Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-22, 21:14   #4231
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hmm Skoro ten popiel tak szybko... siê ulatnia (myjê w³osy codziennie), to ¿eby by³o zdecydowanie wiêcej br±zu ni¿ rudo¶ci to braæ 6/00 czy 6/1 Baaaardzo ³adnie proszê o rady
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:43   #4232
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm Skoro ten popiel tak szybko... siê ulatnia (myjê w³osy codziennie), to ¿eby by³o zdecydowanie wiêcej br±zu ni¿ rudo¶ci to braæ 6/00 czy 6/1 Baaaardzo ³adnie proszê o rady
A mo¿e myj w³osy co drugie, trzecie mycie szamponem nadaj±cym ch³odny odcieñ? Jest taki Joanny do blondów ale czyta³am gdzie¶, ¿e niektóre dziewczyny u¿ywaj± go aby och³odziæ br±zy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:47   #4233
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

muszê siê pochwaliæ, ¿e jestem szatynk±, opalam siê równie¿ na oliwkê
i w moim przypadku sprawdzaj± siê tylko ciep³e odcienie.
D³ugo mia³am kolor prawie czarny zimny i wygl±da³am jak bym by³a jaka¶ sina ...

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

a w odcieniach ciep³ych od razu inaczej

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Rudawy po³ysk zawsze robi³ mi siê w lato od s³oñca. Teraz po tylu latach farbowania kolor mam taki mysi, szarawy ale s³oñce nadal potrafi moje naturalne odrosty na rudy przekabaciæ.
Chcia³am tak¿e dodaæ co¶ o farbie Joanny Naturia 222. My³am dzi¶ w³osy pierwszy raz od farbowania i... farba to chyba nie jest bo woda, piana by³y kasztanowe! Sp³ywa³a mi z g³owy jak po szamponie koloryzuj±cym a nie jak po trwa³ej farbie. Teraz mnie ciekawi jak szybko zniknie z w³osów.

Naturi± palona kawa farbowa³am prawie rok i za ka¿dym razem kolor by³ do miesi±ca na g³owie pó¼niej robi³ mi siê ja¶niejszy z rudaw± po¶wiat± ...
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:13   #4234
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ

Naturi± palona kawa farbowa³am prawie rok i za ka¿dym razem kolor by³ do miesi±ca na g³owie pó¼niej robi³ mi siê ja¶niejszy z rudaw± po¶wiat± ...
Ja mia³am tak samo. Co prawda to jedyna farba drogeryjna, jak± lubi³am, bo nie niszczy³a mi w³osów, ale denerwowa³o mnie to, ¿e po oko³o3 tygodniach (myjê ³eb codziennie) mia³am ju¿ jakiego¶ kasztanka, który ko³o kawy nawet nie sta³. I odrost zawsze by³ trochê ja¶niejszy mimo, ¿e ró¿nicowa³am czas trzymania farby na odro¶cie i na d³ugo¶ci
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 16:09   #4235
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am tak samo. Co prawda to jedyna farba drogeryjna, jak± lubi³am, bo nie niszczy³a mi w³osów, ale denerwowa³o mnie to, ¿e po oko³o3 tygodniach (myjê ³eb codziennie) mia³am ju¿ jakiego¶ kasztanka, który ko³o kawy nawet nie sta³. I odrost zawsze by³ trochê ja¶niejszy mimo, ¿e ró¿nicowa³am czas trzymania farby na odro¶cie i na d³ugo¶ci
No w³a¶nie ja nie zrobi³am tak jak zawsze ale chyba nie by³o by ró¿nicy widaæ. Bo ja zawsze tylko odrost i potem na 5 min moczê g³owê i rozcieram farbê jak szampon po ca³o¶ci. Koñce wtedy czarniejsze nie bêd± a nowym kolorem bêd± ¶wieciæ. Teraz 3/4 w³osów pomaza³am i koñcówki samiu¶kie tak na 5 min zrobi³am bo ju¿ mia³am wysuszone i siê ba³am. Niestety suche w³osy mi zrobi³a ta farba po ca³o¶ci. I lekko matowe mi siê wydaj±. Dziwne w dotyku. To nie to co Multi Cream oj nie... A je¶li chodzi o ciep³e odcienie to te odpadaj± w blondach. Tylko platynka, popielaty mi pasowa³ najbardziej. W ciep³ych jak kokota wygl±da³am

