Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 20:46   #391
pauledda
Rozeznanie
 
Avatar pauledda
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Sardynia
Wiadomości: 861
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
pauledda mam anginę ... rozłożyło mnie na maxa ale już się zbieram do pionu...
strasznie mi przykro, w takim razie lez w lozeczku i kuruj sie
__________________
Start
22/10 84,5 kg I faza -3,9 kg
16/02 69,0 kg II faza - 11,6
I cel 70 kg - OSIAGNIETY!! zastoj
III faza - 04/03 - na razie..
II cel 68 kg
III cel 65 kg
pauledda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 20:59   #392
SunnyGirl
Zakorzenienie
 
Avatar SunnyGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań (Łódź)
Wiadomości: 8 112
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

d666666 dzięki, o tym nie pomyślałam, żeby z chlebka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Ja na początku dawałam skrobię, gdy zaczęły sie zastoje zrezygnowałam z niej.
Da się. I powiem, że nawet lepsza jest, ale otręby muszą być zmielone na puch, bo inaczej mi nie smakuje.
Robię zawsze z podwójnej porcji otrębów(mój synuś zjada połowę).
Daję szyneczkę, czasami kurczaka gotowanego, odrobinę cebulki, oczywiście koncentrat pomidorowy,czasem jajko ugotowane, przyprawy, które lubię.
Oprócz tego na warzywkach papryczki trochę, ogóreczka konserwowego, raz mi zostało troche brokuła więc podzieliłam na malutkie różyczki i też dałam.
Czasem też kupuję serek w plasterkach z linessy w lidlu(białko>węgle+tłuszc z) i wychodzi poszność. Zresztą na moim blogu gdzieś jest zdjęcie....
http://katkasiek.blog.pl/dzien-74,15114721,n
To link do danej notki z pizzą


Za to ja dziś znów tostobułki. Nawet piesek się załapał i zajadał...
Uciekam cóś porobić.
Dziewczyny. MAM PRACĘ!!!
Zdałam egzamin, czekam na licencję.
I wtedy ruszam z kopyta. Kurcze, jak się cieszę....
Pare groszy wpadnie zawsze do kieszeni!!!!
: jupi::j upi:
dzięki, a widziałam ten serek, ale w sumie myślałam że nie można

gratulacje;*

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez katkasiek Pokaż wiadomość
Niee, agent ubezpieczeniowy
Ja już kupiłam 2 bluzki. Startowałąm z pułapu 52 bluzki przez ogromny biust. Na wesele pod koniec października kupiłam 46



PIZZA


1 lyzka SKROBII kukurydziana
Drożdże (uzylam lyzeczke sypkich)
cieple mleko lub woda do zagniecenia ciasta
2 porcje otrębów( [2 łyżki o. Owsianych, 1 łyżka o. Pszennych] x2)
jajko
lyzeczka slodziku
dowolne dodatki
koncentrat pomidorowy

Drozdze rozpuscic w odrobinie cieplego mleka/wody z dodatkiem slodzika.(ja jednak rozpuszczam w odrobinie cukru, nie każdy słodzik chce rozpuścić drożdże). Odstawic w cieple miejsce az na powierzchni utworza sie pecherzyki. Dodac do skrobii, otrab, dodac troche wiecej cieplego plynu do wyrobienia ciasta. Ma byc nie za suche i nie za rzadkie. Odstawic w cieple miejsce pod przykryciem do wyrosniecia.Nie rosnie tak jak typowe ciasto drozdzowe ale troche sie podniesie.
Ciasto rozgnieść cienko na blasze, najlepiej na papierze do pieczenia, posmarować koncentratem pomidorowym, posypać dość obficie przyprawą, ulozyc dowolne dodatki (daje tylko miesko i niskotluszczowa mozzarelle na faze protein lub warzywa) ponownie posypać przyprawą. Piec w 180st.C ok 15minut.



Ale ja skrobi już nie dodaję, nie ma różnicy, a skrobia lubi robić zastoje.





