Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 12:37   #1111
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

A powiedzcie mi jakie majtki poporodowe kupiłyście?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:37   #1112
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ja lece ogarnac mieszkanko i sie uczesac bo w ciagu 1,5godz przyjedzie facet z szafa
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:37   #1113
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jakie majtki poporodowe kupiłyście?
ja kupilam wielorazowe Seni i jednorazowe horizon
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:38   #1114
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Może spróbujesz sprowadzać granit z Polski, wszystko zależy od tego jaki chcesz. My w firmie ega mamy zniżkę, także rabat dla ciebie też można załatwić. Musisz tylko zadzwonić i się dowiedzieć ile sobie zażyczą za transport i czy go ubezpieczają, bo niestety granit jest super, ale jednocześnie bardzo kruchy.
Dziękuję za kuchnie, niby duża, a ja już się w niej nie mieszczę

Właśnie wychodziłam a tu zadzwonił facet z meblika, za tydzień w czwartek przyjeżdzają mebelki dla Martynki Kurcze a my nadal pokoik mamy nie pomalowany W ten weekend mąż musi się wziąść do roboty
No teraz to już nie ma wyjścia
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:44   #1115
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

witam
dopiero nadrabiam
Lina-mam nadzieję,ze to był sen...
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Lina o matko co mu sie stalo??

Dziewczyny dzieki za doradztwo w sprawie niani. My mamy 100m mieszkanie, i np jak Tz siedzial i remontowal pokoj malego to nic nie slyszalam co tam robi. A przeciez to cos trzaskalo, to pukalo... wiec powaznie pomysle o tej niani bo faktycznie bede biegac co chwile zagladac czy u malego ok.

Dziewczyny mam dobra wiadomosc
w superpharm od nastepnej gazetki bedzie przeceniony ten termometr co ja mam na 99zł ze 159zl.
http://www.superpharm.pl/images/gaze...z_142011_4.pdf

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

aaa kupilismy wczoraj proszek. Padlo na JELP ale tylko dlatego, ze najtaniej wychodzil. Zorientowalam sie, ze w porownaniu do Dzidziusia uzywa sie go 1/2 mniej.
Srednia paczka Jelpa wystarcza na 30pran, a Dzidziusia na 11.
Pranko jeszcze schnie i pewnie do wieczora bedzie wilgotne
a skąd masz nową gazetkę??podaj mi linka do całej od pierwszejs tronki-bardzo rposzę:pros i:

czyli Jelp najtaniej wychodzi?ciekawe jak pierze,a kupowałaś w jakimś większym sklepie??ile zapłaciłaś??a jak proszek pachnie??ładnie?

ja musze ubranka w waniszu namoczyć-ale też na raty chyba

zabieram się do nadrabiania

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

moja Maleńka dopiero od godziny jest aktywniejsza,a nie śpię od 7 rano,awięc też nie czułam jej prze te kilka godzin...

goldika-body i pajace-a spiochy??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:45   #1116
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

witajcie

ja dalej w dwupaku i nie zapowiada się na nic innego

gadałam rano z mamą już nie może doczekać się przyjazdu od 2 tyg ma spakowaną walizkę

Idę myć podłogi i tak co dzień bo na tżta nie mogę liczyć nie chce przytulanek bo się boi że małej krzywdę zrobi i nic go nie przekonuje
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:51   #1117
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

kurcze nie pamietam jakie majtki kupowalam, poszlam do apteki i jakies tam kupilam, ale w szpitalu w ogole nie zakladalam takze mi sie nie przydalo, w domu czasami w nich chodzilam jak mnie zwykle troche uwieraly.

podklady mialam seni i bylam super zadowolona,te wieksze mialam.ka nie jest przesadzona wiec zobaczymy jak bedzie dalej...
z dzidzia ok, nadal jest Amelką


A ja u gina jednak bylam wczoraj, jeszcze cesar
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 12:53   #1118
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jakie majtki poporodowe kupiłyście?


