Brak ochoty na seks, pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 21:56   #1
ziomeczek12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21

Brak ochoty na seks, pomocy !


Witam.

Jestem nowym użytkownikiem wypowiadam się pierwszy raz także proszę o wyrozumialosc. Mam problem z moja dziewczyna. Jestem z nia od roku. Dawniej wszystko było jak sie nalezy , ale z czasem wszystko zaczeła ulegac zmianie. Gdy nie brała tabletek antykoncepcyjnych zawsze miala ochote na to by uprawiac seks . Czasem nawet w miejscach i chwilach gdzie wogole nie mozna by sie tego spodziewac . bylo super . Bedac w domu robilismy to nie czasem nawet po 3 razy dziennie . Z czasem wszystko zaczelo sie psuć . Gdy zaczeła brac tabletki na poczatku nie bylo roznicy lecz z czasem juz nie byla tak chetna na to jak kiedys . Dawniej sama mnie do tego namawiała albo nawet nie namawiała a sama robiła była chetna na rozne nowe pozycje doswiadczenia . po uplywie pewnego czasu wogole nie ma ochoty teraz nie uprawialismy seksu od ponad 1 miesiaca. Ona ciagle mowi ze jej to nie jest potrzebne , że nie ma ochoty kompletnie zero nic .. Ciagle sie przez to kłocimy bo ja ja namawiam a ona nigdy nie chcce nawet sprobowac . Na poczatku dawała sie namawiac zeby spronbowac i potem nabierała ochotkiu a teraz wogole. Strasznie mnie to wkurza bo daniwj oboje teog potrzebowalismy a teraz czuje ze cos jest nie tak gadalem z nia o tym nie raz . ale zawsze jest to samo . ze to nie jej wina i koniec . Prosze pomożcie co mozna na to poradzić . Ona chce odłozyc tabletki ale wtedy oboje gdyby doszlo do zblizenia , nawet z gumką to bysmy sie stresowali bo tak było przed tym jak brała . Ona nie wie też co zrobic a widzi ze ja przez to cierpnie , ona zreszta tez bo co dziennie sie o to klocimy .. Chcialbym zeby bylo choc w pewnym stopniu jak kiedys.
ziomeczek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:59   #2
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Chyba powinna zmienić tabletki antykoncepcyjne. Według mnie to one są powodem niskiego (a nawet braku) libido.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:03   #3
ziomeczek12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Owszem była u lekarza i chciała zmienić tabletki , lecz doktor powiedział że nie może ich zmienić bo z badań wynika że te sa specjlanie dla kobiet w tym wieku i maja odpowiednia dawke hormonów .
ziomeczek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:12   #4
smerfeta901
Rozeznanie
 
Avatar smerfeta901
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 514
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

no nie wiem co ci doradzic jestem dziewczyna i tez czasem nie mam ochoty na sex zdarzalo sie czasem ze nawet przez miesiac nie bylo bo to okres a pozniej klotnia to nie mialam ochoty przestan moze na nia tak naciskac i daj jej troche czasu to sama przyjdzie do ciebie a tak to tylko moze pogarszasz sprawe tym naciskaniem i klotniami poczekaj i przestan mowic tylko o sex jesli czas nie pomoze to wtedy znowu pogadaj z nia i spytaj sie czy chce byc nadal z toba i czy moze kogos ma i dlatego nie chce sie juz z toba kochac tez bralam tabletki i tam nawet chyba na ulotce pisalo ze zmniejszy sie ochota na sex wkoncu to sa hormony ... wiec nieprzejmuj sie jak kocha i ty ja kochasz to daj jej troche czasu
__________________
"Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie"



smerfeta901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:23   #5
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Cytat:
Napisane przez ziomeczek12 Pokaż wiadomość
Owszem była u lekarza i chciała zmienić tabletki , lecz doktor powiedział że nie może ich zmienić bo z badań wynika że te sa specjlanie dla kobiet w tym wieku i maja odpowiednia dawke hormonów .
Ile lat ma Twoja dziewczyna? może wiesz jakie bierze tabletki?
wydaje mi się, że to co powiedział lekarz to bzdura... Także jakbyś odpowiedział na moje pytania to było by nam łatwiej odpowiedzieć (bo przecież dużo pań na wizażu stosuje pigułki).
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 09:08   #6
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

W takim razie niech odstawi tabletki bo najwidoczniej lekarz nie przewidział,że jednak skutki uboczne są silniejsze. Jedna kobieta ma wszystkie inna nie ma ich wcale. Dlatego tez uważam,że powinniście zainwestować np. w gumki ( + globułki ) skoro tak bardzo się obawiacie wpadki.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 11:28   #7
chauffeur
Raczkowanie
 
Avatar chauffeur
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: z wnętrza :)
Wiadomości: 82
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Niech zmieni lekarza. Przecież bierze te tabletki po to, aby czerpać przyjemność z seksu bez nerwów, a efekt jest taki, że nie ma seksu a nerwów kupa.
chauffeur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 12:07   #8
paradox16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 119
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Niech idzie do innego lekarza, powinna natychmiast zmienić tabletki na inne.
paradox16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 16:18   #9
KaSsiS
Raczkowanie
 
Avatar KaSsiS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Overtherainbow
Wiadomości: 40
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

