Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 07:42   #1351
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
chyba musze wam o czymś powiedzieć a raczej się przyznać... przedwczoraj miałam robioną trwałą i paraduję sobie teraz w lokach
Monia, a czemu się zgodziłaś? Wiesz, szef może decydować o Twoich obowiązkach, wynagrodzeniu etc. ale nie o Twoich włosach! Poza tym na pewno nie są aż tak zniszczone

Pokazuj te włosy
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 10:24   #1352
russian_roulette
Przyczajenie
 
Avatar russian_roulette
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

dołączam się do was dziewczyny, mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w tym postanowieniu

Póki co mój sposób na wytrzymanie z nieprostowaniem to kok na czubku głowy - dzięki, któremu moje włosy nie wyglądają na tak zniszczone

jestem też w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego sebum/odżywki nakładanej po myciu, żeby zniwelować oznaki stosowania prostownicy.

Póki co najbardziej mogę polecić nawilżającą dwufazową odżywkę z Revlona - bez spłukiwania, moja włosy ją uwielbiają
spośród wielu, wielu przetestowanych odżywek bez spłukiwania profesjonalnych ta sprawuje się zdecydowanie najlepiej, bo faktycznie nawilża i nic a nic nie obciąża co jest szczególnie ważne dla posiadaczki cieńkich włosów.
__________________
nie mów mi, że niebo jest granicą, skoro są ślady stóp na księżycu
russian_roulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 10:36   #1353
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez russian_roulette Pokaż wiadomość
dołączam się do was dziewczyny, mam nadzieję, że uda mi się wytrwać w tym postanowieniu

Póki co mój sposób na wytrzymanie z nieprostowaniem to kok na czubku głowy - dzięki, któremu moje włosy nie wyglądają na tak zniszczone

jestem też w trakcie poszukiwań jakiegoś dobrego sebum/odżywki nakładanej po myciu, żeby zniwelować oznaki stosowania prostownicy.

Póki co najbardziej mogę polecić nawilżającą dwufazową odżywkę z Revlona - bez spłukiwania, moja włosy ją uwielbiają
spośród wielu, wielu przetestowanych odżywek bez spłukiwania profesjonalnych ta sprawuje się zdecydowanie najlepiej, bo faktycznie nawilża i nic a nic nie obciąża co jest szczególnie ważne dla posiadaczki cieńkich włosów.
od kiedy nie prostujesz???
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 13:22   #1354
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nalezy sprostować i napisać, ze "miałam" ładne włosy cóż... jutro poproszę koleżankę o to nałozenie maski i zobaczymy bo na prawde te włosy mnie teraz denerwują... a szef chce taką trwałą robić co 2 miechy jakoś pffff no na bank zetne połowe włosów teraz (bo to jest zniszczone) i zapuszczam od nowa, trudno

oj, szkoda teraz scinac, jak moglas przed farbowaniem odrost ciachnąć, ale wiadomo teraz inna sytuaja to lepiej obciąc zeby odzyły


cos ma na cb zly wpływ ten szef
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:01   #1355
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Dziewczyny chciałabym kupić Maske na włosy Rigenol (ma dobre opinie na KWC)ale, zanim ją zamówie to mam do was prośbe czy mogłaby któraś z was powiedzieć mi co nieco o składzie tej maski bo ja się kompletnie nie znam spróbowałam jedynie przeanalizować skład ale, co z tego jak i tak nie wiem które składniki służą włosom a, które nie

Cetrimonium Chloride-konserwant lekko emulgujący,działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych
Cetearyl Alcohol-emolient
Lauryl Alkohol-zmiękczacz
Myristyl Alcohol-emolient - nawilża
Hydrolized Wheat Protein-???
Simethicone- ???
Citric Acid-kwas cytrynowy naturalny konserwant, regulator pH
parfum-zapach
propylene glycol-rozpuszczalniki, glikol zalicza się też do nawilżaczy
diazolidinyl-konserwant
urea-mocznik odpowiedzialny za nawilżanie
methylparaben-konserwant
propylparaben-konserwant

I co o niej sądzicie ?
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:26   #1356
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym kupić Maske na włosy Rigenol (ma dobre opinie na KWC)ale, zanim ją zamówie to mam do was prośbe czy mogłaby któraś z was powiedzieć mi co nieco o składzie tej maski bo ja się kompletnie nie znam spróbowałam jedynie przeanalizować skład ale, co z tego jak i tak nie wiem które składniki służą włosom a, które nie