Ja kupiłam takie


http://allegro.pl/poporodowe-majtki-...766468843.html
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:56   #1119
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

planujecie od razu zostawiac maluchy same w pokoju? ze piszecie ze bedziecie biegac??

a co do niani przydaje sie oj przydaje
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:01   #1120
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Coś mi net świruje od wczoraj, nie mogę za długo posiedzieć, rozłącza się i d...

Dziewczynki prośba!!!
Podawałyście kiedyś przepis na makaron z tuńczykiem, smazony.
Jeśli któraś może to wpiszcie mi na szybko, proszę.

Goldika jak nie smakuje Ci budyń waniliowy to ja chętnie skonsumuję. Normalnie wszystkie smaki wchłaniam jak idą.

Glam cudownych masz szefów, tylko gratulować., a brzuch no cóz okazały.

Lina oby przygoda z ręką tżta szybko się skończyła.

Dziewczyny to tylko u mnie dziś upał w jakimś zakamarku podkarpacia tak się nam tu ta pogoda uchowała, a ja nie cierpię upałów.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:02   #1121
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Bry

Ja dziś po porządnej wizycie W sumie trwała 1,5h badanie, USG, KTG...
Wsio ok Moja stokrotka jest nadal dziewczynką 33tydz. = waży 2220g

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
ja już zgłupiałam z tym co kupiĆ bejbikowi za ubranka w zimę...
o coś takiego np.
http://allegro.pl/wyprawka-niemowlec...807266301.html
Bejbiko ubierasz zawsze warstwę więcej niż siebie
Zestaw na wyjście na dwór zimą, to: bodziaki+ kaftanik+śpiochy+skarpetk i i takiego maluszka wsadzasz w kombinezon i przykrywasz kocykiem
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 13:02   #1122
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
planujecie od razu zostawiac maluchy same w pokoju? ze piszecie ze bedziecie biegac??

a co do niani przydaje sie oj przydaje
dzięki, bo miałam nie kupować
u nas pokój małego będzie obok naszej sypialni ...
A dlaczego cc, bo chyba nie doczytałam co się stało
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:03   #1123
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
Witam porannie
Wczoraj koleżanka poleciła mi wypić ciepłe mleko na sen - spałam jak dziecko kilka razy się wybudziłam, ale to dosłownie na ułamki sekund i spałam dalej, więc i samopoczucie dziś o wiele lepsze
a pisałam kiedyś, że ciepłe mleko(ja jeszcze miód dodaję) działa cuda i się lepiej śpi
Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
nie to samo, sól fizjologiczna to 0,9 % roztwór chlorku sodu - inaczej płyn fizjologiczny, a sól morska ma wieeele innych składników, to przemywania oczu tego bym nie użyła
a widzisz-dla mnie sól to sól będę musiaął podpisac opakowanie co do noska a co do oczek


Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie
Jejku jaka dzisiaj brzydka pogoda, chłodek wieje zza okna, na dworze ponuro i szaro... Rozgrzałam się mleczkiem z płatkami cini minis - pychotka
Chyba taka pogoda wpływa na mnie niekorzystnie, bo obudziłam się z bólem głowy eh
podjadłabym takiech cini minis,ale i tak juz dobrze wyglądam....albo mleczko z kulkami czekoladowymi ehh
mam nadzieję,że głowa już nie boli

ja dziś szarlotkę będę piekła jak tylko nadrobię co napisałyście
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-09-20 o 13:37
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:03   #1124
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość

a skąd masz nową gazetkę??podaj mi linka do całej od pierwszejs tronki-bardzo rposzę:pros i:

czyli Jelp najtaniej wychodzi?ciekawe jak pierze,a kupowałaś w jakimś większym sklepie??ile zapłaciłaś??a jak proszek pachnie??ładnie?