O matko wiem co ona czuje! Też to miałam i wina tylko i wyłącznie tabletek! Teraz reklamują tą asequrelle czy cos w tym stylu, niby dobre przy tabletkach, chroni od efektów ubocznych min. spadku (lub braku) libido. Sama nie próbowałam bo już nie potrzebuje...
Ratujcie to bo z autopsji wiem, że seks jest naprawde bardzo ważny w związku!
__________________
Wszystko nie tak
KaSsiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:34   #10
ziomeczek12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Pokaż wiadomość
Ile lat ma Twoja dziewczyna? może wiesz jakie bierze tabletki?
wydaje mi się, że to co powiedział lekarz to bzdura... Także jakbyś odpowiedział na moje pytania to było by nam łatwiej odpowiedzieć (bo przecież dużo pań na wizażu stosuje pigułki).
Novyenne czy coś w tym stylu .. Ma 17 i podobno lekarz powiedział jej że te ma brać i koniec.
ziomeczek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 20:40   #11
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Co to znaczy ma brać i koniec??? Zerowe libido to skutek uboczny i to się NIE ZMIENI samo z siebie. Gdy brałam hormony leczniczo, miałam zerowe libido i przeszło dopiero, gdy odstawiłam zupełnie.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:53   #12
KaSsiS
Raczkowanie
 
Avatar KaSsiS
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Overtherainbow
Wiadomości: 40
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Wydaje mi się to troche niemożliwe, żeby lekarz powiedział, że ma brac te i koniec, coś jest nie tak z tym lekarzem.
__________________
Wszystko nie tak
KaSsiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:09   #13
ziomeczek12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Cytat:
Napisane przez KaSsiS Pokaż wiadomość
Wydaje mi się to troche niemożliwe, żeby lekarz powiedział, że ma brac te i koniec, coś jest nie tak z tym lekarzem.
Widocznie Tak, bo wyraźnie mówiła że chciała by zmienić . To on powiedział że po badaniach wynika że te są najlepsze ...
ziomeczek12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:11   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Może dostaje kasę od producenta?? Mało to ginów, którzy wypisują tabsy jak cukierki na seks, bo wydaje im się ,ze to nieszkodliwe.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:15   #15
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Cytat:
Napisane przez ziomeczek12 Pokaż wiadomość
Witam.

Jestem nowym użytkownikiem wypowiadam się pierwszy raz także proszę o wyrozumialosc. Mam problem z moja dziewczyna. Jestem z nia od roku. Dawniej wszystko było jak sie nalezy , ale z czasem wszystko zaczeła ulegac zmianie. Gdy nie brała tabletek antykoncepcyjnych zawsze miala ochote na to by uprawiac seks . Czasem nawet w miejscach i chwilach gdzie wogole nie mozna by sie tego spodziewac . bylo super . Bedac w domu robilismy to nie czasem nawet po 3 razy dziennie . Z czasem wszystko zaczelo sie psuć . Gdy zaczeła brac tabletki na poczatku nie bylo roznicy lecz z czasem juz nie byla tak chetna na to jak kiedys . Dawniej sama mnie do tego namawiała albo nawet nie namawiała a sama robiła była chetna na rozne nowe pozycje doswiadczenia . po uplywie pewnego czasu wogole nie ma ochoty teraz nie uprawialismy seksu od ponad 1 miesiaca. Ona ciagle mowi ze jej to nie jest potrzebne , że nie ma ochoty kompletnie zero nic .. Ciagle sie przez to kłocimy bo ja ja namawiam a ona nigdy nie chcce nawet sprobowac . Na poczatku dawała sie namawiac zeby spronbowac i potem nabierała ochotkiu a teraz wogole. Strasznie mnie to wkurza bo daniwj oboje teog potrzebowalismy a teraz czuje ze cos jest nie tak gadalem z nia o tym nie raz . ale zawsze jest to samo . ze to nie jej wina i koniec . Prosze pomożcie co mozna na to poradzić . Ona chce odłozyc tabletki ale wtedy oboje gdyby doszlo do zblizenia , nawet z gumką to bysmy sie stresowali bo tak było przed tym jak brała . Ona nie wie też co zrobic a widzi ze ja przez to cierpnie , ona zreszta tez bo co dziennie sie o to klocimy .. Chcialbym zeby bylo choc w pewnym stopniu jak kiedys.
Jeżeli Twoja kobieta jest zdecydowana brać tabletki, to niech najpierw zmieni ginekologa i się upewni, że poprzedni ma rację. Jeżeli miał rację, to powinna zrezygnować z tabletek. Wtedy możecie spokojnie stosować prezerwatywę + krem plemnikobójczy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 00:35   #16
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Brak ochoty na seks, pomocy !

Jeśli dobrze wyczytałam to na wielu forach kobietki się wypowiadają, że mercilon ma taki sam skład jak tabletki Twojej dziewczyny. Także stwierdzam, że jej lekarz jest co najmniej dziwny, że KARZE jej brać akurat novynette... Niech pójdzie koniecznie do innego ginekologa. Niejednokrotnie lekarze wypisuję komu popadnie receptę na jakieś tam tabletki, często nie pytając o to czy osoba jest uczulona na jakiś składnik leku, ani nie robiąc badań (w tym przypadku hormonalnych.)
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek

Edytowane przez kasica6662
Czas edycji: 2011-01-06 o 00:37
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.