Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 11:33   #1081
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
przeuroczy!!!

My jutro zaczynamy 33 tydzień Pstryknęłam dziś fotki brzuszka - 13 kg na plusie - od 2 miesięcy tyję tylko 1 kg na miesiąc....
chudzino nie oszukuj ze cokolwiek przytylas
ja taki brzuszek to w 3 miesiacu mialam...a teraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1397.jpg (83,8 KB, 81 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:37   #1082
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

no dziewczynki szefowie moi sa super fajni
przemili ludzie i bardzo zyciowi
wczoraj jak mialam taki zasuw to w ogole szef mi przykleil taki znaczek na listy "priorytet" na brzuch zebym pamietala co dla mnie ma byc priorytetem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:39   #1083
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Musze wam troche ponarzekac.
Nie wiem, czy juz kiedys pisalam, ze kupilismy mieszkanie. Jest wlasnie w trakcie budowy i latem przyszlego roku bedziemy sie mogli wprowadzic. Potrzebujemy nowa kuchnie i wczoraj bylismy w jednym studio kuchennym zorientowac sie ile co kosztuje i jak to moze wygladac. Niby jeszcze sporo czasu, ale z malym dzieckiem nie bede miala mozliwosci siedzenia godzinami i omawiania wygladu kuchni.
Kuchnia bedzie otwarta, wiec musi pasowac do calego pokoju, czyt. musi byc ladna Chcialam wiec granitowa plyte kuchenna, w sumie bedzie to ok 3m2. Wiecie ile ona ma kosztowac??? 4tys €!!!!! Myslalam, ze spadne z krzesla!! Ok, nie byl to najtanszy granit, ale bez przesady. Myslalam, ze taka plyta bedzie kosztowala max polowe z tego.
Czy ktoras z was orientuje sie ile taka plyta w polsce kosztuje. Oczywiscie nie bede jej z pl transportowala, ale chcialabym tylko do porownania wiedzien. W pl to za 16tys zl chyba cala kuchnie ze sprzetem bym kupila!!
Ach...odechcialo mi sie juz tej calej kuchni....
Sorry, za tego posta, ale musialam sie wyzalic (TZ od razu mi powiedzial, ze ten granit moge sobie z glowy wybic)
Wszystko zależy jaki to ma być granit, my za 4,5 m2 granitu starry galaxy daliśmy 10 tysięcy z transportem i wniesieniem na 5 pietro, bo niestety do windy płyta nie weszła (samo wniesienie to 1000 zł ). Cena zależy też od tego jak gruba ma być płyta. Bo im grubszy tym cena większa. Za taką cenę to ja na twoim miejscu kupiłabym płytę z corianu. A granit zamawialiśmy tu:
http://www.ega.pl/

Poniżej wkleję kilka zdjęć mojego granitu to zobaczysz jakiej on jest grubości. Zdjęcia robiłam jeszcze zimą przy sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że coś zobaczysz. My płytę granitową umieścilismy również przy zlewozmywaku na ścianie, bo najłatwiej wtedy utrzymać wszystko w czystości.

Wogóle dziewczyny, Ania się dziś odzywała???? Kurcze, może jej maleńka w końcu zaczęła się szykować na ten świat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9280485.jpg (96,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9280486.jpg (95,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9280488.jpg (93,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9280489.jpg (102,9 KB, 54 załadowań)
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1



Edytowane przez kkkasikkk
Czas edycji: 2011-09-20 o 11:47
kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:53   #1084
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
chudzino nie oszukuj ze cokolwiek przytylas
ja taki brzuszek to w 3 miesiacu mialam...a teraz
tak wygląda brzuszek z trojaczkami - w tym 2 letnią Sonią. Zgadłam?
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:53   #1085
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Aniu śliczny bzrus i miejsce dla małej .