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

I wiecie co jest najgorsze w farbowaniu, mam ochotê ju¿ kupiæ now± farbê... Ale bêdê wracaæ do orzechowego br±zu Multi Cream Color. Znalaz³am przez przypadek bloga gdzie kobitka robi tylko tym odcieniem w³osy. A jejku jakie¿ ona ma w³osy Tylko upewni³am siê do tego odcienia i do tego, ¿e jak ma siê ulubiona farbê i dobr± to nie warto eksperymentowaæ
Mo¿ecie same oceniæ jej w³osy: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,m...011,index.html
Ja siê w tych w³osach zakocha³am Takie l¶ni±ce i zdrowe i d³ugie! Ja te¿ chcê takie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:26   #4236
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nic dodaæ nic uj±æ
by³a tam wzmianka, ¿e w³a¶nie robi t± sam± farb± ( orzechowy br±z Multi Cream Color ) ?
Je¶³i tak to przegapi³am, ale p0 zobaczeniu takich w³osów ju¿ nic nie widzê

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am tak samo. Co prawda to jedyna farba drogeryjna, jak± lubi³am, bo nie niszczy³a mi w³osów, ale denerwowa³o mnie to, ¿e po oko³o3 tygodniach (myjê ³eb codziennie) mia³am ju¿ jakiego¶ kasztanka, który ko³o kawy nawet nie sta³. I odrost zawsze by³ trochê ja¶niejszy mimo, ¿e ró¿nicowa³am czas trzymania farby na odro¶cie i na d³ugo¶ci

mia³am to samo
w³osy myjê w prawdzie rzadziej od Ciebie bo 2 razy w tyg ale schodzi³ dok³adnie tak jak u Ciebie...
Zastanawiam siê teraz nad cynamonowym br±zem, na forum jest ju¿ zdjêcie z kolorem ale czy mi taki wyjdzie

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Kachula82
jak na mój gust to ona chodzi do fryzjera, nie wierze ¿e sama eksperymentuje maj±c takie kude³ki .... ahhhh
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 19:45   #4237
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ

mia³am to samo
w³osy myjê w prawdzie rzadziej od Ciebie bo 2 razy w tyg ale schodzi³ dok³adnie tak jak u Ciebie...
Zastanawiam siê teraz nad cynamonowym br±zem, na forum jest ju¿ zdjêcie z kolorem ale czy mi taki wyjdzie
A gdzie jest owo zdjêcie? Bo przy nazwie "cynamonowy br±z" moja wyobra¼nia zawodzi
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 20:43   #4238
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
A gdzie jest owo zdjêcie? Bo przy nazwie "cynamonowy br±z" moja wyobra¼nia zawodzi

wejd¼ sobie na forum Joanna Cynamonowy br±z i na 1wszej str (jest tylko jedna) jest zamieszczone zdjêcie

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

proszê linka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107270
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:34   #4239
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
I wiecie co jest najgorsze w farbowaniu, mam ochotê ju¿ kupiæ now± farbê... Ale bêdê wracaæ do orzechowego br±zu Multi Cream Color. Znalaz³am przez przypadek bloga gdzie kobitka robi tylko tym odcieniem w³osy. A jejku jakie¿ ona ma w³osy Tylko upewni³am siê do tego odcienia i do tego, ¿e jak ma siê ulubiona farbê i dobr± to nie warto eksperymentowaæ
Mo¿ecie same oceniæ jej w³osy: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,m...011,index.html
Ja siê w tych w³osach zakocha³am Takie l¶ni±ce i zdrowe i d³ugie! Ja te¿ chcê takie
Ale w³osy ¶liczne. Te¿ chcê d³ugie! Mo¿e nie mega, ale tak z 50cm, na razie mam lekko za ramiona, jako¶ 40cm w ¶rednim stanie, bo ju¿ trochê os³abione farbowaniem.

