witaj, zawsze jest tak, ze z rozjasnianych wlosow farba szybciutko schodzi, wiec proawdopodobnie bedziesz musiala powtorzyc malowanie po okolo 3 tygodniach, ja polecam ogolnie farby Loreal, a nie myslalals zeby isc z tym do fryzjera? za malowanie jednym kolorem nie placi sie az tak duzo a zazwyczaj fryzjerzy maja bogatsza game kolorow, i czesto tez trwalsze farby, poza tym polecam po zakolorowaniu wloskow uzywania kosmetykow do wlosow ciemnych,nawet jak zrobisz teraz jasnym brazem to pasemka po kilku myciach i tak stana sie widoczne.ja ma na glowie bardzo ciemny kolor bo brazylijski ciemny braz z Loreal preference ale wlosy sa cudownie lsniace, wiec moze znajdziesz soobie cos wsrod tej serii, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:36   #3
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Fakt z pasemek będzie Ci się szybko wymywał kolorek. Mi pasemka na jasny brąz właśnie zakryła farba Kadusa (fryzjer), ale później pojawiły się prześwity. Na to poszedł Garnier Belle Color i pokrył ładnie, ale jak się wyprał znowu są leciutkie prześwity. przy czym nie wygląda to źle. Wygląda bardziej jak refleksy
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:49   #4
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Jak zamalowywałam blond na brąz, to za pierwszym razem kolor strasznie mi się wymywał. Ale za drugim razem udało się już wszystko ładnie zamalować (a malowałam farbą Loreal Casting)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 23:28   #5
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Dziewczyny dzięki serdeczne za poradę)) Chyba spróbuję tym razem Loreala skoro tak chwalicie mam nadzieje ze nie wyjdzie mi na glowie rudosc bo chyba byloby mi niezbyt do twarzy Jak juz sie uda to napisze co i jak wyszlo)) Dzieki raz jeszcze!!
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 08:49   #6
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

ja farbowałam L'oreala Recital Preference na moje rozjasniane włosy i po 1 tygodniu nie było śladu po farbie
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:15   #7
solbi
Raczkowanie
 
Avatar solbi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 88
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

mnie rozjasnione pasma przykryla fryzjerka! przez 5 lat robilam pasma i balejaze balam sie ze w domu nie poradze sobie sama z pokryciem wielokrotnie rozjasnianych wlosow... Fryzjer zalatwil sprawe... farbowalam wlosy u fryzjera w lutym - nie bylo nawet sladu po pasmach... pozniej farbowalam juz sama w domu - i tez nie ma sladu! Wiec na pierwsze pokrycie pasm polecam wizyte u fryzjera
solbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-27, 16:36   #8
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Question Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Zdecydowałam się na Loreal casting -kolor jasny brąz. Właśnie dzisiaj kupiłam ten szampon. Przeczytałam instrukcję i trochę mi mina zrzedła...:/ Tam jest napisane żeby nie stosować po koloryzacji progresywnej (coś takiego). Domyślam się, ze chodzi o farby trwałe? :/ jak myslicie czy może mi coś nieoczekiwanego wyjśc na włosach>??? Bo ja je farbowałam okolo tydzien temu, ale jak pisałam prawie nic nie widać, jest tylko nieładny odcień na moim naturalnym kolorze... Ehh szczerze mowiac zmartwilo mnie to bo oczywiscie przeczytalam te cenna iformacje juz po zakupie:/ kasy na kolejna farbe nie mam poki co i nie wiem co robic.... Doradzcie cos!!! Prosze!
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 20:30   #9
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Zaryzykowalam i cóż... Szampon idealnie mi przykrył pasemka w ogóle ich nie widać aż jestem w szoku Kolor wyszedl mi ciemniejszy ale bardzo ladny, wloski lśnią jak szalone Generalnie jestem zadowolona i z czystym sumieniem bede teraz polecac Loreal Casting A Wam dziewczyny dzieki wielkie za pomoc i odpowiedzi
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 12:35   #10
kama-j
Rozeznanie
 
Avatar kama-j
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 579
Dot.: Jak zamalować blond pasemka?? Pomóżcie:)

Zrobiłam dokładnie ten sam numer! Od kilku lat farbuję sobie włoski, ale zawsze robiłam pasemka. Kiedy postanowiłam, że zrobię ładny brąz trafiłam na tą samą farbę schwarzkopfu. Efekt był ładny, choć nie tego oczekiwałam,a po jakimś czasie zupełnie nie było widać, że mam na głowie farbę, a dokładnie po jednym umyciu. Już zaplanowałam, że kupię Loreal casting - zobaczymy jak wyjdzie. Pozdrawiam!
kama-j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.