poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 19:12   #31
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

hehhe a ja z randkowego, wtedy najwiecej ludzi przebywalo na tym pokoju. Mialo byc towarzysko a wyszlo naprawde randkowo i tak jak u norka wyjechalam dla niego z PL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 19:21   #32
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
hehhe a ja z randkowego, wtedy najwiecej ludzi przebywalo na tym pokoju. Mialo byc towarzysko a wyszlo naprawde randkowo i tak jak u norka wyjechalam dla niego z PL.
to tak jak ja ... ale wychodzi na to, ze mniej wiecej w tym samym czasie siedzialysmy na onecie tylko w roznych pokojach... bo ja zanim poznalam meza to na onecie juz prawie trzy lata bylam ... pomijajac, ze ja bylam towarzysko hihi... nie planowalam zadnych milosci ale jak to bywa zycie planuje za nas
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:48   #33
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Kochana ja tez nic nie planowalam. Po moich nieudanych zwiazkach zlozylam prawie Sluby panienskie heheheh. Chcialam byc wieczna panna. Mialam skonczone 25 lat i panna mialam byc juz na zawsze. Syn meza mojej mamy posadzil mnie przed kompem i pokazal czat. kazal sie nie krepowac i zalogowac i pgadac z ludzmi. Tez tak zrobilam, weszlam na pokoj gdzie bylo najwiecej ludzi czyli randka. To bylo moje drugie posiedzenie jak zaczelam z przyszlym mezem gadac. Gadalam tez z jednym cudzoziemcem z Warszawy i wlasnie polakiem z Niemiec hehehe. Po tej jednej rozmowie nasze drogi rozeszly sie na chyba 2, albo 3 m-ce az w grudniu przypadkiem spotkalam znajomy nick. Na swiete poznalismy sie na zywo, a miesiac pozniej w styczniu przyjechalam tutaj, a w pazdzierniku tegoz samego roku wzielismy slub.
Potem smielismy sie, ze slub bralismy w poniedzialek i nasz synek 3 lata pozniej, tez urodzil sie w poniedzialek tylko godziny sie nie zgadzaja
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:05   #34
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Kochana ja tez nic nie planowalam. Po moich nieudanych zwiazkach zlozylam prawie Sluby panienskie heheheh. Chcialam byc wieczna panna. Mialam skonczone 25 lat i panna mialam byc juz na zawsze. Syn meza mojej mamy posadzil mnie przed kompem i pokazal czat. kazal sie nie krepowac i zalogowac i pgadac z ludzmi. Tez tak zrobilam, weszlam na pokoj gdzie bylo najwiecej ludzi czyli randka. To bylo moje drugie posiedzenie jak zaczelam z przyszlym mezem gadac. Gadalam tez z jednym cudzoziemcem z Warszawy i wlasnie polakiem z Niemiec hehehe. Po tej jednej rozmowie nasze drogi rozeszly sie na chyba 2, albo 3 m-ce az w grudniu przypadkiem spotkalam znajomy nick. Na swiete poznalismy sie na zywo, a miesiac pozniej w styczniu przyjechalam tutaj, a w pazdzierniku tegoz samego roku wzielismy slub.
Potem smielismy sie, ze slub bralismy w poniedzialek i nasz synek 3 lata pozniej, tez urodzil sie w poniedzialek tylko godziny sie nie zgadzaja
hehe ... ja zaczelam z moim jakos w kwietniu pisac na priv... potem kazalam mu gg zalozyc bo tak przynajmniej bylo wiadomo, czy ktores z nas jest ... potem dolaczyl yahoo massenger bo tam mozna bylo zalaczyc webcam... i tak spotkalismy sie w lipcu... przyjechal do mnie na ponad tydzien... miesiac pozniej zrezygnowalam z pracy, mieszkania... spakowalam sie i przyjechalam tutaj... a slub tez mialam w pazdzierniku... 4.10
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:20   #35
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

