Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 14:12   #1141
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
kasik tez mialam pisac ze piekne mieszkanie!!!
my moglibysmy ( ja bym na pewno chciala cos w podobie) gdybysmy robili gore w domu u moich rodzicow, tylko skad wziac te 100.000?
nie znalazla zadna z was przypadkiem? tak pozyczyc? a co tam:P
tam ok 150m2 jest, okna dachowe, nowy balkon juz jest, dach tez, ale wykonczenie, trzeba zrobic nowe schody bo tamte pionowe, wszystko podciagnac i podlaczyc-koszmarne koszta niestety na ktore nas nie stac.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

ja zamiast kupowac paklanki ( wlasnie te woreczki na pieluchy) to szlam do hurtownii spozywczej i bralam cale takie opakowanie takich reklamoweczek jak paczki pakują:P hahaha
szybciej i po drodze mi bylo

Darusia ja tez chętnie bym pożyczyła ale od kogo ??
My mamy zamiar podnisc sobie góre ale niewiem kiedy bo teraz robią dach u babki

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam takie ale od innego sprzedajacego, obecnie on juz ich nie ma. Placilam 2zl za paczke
http://allegro.pl/woreczki-na-brudne...810298276.html


Mam szafe!!! ale bez jednych drzwi bo nie bylo

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



o fuck
tez chcialam go kupic bo pachnie najladniej ze wszystkich dzieciecych.

Zapach jest cudny.

Super że masz już szafe
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:12   #1142
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
U nas niania będzie na pewno z tego powodu że maleństwo od samego początku ma mieć swój pokoik i w nim spać, niby drzwi od naszej sypialni są naprzeciwko jego ale wolę mieć też nianię, do tego na pewno się przyda jak maluch będzie spał a ja będę np w kuchni bo ona jest na parterze jeszcze nie wiem jaką kupimy ale może dzisiaj uda nam sie coś wybrać
hm, no nie wiem, jakie macie mieszkanka, u nas jest 70m2, dziecięcy jest przez ścianę z naszą sypialnią
tez miałam w planach od początku kłaść synka u siebie, jednak życie zweryfikowało - często spał od mycia wieczornego do pierwszego karmienia u sibie w pokoiku, a potem już z nami, bo karmiłam piersią i przysypiałam z nim przy niej
nigdy jednak nie zdarzyło się, by nie słyszeć dziecka, do tej pory słyszę nawet jak nie płacze, tylko np. sobie pokwikuje radośnie przed zaśnięciem, albo uderzy kubkiem w szczebelki. To naprawdę słychać.

jeśli ktoś ma ochotę i pieniądze na elektryczna nianię to czemu nie, ale jak piszę większego sensu w przeciętnych polskich warunkach lokalowych i finansowych nie ma dla takiego wydatku

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jakie majtki poporodowe kupiłyście?
mam wielorazowe siatkowe Hartman 4szt (2 dwupaki)
poprzednio miałam fizelinowe jednorazowe Horizon, nie polecam, spełzały z pośladków i część szpitali niechętnie podchodzi do fizelinowych
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:14   #1143
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
tylko skad wziac te 100.000?
nie znalazla zadna z was przypadkiem? tak pozyczyc? a co tam:P
Darusiu życzę Ci Tych 100.000

a ja własnie wcinam lunch: kasza jalglana z jabłkiem, gruszką i z jogurtem wisniowym. Pycha, mam tylko nadzieję ze mi nie zaszkodzi.
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:14   #1144
rojku
Rozeznanie
 