Każda dieta prowadzona w niewłaściwy sposób może być niebezpieczna.
Jeżeli nie będziemy pić odpowiedniej ilości płynów zakwasimy organizm.
A wiem, że duzo osób na diecie pije ZA MAŁO.
Moja koleżanka pamietam, ze potrafiła rano wypić jedną kawę rano, a po południu po obiedzie herbatę. I to przez cały dzień jej starczało.
Teraz jest na dukanie i mówi, że nie wytrzymuje presji picia...
I wiele osób tak ma niestety
Ja dziś już wypiłam ponad litr płynów(kawa w kubku 0,3l i reszta wody). A gdzie tam do końca dnia.
W nocy wstaję 2 razy do kibla, choć na początku wstawałam nawet 7razy.
Poza tym dużo osób stosuję tę dietę inaczej. Znaczy z białkowej robią z niej nabiałową. To też nie jest właściwe.

I później właśnie takie osoby wygłaszają pogląd, że dieta nie działą, że dieta zniszczyła organizm itd.

A widziałyście w pytaniu na śniadanie jakie bzdury Raczek opowiadał?
Np. Że na 1 fazie jest sie 3-4 TYGODNIE.
I to idzie w eter, ludzie bez ksiazki i podstawowej wiedzy przechodzą na dietę i są na fazie 1 nie 3-4 tygodnie, a nawet 5-6.
K O S Z M A R!
fajnie że przepis tu wrzuciłaś
__________________
5.06.10-poznałam Cię
12.07.10-prawko zdane za 1. razem
26.07.10 prawko w kieszeni, kierowca oficjalnie
Nie ma odwrotu z drogi obranej
wierność do końca i tak będzie.
Amen.
Mój ukochany M.
Razem od 8.08.10
licencjat
08.2011-Dziadek[*]
02.2012-Ciocia[*]

Edytowane przez SunnyGirl
Czas edycji: 2010-11-19 o 20:50
SunnyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:29   #393
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez romeska Pokaż wiadomość
hej swietna ta nutelka ja zamiast mleka plynnego biore jogurt i w sumie dodawalam wczesniej kakao ale teraz zamienilam kakao na aromat i wcinam biala nutelke od kilku dni ratuje mi zycie ))))))))) niestety kolejny dzien wzrostowy mam nadzieje ze to przez zblizajacy sie @ a nie nutelke))
to sie ciesze, niech bialko z bialego koloru tej nutelki spala tluszczyk hehe, fajnie, ze podpasilo, takie proste a cieszy. Czasem tez robilam kogel mogel, tzn ubite zolteczka ze slodzikiem, podobne ale to nie to. Zostalo mi pelno bialek, ale tego nie lubie z cukrem,a z bezow wyszla guuuma. A zolteczka mniam. Ja zawsze podzeralam to cudo w mlodosci, jak 'pomagalam' mamie robic ciacho, ale tamto bylo z cukrem No i ciacho zawsze wychodzilo inne niz w przepisie
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:29   #394
asio90
Raczkowanie
 
Avatar asio90
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom, Opole :)
Wiadomości: 249
GG do asio90
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Uffff...
Pojadłam dziś, nie ma co!
Rano 5 plastrów wędlinki, pomidor i pół długiego ogórka + kawa
Później wieśniak na słodko + herbatka,
Później sok z kapusty kiszonej(1/3 szklanki)
Później obiadek: rybka ze szpinakiem zapiekana w sosie pieczarkowym+ woda
Później ogromny kawał słynnej pysznej babki
Później sok 300 ml z marchewki - taki z sokowirówki
Póżniej pasta z makreli, sera białego i cebuli, pomidor i ogórek + herbatka na trawienie

Jeszcze troche wody podpijałam w międzyczasie. Pfff! Jak ja tak będę dalej jeść, to pęknę
Ah! Zgrzeszyłam dziś, bo mama jadła tą samą rybę, tylko że z frytkami, no i skubnęłam jej 2 frytki

