Ślub za granicą - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 20:20   #481
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Ślub za granicą

hej !
ja tez już po, ślub odbył się na Krecie.... czekam tylko na oryginał dokumentów i ruszam szturmem do urzędów...brrrr: )

Edytowane przez romeska
Czas edycji: 2010-10-05 o 20:23 Powód: literówka:)
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:51   #482
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez romeska Pokaż wiadomość
hej !
ja tez już po, ślub odbył się na Krecie.... czekam tylko na oryginał dokumentów i ruszam szturmem do urzędów...brrrr: )
No to napisz cos wiecej i jesli nie masz nic przeciwko to wrzuc jakies fotki.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:37   #483
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ślub za granicą

Hejka Ja tez juz po slubie, moj byl na Cyprze
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 23:15   #484
Ushatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

a mi zostalo jeszcze 6 tygodni czekam teraz na dokumenty z ambasady moj chlopak tez zalatwil wszystko teraz tylko pozostalo nam wybrac miejsce haha
Wszystko jak narazie sie powodzi z pomoca pewnych dobrych osob a chyba samo przeznaczenie chcialo ze te osoby ( w sumie osoba ) mieszka w tym samym miescie dziekuje za pomoc i wszystkie przydatne informacje xxx
Ushatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 23:24   #485
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Ushatka Pokaż wiadomość
a mi zostalo jeszcze 6 tygodni czekam teraz na dokumenty z ambasady moj chlopak tez zalatwil wszystko teraz tylko pozostalo nam wybrac miejsce haha
Wszystko jak narazie sie powodzi z pomoca pewnych dobrych osob a chyba samo przeznaczenie chcialo ze te osoby ( w sumie osoba ) mieszka w tym samym miescie dziekuje za pomoc i wszystkie przydatne informacje xxx
juz nie musisz na sms-a odp wszystko sobie przeczytalam. jeszcze pozostaje ,tylko pytanie jaka sukienka ?

anaiss ,romeska chwalcie sie zdjeciami i moze jakis krotki opis ,co ????
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:16   #486
karen1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Hejka Ja tez juz po slubie, moj byl na Cyprze
Anaiss ja też wybrałam Cypr, jaki hotel wybraliście,mieliście ślub kościelny czy na plaży, jakie biuro organizowało wycieczkę?Fajnie jest na Cyprze, coś warto szczególnie przeżyć?
karen1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:26   #487
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ślub za granicą

ja wlasnie otrzymalam poczta film dvd ze Slubu ahh nie zapomniane przezycia

Dziewczyny ponawiam prosbe o zdjecia
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 16:04   #488
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez karen1984 Pokaż wiadomość
Anaiss ja też wybrałam Cypr, jaki hotel wybraliście,mieliście ślub kościelny czy na plaży, jakie biuro organizowało wycieczkę?Fajnie jest na Cyprze, coś warto szczególnie przeżyć?
Kupilismy wycieczke w biurze podrozy Thomas Cook i do tego dokupilsmy pakiet slubny. Slub mielismy w Town Hall. Cypr jest idealnym i przepieknym miejscem do zawarcia zwiazku malzenskiego. Naprawde polecam.

Maatra a gdzie sa Twoje zdjecia?
__________________


Edytowane przez anaiss
Czas edycji: 2010-10-07 o 16:08
anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:26   #489
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość

Maatra a gdzie sa Twoje zdjecia?
przepraszam wysylam kilku osobom z tego watku na prv linka do NK. bylam pewna,ze i Tobie wyslalam.
zaraz to sie zmieni
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:24   #490
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Ślub za granicą

hej dziewczyny, kilka fotek jest na profilu firmy która nam pomagała na krecie
http://www.facebook.com/pages/Rethim...d=100244794657
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:12   #491
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez romeska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, kilka fotek jest na profilu firmy która nam pomagała na krecie
http://www.facebook.com/pages/Rethim...d=100244794657
Super!!!

I super kolorystycznie dobraliscie ubiory!!!