Elu super że juz wyszłaś


Dziewczyny a myślicie czasem jak to by było jak sie urodzi co innego niz ma być ??? Dziewczynki chodziły by w bojówkach a chłopczyki w sukienkach noi spali by w różu
He he ja się cały czas nad tym zastanawiam bo jak wiadomo ja nadal pewności nie mam ale teraz to mam neutralne rzeczy i dla dziewczynki i dla chłopca

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
no dziewczynki szefowie moi sa super fajni
przemili ludzie i bardzo zyciowi
wczoraj jak mialam taki zasuw to w ogole szef mi przykleil taki znaczek na listy "priorytet" na brzuch zebym pamietala co dla mnie ma byc priorytetem
Fajnie ze szefowie są super, ja mojego też mam takiego, ale nie wymyślił "PRIORYTETU" za to ciągle się pyta czy aby na pewno mogę jeszcze pracować, a od przyszłego tygodnia ma przyjść dziewczyna na moje miejsce żeby sie trochę pod moim okiem wszystkiego nauczyła żebym nie musiała sie martwić że muszę odejść taka atmosfera i podejście dużo daje


AAAA dziewczyny dzisiaj po pracy z tż mamy jechać po wyprawkę, więc już nie mogę się doczekać jestem ciekawa czy uda nam się wszystko za jednym razem kupić
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:54   #1086
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
No to teraz zdradz co kupilas Tztowi na rocznice? Ja mam niedlugo 10-ta i za chiny nie wiem co mu sprawic!!! HELP! Do tego jeszcze 30-ego pazdziernika imieniny...
( moze urodze 13-ego pazdziernika, to bedzie najlepszy prezent hehehehe)
Tz sam prezent sobie wybral taka skrzynie wedkarska wieeeeelka z pudelkami
a ja dostane sokowirowke z rocznym robieniem w niej sokow przez Tzta
chcialam cos ze zlota ale ceny poszly bardzo w gore :/ a sokowirowka przyda sie potem dla synka.
Ja i Tz bylismy wychowani na takich soczkach domowej roboty
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:55   #1087
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
przeuroczy!!!

My jutro zaczynamy 33 tydzień Pstryknęłam dziś fotki brzuszka - 13 kg na plusie - od 2 miesięcy tyję tylko 1 kg na miesiąc....
Dobijacie mnie tymi zdjęciami to ja teraz takiego mam juz brzucha, jakiego Ty będziesz miala pewnie przed porodem

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
ja taki brzuszek to w 3 miesiacu mialam...a teraz
No tylko coś mi się zdaje, że jeszcze jedno tam wlazło :P

kkkasikkk piękna kuchnia
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:56   #1088
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
to nie był sen -szkłem sobie przeciął do kości rękę

ale na pogotnowi tak mu zrobili,że zakażenie się wdarło i dzisiaj był w naszej przychodni i mu zastrzyki dali i antybiotyki
mieliśmy szykować miejsce dla małego a teraz trzeba tydzień poczekać
masakra...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:56   #1089
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
Nie wymiotowałam, tylko byłam w wc chyba z 10 razy. Nie jadłam wczoraj nic co mogłoby mi zaszkodzić, a dziś wszystko działo się jeszcze przed sniadaniem . Dziwne....

4 miesiące temu dostałam torbę do szpitala od męża Nawet zdziwiłam się, że pomyślał o takiej rzeczy - nie pamiętam nawet z jakiej okazji to było... http://www.ceneo.pl/11881999 leży jeszczze z metkami pod łózkiem i czeka na ten wielki dzień jest strasznie pojemna


ohoo mały ma czkawkę
może z nocy się przetrawiło? wodę mineralną może wieczorkiem piłaś albo coś się wymieszało i Cię pogoniło...

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
przeuroczy!!!

My jutro zaczynamy 33 tydzień Pstryknęłam dziś fotki brzuszka - 13 kg na plusie - od 2 miesięcy tyję tylko 1 kg na miesiąc....
a gdzie te 13kg???

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jaki to ma być granit, my za 4,5 m2 granitu starry galaxy daliśmy 10 tysięcy z transportem i wniesieniem na 5 pietro, bo niestety do windy płyta nie weszła (samo wniesienie to 1000 zł ). Cena zależy też od tego jak gruba ma być płyta. Bo im grubszy tym cena większa. Za taką cenę to ja na twoim miejscu kupiłabym płytę z corianu. A granit zamawialiśmy tu:
http://www.ega.pl/

Poniżej wkleję kilka zdjęć mojego granitu to zobaczysz jakiej on jest grubości. Zdjęcia robiłam jeszcze zimą przy sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że coś zobaczysz. My płytę granitową umieścilismy również przy zlewozmywaku na ścianie, bo najłatwiej wtedy utrzymać wszystko w czystości.