Ide w kimonko. Jutro śmigam na uczelnię na szczęscie tylko na 1,5 godziny

Dobranoc! I spadków rano życzę!
asio90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 21:58   #395
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez [B
romeska[/B];23341170]hej swietna ta nutelka ja zamiast mleka plynnego biore jogurt i w sumie dodawalam wczesniej kakao ale teraz zamienilam kakao na aromat i wcinam biala nutelke od kilku dni ratuje mi zycie ))))))))) niestety kolejny dzien wzrostowy mam nadzieje ze to przez zblizajacy sie @ a nie nutelke))
Moznaby bylo w tej nutelce przemycic otreby, wymieszac i zjesc takie cos, otreby inaczej, w bialej czekoladzie, hmmmm

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Mam pytanko- czy ktoras wyspiarka dukanka znalazla gdzies moze w sklepach aromat orzechowy, bo nie moglam go w ogole znalezc

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SunnyGirl Pokaż wiadomość
d666666 dzięki, o tym nie pomyślałam, żeby z chlebka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



dzięki, a widziałam ten serek, ale w sumie myślałam że nie można

gratulacje;*

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


fajnie że przepis tu wrzuciłaś
Sunny Girl wiesz co, jednak do pizzy trzeba drozdzy jeszcze, co nie, i taki substytut na proszku do pieczenia to nie bedzie to, ale mozna sprobowac dla odmiany
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 22:06   #396
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez ShaMi85 Pokaż wiadomość
Moje tez sa zmielone, czy to w czyms przeszkadza? W tej obesranej Anglii nic nie ma, pszenicznych w ogole nie znalazlam...
Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
No niestety nie moglam tam nic takiego znalezc, jest tylko cos co sie nazywa cornflour, tez jest w tesco niedaleko roznych mak itd. Ale mi sie wydaje, ze podjezdza to pod make, chyba ze jest to maczka tak zwana, jak sie na nia potocznie mowi,a jest skrobia. Musialabys delikatnie zajrzec do srodka opakowania, i zobaczyc kolor. Nie che cie do zlego namawiac
Wiesz co, w pierwszym poscie masz link do produktow, niektore widnieja pod produktami na wyspie lub cos w tym stylu.
Dodaje zdjecia otrab pszennych - Wheat Bran - do nabycia w Tesco w dziale z platkami sniadaniowymi, zazwyczaj obok muesli. Otreby owsiane - Oat Bran - kupuje Tescowe, Whole Foods i one maja swoj caly dzial, w moim Tesco sa niedaleko polskiej polki, one sa juz dosyc mocno zmielone. A skrobia kukurydziana to jest Cornflour - tzw maczka. Na opakowaniu bedzie napisane, ze nadaje sie do zageszczania sosow i zup i bedzie to bialy proszek
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 22:17   #397
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dodaje zdjecia otrab pszennych - Wheat Bran - do nabycia w Tesco w dziale z platkami sniadaniowymi, zazwyczaj obok muesli. Otreby owsiane - Oat Bran - kupuje Tescowe, Whole Foods i one maja swoj caly dzial, w moim Tesco sa niedaleko polskiej polki, one sa juz dosyc mocno zmielone. A skrobia kukurydziana to jest Cornflour - tzw maczka. Na opakowaniu bedzie napisane, ze nadaje sie do zageszczania sosow i zup i bedzie to bialy proszek
I dlatego jestes SIMPLY DIVINE
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 22:23   #398
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
I dlatego jestes SIMPLY DIVINE
W koncu ktos musi
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 23:11   #399
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dodaje zdjecia otrab pszennych - Wheat Bran - do nabycia w Tesco w dziale z platkami sniadaniowymi, zazwyczaj obok muesli. Otreby owsiane - Oat Bran - kupuje Tescowe, Whole Foods i one maja swoj caly dzial, w moim Tesco sa niedaleko polskiej polki, one sa juz dosyc mocno zmielone. A skrobia kukurydziana to jest Cornflour - tzw maczka. Na opakowaniu bedzie napisane, ze nadaje sie do zageszczania sosow i zup i bedzie to bialy proszek
Wiec dobry trop- maczka czyli skrobia, czyli tez mialam racje,czyli moj chlopski rozum anglistki-sadystki mnie dobrze poprowadzil...Abstrahujac od tematu- wydaje mi sie, ze jak wyszla pierwsza ksiazka Dukana, polski tlumacz uzyl slowa maka, co dzis jest bledem w tlumaczeniu. A gdzie sie podziali proofreader-zy i inni editor-owie zanim ta ksiazka zostala puszczona w obieg? Akurat w takich poradnikach nie powinno byc bledow, moga byc drobne niescislosci, ale nalezaloby wlaczyc przypisy lub wyjasnic bledy w erracie... A zaloze sie, ze wiele osob i tak chudlo uzywajac owej maki,gdyz dozwolone byly minimalne jej ilosci. Coz ta dieta i tak byla przez lata zmieniana i modyfikowana przez naszego doktorka, wystarczy porownac obie ksiazki, ktore wyszly w odstepie zaledwie kilku lat . Mysle, ze nie powinnismy sie raczej za bardzo przejmowac dodatkami, lecz skupic na dzialaniu czystych protein bo one sa tu najwazniejsze