Cetrimonium Chloride-konserwant lekko emulgujący,działa tez antystatycznie i przeciwdziała rozwojowi organizmów bakteryjnych
Cetearyl Alcohol-emolient
Lauryl Alkohol-zmiękczacz
Myristyl Alcohol-emolient - nawilża
Hydrolized Wheat Protein-???
Simethicone- ???
Citric Acid-kwas cytrynowy naturalny konserwant, regulator pH
parfum-zapach
propylene glycol-rozpuszczalniki, glikol zalicza się też do nawilżaczy
diazolidinyl-konserwant
urea-mocznik odpowiedzialny za nawilżanie
methylparaben-konserwant
propylparaben-konserwant

I co o niej sądzicie ?
miałam ja i sie nie polubiłysmy, jakos nie przypadła mi do gustu :/

nie wiem skad dobre opinie na kwc

hydrolized... to proteiny ale nie kazdemu akurat te z pszenicy (wheat) pasują, ogólnie maja odzywic włosy

a simethicone to ciężki silikon ;(
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-09-17 o 16:29
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:50   #1357
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
miałam ja i sie nie polubiłysmy, jakos nie przypadła mi do gustu :/

nie wiem skad dobre opinie na kwc

hydrolized... to proteiny ale nie kazdemu akurat te z pszenicy (wheat) pasują, ogólnie maja odzywic włosy

a simethicone to ciężki silikon ;(
No to lipa a, już myślałam że znalazłam fajną maske
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 17:12   #1358
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
No to lipa a, już myślałam że znalazłam fajną maske

polecam glorię lub kallosa
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 19:24   #1359
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
polecam glorię lub kallosa
Dziękuje ci za rady ale, obawiam się że w mojej okolicy trudno będzie dostać takie maseczki mam niedaleko rossmana,hurtownie kosmetyczną, i prywatną drogerie w których często bywam i niestety nigdy na takie maski się nie natknełam

Odkąd przestałam prostować włosy myje je szamponem Pantene Gęste i mocne jestem z niego bardzo zadowolona dziś kupiłam odżywke z tej seri i mam nadzieje że też się dobrze spisze

Sama nie wiem czy dobrze robie z racji że w nocy strasznie się wierce to rano na głowie mam "matrixa" i przez to musze codziennie rano myć głowe oprócz tego codziennie używam pianki do włosów zwiększającej objętość.Wiem że źle robie że myje włosy codziennie ale, niestety z tego nie moge zrezygnować natomiast zastanawiam się też czy pianka nie niszczy mi przypadkiem włosów tylko że trudno mi z niej zrezygnować bo moim zdaniem mam po niej dużo lepsze włosy i oprócz tego po jej użyciu mam prostsze włosy tylko czy to aby, nie niszczy włosów
Co myślicie o stylizacji włosów z pianką pogarsza to ich stan czy nie ma to wogóle związku ?
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 19:44   #1360
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
oj, szkoda teraz scinac, jak moglas przed farbowaniem odrost ciachnąć, ale wiadomo teraz inna sytuaja to lepiej obciąc zeby odzyły


cos ma na cb zly wpływ ten szef
nie chodzi o to, ze ma zły wpływ, chodzi o to, że on wywiera na mnie presje, ciagle mi gada jak to moje włosy źle wyglądają, czy to podprostowane czy to jakie, zafarbowałam włosy to też źle... nie chce się zwalniać z takiego powodu no bo na prawde wiele się tam mogę nauczyć ale czuję, ze wpewnym momencie nie będę miała po prostu wyjścia
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 19:58   #1361
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, ze ma zły wpływ, chodzi o to, że on wywiera na mnie presje, ciagle mi gada jak to moje włosy źle wyglądają, czy to podprostowane czy to jakie, zafarbowałam włosy to też źle... nie chce się zwalniać z takiego powodu no bo na prawde wiele się tam mogę nauczyć ale czuję, ze wpewnym momencie nie będę miała po prostu wyjścia
Wywiera presje czy wręcz zmusza ?

Moim zdaniem twój szef ma chory stosunek co do pracownika...ja rozumiem że jest dobrym fryzjerem ale, on nie ma prawa bezustannie namawiać się na zmianę fryzury, uczesanie jest indywidualnym wyborem pracownika i pracodawca nie ma prawa wywierać tak silnej presji twoim obowiązkiem jest wyglądać schludnie i czysto a, to jaką masz fryzure nie powinno go obchodzić nawet jeśli pracujecie w takim środowisku
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 20:09   #1362
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Wywiera presje czy wręcz zmusza ?