Wogóle dziewczyny, Ania się dziś odzywała???? Kurcze, może jej maleńka w końcu zaczęła się szykować na ten świat
kuchnia przepiękna w ogóle mieszkanko jakby urządzane przez architekta poka, poka więcej


Dziewczyny czy nospa w ciąży jest mocno szkodliwa? Brałam doraźnie jak brzuch bardzo twardniał, do tej pory z 10 tabletek w ciąży. Dzisiaj złapał mnie okropnie bolesny skurcz jelit, zapewne od tego tygodniowego zaparcia. Brzuch aż stwardniał, przestraszyłam się i łyknęłam nospę. PO kwadransie jak ręką odjął i poszła do tego kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupa z całego tygodnia
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:57   #1090
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Musze wam troche ponarzekac.
Nie wiem, czy juz kiedys pisalam, ze kupilismy mieszkanie. Jest wlasnie w trakcie budowy i latem przyszlego roku bedziemy sie mogli wprowadzic. Potrzebujemy nowa kuchnie i wczoraj bylismy w jednym studio kuchennym zorientowac sie ile co kosztuje i jak to moze wygladac. Niby jeszcze sporo czasu, ale z malym dzieckiem nie bede miala mozliwosci siedzenia godzinami i omawiania wygladu kuchni.
Kuchnia bedzie otwarta, wiec musi pasowac do calego pokoju, czyt. musi byc ladna Chcialam wiec granitowa plyte kuchenna, w sumie bedzie to ok 3m2. Wiecie ile ona ma kosztowac??? 4tys €!!!!! Myslalam, ze spadne z krzesla!! Ok, nie byl to najtanszy granit, ale bez przesady. Myslalam, ze taka plyta bedzie kosztowala max polowe z tego.
Czy ktoras z was orientuje sie ile taka plyta w polsce kosztuje. Oczywiscie nie bede jej z pl transportowala, ale chcialabym tylko do porownania wiedzien. W pl to za 16tys zl chyba cala kuchnie ze sprzetem bym kupila!!
Ach...odechcialo mi sie juz tej calej kuchni....
Sorry, za tego posta, ale musialam sie wyzalic (TZ od razu mi powiedzial, ze ten granit moge sobie z glowy wybic)
cena powalajaca... nie powiem ile w pl bo sie nie znam ale faktycznie u nas za 16tys to bys cala kuchnie zrobila pewnie.
Gratuluje kupna mieskzania
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:58   #1091
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość

Olusia exxxxxtra ze humorek lepszy tak trzymaj-cie !




ja wpadłam na pomysł ( ze szkolnych czasów) by wyciąć literki z tektury grubszej i obwinąć materiałem i potem poprzyklejam jakieś guziczki czy cuś.... ale pewnie wezmę się za to w weekend

co do dzieciaczka ... mnie martwi ze moja gwiazda na tyłku siedzi.... jakoś do wczoraj sie tym nie martwiłam, bo niby nadal ma czas sie obrócić, nawet ginka pow. zebym o tym nie myślała, bo do porodu nawet sie może odkęcić.... ale jakoś przeraziła mnie na maxa wizja cc, bo nawet nie brałam tej opcji pod uwage wiec gwiazdko... hop siup- głowa w dół
Co do literek-super pomysl .Jak zrobisz wklejaj zdjecia .

Na przedostatnim USG (30 tydz) okazalo sie,ze mala odwrocila sie dupka w dol,a na czwartkowej wizycie lezala juz odwrotnie,wiec za bardzo sie nie przejmuj,jeszcze jest czas.Do 35 tygodnia z tego co sie orientuje.