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------
http://uwaga.onet.pl/204962,akcjeuwa...deo_detal.html

Podsylam wam filmik. Przerazajacy. Z jednej strony podziwiam, a z drugiej to obawiam sie, ze tak dlugo normalny czlowiek nie pociagnie. Otyly niemilosiernie czlowiek przed zjedzeniem odwaza kazdy lisc salaty. Paranoja. Ja tez tak robilam, dlatego teraz jestem z wami, nawet nie chce myslec jak glodny i sfrustrowany musi byc bohater tego filmu. Dukan mial racje piszac o niepowodzeniach diet opartych na liczeniu kalorii. Dlaczego ten pan nie sprobuje Dukana, byloby mu latwiej i nie chodzilby glodny, ale niewazne...Troche mnie zbulwersowal ten film o odchudzaniu i ta dieta maksymalnie 1000 kcal...
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2010-11-19 o 23:13
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 23:19   #400
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
No właśnie w książce jest wymienione te 7 czy ileś grup: mięso, ryby, nabiał, owoce morza, itd, a do tego komentarz że produkty z tych grup można łączyć dowolnie, ale można też jeść tylko z jednej grupy, byle nie wykraczać poza te grupy. Nie twierdzę, że się z tym zgadzam - mówię tylko co jest w książce.
wiem o co ci chodzi ale nie każdy czyta ze zrozumieniem
ja ma dni że zjadam tylko nabiał albo tylko mięsko i gites - mam ochotę to tak właśnie robię, bo skoro nie mogę czekolady to tak sobie dogadzam

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
W koncu ktos musi
a co znaczy simply divine??? bo ja tylko russkij znajet - oświeć zacofaną dukankę
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 23:40   #401
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17


MEGI428
a co znaczy simply divine??? bo ja tylko russkij znajet - oświeć zacofaną dukankę [/QUOTE]
po prostu boska!!!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2010-11-19 o 23:44
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 00:01   #402
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość
Podsylam wam filmik. Przerazajacy. Z jednej strony podziwiam, a z drugiej to obawiam sie, ze tak dlugo normalny czlowiek nie pociagnie. Otyly niemilosiernie czlowiek przed zjedzeniem odwaza kazdy lisc salaty. Paranoja. Ja tez tak robilam, dlatego teraz jestem z wami, nawet nie chce myslec jak glodny i sfrustrowany musi byc bohater tego filmu. Dukan mial racje piszac o niepowodzeniach diet opartych na liczeniu kalorii. Dlaczego ten pan nie sprobuje Dukana, byloby mu latwiej i nie chodzilby glodny, ale niewazne...Troche mnie zbulwersowal ten film o odchudzaniu i ta dieta maksymalnie 1000 kcal...
widziałam to w tvn i albo facet jest zdesperowany (też na początku to czułam) albo chce dorównać swojemu "guru" (facet który schudł dużo w krótkim czasie) - ja powiem że mając sporo do zrzucenia (schodziłam z 3D) na początku waga ślicznie spada - potem zaczynają się schody - zwątpienia, znużenia dietą, znudzenie potrawami, zniechęcenie, zastoje kilkutygodniowe inne okoliczności (u mnie akurat była to powódź stulecia - Bogatynia - brak towarów w sklepach, stres, nerwówka.............) - potem znowu dzień codzienny i tak się bujam od sierpnia - mam tylko nadzieję że na wiosnę zejdę do wymarzonych 75 kg - bywa trudno ale "chcieć to móc" - dla mnie oznacza "móc to chcieć" - dam radę - na wiosnę będę nowa JA - mam taką nadzieję, bo jest już prawie dobrze ale ja chcę bardzo dobrze

