Jak SPRAWDZIĆ- CLIP IN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 19:53   #1
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx

Jak SPRAWDZIĆ- CLIP IN


Hay i baardzo proszę nie przenosić wątku
Zamówiłam włosy 65 cm 50 gram i chcę przedłużać a mam tylko do ramion włoski.
W wątku "Przedłużanie włosów" bardziej wyczułam charakter polecania włosów od jakiegoś użytkownika,porady-niezbyt.A mi zależy na poradach.
Strasznie mi na tym zależy!Bo kiedyś już się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaard zo zawiodłam!
A teraz nie chcę .

Bardzo prosiłabym,by napisać mi porady,najmniej ważne i najbardziej.

1.Jak rozpoznać że włosy są 100 % naturalne (znam sposób na świecenie,podpalanie i umycie-naturalne nie będą proste tak idealnie).
2.Przedewszystkim także na temat jakości włosów-jak mam to sprawdzić natychmiast,czy są dobre jakościowo??
3.I jak o nie dbać?
4.Co ile je myć?Czy to prawda że odżywka i szampon DOVE SMOOTH THERAPY
są takie dobre i włosy przez nie są zdrowe i mają dłuższą żywotność?Jeśli macie jakieś inne to proszę podać,ale odżywki za 50 zł napewno nie kupię bo jeszcze mam tyle mózgu .
5.Czy sam jedwab wystarczy na pielęgnację?


Baaaaardzo zależy mi na szybkich odpowiedzich,ponieważ czas na odesłanie w razie niezadowolenia mam tylko do piątku...

Włosy które zakupiłam
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=665843795

6.Czy gdy pofarbuję jasny odcień sztucznych włosów 613 farbą to czy farba zejdzie?

7.Czy platyna i biel to taki sam kolor??

Edytowane przez Halloweencorexxxx
Czas edycji: 2009-07-05 o 19:58
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 16:44   #2
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Jak SPRAWDZIĆ- CLIP IN

jakieś tanie jak na naturalne i jak na taką długość. to AŻ 60cm a cena jest niewygórowana, więc nie wiem czy to 100% prawdziwki
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:16   #3
getshaky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak SPRAWDZIĆ- CLIP IN

Cytat:
Napisane przez Halloweencorexxxx Pokaż wiadomość
Hay i baardzo proszę nie przenosić wątku
Zamówiłam włosy 65 cm 50 gram i chcę przedłużać a mam tylko do ramion włoski.
W wątku "Przedłużanie włosów" bardziej wyczułam charakter polecania włosów od jakiegoś użytkownika,porady-niezbyt.A mi zależy na poradach.
Strasznie mi na tym zależy!Bo kiedyś już się baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaard zo zawiodłam!
A teraz nie chcę .

Bardzo prosiłabym,by napisać mi porady,najmniej ważne i najbardziej.

1.Jak rozpoznać że włosy są 100 % naturalne (znam sposób na świecenie,podpalanie i umycie-naturalne nie będą proste tak idealnie).
2.Przedewszystkim także na temat jakości włosów-jak mam to sprawdzić natychmiast,czy są dobre jakościowo??
3.I jak o nie dbać?
4.Co ile je myć?Czy to prawda że odżywka i szampon DOVE SMOOTH THERAPY są takie dobre i włosy przez nie są zdrowe i mają dłuższą żywotność?Jeśli macie jakieś inne to proszę podać,ale odżywki za 50 zł napewno nie kupię bo jeszcze mam tyle mózgu .
5.Czy sam jedwab wystarczy na pielęgnację?


Baaaaardzo zależy mi na szybkich odpowiedzich,ponieważ czas na odesłanie w razie niezadowolenia mam tylko do piątku...

Włosy które zakupiłam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=665843795

6.Czy gdy pofarbuję jasny odcień sztucznych włosów 613 farbą to czy farba zejdzie?

7.Czy platyna i biel to taki sam kolor??
ostatnio kupiłam włosy naturalne dł 65 cm na clip in. też obawiałam sie czy na pewno beda naturalne bo nie byly drogie i musiałam taśme sama porozcinac i przyszyc spinki.ale sa naturalne bo kiedy je zamocze w wodzie troszeczke sie kreca mimo ze struktura jest prosta i nie błyszczą sie jak syntetyki. mam je kilka dni nie myłam ich jeszcze ale nakładałam na nie jedwab i zachowuja sie swietnie moje naturalne włosy są długie ale te idealnie pasuja do mojego koloru i dzieki temu ze mam mocno wystopniowane wlosy od samej gory wygladaja super ;D

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

a tak w ogóle to kupiłam chyba identyczne włosy nie pamietam zy ten sam sprzedawca ale 60cm taśmy o strukturze europejskiej ;] dla mnie wystarczaja bo jak juz wspominałam mam mocno wystopniowane włosy .ale jezeli Twoje włosy są ścięte raczej na prosto to mogą sie trochę oznaczac.. ale bądzmy dobrej mysli )
getshaky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.