Te¿ jestem zdania, ¿e lepiej z odcieniami nie eksperymentowaæ, zreszt± co¶ o tym wiem, bo ostatnio czêsto zmienia³am kolory na g³owie. Dobrze, ¿e teraz jestem ju¿ zdecydowana na br±z ;-)

Chocia¿ jak siê farbuje raz np. cynamonowym br±zem, a nastêpy raz orzechowym to chyba nie powinno to robiæ du¿ej ró¿nicy w koñcu to br±z i to br±z, a farba ta sama.

Mnie te¿ korci, ¿eby ju¿ pofarbowaæ, bo kolor mi ju¿ wyp³owia³, a farbowa³am 2 tygodnie temu. Ale poczekam trochê, bo nie chcê w³osów mêczyæ. Nie wiem czy siê jednak na na hennê siê nie zdecydujê, chocia¿ bojê siê, co z tego za kolor mo¿e wyj¶æ, ale my¶lê, ¿e kondycji w³osów by to raczej pos³u¿y³o.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:43   #4240
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

bardzo ³adny ten cynamonowy br±z... ja bym bardzo chcia³a uzyskaæ co¶ ja¶niejszego (za³±czam fotkê) z obu kolorków by³abym zadowolona po prostu chcê co¶ ciep³ego na w³osach (taki cieplutki br±z jasny) by³oby idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju¿ pisa³am wczesniej teraz malowa³am color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, ¿e to farby do 28 myæ to nawet siê nie wyp³ukuje, ale mam nadziejê, ¿e siê wyp³ucze z czasem...

my¶la³am mo¿e, ¿eby u¿yæ przy nastêpnym farbowaniu odcienia mleczna czekolada albo karmelowa czekolada z wellatonu ,a lbo mleczna czekolada joanny jak s±dzicie??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20130_angelina_jolie_brazowe_wlosy.jpg (122,5 KB, 45 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-05-23 o 21:56
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 21:51   #4241
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
-
Kachula82
jak na mój gust to ona chodzi do fryzjera, nie wierze ¿e sama eksperymentuje maj±c takie kude³ki .... ahhhh
Mia³am dzisiaj czas przestudiowaæ jej bloga i wierz mi ona wszystko sama chyba robi! I nie zawsze do pielêgnacji w³osów u¿ywa drogich kosmetyków. Tu masz wzmiankê o farbie: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,page,7,index.html

A co do cynamonowego br±zu to dodawa³am w w±tku zdjecia po nim mojej mamy z tym, ¿e ona farbowa³a na bardzo ciemne w³osy. Ale tak... cynamonowy br±z jest ¶liczny, jak bêdê chcia³a znowu przyciemniæ w³osy to zamiast orzecha ten odcieñ kupiê.

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ³adny ten cynamonowy br±z... ja bym bardzo chcia³a uzyskaæ co¶ ja¶niejszego (za³±czam fotki) z obu kolorków by³abym zadowolona po prostu chcê co¶ ciep³ego na w³osach (taki cieplutki br±z jasny) by³oby idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju¿ pisa³am wczesniej teraz malowa³am color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, ¿e to farby do 28 myæ to nawet siê nie wyp³ukuje, ale mam nadziejê, ¿e siê wyp³ucze z czasem...
A czyta³a¶ zalecenia producenta? Ja w³a¶nie odstawi³am garniera na pó³kê bo mój wybrany odcieñ nie by³ zalecany do ciemnego br±zu. Podejrzewam, ¿e wiele osób kurzy na zbyt ciemne w³osy po nim a nawet nie czyta opakowania i ulotki... Ja ju¿ po paru z³ych eksperymentach siê nauczy³am
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 21:59   #4242
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A czyta³a¶ zalecenia producenta? Ja w³a¶nie odstawi³am garniera na pó³kê bo mój wybrany odcieñ nie by³ zalecany do ciemnego br±zu. Podejrzewam, ¿e wiele osób kurzy na zbyt ciemne w³osy po nim a nawet nie czyta opakowania i ulotki... Ja ju¿ po paru z³ych eksperymentach siê nauczy³am
tak czyta³am w³a¶nie, odcieñ by³ dla moich w³osów... w³a¶nie o to chodzi... ;/
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:33   #4243
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo ³adny ten cynamonowy br±z... ja bym bardzo chcia³a uzyskaæ co¶ ja¶niejszego (za³±czam fotkê) z obu kolorków by³abym zadowolona po prostu chcê co¶ ciep³ego na w³osach (taki cieplutki br±z jasny) by³oby idealnie, ale chyba nie uzyskam tego never jak ju¿ pisa³am wczesniej teraz malowa³am color&shine, zmieszany blond i ciemny blond i pomimo tego, ¿e to farby do 28 myæ to nawet siê nie wyp³ukuje, ale mam nadziejê, ¿e siê wyp³ucze z czasem...