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez d666666 Pokaż wiadomość

MEGI428
a co znaczy simply divine??? bo ja tylko russkij znajet - oświeć zacofaną dukankę
po prostu boska!!![/QUOTE]


wow - ja też tak chcę - no ale jeszcze parę miesięcy, kilkanaście tygodni, kilkadziesiąt dni - i ziści się moje marzenie
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 06:46   #403
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dodaje zdjecia otrab pszennych - Wheat Bran - do nabycia w Tesco w dziale z platkami sniadaniowymi, zazwyczaj obok muesli. Otreby owsiane - Oat Bran - kupuje Tescowe, Whole Foods i one maja swoj caly dzial, w moim Tesco sa niedaleko polskiej polki, one sa juz dosyc mocno zmielone. A skrobia kukurydziana to jest Cornflour - tzw maczka. Na opakowaniu bedzie napisane, ze nadaje sie do zageszczania sosow i zup i bedzie to bialy proszek
O dokładnie. Nasze produkty można tez znaleźć w sklepie holland and barrett- sklep ze zdrowa żywnością i suplementami. Maja tam ksylitol, co mnie bardzo ucieszylo. Wiem, ze to cukier(co prawda o obniżonej zawartości kalorii ale jednak), ale używam go od czasu do czasu.
Ja mam największy problem z serkami wiejskimi, angielskie mi nie smakują a polskie nie zawsze mogę kupić.
Pozdrawiam dukanki na wyspie
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 06:47   #404
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Aaaaaahahahaha!
Wiedziałam że waga znów ruszy i przedwczoraj się po prostu przejadłam - stąd taki malusi spadeczek.
W każdym razie wczoraj byłam grzeczna (prawie, bo po obiedzie wszamałam ogromną porcję twarogu + wieśniaka + słodzika + cynamonu), ale dziś na wadze 0,8 kg mniej!! Także w sumie już 4,7 kg zrzuciłam i jestem szczęśliwa!!
Ale powiem Wam, że wolę nie jeść kolacji. Ostatni posiłek jem ok. 17.30 i potem już nic. Nie dość że efekty wagowe wtedy znacznie większe, to lepiej mi się śpi (czuję się bardziej wypoczęta rano) i wręcz czuję że chudnę. Oczywiście wieczorkiem zaczynam się robić głodna, a rano to już w ogóle, ale naprawdę tak wolę.
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 07:13   #405
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

hej kochane!
dziś spadeczek 300 g! jeszcze 400 g i III faza...

Nikita_8, raz w życiu miałam spadek 0,5 kg, ale 0 0.8 kg mogłabym tylko pomarzyć, zazdroszczę i gratuluję! wiesz, ja najpozniej jem o 20 a wczesniej bylo o 21,30 rzeczywiscie sa efekty
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 07:28   #406
Nikita_8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez Karla_17 Pokaż wiadomość
hej kochane!
dziś spadeczek 300 g! jeszcze 400 g i III faza...