goldika-body i pajace-a spiochy??
Linki: tylko 3ci nie dziala :/ mam je z watku superpharm
http://www.superpharm.pl/images/gaze...z_142011_1.pdf
http://www.superpharm.pl/images/gaze...z_142011_2.pdf
http://www.superpharm.pl/images/gaze...z_142011_3.pdf
http://www.superpharm.pl/images/gaze...z_142011_4.pdf

Za 2,4kg dałam wczoraj 26,80zł. Proszek ma delikatny zapach i jest w wersji SOFT czyli juz ze zmiekczaczem. Wlasnie obmacalam schnace ciuszki i sa ok jak dla mnie, wcale nie pachna. Co mnie ucieszylo bo plyny do plukania z JELPA dla mnie smierdza wiec plyn do plukania kupie w razie co inny.
A proszek kupilam w Jadwisinie w markeciku wiejskim

Spiochow mam malo bo mnie nie przekonuja. Wole body i na to pajace
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:07   #1125
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
A Ja nigdy nie czułam czkawki jak przy Julci tak i teraz nigdy nie czuje buuuuuu
moja tez czkawki nie miała albo ja jej nie czuję...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:09   #1126
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

elfik bo znowu plecy mi padly i sie boja troche , ze jak 1 mialam krzyzowe i mam po nich taki kregoslup rozcharatany to jesli 2 byloby sn i tez krzyzowe zeby cos nie przeskoczylo i jeszcze wiekszych szkod nie porobilo, czyli ze wzgledu na kregoslup, ale mowi ze jeszcze zobaczymy co i jak.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:09   #1127
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

elf27 dobrze, że zaparcie już za Tobą, straszne to jest tak nie móc...

majtki poporodowe kupiłam siateczkowe Hartmanna
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:19   #1128
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy nospa w ciąży jest mocno szkodliwa? Brałam doraźnie jak brzuch bardzo twardniał, do tej pory z 10 tabletek w ciąży. Dzisiaj złapał mnie okropnie bolesny skurcz jelit, zapewne od tego tygodniowego zaparcia. Brzuch aż stwardniał, przestraszyłam się i łyknęłam nospę. PO kwadransie jak ręką odjął i poszła do tego kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupa z całego tygodnia
Kochana.... ja juz przestalam patrzec jak bardzo moze byc nospa szkodliwa... zaparcia mnie dobijaja- brzuch twardnieje, skurcze jelit, napady potliwosc... biore nospe i podobnie jak u ciebie- kwadrans i z wielkim bolem wychodzi wszystko i taaaaaka ulga.... u mnie ta historia sie powtarza co tydzien ( obawiam sie , ze przez to bede miec kilku henkow;( )...wlasnie dzis mialam taka akcje- przez co nic mi sie juz nie chce, bo czuje sie jak po porodzie.
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:25   #1129
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
planujecie od razu zostawiac maluchy same w pokoju? ze piszecie ze bedziecie biegac??

a co do niani przydaje sie oj przydaje
Ja właśnie tak planuje

A właśnie zapomniałam wam powiedzieć, wczoraj wracam z pracy patrzę jakaś paczka na mnie czeka otwieram i co widzę? Dostałam z bebilonu misia dla dziecka
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 13:25   #1130
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

mol_aa czyli jaki kupiłas wózek?bo albo nie zauważyłam albo śpela jestem
Goldika-dzięki za linki-jeden mi nie działa-chyba nr 3-trudno.musze jeszcze skoczyć do superpharm póki aktualna gqazetka jest,a termometr pewnie kupię ten co Ty masz
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-09-20 o 13:34
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:31   #1131
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
moja tez czkawki nie miała albo ja jej nie czuję...
brzuszek tak podskakuje jakby serduszko biło

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
elfik bo znowu plecy mi padly i sie boja troche , ze jak 1 mialam krzyzowe i mam po nich taki kregoslup rozcharatany to jesli 2 byloby sn i tez krzyzowe zeby cos nie przeskoczylo i jeszcze wiekszych szkod nie porobilo, czyli ze wzgledu na kregoslup, ale mowi ze jeszcze zobaczymy co i jak.
to rzeczywiście poważna sprawa, mam nadzieję, ze będzie dobrze - zdrowie i bezpieczeństwo dziecka najważniejsze