Avatar rojku
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 905
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Z tymi plynami do płukania ja słyszałam od którejś koleżanki, że jej położna mówiła, że na poczatku, to się nie używa płynów do płukania.
__________________
Anielka 6.12.2011r. Hania 20.11.2013r. i Leon w drodze...
rojku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:16   #1145
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
mol_aa czyli jaki kupiłas wózek?bo albo nie zauważyłam albo śpela jestem
Zdecydowalismy sie na i'coo peak 4 air model 2010, bo 2011 to porazka cenowa, a roznica tylko w kolorach materialu
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:22   #1146
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Z tymi plynami do płukania ja słyszałam od którejś koleżanki, że jej położna mówiła, że na poczatku, to się nie używa płynów do płukania.
tez tak mi chodzilo po glowie. Ze w sumie dla takiego maluszka to lepiej bedzie jak ciuszki nei beda pachnialy niczym i im mniej chemii tym lepiej.
Dlatego ja piore na razie bez plynu do plukania
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:23   #1147
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez rojku Pokaż wiadomość
Z tymi plynami do płukania ja słyszałam od którejś koleżanki, że jej położna mówiła, że na poczatku, to się nie używa płynów do płukania.

Ja małemu ubranka tylko w proszku wyprałam i nie miałam nic do płukania i teraz kupiłam do płukania. Jak prasowałam to fajnie zmiekły ubranka.
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 14:23   #1148
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Kurcze czekam jeszcze na kuriera ale cos nie moze dojechac, a zawsze ok 12-14byl.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:24   #1149
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tez tak mi chodzilo po glowie. Ze w sumie dla takiego maluszka to lepiej bedzie jak ciuszki nei beda pachnialy niczym i im mniej chemii tym lepiej.
Dlatego ja piore na razie bez plynu do plukania

Kochana będa maluszka ubranka pachnieć maluszkiem uwliebiam ten zapach i jeszcze oliwkii : love:
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:25   #1150
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Dostałam z bebilonu misia dla dziecka
ile czekalas? Ja w lipcu sie rejestrowalam i czekam i czekam
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:33   #1151
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Dziewczyny a czy jak robie juz pranie i od razu wyprasuje wszystko to przed samym porodem nie bede musiala tej procedury powtarzac?
rodze za 54dni +/-

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszeczka86 Pokaż wiadomość
Kochana będa maluszka ubranka pachnieć maluszkiem uwliebiam ten zapach i jeszcze oliwkii : love:
pewnie gdybym miala wczesniej stycznosc z dziecmi to bym wiedziala jak pachnie maluszek
i tesciowa i mama mi mowia wlasnie o tym cudowny zapachu dziecka.
Na razie dla mnie to abstrakcja ale juz sie nie moge doczekac

Ps. ja uwielbiam zapach szczeniaczkow

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

W Auchan mozna kupic majtki poporodowe 4szt za 9,99zł jakies takie zadne ze znanych mi firm. Ladne w kwiatki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 14:35   #1152
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam takie ale od innego sprzedajacego, obecnie on juz ich nie ma. Placilam 2zl za paczke
http://allegro.pl/woreczki-na-brudne...810298276.html


Mam szafe!!! ale bez jednych drzwi bo nie bylo

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



o fuck
tez chcialam go kupic bo pachnie najladniej ze wszystkich dzieciecych.
a kiedy dostaniesz drzwi