to tak jak ja .ja tez zrezygnowalam z pracy mieszkanie jest nadal -mama wynajmuje. a slub byl 21.10.2002. Maz nie chcial czekac az bedziemy do kupy rok czasu, bo wtedy PL jeszcze w UE nie byla i on sie bal ze jak by mnie tak na ulicy wylegitymowali ze jestem tutaj dluzej niz 3 m-ce to moze by mnie wywiezli na granice i dostalabym kilka paragrafow w paszport i zakaz wjazdu do DE na 10 lat. Ok pracowac na czarno nie pracowalam, ale przyszly maz sie obawial ze moga nas rozdzielic. I tak wyszlo ze po 9m-cach wspolnego mieszkana zmienilam stan cywilny i nazwisko hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:42   #36
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

my tez wtedy zdecydowalismy sie na "szybsza" legalizacje w zwiazku z tym, ze pl nie byla w unii... a troche meczace bylo zycie w zawieszeniu... bo wiadomo... jakby cos sie stalo... moj maz panikowal hihi...

moj slub byl rok pozniej jak u Ciebie... w 2003
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:12   #37
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Mojego TŻ poznałam przez internet, konkretnie przez komunikator gg. Jesteśmy razem już ponad cztery lata, jesteśmy takimi szczęśliwymi, wiecznymi narzeczonymi, ale pewnie w końcu ślub będzie.
Ja nie szukałam w necie miłości, partnera, w ogóle w tamtym czasie, kiedy poznałam TŻ, nie miałam ochoty na związek. Samo wyszło Dzieliła nas odległość ponad 300 km i ten fakt przyśpieszył nasze niektóre decyzje np. zamieszkaliśy wspólnie już po 3 m-ch znajomości i tak mieszkamy razem do dzisiaj. Nasz związek, jak każdy chyba,nie jest sielanką. Bywały wzloty, upadki, jeden poważny kryzys i wiele trudnych chwil, ale wszystko przetrwaliśmy, daliśmy radę
Moim zdaniem internet jest dobrym miejscem do poznawania ludzi, dobrym jak każde inne.Ważne jest, aby nie angażować się emocjonalnie w znajomość tylko wirtualną, aby w odpowiednim czasie przenosić ją do reala i tu weryfikować.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-13, 16:46   #38
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja tż poznałam na czacie interii......po 2 miesiącach pisania przeprowadziłam sie 300km do niego(nie wizdąc go na oczy)spakowałam sie przyjechałam i już zostałam.......znamy sie prawie 3 lata rok pózniej wzieliśmy slub nasza dzidzia ma już 11 miesięcy(ojjjjj noc poślubna działo sie działo)
no więc można sie poznać
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:49   #39
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

IRC....stare dobre czasy )) też poznałam mojego TŻ na IRCu ..jakies 9 lat temu))
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:03   #40
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

powiem tym co się wahają: bądźcie ostrożne, dązcie do szybkiego spotkania, zważajcie na każde słowo i dobrze się bawcie. Ja po 5 latach właśnie za "takiego" wyszłam za mąż. Kiedy spotkaliśmy się 1. raz okazało się, że studiujemy na tym samym wydziale;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:43   #41
Mimmi45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 31
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Czemu nie? Nie każdy ma mozliwośc spotkać kogos w realnym zyciu.
Ja poznałam mojego przyszłego męża na portalu randkowym. Wczesniej miałam mnóstwo randek ale same rozczarowania, miałam okreslony typ faceta którego szukałam i udało się w 100% - lepiej byc nie mogło, pod każdym względem.
Tak naprawdę nigdy sie nie pokłócilismy, duzo rozmawiamy, jestesy ze soba bardzo związani i jestesmy sobie bardzo bliscy. Prawie od razu wiedzielismy że skończy sie to wspólnym mieszkaniem i slubem. Za miesiąc slub
Mimmi45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 14:14   #42
malgorzatamahlke1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

wszędzie mozna kogos poznać internet to takie samo miejsce jak każde inne, ludzie są różni jak wszędzie.
Wolę internet niż klub czy ulicę, przynajmniej zanim spotkam sie z kimś mam juz podstawowe informacje i czego oczekujemy od związku.
Miałam kilka związków z internetu.
teraz juz 5 miesięcy w związku i to zanosi sie na bardzo poważny związek. planujemy zamieszkać razem.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

znam osobiscie 2 pary poznane przez internet jedni są ze sobą już 7 lat drudzy rok.
jedyna rada trzeba byc cierpliwym i nie zrażac sie bo sporo jest oszustów np zonatych szukajacych romansów
malgorzatamahlke1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:19   #43
iwonaszb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