my¶la³am mo¿e, ¿eby u¿yæ przy nastêpnym farbowaniu odcienia mleczna czekolada albo karmelowa czekolada z wellatonu ,a lbo mleczna czekolada joanny jak s±dzicie??
Ja farbowa³am mleczn± z Joannny i ona w³a¶nie wychodzi jak jasny, ciep³y br±zik. Co prawda spra³a mi siê ju¿ do ciemnego blondu, ale ja na blond k³ad³am i tylko 2o min trzyma³am.

Mleczn± z Wellatonu nie farbowa³am, ale farbowa³am gorzk± czekolad±, która wysz³a ciemno i ¶rednim br±zem, który wyszed³ jak czarna smo³a nie maj±ca z br±zem nic wspólnego. Do tego kolor bardzo trwa³y, dlatego Wellatonu nie polecam

A karmelowa czekolada z Wellatonu wychodzi jak jasny rudy/karmel.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-23 o 22:41
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 08:33   #4244
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Kachula82;27088083]Mia³am dzisiaj czas przestudiowaæ jej bloga i wierz mi ona wszystko sama chyba robi! I nie zawsze do pielêgnacji w³osów u¿ywa drogich kosmetyków. Tu masz wzmiankê o farbie: http://nudelipstick.bloog.pl/kat,0,page,7,index.html

A co do cynamonowego br±zu to dodawa³am w w±tku zdjecia po nim mojej mamy z tym, ¿e ona farbowa³a na bardzo ciemne w³osy. Ale tak... cynamonowy br±z jest ¶liczny, jak bêdê chcia³a znowu przyciemniæ w³osy to zamiast orzecha ten odcieñ kupiê.


dziêkujê za info
zaraz biorê siê za studiowanie bloga co za szczê¶ciara z tej dziewczyny ¿e ma taki kolor ehhh

Co¶ kojarzê wzmiankê o cynamonowym, ale niebawem od¶wie¿ê sobie pamiêæ

Poza tym jak siê spiera cynamonowy to czy jest ruda/kasztanowa po¶wiata tak jak przy palonej?
Bo jak patrzê na te w³osy to a¿ mam zamiar lecieæ do drogerii bo coraz bardziej widzê ju¿ mój kolor jako sprany
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 17:51   #4245
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ



dziêkujê za info
zaraz biorê siê za studiowanie bloga co za szczê¶ciara z tej dziewczyny ¿e ma taki kolor ehhh

Co¶ kojarzê wzmiankê o cynamonowym, ale niebawem od¶wie¿ê sobie pamiêæ

Poza tym jak siê spiera cynamonowy to czy jest ruda/kasztanowa po¶wiata tak jak przy palonej?
Bo jak patrzê na te w³osy to a¿ mam zamiar lecieæ do drogerii bo coraz bardziej widzê ju¿ mój kolor jako sprany
Mia³am okazjê ju¿ z t± blogerk± przez maila rozmawiac i ona mówi, ¿e w³oski s± nieco ciemniejsze ni¿ na zdjêciach. Szczerze to nawet na niektórych fotkach widaæ. Ale mi w³asnie siê to podoba.