Tak sobie dziewczyny mysle, ze mialysmy sluby w podobnych miejscach, pieknych, cieplych i blisko morza ale kazda miala ten slub inny, na swoj sposob, i kazdy jest piekny!!!!
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 21:15   #492
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Ślub za granicą

Też zwróciłam uwagę na kolory Idealnie pasowaliście do tego miejsca
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 07:07   #493
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Też zwróciłam uwagę na kolory Idealnie pasowaliście do tego miejsca
szczerze mówiąc miałam inna sukienkę ślubną, i szukałam tylko czegoś fajnego na wieczorną kolację...jednak jak zobaczyłam w sklepie tą sukienkę przymierzyłam ją od razu wiedzieliśmy, że to jest to! )
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 09:53   #494
Ushatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

[QUOTE=maatra;22530092]juz nie musisz na sms-a odp wszystko sobie przeczytalam. jeszcze pozostaje ,tylko pytanie jaka sukienka ?

Sukienka krotka ktora juz mam kwiatek we wloskach no i buty...tylko jakie heh marza mi sie sandalki na wysokim obcasie niestety wlosy po scieciu mi sie nie ukladaja ale mysle ze da sie cos zrobic :P a tak poza tym to musisz znalezc dla mnie czas na obiecana kawke :P

P.S-nadalczekam na swoje dokumenty z ambasady :P no ale dopiero jutro bedzie tydzien :P wiec jeszcze wpanike nie wpadam :P buzka
Ushatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 07:45   #495
natasha_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub za granicą

hey dziewczyny ja też już po........
Hawaje są piękne, a ślub na Hawajach bajkowy, niezapomniany..... wszystko organizowaliśmy bez pmocy biura w Polsce i nie żałuję bo wszystko idealnie wyszło .... A urzędnik mówił w języku polskim.
pozdrawiam.
natasha_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 21:03   #496
PatiTaPati
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub za granicą

Bez sensu moim zdaniem samemu organizować ślub za granicą. 100 rzeczy może się nie udać i co wtedy? Lepiej wysupłać trochę więcej pieniędzy, skorzystać z polskiego organizatora i o nic się nie martwić - przecież to ma być najpiękniejszy dzień życia i głupio jakby coś go popsuło, a przecież nieprzewidziane sytuacje się zdarzają - tylko że wtedy martwi się za nas organizator a nie my. Nie wyobrażam sobie jakoś sytuacji żebym na takim wyjeździe zawracała sobie głowę jakimiś problemami.
PatiTaPati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:18   #497
natasha_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez PatiTaPati Pokaż wiadomość
Bez sensu moim zdaniem samemu organizować ślub za granicą. 100 rzeczy może się nie udać i co wtedy? Lepiej wysupłać trochę więcej pieniędzy, skorzystać z polskiego organizatora i o nic się nie martwić - przecież to ma być najpiękniejszy dzień życia i głupio jakby coś go popsuło, a przecież nieprzewidziane sytuacje się zdarzają - tylko że wtedy martwi się za nas organizator a nie my. Nie wyobrażam sobie jakoś sytuacji żebym na takim wyjeździe zawracała sobie głowę jakimiś problemami.
Jeśli ten post był skierowany w moja stronę to proponuję przestudiowac wszystkie moje posty a potem napisac cos z sensem...

Nie organizowaliśmy ślubu na własna rękę tylko bez polskiego pośrednika, a przez polskie biuro na Hawajach... więc jest znacząca rożnica i uwierz mi o nic się nie martwiłam tam na miejscu a wręcz przeciwnie wszystko przeszło moje najśmiejsze oczekiwanie, łącznie z tym że urzędnik mówił w języku polskim
Jeszcze raz polecam wszystkim gorąco.
natasha_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:10   #498
Ushatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ślub za granicą