Nikita_8, raz w życiu miałam spadek 0,5 kg, ale 0 0.8 kg mogłabym tylko pomarzyć, zazdroszczę i gratuluję! wiesz, ja najpozniej jem o 20 a wczesniej bylo o 21,30 rzeczywiscie sa efekty
Dziękuję bardzo! A zazdrościsz mi dużej ilości wody w organizmie, którą teraz wypłukuję? Ja z kolei zazdroszczę Tobie wagi i tego, że już prawie osiągnęłaś cel, gdy przede mną jeszcze dłuuuuga droga i dobre 20 kg do zrzucenia.
Trzymam kciuki żeby te 400 g jak najszybciej zniknęło
__________________
RESTART --> 9.01.2011 --> 96,2 kg
Cel I: 90 kg (do końca stycznia) I JEST!! 21.01.2011
Cel II: 85 kg (do połowy lutego? )
Cel III: 80 kg
Cel IV: 75 kg
Cel V: 70 kg... ?

Stan licznika: 89,0 kg
Nikita_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 08:02   #407
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Witam Dukaneczki
przyszlam sie przywitac i pogratulować Wam spadeczkow
Karla_17
Nikita_8
i reszcie rowniez wielkie...
a jak tak dalej pojdzie jak Karla bede z 4 tygodnie stać ale Dukam Dukam skoro plateau mija to czekam
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 08:55   #408
Karla_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 290
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

kasssikk19, trzymam za ciebie kciuki i dzięki za gratulacje;** zobaczysz jak ci waga zacznie spadać po plateau wtedy bedziesz jeszcze silniejsza i uwierzysz w siebie ze mimo wszystko dałas rade moim zdaniem wtedy jest nawet taka wieksza satysfakcja niż przy normalnym traceniem wagi coś nas musi troche niby zniechecic;p moze doktorek i ciebie wystawil na taka probe zeby sprawdzic ze jest es wierna dukaneczką

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita_8 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo! A zazdrościsz mi dużej ilości wody w organizmie, którą teraz wypłukuję? Ja z kolei zazdroszczę Tobie wagi i tego, że już prawie osiągnęłaś cel, gdy przede mną jeszcze dłuuuuga droga i dobre 20 kg do zrzucenia.
Trzymam kciuki żeby te 400 g jak najszybciej zniknęło
wody w organizmie... gadasz bo tobie tak szybko waga leci;p u mnie tak nigdy nie było
dzięki za wsparcie;* wiesz, już nawet śniła mi się kilka razy trzecia faza, dzien w ktorym na nia przechodze..
__________________
dieta mż i ćwiczenia: start 60 kg;/
60kg->59kg->58kg->57kg->56kg->55kg-> 54kg->-53->-52kg... a może 50 kg?

Smutno, samotnie.
Karla_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 09:51   #409
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez bestyjazlaaa Pokaż wiadomość
No więc się przedstawiłam i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego zacnego grona
Bardzo chetnie jesli powiesz ile masz wzrostu że chcesz 45kg ważyc...


Gooooodmorning

Dzien zaczynam od owsianki i kawusi pózniej kurczaczek z serkiem i inne takie proteinkowe rzeczy ;]
i babke znów upiekę <3

aczkolwiek życze miłego dnia i ide troche spalić na zakupach ;-))

buzia i gratuluje spadeczkow! ja sie zważe w środe albo wtorek (zalezy czy mama zmusi mnie do oddania wagi )
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 10:48   #410
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hej dziewczyny, byłam właśnie w Lidlu na zakupach i uzupełniłam trochę lodówkę)) więc będzie można cos ugotować i upieć na zapracowany tydzień.... wczoraj coś za mało wypiłam no i prawie zerowy spadek ale jestem chora i jakos ani jeść ani pić się nie chce....zobaczymy dziś spokoj cisza bo cały dzień w domku więc postaram się nadrobić. jutro mija 2 miesiące na Dukanie mniej lub bardziej grzesznie zobaczymy jakie wyniki...niestety wagowo juz wiem ze nie osiągnęłam celu ale może choć w ubytku cm będzie jakiś sukces)) trzymajcie kciuki
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:04   #411
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

witam, jakie plany na weekend dziewczynki?
ja sama nie wiem co bede robic,bo pogoda taka brzydka.
w ogole od kilku dni jakas deprecha mnie łapie chyba, masakra.