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
ile czekalas? Ja w lipcu sie rejestrowalam i czekam i czekam
Wiesz co ja już zapomniałam że się rejestrowałam a tu nagle niespodzianka ale właśnie sprawdziłam pocztę i rejestrowałam się 2 sierpnia ale oni pewnie wysyłają to losowo jak chwycą a nie wg jakiejś listy tak mi się wydaje bo np próbki J&J siebie i moją mamę rejestrowałam w ten sam dzień ja swoje próbki dostałam już jakieś 3 tygodnie temu a ona nadal nic nie ma
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:39   #1153
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
a kiedy dostaniesz drzwi
za tydzien bo w Ikei sie skonczyly
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:43   #1154
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Zdecydowalismy sie na i'coo peak 4 air model 2010, bo 2011 to porazka cenowa, a roznica tylko w kolorach materialu
a jak on się cenowo przedstawia??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:48   #1155
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
za tydzien bo w Ikei sie skonczyly
No to możesz już rzeczy układać, ale musisz mieć porządek w szafie do tego czasu bo wiesz bez drzwi wszystko widać Swoją drogą ciekawe że same drzwi sie skończyły
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:54   #1156
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi jakie majtki poporodowe kupiłyście?
ja kupiłam jednorazowe i dobrze ze jedne otwarłam bo co się okazało? nie spojrzałam na rozmiar!! I te majciory wejdą mi do kolan
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 14:55   #1157
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No to możesz już rzeczy układać, ale musisz mieć porządek w szafie do tego czasu bo wiesz bez drzwi wszystko widać Swoją drogą ciekawe że same drzwi sie skończyły
ja mam tylko nadzieje, ze to co przyjechalo nie jest nigdzie uszkodzone bo to kupowal znajomy mamy ktory jezdzi z dostawa obok naszego domu akurat z okolicy Ikei i za free nam to kupil (tzn kase dostal na meble ale sam musial to dzwigac), przywiozl i wniosl mi na 2 pietro
ale dalam mu flaszke w prezencie za fatyge.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
ja kupiłam jednorazowe i dobrze ze jedne otwarłam bo co się okazało? nie spojrzałam na rozmiar!! I te majciory wejdą mi do kolan
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:00   #1158
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Bry dobilam do setki w pasie ale jeszcze tylko 50 dni

GGORAA szybki ten twoj ginek, ale najwazniejsze, ze wszystko ok. A czemu myslisz, ze mozesz nie dotrwac do nastepnej wizyty?

MYSZECZKO ja mam ta torbe z biedry i mysle, ze spokojnie sie w nia spakuje, tym bardziej, ze kosmetyki i pampersy dla dziecka zapewnia szpital. A gatki poporodowe tez z Canpolu kupilam.

GLAM tylko pozazdroscic takiego szefostwa

TRUSKAFKA kobito, twoje fotki zawsze mnie zadziwiaja, gdzie ty to dziecko chowasz?

TINCIA ja sie rejestrowalam jakos na poczatku sierpnia, na koncu przyslali mi maila z weryfikacja danych i dopiero wczoraj przyslali, troche i m sie zeszlo.

Aaaale mialam dzisiaj dzien
Korzystajac z pieknej pogody bylam obejrzec szpital, bardzo mila pani doktor pokazala nam porodowke, polozniczy, neonatologie. Jestem bardzo zaskoczona na plus, bo spodziewalam sie gorszych warunkow, sale fajnie wyposazone (wanny, prysznice, drabinki, pilki), po porodzie dzieciaczek 2 godz lezy na brzuchu u mamy, ZZO darmowe jak i inne znieczulenia, dla dziecka wystarczy zabrac ubranka na druga dobe (czyli na wyjscie, bo w drugiej wypuszczaja) w ogole duzo fajnych rzeczy sie dowiedzialam (i duzo drobiazgow dostalam w jakiejs paczce) ciesze sie, ze wybralam ten szpital

a potem bylam w aptece odebrac paczke z kosmetykami dla malego, podkladami i takimi tam drobiazgami , co wczoraj zamowilam i mam juz praktycznie wszystko dla malego.

a na koniec wpadlam na poczte po paczke z bebilonu i chociaz stalo 6 osob pan poprosil mnie pierwsza do okienka normalnie dzien dobroci dla ciezarowek
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:02   #1159
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
hm, no nie wiem, jakie macie mieszkanka, u nas jest 70m2, dziecięcy jest przez ścianę z naszą sypialnią
tez miałam w planach od początku kłaść synka u siebie, jednak życie zweryfikowało - często spał od mycia wieczornego do pierwszego karmienia u sibie w pokoiku, a potem już z nami, bo karmiłam piersią i przysypiałam z nim przy niej
nigdy jednak nie zdarzyło się, by nie słyszeć dziecka, do tej pory słyszę nawet jak nie płacze, tylko np. sobie pokwikuje radośnie przed zaśnięciem, albo uderzy kubkiem w szczebelki. To naprawdę słychać.