Ja w sumie tez teraz mam wieksza satysfakcje 3 tygodnie mi zostaly heh ja nawet innego wyjscia nie mialam jak organizowac wszystko na wlasna reke . nie warto patrzec pesymistycznie ze sie nie uda, ze nic z tego nie wyjdzie...ja mialam takie mysli bardzo czesto. Ale znalazlam pomoc i wszytskie informacje teraz tylko to czekanie jest najgorsze...no i zalatwianie wszystkich papierow po slubie....pozdrawiam
Ushatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:47   #499
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ślub za granicą

Ushatko, napisz później jak się wszystko udało. Podziwiam Cię, że wszystko załatwiłaś samodzielnie
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 14:19   #500
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Ushatka Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez teraz mam wieksza satysfakcje 3 tygodnie mi zostaly heh ja nawet innego wyjscia nie mialam jak organizowac wszystko na wlasna reke . nie warto patrzec pesymistycznie ze sie nie uda, ze nic z tego nie wyjdzie...ja mialam takie mysli bardzo czesto. Ale znalazlam pomoc i wszytskie informacje teraz tylko to czekanie jest najgorsze...no i zalatwianie wszystkich papierow po slubie....pozdrawiam
POWODZENIA
Czekam na zdjecia
Jestem pewna,ze wszystko pojdzie zgodnie z planem
Ja wlasnie jestem na etapie tlumaczenia certyfikatu slubnego lepiej pozno niz wcale
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:33   #501
natasha_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Ushatka Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez teraz mam wieksza satysfakcje 3 tygodnie mi zostaly heh ja nawet innego wyjscia nie mialam jak organizowac wszystko na wlasna reke . nie warto patrzec pesymistycznie ze sie nie uda, ze nic z tego nie wyjdzie...ja mialam takie mysli bardzo czesto. Ale znalazlam pomoc i wszytskie informacje teraz tylko to czekanie jest najgorsze...no i zalatwianie wszystkich papierow po slubie....pozdrawiam
Pewnie że nie warto patrzec pesymistycznie, ba nawet nie wolno!!! trzeba zawsze myślec że się wszystko uda.... i zobacysz że tak będzie trzymam kciuki za Ciebie kobieto.
natasha_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 09:51   #502
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez natasha_01 Pokaż wiadomość
hey dziewczyny ja też już po........
Hawaje są piękne, a ślub na Hawajach bajkowy, niezapomniany..... wszystko organizowaliśmy bez pmocy biura w Polsce i nie żałuję bo wszystko idealnie wyszło .... A urzędnik mówił w języku polskim.
pozdrawiam.
pochwal się koniecznie zdjęciami

a powiedź jak wyglądała sprawa świadków, też biuro załatwiło?
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:06   #503
natasha_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
pochwal się koniecznie zdjęciami

a powiedź jak wyglądała sprawa świadków, też biuro załatwiło?
jeśli chodzi o zdjęcia to niestety nie mogę pokazac bo mój mąż nie chce publikowac swojego wizerunku w internecie, w sumie ja równiez mam nadzieję że to zrozumiałe

jeśli chodzi o świadków to naszym była Pani Bożena Jarnot, polski konsul na Hawajach i właścicielka HPT oraz jej mąż.
natasha_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:10   #504
Kasiasunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub za granicą