I ja się przyłączę

Męża poznałam na jednym z portali. Było to zaraz po rozpoczęciu przeze mnie pracy, wyjechałam poza Warszawę na projekt, byłam sama w obcym mieście, i od rana do nocy zasuwałam.
Zainteresował się mną, bo studiowałam nauki ścisłe I bardzo był ciekawy, czy jestem "brzydka i w okularach". Umówiliśmy się na spotkanie w Wawie, pierwsze odwołałam, bo jakoś mi się odechciało (małż do tej pory mi to wypomina ). Do drugiego jakoś się "zmusiłam" i wyszłam oczarowana. Małż również.
Powiem Wam, że nigdy w życiu nie byłam niczego tak pewna jak tego, że chcę z nim spędzić życie. Pomieszkiwaliśmy razem w zasadzie od razu, po pół roku wzięliśmy ślub. A już wkrótce ósma rocznica
iwonaszb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 10:07   #44
sunset30
Raczkowanie
 
Avatar sunset30
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 314
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

mojego narzeczonego poznałam na czaterii ,jesteśmy już prawie trzy lata razem i nie żałuję tej decyzji!!! dzieliło nas 200 km ,on się spakował i do mnie przeniósł po 3 miesiącach pisania ....jest nam super razem
__________________
Omnia vincit Amor
( Miłość zwycięża wszystko )
[ Etym. - z Wergiliusza (Eklogi, 10, 69).


Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

[ O'Gangaceiro ]

dla mojego T.
sunset30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:45   #45
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Red face Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

hej a ja swojego poznalam na czacie na interi. On mieszkal we francji z rodzina ja w bydgoszczy Po 3 misiacach przyjechal do polski zamieszkal u mlnie na miesiac i zabral mnie do farncji. rzucilam mieszkanie mialam na glowie kredyt mieszkaniowy; szkole rodzine i pojechalal w swiat Najodwazniejsza decyzja w zyciu Teraz jestesmy parwie rok uklada nam sie swietnie . I wiem ze ta osoba to jak znalesc igle w stogu siana Nigdy nie spotkalam tak kochanej osoby jak moj kochany.
A przez internet poznawala prawie wszystkich moich BYLYCH chlopakow i roznie si eukladalo Az wkoncu
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 09:56   #46
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Cytat:
Napisane przez somsiad Pokaż wiadomość
drogie panie, co sądzicie na temat związków, które zaczynają się przez internet?do zadania wam tego pytania zainspirowała mnie reklama portalu randkowego <chyba my dwoje>, która leciała w radio. znacie jakieś pary, które sie w te sposób poznały?

Znam. Wszystko zaczęło się ponad 4 lata temu. Rozmowa na gg i już po pierwszej rozmowie wymiana numerów telefonów. Pierwsze smsy, rozmowy przez telefon, coraz częstsze rozmowy na gg. Coś nas do siebie ciągnęło, pomimo, że dzieliło nas 130km i żadne z nas nie wiedziało jak wygląda ta druga osoba. Później wymiana adresów i pisanie listów. Wymiana zdjęć, a po kilku miesiącach spotkanie w realu. Już wtedy oboje wiedzieliśmy, że na jednym spotkaniu się nie skończy. Liczyłam tylko na przyjaźń, a dostałam dużo więcej. Spotykaliśmy się w realu co jakiś czas, przetrwaliśmy naszą rozłąkę, daliśmy radę. Po kilku miesiącach takich spotkań stworzyliśmy nasz związek. Ponad trzy i pół roku jesteśmy już razem, od roku jesteśmy zaręczeni, pół roku mieszkamy razem, a za miesiąc zostaniemy małżeństwem. I kto by pomyślał, że jedna rozmowa na gg może zmienić całe życie...
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 15:41   #47
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Kiedy

Edytowane przez imiro
Czas edycji: 2009-09-05 o 12:15
imiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 16:50   #48
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Jak najbardziej ma szanse przetrwać. Znam 3 pary, które poznały się przez internet, są ciągle ze sobą (najdłuższy związek 2 lata) i mówią, że są dla siebie.
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:10   #49
seeadri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

...

