Mysz spod miot³y... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-28, 16:22   #1
casside
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 4
Unhappy

Mysz spod miot³y...


Hej!

Zacznijmy od tego ¿e ABSOLUTNIE nie znam siê na farbowaniu w³osów. Jest to dla mnie jedna wielka magia, szamponetki, farby takie, farby ¶makie - wszystko mi siê miesza. Raz próbowa³am u¿yæ szamponetki ale i tak nie zadzia³a³a, wiêc wiedzy praktycznej te¿ nie zyska³am... Próbowa³am odnale¼æ info na forum ale tu jest tyle tego i w dodatku wiekszo¶æ z Was odró¿nia jeden sposób farbowania od drugiego, podczas gdy dla mnie wszystko co wp³ywa na zmianê koloru w³osów to farbowanie.

Mam taki problem - mam mysie w³osy, dos³owanie mysie, jak mysz spod miot³y. Zazwyczaj w wakacje rozja¶nia³y mi siê pod wp³ywem s³oñca, ale w tym roku raczej nie bêd± mia³y na to szansy, a ja chcia³abym rozja¶niæ je jak najszybciej. I teraz pytanie - jak to zrobiæ?
Próbowa³am raz szamponetki Joanny "Piaskowy blond" ale nic nie z³apa³o wiêc teraz postanowi³am pój¶æ do fryzjera. No ale pójdê i on mi co¶ zaproponuje a ja nawet nie bêdê wiedzia³a z czego wybieraæ...
Zaznaczê ¿e mam w³osy cienkie i bojê siê ¿e mog± siê ³atwo niszczyæ...
Wiêc jakie mam mo¿liwo¶ci? Co proponujecie?
Nie chcê dziko sztucznego i plastikowego wygl±du, tak samo nie wchodz± w grê ochydne wyra¼ne pasma kolorów, czyta³am gdzie¶ zreszt± ¿e teraz ju¿ siê takich nie robi. Marzy mi siê kolor taki jak Joanny "Piaskowy blond" - my¶licie ¿e bêdzie pasowa³? Jak co¶ takiego osi±gn±æ? Co powiedzieæ fryzjerowi?

Z góry bardzo dziêkujê za pomoc!


Wklejam moje 3 zdjêcia ¿eby¶cie wiedzia³y w ogóle o czym mówie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg casside.jpg (22,9 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg casside2.jpg (42,0 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg casside3.jpg (32,6 KB, 91 za³adowañ)
casside jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 18:14   #2
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomo¶ci: 340
Dot.: Mysz spod miot³y...

Cytat:
Napisane przez casside Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!

Zacznijmy od tego ¿e ABSOLUTNIE nie znam siê na farbowaniu w³osów. Jest to dla mnie jedna wielka magia, szamponetki, farby takie, farby ¶makie - wszystko mi siê miesza. Raz próbowa³am u¿yæ szamponetki ale i tak nie zadzia³a³a, wiêc wiedzy praktycznej te¿ nie zyska³am... Próbowa³am odnale¼æ info na forum ale tu jest tyle tego i w dodatku wiekszo¶æ z Was odró¿nia jeden sposób farbowania od drugiego, podczas gdy dla mnie wszystko co wp³ywa na zmianê koloru w³osów to farbowanie.

Mam taki problem - mam mysie w³osy, dos³owanie mysie, jak mysz spod miot³y. Zazwyczaj w wakacje rozja¶nia³y mi siê pod wp³ywem s³oñca, ale w tym roku raczej nie bêd± mia³y na to szansy, a ja chcia³abym rozja¶niæ je jak najszybciej. I teraz pytanie - jak to zrobiæ?
Próbowa³am raz szamponetki Joanny "Piaskowy blond" ale nic nie z³apa³o wiêc teraz postanowi³am pój¶æ do fryzjera. No ale pójdê i on mi co¶ zaproponuje a ja nawet nie bêdê wiedzia³a z czego wybieraæ...
Zaznaczê ¿e mam w³osy cienkie i bojê siê ¿e mog± siê ³atwo niszczyæ...
Wiêc jakie mam mo¿liwo¶ci? Co proponujecie?
Nie chcê dziko sztucznego i plastikowego wygl±du, tak samo nie wchodz± w grê ochydne wyra¼ne pasma kolorów, czyta³am gdzie¶ zreszt± ¿e teraz ju¿ siê takich nie robi. Marzy mi siê kolor taki jak Joanny "Piaskowy blond" - my¶licie ¿e bêdzie pasowa³? Jak co¶ takiego osi±gn±æ? Co powiedzieæ fryzjerowi?

Z góry bardzo dziêkujê za pomoc!


Wklejam moje 3 zdjêcia ¿eby¶cie wiedzia³y w ogóle o czym mówie.

szamponetka nie chwyci na taki bardzo jasny blond. radze kupiæ farbe rozja¶niaj±ca
xXxKaSkAxXx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 18:23   #3
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 1 869
Dot.: Mysz spod miot³y...

Popro¶ fryzjera o zrobienie ja¶niejszych, z³ocistych refleksów (NIE pasemek). Efekt bêdzie bardzo naturalny. Ja tak zrobi³am (ponad rok temu) i efekt by³ super . Niestety pokusi³o mnie ¿eby strzeliæ sobie br±z, czego ¿a³ujê...

Gdy tylko dojdê do naturalnego koloru w³osów (równie¿ mysi blond) powtarzam ten zabieg, tak¿e polecam .
__________________

Ombligo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-29, 10:30   #4
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 574
Dot.: Mysz spod miot³y...

Nie polecam rozja¶niania, bo z tego co widzê w³oski s± bardzo delikatne... Mo¿e te refleksy to dobry pomys³ ale my¶lê, ¿e jaki¶ ciemniejszy br±z nada³by twojej twarzy wiêcej charakteru
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-29, 16:10   #5
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: £óód¼¼
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Mysz spod miot³y...

Witam a ja polecam Ci refleksy, bêd± jak rozja¶nione s³oñcem a poco niszczyæ w³osy farbami i mêczyæ siê potem z odrostami. Masz bardzo fajny kolor w³osów ja sama staram siê wróciæ z jasnego bl±du do naturalnych takich jak Ty masz. Pozdrawiam
KATJA87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.