jaki kolor na włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-12, 11:11   #1
mysz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Question

jaki kolor na włoski


Mam wieeeeeeeelką prośbę o porade. Chce sobie zafarbować <szamponem>włoski, ale kompletnie nie wiem, jaki kolor powinnam wybrać Mam jasną,bladą tora opala sie z trudem najmocniej na buzi, ramionach, plecach, dekolcie ktora dodatkowo ma delikatne piegi na nosku i wyraźne, nigdy mnie nie opuszczające rózowe rumieńce. Właściwie to moja buzia jest różowa, a reszta blada;/ maxymalnie moge sie opalić na karmelowo <jakodziecko opalałam sie na dosyć intensywny karmelowy kolor> wiec z ta bladościa cos ewentualnie mozna by bylo zrobic dla potreby koloru;p<solarium> zielone oczyie rzesy, ciemna oprawa, dosc ladne ciemne brwi, usta małe ale, nie waskie tylko takie w kształcie "serce"... hmm to chyba wystarczajaco duzo informacji. Nigdy wczesniej nie farbowalam włosów a moj naturalny kolor włosó to taki .........napwet trudno go nazwac niby ciemny blond popadajacy w jasny brąz w zależności od światła...... myślałam o kolorze czekoladowym, ale nie chcialabym podkreślać białej skóry.... ah no i mam grzywke prosze bardzo o pomoc bo wkrótce wybieram sie na ślub i chcialabym jakos fajnie wygladać... wtraziście i ładnie z góry dziekuje
mysz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:13   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: jaki kolor na włoski

bez ftoki to raczej nie podpowiemy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:28   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: jaki kolor na włoski

przede wszystkim to nie to forum-powinnas to pytanie umiescic na fryzjerskim jesli amsz rozowa skore to powinnas wybrac zdecydowanie zimny odcien,mysleze blond ale daj fote bedzie latwiej
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 13:41   #4
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: jaki kolor na włoski

A moze inaczej...Określe Twój typ a nastepnie wkleje barwy i kolory włosów.

1. Cera - jasna, blada - w odcieniu brzoskwini, różu, chłodny, ciepły odcień? (patrz na dekolt) Transparetna? Widoczne żyłki?
2. Włosy - ciemny blond, jasny brąz - refleksy złote, miedziane czy mysie?
3. Kolor białka w oczach: w odcieniach żółtego, czysto białe, szare, z niebieskimi przebłyskami?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:45   #5
mysz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Question Dot.: jaki kolor na włoski

No więc: przede wszystkim bardzo dziękuje za odzew Fotkę z chęcią wkleiłabym, gdybym tylko miala możliwośc a teraz, póki co, takowej niestety nie posiadam Kolor mojej skóry<na dekolcie>, okreśolny przeze mnie z ogromnym trudem, jest jasno-brzoskwiniowy, bez widocznych żyłek, taki bardzo jasno zółty<z góry przepraszam, jeśli w dalszym ciągu, po moim opisie, trudno będzie to sobie wyobrazić>, na obojczykach ciemniejszy. Ogólnie rzecz ujmując jestem raczej jasna, z tym, że mam straszne rumieńce<popękane naczyńka> no i niezliczoną ilość pieprzyków. Białko oka raczej szare, z niewielkimi zółtymi plamkami, a włosy to taki mix grubszych włosów brązowych ze złoto-zółtymi cienkimi refleksami. Z góry dziękuje za wszystkie porady Chciałabym, żeby kolor włosów jakoś podkreślił oczy, usta, uwyraźnił twarz. nooo....... w dziennym świetle ciemny blond, w sztucznym brąz. to chyba wszystko w tym temacie aha 'blueania'-przepraszam za pomylone forum-to mój pierwszy apel, nastepnym razem bede bardziej uwazac
mysz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 13:16   #6
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: jaki kolor na włoski

żółte palmki są na białku?

Czy w tych kolorach czujesz sie najlepiej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Paleta.gif (16,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna2.jpg (33,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna3.jpg (4,4 KB, 1 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:24   #7
mysz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Question Dot.: jaki kolor na włoski

Jeśli dobrze zrozumiałam o co chodziło z tymi kolorami <> to owszem, w tych wklejonych kolorach <jeśli chodzi o takie ogólne rozumienie, np. kolor ciuchów, bo chyba nie farby do włosów;p> czuje sie dobrze, może poza tym brązem, jeśli miałabym mieć np. taką bluzkę, wtedy chyba nie wyglądałoby to na mnie zbyt ciekawie, a poza tym to raczej nie jest kolor który lubie <zdecydowanie nie>. A co do żółtych plamek, to tak mam takie malutkie na białku. Dziękuje za odpowiedz
mysz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 14:42   #8
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: jaki kolor na włoski

Chodziło mi o kolor ubrań a co do włosów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna włosy.jpg (103,9 KB, 16 załadowań)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 14:57   #9
mysz@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Question Dot.: jaki kolor na włoski

O dziękuje bardzo!! Teraz przyłożyłam do monitorka moje włoski, i mój naturalny kolor to ten 3 <licząc od prawe> z tych dołączonych. Czyli jednak lepiej bedzie go rozjaśnić do jakiegoś blondu? Ale czy nie bede wtedy wygladać jeszcze bladzej i czy nie bedzie to uwypuklać rumieńców? I czy takie rozjaśnianie wogole da sie zrobić zmywalnym szamponem? Dziękuje za odp.
mysz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 15:05   #10
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: jaki kolor na włoski

To są kolory włosów dla wiosny. Myśle ze z każdym bedzie Ci dobrze
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.