Moim zdaniem twój szef ma chory stosunek co do pracownika...ja rozumiem że jest dobrym fryzjerem ale, on nie ma prawa bezustannie namawiać się na zmianę fryzury, uczesanie jest indywidualnym wyborem pracownika i pracodawca nie ma prawa wywierać tak silnej presji twoim obowiązkiem jest wyglądać schludnie i czysto a, to jaką masz fryzure nie powinno go obchodzić nawet jeśli pracujecie w takim środowisku
piękne w teorii. i fakt, ze ma bardzo chory stosunek co do pracownika. co powiecie np. na hasło "jesteś chodzącą antyreklamą" i co najlepsze... przecież byłam na tygodniu próbnym tak ? mógł ze mną nie podpisywać umowy tak ? i tak dobrze, ze podpisalismy tylko na 2 miesiące to moze jakoś wytrzymam i zobaczymy... mam chodzić do pracy uczesana w niewiadomo co itp. bo potem on sie denerwuje i sam mi coś tworzy na głowie... a czy ja go o to proszę ? nie ! on po prostu swojego 1 pracownika odpicował po swojemu i tamten jest super, ja się nie daję i stawiam opór więc ja jestem be.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:08   #1363
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
piękne w teorii. i fakt, ze ma bardzo chory stosunek co do pracownika. co powiecie np. na hasło "jesteś chodzącą antyreklamą" i co najlepsze... przecież byłam na tygodniu próbnym tak ? mógł ze mną nie podpisywać umowy tak ? i tak dobrze, ze podpisalismy tylko na 2 miesiące to moze jakoś wytrzymam i zobaczymy... mam chodzić do pracy uczesana w niewiadomo co itp. bo potem on sie denerwuje i sam mi coś tworzy na głowie... a czy ja go o to proszę ? nie ! on po prostu swojego 1 pracownika odpicował po swojemu i tamten jest super, ja się nie daję i stawiam opór więc ja jestem be.
"chodzącą antyreklamą"
Nie no facet naprawde ma jakiś problem...ciekawe co by powiedział jak by zobaczył moje pióra pewnie by mi się kazał ogolić na łyso argumentując tym że nie ma dla moich kłaków ratunku
Ja na twoim miejscu przeczekałabym te 2 miesiące i się poprostu zwolniła bo masz naprawde toksycznego szefa
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:14   #1364
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
"chodzącą antyreklamą"
Nie no facet naprawde ma jakiś problem...ciekawe co by powiedział jak by zobaczył moje pióra pewnie by mi się kazał ogolić na łyso argumentując tym że nie ma dla moich kłaków ratunku
Ja na twoim miejscu przeczekałabym te 2 miesiące i się poprostu zwolniła bo masz naprawde toksycznego szefa
Liczę jednak na to (nadzieja matką głupich no ale teraz jednak ją mam), że przez te 2 miesiace (teraz już niecałe 2 miesiące) dojdziemy do jakiegoś porozumienia... bo facet fajnie uczy, odpowiada bardzo jasno na kązde pytanie i moje wątpliwości,w ogóle tam jest super... gdyby nie to, ze się cały czas czepia moich włosów to jest dosłownie jedyny minus a nie ukrywam, ze zalezy mi na kasie
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:21   #1365
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

No właśnie, chodzi o to, że zarabiasz, możesz coś dopisać do swojego CV i w ogóle to co nieco się nauczysz, masz porównanie miedzy salonem, w którym odbywasz praktykę, a tym. Dlatego szkoda by było, gdyby się nie udało, trzymam kciuki, żebyś dogadała się z szefem
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:22   #1366
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
No właśnie, chodzi o to, że zarabiasz, możesz coś dopisać do swojego CV i w ogóle to co nieco się nauczysz, masz porównanie miedzy salonem, w którym odbywasz praktykę, a tym. Dlatego szkoda by było, gdyby się nie udało, trzymam kciuki, żebyś dogadała się z szefem
Dziękuję a raczej nie dziękuję

kurcze, przepraszam za ten spam nie na temat ale nie mam komu się wyżalić ale już koniec narzekania (na razie)
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:29   #1367
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję a raczej nie dziękuję