Je¶li chodzi o wymywanie cynamonu to kolor przy wymywaniu nie nazwa³abym rudym. Raczej ja¶niejszym br±zem. Tak by³o w moim przypadku. Jako¶ przy ciep³ych odcieniach kolor przy wymywaniu zawsze bêdzie wydawa³ siê rudy, taka dziwna po¶wiata siê robi i zawsze cz³owiek my¶li ale ruda jestem!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-05-24 o 18:11
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:11   #4246
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
Ja farbowa³am mleczn± z Joannny i ona w³a¶nie wychodzi jak jasny, ciep³y br±zik. Co prawda spra³a mi siê ju¿ do ciemnego blondu, ale ja na blond k³ad³am i tylko 2o min trzyma³am.

Mleczn± z Wellatonu nie farbowa³am, ale farbowa³am gorzk± czekolad±, która wysz³a ciemno i ¶rednim br±zem, który wyszed³ jak czarna smo³a nie maj±ca z br±zem nic wspólnego. Do tego kolor bardzo trwa³y, dlatego Wellatonu nie polecam

A karmelowa czekolada z Wellatonu wychodzi jak jasny rudy/karmel.
hm.... ja mam ciemniejsze w³oski teraz taki typowy ciemny blond (w sumie nie wiem czy typowy) kusi mnie ta mleczna czekolada z joanny, ale i tak musze poczekaæ a¿ siê spierze mi troche to co mam teraz i bêdê jak ju¿ to farbowaæ w po³owie czerwca. Ale na opakowaniu ten kolorek nie wygl±da na zachêcaj±cy, powiem szczerze... a w³oski siê ³adnie b³yszcz± po joannie??? Chyba siê na ni± zdecydujê, bo jest tania a na moje d³ugie i gêste w³osy muszê dwa opakowania kupowaæ zawsze
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:18   #4247
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am okazjê ju¿ z t± blogerk± przez maila rozmawiac i ona mówi, ¿e w³oski s± nieco ciemniejsze ni¿ na zdjêciach. Szczerze to nawet na niektórych fotkach widaæ. Ale mi w³asnie siê to podoba.

Je¶li chodzi o wymywanie cynamonu to kolor przy wymywaniu nie nazwa³abym rudym. Raczej ja¶niejszym br±zem. Tak by³o w moim przypadku. Jako¶ przy ciep³ych odcieniach kolor przy wymywaniu zawsze bêdzie wydawa³ siê rudy, taka dziwna po¶wiata siê robi i zawsze cz³owiek my¶li ale ruda jestem!
Te¿ mam wra¿enie, ¿e je¶li kolor jest w tonacji ciep³ej, to choæby ska³y sra³y to po pewnym czasie rudo¶ci zaczn± przebijaæ. Za czasów kiedy u¿ywa³am farb drogeryjnych szlag mnie trafia³ zawsze jak pani w sklepie mi wmawia³a, ¿e "nie, nie absolutnie nie bêdzie rudego, to jest taki br±z, taaaki trwa³y br±z, ¿e paaani nic tylko br±z i br±z" i zawsze by³o tak samo Pamiêtam, ¿e po kawie palonej siêgnê³am po Schwarzkopf Essential i tu ju¿ by³o du¿o lepiej, lubi³am tê farbê chocia¿ - sta³y moment gry - wychodzi³a o ton ciemniej ni¿ mia³a
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-24, 22:25   #4248
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hm.... ja mam ciemniejsze w³oski teraz taki typowy ciemny blond (w sumie nie wiem czy typowy) kusi mnie ta mleczna czekolada z joanny, ale i tak musze poczekaæ a¿ siê spierze mi troche to co mam teraz i bêdê jak ju¿ to farbowaæ w po³owie czerwca. Ale na opakowaniu ten kolorek nie wygl±da na zachêcaj±cy, powiem szczerze... a w³oski siê ³adnie b³yszcz± po joannie??? Chyba siê na ni± zdecydujê, bo jest tania a na moje d³ugie i gêste w³osy muszê dwa opakowania kupowaæ zawsze
Mleczna czekoladka z Joanny faktycznie nie wygl±da zachêcaj±co na pude³ku, ale my¶lê, ¿e wychodzi ³adnie. Mo¿e to nie jest jaki¶ mega ciep³y odcieñ, raczej bli¿ej naturalnego. Na pewno nie jest zimny, ani ciemny.