nie wiem co robić, nie mam ciągle okresu,
nie wiem czy nie skończyć diety,bo bardzo mnie to martwi
nie chcę znowu stracić okresu na tak długo
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:12   #412
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

pogoda pod psem poza zakupami nie ruszam się z domu.. tez czekam na @ niech już wkońcu przyjdzie..... paaatkaaa nie stresuj się to tylko opóźni sprawę choć wiem, że się martiwsz...
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:15   #413
ania_g21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Hejo kochane...
No musiałam wpaść się pochwalić.Stanełam dziś na wadze tak jak mówiłyście rano,po siuskach i k*** i co ??? Własnym oczom nie wierze....68,9 kg !!!! Dziś wchodze na II wedłóg testu.

Miłego dzionka.Teraz sie zwaze dopiero za kilka dnic chyba.Chociaz kusi.Ksiazke chyba jednak sobie kupie.
__________________
Dietka
Zaczynamy I faza od 18.11.2010 - 70,3 kg
(w 19 mieięcy po urodzniu Olinka )

II faza od 20.11.2010 - 68,9 kg
22.11.2010 - 67,7 kg
05.12.2010 - 65,3 kg
21.12.2010 - 64.0 kg
11.01.2011 - 62,5 kg
05.02.2011 -60,3 kg
Cel osiągnięty.
Na III od 6.02.2011
ania_g21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:16   #414
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

no niby tak,ale nie mam @ już od września, już raz nie miałam ponad rok okresu przez odchudzanie i nie chcę znowu tego przechodzić.
nie wiem sama co myśleć
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:28   #415
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

ałć od wrzesnia to faktycznie, a moze zamiast rzucac diete zobacz co lekarz powie? jesli to jednoznacznie przez diete to będzie trzeba pewnie zrezygnować... ale kto wie moze wszystko jakos wróci do normy.....
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:32   #416
paaatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar paaatkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 298
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

konsultowałam to z ginem,ale powiedział, że to pewnie przez spadek wagi
albo był zbyt szybki,albo organizm jest tak mądry, że zapamiętał dawne czasy
i moja bardzo niska wage i boi sie,ze znowu powroce do tak niskiej wagi i oszczedza energie i dlatego nie ma @.
__________________
bez znieczulenia zabijasz mnie, nie mam szans na obronę...


Dukan od 14.09 do...skutku !
paaatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:38   #417
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17


---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------


po prostu boska!!![/QUOTE]


wow - ja też tak chcę - no ale jeszcze parę miesięcy, kilkanaście tygodni, kilkadziesiąt dni - i ziści się moje marzenie [/QUOTE]

JESTES MOIM FANEM... TZN IDOLEM OOPS
MEGI 428)
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb

Edytowane przez d666666
Czas edycji: 2010-11-20 o 11:43
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:47   #418
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Cytat:
Napisane przez paaatkaaa Pokaż wiadomość
konsultowałam to z ginem,ale powiedział, że to pewnie przez spadek wagi
albo był zbyt szybki,albo organizm jest tak mądry, że zapamiętał dawne czasy
i moja bardzo niska wage i boi sie,ze znowu powroce do tak niskiej wagi i oszczedza energie i dlatego nie ma @.

a nie masz juz teraz za niskiej wagi moze?
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:59   #419
d666666
Wtajemniczenie
 
Avatar d666666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Wyspa :)
Wiadomości: 2 169
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

[QUOTE=[B]Karla_17;23[/B]347316]hej kochane!
dziś spadeczek 300 g! jeszcze 400 g i III faza...
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!
__________________
Wzrost 176cm
start maj 2010 prawie 3d, dukam stukam
marzec 2011- jedyne 81 kg
Moze kiedys magiczne 66 kg



Uciekam przed jojo
plazowy wieloryb
d666666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:03   #420
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 17

Wlasnie jem sniadanko, herbatka z liczi plus jajecznica z wieśniakiem i kurczaczkiem, smacznego!!
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.