Ja zamierzam zaczac wychodzic gdzies ok.10-14 dni po porodzie,tzn z dzidzia .A jesli chodzi o ubior na zewnatrz,mam 2 kombinezony na rozmiar 56,jeden ze stopkami,drugi bez,ale kupilam buciki welniane i jeszcze jednego miska na 62,pewnie pod koniec zimy sie przyda.Do wozka mam gruby spiwor,wiec za grubo ubrac tez nie moge,pewnie body z dlugim rekawem,jakas bluzeczka,spioszki (moze rajstopki pod spod) no i kombinezon.Czapeczek mam tysiac ,po synku pare (wiekszosc dostalismy w spadku),teraz kupilam jedna gruba i kolezanka dala mi chyba z 15 roznych,i cieplych i cienkich.Mam w czym przebierac.

Oprocz pampkow i kosmetykow mam juz wszystko.Do pupy zamierzam uzywac Penathen,w razie jak sie pupcia zaczerwieni mam Sudocrem,a na ostrzejsze odpazenia oczywiscie niezawodna maka ziemniaczana.
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:58   #1092
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
no dziewczynki szefowie moi sa super fajni
przemili ludzie i bardzo zyciowi
wczoraj jak mialam taki zasuw to w ogole szef mi przykleil taki znaczek na listy "priorytet" na brzuch zebym pamietala co dla mnie ma byc priorytetem

genialne szefostwo.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:00   #1093
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tz sam prezent sobie wybral taka skrzynie wedkarska wieeeeelka z pudelkami
a ja dostane sokowirowke z rocznym robieniem w niej sokow przez Tzta
chcialam cos ze zlota ale ceny poszly bardzo w gore :/ a sokowirowka przyda sie potem dla synka.
Ja i Tz bylismy wychowani na takich soczkach domowej roboty

Uwielbiam takie soczki moja mama do dzisiaj mi je robi jak wie że przyjadę, tzn nie przepraszam teraz nie robi mi bo jestem już duża i mogę sama ale robi je swojemu wnuczkowi a ja na tym korzystam, my nie mamy sokowirówki ale na pewno kupie sobie w niedalekiej przyszłości a jaki model wybrałaś?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:02   #1094
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
tak wygląda brzuszek z trojaczkami - w tym 2 letnią Sonią. Zgadłam?
tez tak pomyslalam

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Uwielbiam takie soczki moja mama do dzisiaj mi je robi jak wie że przyjadę, tzn nie przepraszam teraz nie robi mi bo jestem już duża i mogę sama ale robi je swojemu wnuczkowi a ja na tym korzystam, my nie mamy sokowirówki ale na pewno kupie sobie w niedalekiej przyszłości a jaki model wybrałaś?
wybralam sobie Eldom. Poczytalam w necie i ma pochlebne opinie no i niedroga jest
http://allegro.pl/sokowirowka-eldom-...825219469.html
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:03   #1095
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Witam
U mnie dziś pochmurno i deszczowo,nic mi się nie chce. My po obiadku, idę zaraz poleżeć a później do mamy na troszkę sie wybieram. W czwartek będą nam układać nowe panele w sypialni Ale za to trzeba powynosić meble i powyciągać wszystko ze środka-a jakoś nie chce mi się.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:05   #1096
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Witam
U mnie dziś pochmurno i deszczowo,nic mi się nie chce. My po obiadku, idę zaraz poleżeć a później do mamy na troszkę sie wybieram. W czwartek będą nam układać nowe panele w sypialni Ale za to trzeba powynosić meble i powyciągać wszystko ze środka-a jakoś nie chce mi się.
jak ja sie ciesze ze remonty mamy za soba

dzis przyjedzie szafa dla Marcelka ( ciagle nei moge sie przyzwyczaic do tego imienia ale podoba mi sie).
A w przyszlym tygodniu lozeczko
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:07   #1097
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
tak wygląda brzuszek z trojaczkami - w tym 2 letnią Sonią. Zgadłam?
TY TO KURCZE SPOSTRZEGAWCZA JESTES normalnie masz u mnie nagrode- wycieczka do Paryza ...na koszt wlasny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:07   #1098
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Dzień dobry mamusie i brzusie!

U mnie brzydko, deszczowo pochmurnie. Ciśnienie jakieś dziwne i głowa mnie pobolewa. Na szczęście spokojnie przespałam noc tzn bez kaszlenia.