jeśli ktoś ma ochotę i pieniądze na elektryczna nianię to czemu nie, ale jak piszę większego sensu w przeciętnych polskich warunkach lokalowych i finansowych nie ma dla takiego wydatku
W uk mieszkalam w domu pietrowym i Filipek pierwsze miesiace spal u nas w sypialni ze wzgledu na czeste karmienie. W ciagu dnia siedzialam z nim na dole w salonie. Jak mial 9 miesiecy to poszedl spac do swojej sypialni i tak juz zostalo. Teraz w mieszkaniu dzidzia bedzie spac u nas, aby nie wybudzac Filipka w nocy. Za rok planuje zrobic im wspolna sypialnie.

My dostalismy nianie w prezencie ale nigdy jej nie uzywalam. Po porodzie robi sie cos takiego, ze najmniejszy szmer u dzidzi wybudza.
Moi znajomi uzywali niani, bo jak kladli dzieci spac, to chodzili do sasiadow na kawe i mieli podsluch ( ja podchdoze do tego sceptycznie).
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jak robie juz pranie i od razu wyprasuje wszystko to przed samym porodem nie bede musiala tej procedury powtarzac?
pewnie gdybym miala wczesniej stycznosc z dziecmi to bym wiedziala jak pachnie maluszek
i tesciowa i mama mi mowia wlasnie o tym cudowny zapachu dziecka.
Na razie dla mnie to abstrakcja ale juz sie nie moge doczekac
Ja juz od ponad 2 miesiecy mam wszystko poprane i poprasowane i nie zamierzam nic powtarzac...zreszta sama zobaczysz jak taka dzidzi szybko wszystko brudzi- do konca roku bedziesz miala wszystko wyprane po sto razy

A zapach dzidziusia- niezastapiony!

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
Bry dobilam do setki w pasie ale jeszcze tylko 50 dni

GGORAA szybki ten twoj ginek, ale najwazniejsze, ze wszystko ok. A czemu myslisz, ze mozesz nie dotrwac do nastepnej wizyty?
Bo pierwszy porod mialam 24 dni przed terminem i podobno jak pierwszy tak wczesnie to i drugi tez.... a wizyte bede miec 17-ego pazdziernika ( termin na 7-ego listopada)
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 15:03   #1160
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

A tak z ciekawostek... jak bylam u kumpeli w sobote i gadalysmy o mojej ciaze etc i powiedzialam jej ze synek bedzie Marcel albo Karol to ona do mnie, ze zna tylko jednego Marcela. I srednio atrakcyjny z niego facet...
po czym pokazala mi zdjecie (patrze w zalaczniku)

kiedys ogladalam wladcow much ale wylecial mi ten bohater z glowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (24,4 KB, 11 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:06   #1161
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Muffinko a do szpitala dzwonilas najpierw ze chcesz przyjechac czy z marszu poszlas?
Bo ja chcialabym ten na Solcu zwiedzic ale boje sie, ze mnie wyrzuca i powiedza "czego szukasz ciezarowo"

Gora kurcze przegapilam posta, ze mozesz niedonosic. Etam, teraz donosisz wszystkie donosimy przynajmniej do 38tyg
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:24   #1162
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
ile czekalas? Ja w lipcu sie rejestrowalam i czekam i czekam

Ja tez jeszcze nie dostałam buuu

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy jak robie juz pranie i od razu wyprasuje wszystko to przed samym porodem nie bede musiala tej procedury powtarzac?
rodze za 54dni +/-

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------


pewnie gdybym miala wczesniej stycznosc z dziecmi to bym wiedziala jak pachnie maluszek
i tesciowa i mama mi mowia wlasnie o tym cudowny zapachu dziecka.
Na razie dla mnie to abstrakcja ale juz sie nie moge doczekac

Ps. ja uwielbiam zapach szczeniaczkow

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

W Auchan mozna kupic majtki poporodowe 4szt za 9,99zł jakies takie zadne ze znanych mi firm. Ladne w kwiatki