Ewentualnie mo¿na by wymieszaæ j± z karmelow± czekolad± z Wellatonu (to jest poziom 8, wiêc nie wychodzi tak ciemno jak wellatonowe br±zy). My¶lê, ¿e móg³by wyj¶æ z tego jaki¶ karmelowy, jasny br±zik.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-24 o 22:26
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:06   #4249
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hm.. ale tak mieszaæ farby z ró¿nych firm??? jak mieszam to raczej zawsze z jednej. Chyba boje siê takiego eksperymentu
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 08:31   #4250
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hm.. ale tak mieszaæ farby z ró¿nych firm??? jak mieszam to raczej zawsze z jednej. Chyba boje siê takiego eksperymentu
Wszêdzie pisz± aby mieszaæ farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju¿ z Multi Cream nie mo¿na. Inne sk³ady, itp. Bóg wie co by na g³owie wysz³o
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:05   #4251
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wszêdzie pisz± aby mieszaæ farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju¿ z Multi Cream nie mo¿na. Inne sk³ady, itp. Bóg wie co by na g³owie wysz³o
hmm, ale gafa , przyznam szczerze, ¿e nawet o tym nie pomy¶la³am, ewentualnie mo¿naby porównaæ sk³ady, ale mo¿e lepiej faktycznie nie ryzykowaæ .

Nie kojarzê ¿eby naturia mia³a jaki¶ karmelowy kolorek. Chyba, ¿e t± karmelow± czekoladê z wellatonu z wellatonem ¶rednim blond z poziomu 7, albo mleczn± czekolad± 6,73 (te¿ z wellatonu oczywi¶cie). No ale dobra, ju¿ nie bêdê ju¿ mieszaæ
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:55   #4252
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a czy wellaton nie niszczy w³osów??
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 06:36   #4253
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy wellaton nie niszczy w³osów??
jak dla mnie jest bardzo mocn± farb±, bo w blondach dobrze rozja¶nia a w ciemnych kolorach robi do¶æ mocno i czêsto czarno. Gdzie¶ czyta³am, ¿e d³ugo na w³osach jest, nie wymywa siê bardzo.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:17   #4254
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
jak dla mnie jest bardzo mocn± farb±, bo w blondach dobrze rozja¶nia a w ciemnych kolorach robi do¶æ mocno i czêsto czarno. Gdzie¶ czyta³am, ¿e d³ugo na w³osach jest, nie wymywa siê bardzo.



P.S. Kachula82 dziêki za linka do tego bloga , te¿ mia³am przyjemno¶æ mailowaæ z t± dziewczyn±, bardzo sypatyczna i udziela wyczerpuj±cych odpowiedzi
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:54   #4255
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dziewczyny, przepraszam jak siê nie wstrzelam w temat ale wyszukiwarka mi wyplu³a ten w±tek wiêc mo¿e mi co¶ doradzicie. Mam naturalnie bardzo ciemno br±zowe w³osy. Chcia³am sobie je rozjasniæ lekko , na taki jasny br±z, bez rudego. Wyszuka³am farbê Loreala z serii Feria (chyba) tak± specjaln± do ciemnych w³osów od razu z rozja¶niaczem. Kolor jasny be¿owy br±z. Kolor mi wyszed³ super. O co¶ takiego mi chodzi³o, ale oczywi¶cie koñcówki mam lekko ciemniejsze od reszty. Nie jest to jaka¶ kolosalna ró¿nica ale mnie denerwuje. Pewnie wynika to z tego,¿e na koñcach mia³am resztki starej farby no i s± podniszczone. Znacie jaki¶ sposób na rozja¶nienie ich? Mo¿e jaka¶ maska, p³ukanka. My¶la³am te¿ o tym,¿eby kupiæ zwyk³y rozja¶niaæ i strzeliæ na koñcówkach takie cieniusieñkie pasemka. To ogólnie je rozja¶ni, a nie powinno byæ widaæ. Tyle,ze teraz pewnie by mi wysz³y rude te pasma jak ju¿ mam farbê na w³osach. Doradzicie co¶?
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:53   #4256
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy wellaton nie niszczy w³osów??
Ja na kondycjê w³osów po Wellatonie jako¶ szczególnie nie narzeka³am, ale kolory wychodzi³y o wiele ciemniej i by³y niezniszczalne.