Była rozmowa o niani. My kupiliśmy, jako pierwszą rzecz Mamy AngelCare, TŻ kupił w USA jak był tam w kwietniu. I tak była w planie, a w Stanach była o polowe tańsza niż w Polsce, wyszła chyba za coś około 250 zł. My chcieliśmy mieć, chociaz mieszkanie mamy małe to widziałam u szwagierki że sie sprawdza. Bez zaglądania do maluszka wiadomo czy zasnął czy wybudza się itd. My jeszcze często jeździmy do moich albo TŻ rodziców, gdzie sa spore domy i dla spokoju swojego i dziecka będzie mi potrzebna.

Glam - gratuluje i zazdroszczę szefostwa i firmy
Truskafka - ty chudzinka jesteś

Darusia - dziwnie z tą szkołą wyszło, szkoda ze musisz płacić za jeszcze jeden semestr i to odciąga w czasie obronę

Lina84 - trzymam kciuki za szybkie zagojenie reki TŻ

Bienioka - z tego co pamiętam to moi teściowie na wione zamawiali sobie taka granitowa płytę i sporo za nia zapłacili coś koło 18 tys. ale była specjalnie kolorystycznie wybierana. Wiem że i tak zaoszczędzili bo kupili ją w jakiś zakładzie kamieniarskim co płyty nagrobkowe robi.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:10   #1099
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jak ja sie ciesze ze remonty mamy za soba

u mnie jeszcze duuużo do zrobienia
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:12   #1100
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

My też kupiliśmy nanię elektroniczną, ale to ze względu na metraż meiszkania i na to, że od stycznia planuję już Martynę umieścić samą w drugim pokoju, więc w nocy będzie mnie budzić tylko niania elektroniczna. My kupiliśmy tą:
http://www.philips.pl/c/avent-zdrowi...scd535_00/prd/

Lecę na miasto odebrać koszule męża od krawcowej ale nie chce mi się wychodzić na tą zimnice niemiłosiernie
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:13   #1101
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze duuużo do zrobienia
mnie w remontach najbardziej balagan wkurza my tylko malowanie mielismy ostatnio a nie bylo jak sie ruszyc.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:13   #1102
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
TY TO KURCZE SPOSTRZEGAWCZA JESTES normalnie masz u mnie nagrode- wycieczka do Paryza ...na koszt wlasny
hurrrraaaaa dzięki, zawsze o tym marzyłam
to ja zmykam się pakować jak tylko premie dostane
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:14   #1103
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Co do niani to rozmawialam z Tztem godz temu i mowil ze nianie dostaniemy od jego chrzestnej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:16   #1104
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze duuużo do zrobienia
U nas spontaniczny pomysł na remont jednego pokoju wyszedł no i co za tym idzie też jeszcze sporo przed nami łącznie z wynoszeniem wszystkich rzeczy bo przecież meble chcemy zmienić no ale cóż jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:19   #1105
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
Witam mamusie
My dzisiaj mieliśmy super nockę, jak się położyłam około 24 to spalam do 6, wstałam na siusiu Julka przy okazji tez i dalej do łóżek i spalysmy do 9 także super się czuję



Ja przy Julce mialam jeden kaftanik - dla mnie to porażka, jak dziecko leży to ok ale bierzesz na ręce pod paszkami i wszystko do góry idzie masakra jakaś teraz nie mam żadnego



Ja własnie tak będę ubierała, no chyba że bardzo zimno bedzie to body z długim i na to pajacyk z długim



U nas tez pochmurno, typowa angielska pogoda był czas przywyknąć



A dlaczego w dwóch czapeczkach:con fused::confused : Rozumiem, że jedną cienką bawełniana i na to zimową tak - a to po co ta pierwsza
Ja będę zakładała taką bawełnianą ale grubszą i na to kapturek od kombinezonu



Ja przy Julci czulam czkawkę a teraz to uczucie mnie omija



Wózek to jest temat rzeka. Ja przy Julci wybierałam,szukałam, czytałam prawie całą ciążę, nie mogłam się zdecydować, kupili teściowie taki jak powiedziałam 3w1 w ostatnim miesiącu ciąży - byłam zadowolona ale i tak po 7 miesiącach przeszłam na lżejszą spacerówkę.
A teraz tylko się dowiedziałam, że jestem w ciązy rozpoczęłam poszukiwania no i pierwszy model i strzał w 10 nie szukałam więcej - mam nadzieję, że będziemy zadowoleni a i tak na lato przeniosę się do spacerówki lżejszej

No własnie tak jak piszesz.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:20   #1106
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze duuużo do zrobienia
ale pomyśl jaka później radość

ja to raczej do tych należę co remontująć tną po kosztach i byle szybko (niecierpliwa bywam), a w wystroju olewam trendy, żeby wygodnie i przytulnie było i nam się podobało
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:21   #1107
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
A masz sudocream i posypke do pupci (talk)?