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
elf27 dobrze, że zaparcie już za Tobą, straszne to jest tak nie móc...

majtki poporodowe kupiłam siateczkowe Hartmanna
oj strasznie, wypinasz się, a z 2 strony masz wrażenie, że z tego wszystkiego urodzisz po godzinie wychodzisz z toalety i nic

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
Kochana.... ja juz przestalam patrzec jak bardzo moze byc nospa szkodliwa... zaparcia mnie dobijaja- brzuch twardnieje, skurcze jelit, napady potliwosc... biore nospe i podobnie jak u ciebie- kwadrans i z wielkim bolem wychodzi wszystko i taaaaaka ulga.... u mnie ta historia sie powtarza co tydzien ( obawiam sie , ze przez to bede miec kilku henkow;( )...wlasnie dzis mialam taka akcje- przez co nic mi sie juz nie chce, bo czuje sie jak po porodzie.
mam dokładnie podobne odczucia, na wc przećwiczyłam już wszystkie typy oddechów i możliwe pozycje
dzisiaj czuję się jak nowo narodzona sl hemoroidków też się boję

dziwne, bo nigdy w życiu nie miałam problemów z zaparciami a teraz w 8mcu jakaś masakra - już sobie nawet tłumaczę, że dzidziol tak uciska, bo miejsca ma mało a ja brzucha też za dużego nie mam
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:36   #1132
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ela3010-prosze ten przepis podała mi któraś z dziewczyn,ale jeszcze nie próbowałam
Gotujesz makaron (np. świderki, dobry jest też taki, który został po czymś tam).
Na patelnie lejesz oliwę, wrzucasz cebulę, podsmażasz, makaron, tuńczyka
( może być w sosie własnym, oleju, pomidorowym, tyryiaki, słodko-kwaśnym, czy jaki lubisz),
pomidora (jeśli lubisz pomidora na ciepło), następnie doprawiasz (np. zioła prawansalskie,
słodka/ostra papryka) i dorzucasz startego sera. Podsmażasz, aż ser się rozpuści.
Nie wygląda to apetycznie, ale smakuje dobrze.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

kkkasikkk-super masz mieszkanie a powiedz mi z czego masz fronty?to drewno to fornir?jaki to kolor?? a biały to poler?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:39   #1133
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

elf jasne ze tak!
jesli sie okaze ze jednak cc to trudno, chociaz wiem juz na co sie pisze jesli chodzi o porod sn i jakos tak szybko doszlam do siebie po nim i tak bym chciala, miala nadzieje przynajmniej ze moze i tym razem tak by bylo, no ale poczekam na decyzje lekarza.
Pewnie jeszcze pare rozmow odbedziemy na ten tmat.

Ja kupowalam lovele , dzidziusia tez , jelpa czasami, na nic nie miala uczulenia mala, ale na poczatek dobrze meic jeden proszek i jeden plyn, bo jakby sie okazalo ze maluch ma uczulenie to majac 2 rozne firmy ciezko stwierdzic czy proszek czy plyn by uczulily.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

ja sie nabawilam tych okropienstw ( hemoroidow) w 1 ciazy do tej pory mam niestety sie juz nie pozbede , ale po 2 porodzie w toalecie moze byc kosmos, placz i zgrzytanie zębów.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:41   #1134
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Goldika jakie i za ile Ty kupiłaś te worki na zużyte pampersy?
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:43   #1135
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

kasik tez mialam pisac ze piekne mieszkanie!!!
my moglibysmy ( ja bym na pewno chciala cos w podobie) gdybysmy robili gore w domu u moich rodzicow, tylko skad wziac te 100.000?
nie znalazla zadna z was przypadkiem? tak pozyczyc? a co tam:P
tam ok 150m2 jest, okna dachowe, nowy balkon juz jest, dach tez, ale wykonczenie, trzeba zrobic nowe schody bo tamte pionowe, wszystko podciagnac i podlaczyc-koszmarne koszta niestety na ktore nas nie stac.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