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, przepraszam jak siê nie wstrzelam w temat ale wyszukiwarka mi wyplu³a ten w±tek wiêc mo¿e mi co¶ doradzicie. Mam naturalnie bardzo ciemno br±zowe w³osy. Chcia³am sobie je rozjasniæ lekko , na taki jasny br±z, bez rudego. Wyszuka³am farbê Loreala z serii Feria (chyba) tak± specjaln± do ciemnych w³osów od razu z rozja¶niaczem. Kolor jasny be¿owy br±z. Kolor mi wyszed³ super. O co¶ takiego mi chodzi³o, ale oczywi¶cie koñcówki mam lekko ciemniejsze od reszty. Nie jest to jaka¶ kolosalna ró¿nica ale mnie denerwuje. Pewnie wynika to z tego,¿e na koñcach mia³am resztki starej farby no i s± podniszczone. Znacie jaki¶ sposób na rozja¶nienie ich? Mo¿e jaka¶ maska, p³ukanka. My¶la³am te¿ o tym,¿eby kupiæ zwyk³y rozja¶niaæ i strzeliæ na koñcówkach takie cieniusieñkie pasemka. To ogólnie je rozja¶ni, a nie powinno byæ widaæ. Tyle,ze teraz pewnie by mi wysz³y rude te pasma jak ju¿ mam farbê na w³osach. Doradzicie co¶?
Wiesz, lepiej nie ryzykowaæ z rozja¶niaczem, tymbardziej jak piszesz, ¿e koñcówki s± podniszczone. Po rozja¶niaczu w ogóle mog± byæ do ¶ciêcia. Je¶li ju¿ to lepiej po³o¿yæ jak±¶ ja¶niejsz± farbê, albo po prostu jak nastêpnym razem bêdziesz farbowaæ, to najpierw farba na koñcówki.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-05-26 o 10:57
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:07   #4257
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz, lepiej nie ryzykowaæ z rozja¶niaczem, tymbardziej jak piszesz, ¿e koñcówki s± podniszczone. Po rozja¶niaczu w ogóle mog± byæ do ¶ciêcia. Je¶li ju¿ to lepiej po³o¿yæ jak±¶ ja¶niejsz± farbê, albo po prostu jak nastêpnym razem bêdziesz farbowaæ, to najpierw farba na koñcówki.
dziêki za odpowied¼. W³a¶nie z t± farb± to nie bardzo wiem jak post±piæ. Bo ona z jednej strony rozja¶nia a z drugiej farbuje na br±z to teraz nie wiem czy jak potrzymam d³u¿ej na koñcach to one bêd± ciemniejsze czy ja¶niejsze
ogolnie to i tak chcê podci±æ koñcówki wiêc trochê tego ciemnego i tak poleci, no ale bym chcia³a do tego czasu sobie jednak troszkê to stonowaæ.
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:35   #4258
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

[QUOTE=Kachula82;27110634]Wszêdzie pisz± aby mieszaæ farby jednej firmy i z jednej linii. Np Joanny Naturia ju¿ z Multi Cream nie mo¿na. Inne sk³ady, itp. Bóg wie co by na g³owie wysz³o [/QUOT

no w³±¶nie dlatego jak mieszma to zawsz ejedna firma i jedna linia, jeszcze mi siê nie zdarzy³o zmieszaæ z innych firm
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-27, 06:37   #4259
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ


P.S. Kachula82 dziêki za linka do tego bloga , te¿ mia³am przyjemno¶æ mailowaæ z t± dziewczyn±, bardzo sypatyczna i udziela wyczerpuj±cych odpowiedzi
O tak, i do tego szybko odpisuje
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-27, 10:23   #4260
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam dziewczyny
Mam takie pytanko co sadzicie o farbie do wlosow Joanna??
Moze powiecie mi jakie farby sa najlepsze??
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.