Witaj anaiss,
Dzis zapisalam sie na forum. Sledzilam troche twoj watek gdzyz sama planuje slub na Cyprze. Moglabym Cie prosic o jakies porady?
Juz wybralam firme ktora to zorganizuje ale nadal wszystko jest niejasne. Pewnie dlatego ze nie mieszkam w Polsce i moj ukochany nie jest Polakiem. Czy ty mieszkasz w UK?
Z tego co widze musialas wszystko zalatwiac w Polsce, nie dalo sie przez ambasade? Naprawde nie chce mi sie jezdzic do Polski co chcwila bo to strata kasy i stres no i jeszcze urlop z pracy.
Kasiasunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:06   #505
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez Kasiasunny Pokaż wiadomość
Witaj anaiss,
Dzis zapisalam sie na forum. Sledzilam troche twoj watek gdzyz sama planuje slub na Cyprze. Moglabym Cie prosic o jakies porady?
Juz wybralam firme ktora to zorganizuje ale nadal wszystko jest niejasne. Pewnie dlatego ze nie mieszkam w Polsce i moj ukochany nie jest Polakiem. Czy ty mieszkasz w UK?
Z tego co widze musialas wszystko zalatwiac w Polsce, nie dalo sie przez ambasade? Naprawde nie chce mi sie jezdzic do Polski co chcwila bo to strata kasy i stres no i jeszcze urlop z pracy.
Witaj.
Tak, mieszkam w Uk i mysle ze chyba mozna zalatwic dokumenty przez ambasade, tylko ze podobno mozna czekac na dokumenty nawet pare tygodni, musisz wiedziec ze zaswiadczenie o zdolnosci prawnej do zawarcia zwiazku malzenskiego jest wazne tylko 3 miesiace . Najlepiej bedzie jak zadzwonisz do ambasady i sie zapytasz.
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:13   #506
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Witaj.
Tak, mieszkam w Uk i mysle ze chyba mozna zalatwic dokumenty przez ambasade, tylko ze podobno mozna czekac na dokumenty nawet pare tygodni, musisz wiedziec ze zaswiadczenie o zdolnosci prawnej do zawarcia zwiazku malzenskiego jest wazne tylko 3 miesiace . Najlepiej bedzie jak zadzwonisz do ambasady i sie zapytasz.
Ja na to zaswiadczenie czekalam 4 tygodnie ale ambasada mowi ze mozna czekac do 8 tyg. Zaplacilam 75 funtow od osoby.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 22:04   #507
just2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 13
Dot.: Ślub za granicą

Hej!
My w koncu zarezerwowalismy wyjazd i zalatwilsmy dokumenty w Polsce. Lecimy 28 marca na Mauritius
just2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 22:01   #508
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Ślub za granicą

dziewczyny, a wiecie może jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia ślubu cywilnego Polki i Greka w greckim urzędzie stanu cywilnego?
pilnie potrzebuje informacji,a ciężko zdobyć
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:46   #509
zimak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 58
Dot.: Ślub za granicą

Witam serdecznie,

Śledzę ten wątek od kilku dni, ponieważ zastanawiamy się nad wzięciem ślubu na Dominikanie. Planujemy go na wrzesień i chyba kupimy wycieczkę z Thomson. Niestety nie organizują oni Ceremoni w hotelu, który nam się spodobał i musimy załatwiać wszystko bezpośrednio. No szczęście organizator tamtejszy jest bardzo pomocny Ale bardziej mnie nurtuje pytanie ile czasu trwa legalizacja dokumentów w Ambasadzie Dominikany? Bo jak sobie pomyślę, że to może utknąć w całej biurokracji i nie dotrzeć na czas....

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Zapomniałam jeszcze zapytać jak później uzyskać uznanie ważności ślubu wg przepisów RP? Jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc, będę niesamowicie wdzięczna
zimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:57   #510
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Ślub za granicą

Cytat:
Napisane przez zimak Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Śledzę ten wątek od kilku dni, ponieważ zastanawiamy się nad wzięciem ślubu na Dominikanie. Planujemy go na wrzesień i chyba kupimy wycieczkę z Thomson. Niestety nie organizują oni Ceremoni w hotelu, który nam się spodobał i musimy załatwiać wszystko bezpośrednio. No szczęście organizator tamtejszy jest bardzo pomocny Ale bardziej mnie nurtuje pytanie ile czasu trwa legalizacja dokumentów w Ambasadzie Dominikany? Bo jak sobie pomyślę, że to może utknąć w całej biurokracji i nie dotrzeć na czas....

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Zapomniałam jeszcze zapytać jak później uzyskać uznanie ważności ślubu wg przepisów RP? Jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc, będę niesamowicie wdzięczna
Co do tego ostatniego pytania to bedziesz poprostu musiala przetlumaczyc swoj akt slubu u przysieglego i zglosic to w urzedzie stanu cywilnego w Polsce i dostaniesz od nich polski akt slubu.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 13:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.