kurcze, przepraszam za ten spam nie na temat ale nie mam komu się wyżalić ale już koniec narzekania (na razie)
Oj tam oj tam, czasem trzeba się komuś wyżalić, żeby się choć trochę lepiej zrobiło, a, że poniekąd my wszystkie się znamy ( w sensie mamy włosowy problem ) to to jest jak najbardziej odpowiednie miejsce. Tym bardziej, że my tu pielęgnujemy włosięta swoje, a szef namawia Cię do złego!
Ale nie psujmy dziś już sobie tym humoru
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:06   #1368
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam, czasem trzeba się komuś wyżalić, żeby się choć trochę lepiej zrobiło, a, że poniekąd my wszystkie się znamy ( w sensie mamy włosowy problem ) to to jest jak najbardziej odpowiednie miejsce. Tym bardziej, że my tu pielęgnujemy włosięta swoje, a szef namawia Cię do złego!
Ale nie psujmy dziś już sobie tym humoru
no własnie dlatego ja za niedługo spadam już z wizażu i odezwe się jutro po południu albo wieczorkiem jak tam moje włosięta po małej pielegnacji
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 22:45   #1369
larish
Przyczajenie
 
Avatar larish
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 14
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

dziewczęta podpinam się do was- rzucam prostownicę i ratuje włosy!

włosy prostuję kilka dobrych lat a do tego ostatnio zaczęłam je jeszcze rozjaśniać bo zamarzył mi się blond, boje się że nie długo będę mieć zakola ;D więc albo rybki albo akwarium

a co do maski regenerującej/nawilżającej to polecam Schwarzkopf BC Repair Rescue jak dla mnie jest świetna
larish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 08:22   #1370
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez larish Pokaż wiadomość
dziewczęta podpinam się do was- rzucam prostownicę i ratuje włosy!

włosy prostuję kilka dobrych lat a do tego ostatnio zaczęłam je jeszcze rozjaśniać bo zamarzył mi się blond, boje się że nie długo będę mieć zakola ;D więc albo rybki albo akwarium

a co do maski regenerującej/nawilżającej to polecam Schwarzkopf BC Repair Rescue jak dla mnie jest świetna
Witamy
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 10:37   #1371
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomości: 313
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez larish Pokaż wiadomość
dziewczęta podpinam się do was- rzucam prostownicę i ratuje włosy!

włosy prostuję kilka dobrych lat a do tego ostatnio zaczęłam je jeszcze rozjaśniać bo zamarzył mi się blond, boje się że nie długo będę mieć zakola ;D więc albo rybki albo akwarium

a co do maski regenerującej/nawilżającej to polecam Schwarzkopf BC Repair Rescue jak dla mnie jest świetna
prostownica to zło wcielone! witamy! witamy!
Meere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 13:04   #1372
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Dziękuje ci za rady ale, obawiam się że w mojej okolicy trudno będzie dostać takie maseczki mam niedaleko rossmana,hurtownie kosmetyczną, i prywatną drogerie w których często bywam i niestety nigdy na takie maski się nie natknełam

Odkąd przestałam prostować włosy myje je szamponem Pantene Gęste i mocne jestem z niego bardzo zadowolona dziś kupiłam odżywke z tej seri i mam nadzieje że też się dobrze spisze

Sama nie wiem czy dobrze robie z racji że w nocy strasznie się wierce to rano na głowie mam "matrixa" i przez to musze codziennie rano myć głowe oprócz tego codziennie używam pianki do włosów zwiększającej objętość.Wiem że źle robie że myje włosy codziennie ale, niestety z tego nie moge zrezygnować natomiast zastanawiam się też czy pianka nie niszczy mi przypadkiem włosów tylko że trudno mi z niej zrezygnować bo moim zdaniem mam po niej dużo lepsze włosy i oprócz tego po jej użyciu mam prostsze włosy tylko czy to aby, nie niszczy włosów
Co myślicie o stylizacji włosów z pianką pogarsza to ich stan czy nie ma to wogóle związku ?
odradzam szampon pantene bo ma silikony, odzywka tak sama i bd sie nadbudowywać i ten zestw raczej nie odżwi, ale to moje zdanie