Edytowane przez seeadri
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:13
seeadri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 12:39   #50
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

seedari to amertykanin|?
jak go poznalas?
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:46   #51
seeadri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

...

Edytowane przez seeadri
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:13
seeadri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:55   #52
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...27955&page=111

my sie tu wspieramy
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:06   #53
seeadri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

no to źle szukałam
dziękuję
później poczytam i tam zajrzę a teraz prasowanko czeka
seeadri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:19   #54
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

znam ten bol

fajnie sie poznaliscie, nie przez portal randkowy ale tak po porstu.

ja tez poznalam oistatnio kolesia na takim portalu randkowym ale nie wiem jak to bedzie spotykamy sie ale jak widzisz ja tearz w londynie a potem uszie wrocic za meisiac a on sie zostaje
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:45   #55
seeadri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Nie martw się jeżeli jest Wam pisane być razem wszystko się ułoży
seeadri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:46   #56
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 68
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja znam (osobiście) małzeństwo, które poznało się na czacie. Co ciekawsze on mieszkał od lat we Francji a ona w Polsce - w listopadzie minie 6 lat od ślubu a ja i tak wciąż nie ufam czatom...
celnineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 20:12   #57
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

Ja także należędo grona osób, które poznały tę druga połówkę w internecie. Spotkaliśmy się na Odigo ale to były zamierzchłe czasy, było znacznie mniej Internautów a internet był zupełnie innym mejscem, była tam jakaś kameralność a ludzie bardziej przyjaźni -był rok 2001 r. Wydaje mi się, że obecnie trudniej jest poznać kogoś fajnego przez internet, jednak to nadal możliwe.
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 23:02   #58
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

ja poznalam bylego i obecnego patrnera przez net i powiem tak... czy zwiazek ma szanse? okaze sie . w kazdym razie poprzedni mialam niezle klapki na oczach juz zanim zaczelismy mieszkac razem byly problemy wiec za pozno sie obudzilam.
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:10   #59
Daisy_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 288
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

To i ja się przyłączę...

Swojego męża poznałam 6 lat temu na sympatii. Jesteśmy 2 lata po ślubie

Często jak się ludzie pytają jaks ię poznaliśmy i odpowiadami, że przez interneto to się dziwią.. Przecież to w obecnych czasach jest normalny sposób poznawania ludzi... Spotkaliśmy sie po jakiś 2 tygodniach rozmowy przez gg i zaiskrzyło od razu! Bez internetu pewnie nigdy nie mielibyśmy się okazji spotkać..
__________________
6 wrzesień 2008




Daisy_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:18   #60
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: poznac kogoś przez internet-czy taka miłość ma przyszłość?

U nas tez sie niektorzy dziwia. Na poczatku to byla dopiero sensacja. Poznalam meza ponad 8 lat temu, co tez wczesniej wspomnialam( matko jak ja dawno w tym watku nie pisalam) i jak tescie opowiadali jak sie poznalismy to te wszystkie baby wywalaly galy i jeczyly, ze jak to, a ze ja nie jestem slazaczka to tym bardziej byly dziwy, jak to tak, tak jak by na slasku tylko slazaczki byly te dobre, a nie slazaczki paskudy. No ale co sie dziwic, to wies, wiec ludziska troche zacofani byli. teraz w pracie co 2 domu jest komputer i internet i ci starsi ludzie bardziej swiatli sie zrobili. Juz nie ma dyskusji i wyrazanych dezaprobat , co takich par jest coraz wiecej. niestety w realnym swiecie coraz mniej ludzi ma czas na zycie prywatne , wiec jak poznac ta druga polowe? Pozostaja znajomosc zawierane przez net, a ze sie akurat pozna druga polowe jablka... to tylko sie cieszyc
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.