ja zamiast kupowac paklanki ( wlasnie te woreczki na pieluchy) to szlam do hurtownii spozywczej i bralam cale takie opakowanie takich reklamoweczek jak paczki pakują:P hahaha
szybciej i po drodze mi bylo
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:50   #1136
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ela3010-prosze ten przepis podała mi któraś z dziewczyn,ale jeszcze nie próbowałam
Gotujesz makaron (np. świderki, dobry jest też taki, który został po czymś tam).
Na patelnie lejesz oliwę, wrzucasz cebulę, podsmażasz, makaron, tuńczyka
( może być w sosie własnym, oleju, pomidorowym, tyryiaki, słodko-kwaśnym, czy jaki lubisz),
pomidora (jeśli lubisz pomidora na ciepło), następnie doprawiasz (np. zioła prawansalskie,
słodka/ostra papryka) i dorzucasz startego sera. Podsmażasz, aż ser się rozpuści.
Nie wygląda to apetycznie, ale smakuje dobrze.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

kkkasikkk-super masz mieszkanie a powiedz mi z czego masz fronty?to drewno to fornir?jaki to kolor?? a biały to poler?
ja dzisiaj próbuję te 2 zapiekankę z tuniakiem i brokułami - przesadziłam z chilli mam nadzieję dzidziol nie będzie miał mi za złe

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
elf jasne ze tak!
jesli sie okaze ze jednak cc to trudno, chociaz wiem juz na co sie pisze jesli chodzi o porod sn i jakos tak szybko doszlam do siebie po nim i tak bym chciala, miala nadzieje przynajmniej ze moze i tym razem tak by bylo, no ale poczekam na decyzje lekarza.
Pewnie jeszcze pare rozmow odbedziemy na ten tmat.

Ja kupowalam lovele , dzidziusia tez , jelpa czasami, na nic nie miala uczulenia mala, ale na poczatek dobrze meic jeden proszek i jeden plyn, bo jakby sie okazalo ze maluch ma uczulenie to majac 2 rozne firmy ciezko stwierdzic czy proszek czy plyn by uczulily.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

ja sie nabawilam tych okropienstw ( hemoroidow) w 1 ciazy do tej pory mam niestety sie juz nie pozbede , ale po 2 porodzie w toalecie moze byc kosmos, placz i zgrzytanie zębów.
hemki w ciąży czy po porodzie?
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:53   #1137
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Dygotka wielkie dzięki, jesteś nieoceniona.
Właśnie gotuję makaron, zaraz będę robić te pyszności, mniam.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:01   #1138
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ela-koniecznie daj znać jak smakuje.ktoraś z dziewczyn pisała,że pietruszka fajnie tam pasuje
a ja szarlotke robie-piekarnik już się nagrzewa
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:06   #1139
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Dziewczyny mam do was pytanie.

Czy któraś z was kupowała płyn do płukania z DZIDZIUSIA ???
Bo ja kupiłam na all i dziś mi przyszedł noi co Ja wyczytuje że ten płyn do płukania jest dla dzieci powyżej 3 LAT
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:07   #1140
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Goldika jakie i za ile Ty kupiłaś te worki na zużyte pampersy?
ja mam takie ale od innego sprzedajacego, obecnie on juz ich nie ma. Placilam 2zl za paczke
http://allegro.pl/woreczki-na-brudne...810298276.html


Mam szafe!!! ale bez jednych drzwi bo nie bylo

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie.

Czy któraś z was kupowała płyn do płukania z DZIDZIUSIA ???
Bo ja kupiłam na all i dziś mi przyszedł noi co Ja wyczytuje że ten płyn do płukania jest dla dzieci powyżej 3 LAT
o fuck
tez chcialam go kupic bo pachnie najladniej ze wszystkich dzieciecych.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.