Ja nie kupuje nic z apteki- na zasadzie- na wszelki wypadek. Bo szkoda mi kasy wydawac na produkty, ktorych moze nie bede musiala uzywac, a tylko odstoja w polce co swoje i sie przeterminuja.

Ja sie ma linomag to zbędny jest sudocrem i dla mnie to jest badziew i w dodatku drogi.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:22   #1108
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Wszystko zależy jaki to ma być granit, my za 4,5 m2 granitu starry galaxy daliśmy 10 tysięcy z transportem i wniesieniem na 5 pietro, bo niestety do windy płyta nie weszła (samo wniesienie to 1000 zł ). Cena zależy też od tego jak gruba ma być płyta. Bo im grubszy tym cena większa. Za taką cenę to ja na twoim miejscu kupiłabym płytę z corianu. A granit zamawialiśmy tu:
http://www.ega.pl/

Poniżej wkleję kilka zdjęć mojego granitu to zobaczysz jakiej on jest grubości. Zdjęcia robiłam jeszcze zimą przy sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że coś zobaczysz. My płytę granitową umieścilismy również przy zlewozmywaku na ścianie, bo najłatwiej wtedy utrzymać wszystko w czystości.

Wogóle dziewczyny, Ania się dziś odzywała???? Kurcze, może jej maleńka w końcu zaczęła się szykować na ten świat
Wielkie dzieki o taka odpowiedz mi chodzilo.

Sliczna kuchnia.
Nad corianem tez sie zastanawialam, ale podobno nie jest tak odporny na cieplo. Kuchnia ma byc biala, bardzo minimalistyczna, wiec chcialam, zeby przynajmniej kamien naturalny rzucal sie w oczy. Tutaj najdrozsza jest obrobka. Wyciecia na plyte i zlewozmywak sa najdrozsze. O granicie na scianie moge zapomniec - bedzie wiec szklo. Ach...musze dalej szukac...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:23   #1109
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

U nas niania będzie na pewno z tego powodu że maleństwo od samego początku ma mieć swój pokoik i w nim spać, niby drzwi od naszej sypialni są naprzeciwko jego ale wolę mieć też nianię, do tego na pewno się przyda jak maluch będzie spał a ja będę np w kuchni bo ona jest na parterze jeszcze nie wiem jaką kupimy ale może dzisiaj uda nam sie coś wybrać
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:35   #1110
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki o taka odpowiedz mi chodzilo.

Sliczna kuchnia.
Nad corianem tez sie zastanawialam, ale podobno nie jest tak odporny na cieplo. Kuchnia ma byc biala, bardzo minimalistyczna, wiec chcialam, zeby przynajmniej kamien naturalny rzucal sie w oczy. Tutaj najdrozsza jest obrobka. Wyciecia na plyte i zlewozmywak sa najdrozsze. O granicie na scianie moge zapomniec - bedzie wiec szklo. Ach...musze dalej szukac...
Może spróbujesz sprowadzać granit z Polski, wszystko zależy od tego jaki chcesz. My w firmie ega mamy zniżkę, także rabat dla ciebie też można załatwić. Musisz tylko zadzwonić i się dowiedzieć ile sobie zażyczą za transport i czy go ubezpieczają, bo niestety granit jest super, ale jednocześnie bardzo kruchy.
Dziękuję za kuchnie, niby duża, a ja już się w niej nie mieszczę

Właśnie wychodziłam a tu zadzwonił facet z meblika, za tydzień w czwartek przyjeżdzają mebelki dla Martynki Kurcze a my nadal pokoik mamy nie pomalowany W ten weekend mąż musi się wziąść do roboty
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.