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, ze ma zły wpływ, chodzi o to, że on wywiera na mnie presje, ciagle mi gada jak to moje włosy źle wyglądają, czy to podprostowane czy to jakie, zafarbowałam włosy to też źle... nie chce się zwalniać z takiego powodu no bo na prawde wiele się tam mogę nauczyć ale czuję, ze wpewnym momencie nie będę miała po prostu wyjścia
wyglądały jak dla mnie bardzo ładnie
ale wiadoo ze nistety niektórzy jak twój szef moga miec inne zdanie

zycze zeby sie ulozylo, i pamietaj nie daj sie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:02   #1373
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Laski... zafarbowałam włosy na ciemniejszy (Boże co mnie znowu tchnęło do tego czynu) i poprosiłam babeczke zeby mi te najsuchsze końce troche podcieła no i podcieła więc nie jest chyba źle... poza kolorem ale licze na to, ze się wypłuka bo to nie była Palette tylko L'oreal
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:16   #1374
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

[QUOTE=karmazynka99;294730 54]odradzam szampon pantene bo ma silikony, odzywka tak sama i bd sie nadbudowywać i ten zestw raczej nie odżwi, ale to moje zdanie



Karmazynka co ty opowiadasz przeanalizowałam skład i nie ma w nim silikonów

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Laski... zafarbowałam włosy na ciemniejszy (Boże co mnie znowu tchnęło do tego czynu) i poprosiłam babeczke zeby mi te najsuchsze końce troche podcieła no i podcieła więc nie jest chyba źle... poza kolorem ale licze na to, ze się wypłuka bo to nie była Palette tylko L'oreal
Rób fote i pokazuj włosiacze
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:20   #1375
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez jula smarkula Pokaż wiadomość
Karmazynka co ty opowiadasz przeanalizowałam skład i nie ma w nim silikonów
---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



tak?

a który to bo nawet nie patzryłm na skład, tylko zawsze wdawalo mi sie ze pantene to oblepiacze ale może teraz zmienili sklady :P

edit: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html oo racja rzeczywiscie nie ma silikonów, zaskoczenie dla mnie, wybacz myslalam że ma
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2011-09-18 o 15:25
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 15:35   #1376
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Mam nadzieje, ze kolor się jeszcze wypłucze

cały przód jest wystrzyzony o jakieś 2-3 cm, z długości to może 1 cm
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020

Edytowane przez moniczka_90
Czas edycji: 2012-11-06 o 09:56
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:12   #1377
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze kolor się jeszcze wypłucze

cały przód jest wystrzyzony o jakieś 2-3 cm, z długości to może 1 cm
nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że gora jest nieco wysuszona?

ale napewno po olejowaniu bedzie dobrze, chyba ze to tylko na zdjeciu tak widac

ps. masz sliczne pazurki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:27   #1378
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że gora jest nieco wysuszona?

ale napewno po olejowaniu bedzie dobrze, chyba ze to tylko na zdjeciu tak widac

ps. masz sliczne pazurki
pomijam fakt, ze całość jest nieco wysuszona ale jednak przód to jest istna masakra... troche tego dzisiaj się pozbyłam ale długa droga przede mną żeby się tego pozbyć... ale już miałam masakre na głowie po blondzie i jak widać włosy mam więc wiem, ze się da jeśli się chce będzie dobrze !

p.s. dziękuję ale akurat jakieś 2 dni temu je skracałam bo już za długie były i przeszkadzały zeby mi tylko włosy rosły tak jak pazury
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:36   #1379
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
pomijam fakt, ze całość jest nieco wysuszona ale jednak przód to jest istna masakra... troche tego dzisiaj się pozbyłam ale długa droga przede mną żeby się tego pozbyć... ale już miałam masakre na głowie po blondzie i jak widać włosy mam więc wiem, ze się da jeśli się chce będzie dobrze !

p.s. dziękuję ale akurat jakieś 2 dni temu je skracałam bo już za długie były i przeszkadzały zeby mi tylko włosy rosły tak jak pazury

napewno szybciuko zleci i bedziesz miała zdrowiutkie włoski
i tak w sumie myslałam ze trwała bardziej zniszczy, ale jak widac nie jest bardzo żle, ponawilżasz je i bedzie dobrze
ja uwielbiam i dlugie wlosy i pazury, zeby tylko tak jak mówisz włosy jak paznokcie rosly... :p
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-18, 16:40   #1380
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Bez prostownicy się obywamy, o swe włosy dbamy! - cz. II ;)

Monia-Będzie dobrze tylko że musisz je teraz 2 razy częściej nawilżać bo trwała jest wymagająca i łatwo ją przesuszyć ... moja ciocia miała robione headlines i mówiła że odżywki i maski szły u niej tonami

(p.s W sumie komu ja to mówie przecież jesteś fryzjerką )

Kolorek też jest fajny odcień wpada troszke
w bordo o ile dobrze widze
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.