Kochana mówie ci piekny zapach jest i napewno i ty sie w nim zakochasz
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:26   #1163
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
ja kupiłam jednorazowe i dobrze ze jedne otwarłam bo co się okazało? nie spojrzałam na rozmiar!! I te majciory wejdą mi do kolan
A powiedz mi jaki to był rozmiar żebym nie musiała szelek do nich kupić


Co do niani to wiadomo z tym jak z całą resztą ile ludzi tyle opinii, ja akurat zamierzam kupić tak jak wspomniałam bo nie będę za każdym razem zabierać dziecka ze sobą np do kuchni żeby latać z nim po schodach, a jak będzie sobie spało to ja będę mogła spokojnie obiad czy coś ugotować. Poza tym planuję maleństwo od razu mieć w jego własnym pokoiku który właśnie mu szykujemy skoro ma mieć swój pokój zrobiony to nie po to żeby jego łóżeczko stało w sypialni Poza tym nie chcę budzić tż podczas karmienia ktoś musi się z nas dwojga wyspać tym bardziej ze to on będzie chodził do pracy. W pokoiku będzie jakiś fotel na którym będę karmić i tyle
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:40   #1164
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
hej dziewczynki
witam sie
ja mam w pracy od piatku urwanie glowy ze nie wiem gdzie rece wsadzic a szefowa mowi ze i tak niezaleznie od tego czy mi dzis lekarz kaze isc na zwolnienie czy nie to ona mnie od pazdziernika w ogole na oczy nie chce widziec a teraz mam sobie na 2-3 godz przychodzic. jak jej mowie ze sie nie wyrobie to powiedziala ze trudno ktos inny bedzie musial za mnie. i ze mnie bardzo chca z powrotem i firma oprocz pensji jest gotowa mi oplacic opiekunke do blizniakow po macierzynskim- wlasciwie jak najszybciej. bardzo sie ucieszylam

dzis mam wizytke i prosze bardzo o kciuki, mam n adzieje ze mi sie nic nie skraca ani nie rozwiera
Takie warunki w pracy i takie szefostwo to ja rozumiem, tylko pozazdrościć Może w firmie jeden pokój przerobicie na pokoik dziecięcy i wynajęta opiekunka będzie się zajmowała Maluszkami? Taki mini żłobek przy zakładzie pracy, jak kiedyś były

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
przeuroczy!!!

My jutro zaczynamy 33 tydzień Pstryknęłam dziś fotki brzuszka - 13 kg na plusie - od 2 miesięcy tyję tylko 1 kg na miesiąc....
przepraszam, ale gdzie jest te 13 kg?

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Dziewczynki prośba!!!
Podawałyście kiedyś przepis na makaron z tuńczykiem, smazony.
Jeśli któraś może to wpiszcie mi na szybko, proszę.
.
Podawałam kiedyś, ale widziałam, że już Dygotka go wkleiła. Smakowało?

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
elfik bo znowu plecy mi padly i sie boja troche , ze jak 1 mialam krzyzowe i mam po nich taki kregoslup rozcharatany to jesli 2 byloby sn i tez krzyzowe zeby cos nie przeskoczylo i jeszcze wiekszych szkod nie porobilo, czyli ze wzgledu na kregoslup, ale mowi ze jeszcze zobaczymy co i jak.
Darusia, no szkoda, że cc, ale pamiętaj, że chodzi też o Twoje zdrowie.

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Zdecydowalismy sie na i'coo peak 4 air model 2010, bo 2011 to porazka cenowa, a roznica tylko w kolorach materialu
Fajne są te wózki, mnie tylko w nim brakowało przekładanej rączki. Kosztują chyba coś ok. 2 500 zł?

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Muffinko a do szpitala dzwonilas najpierw ze chcesz przyjechac czy z marszu poszlas?
Bo ja chcialabym ten na Solcu zwiedzic ale boje sie, ze mnie wyrzuca i powiedza "czego szukasz ciezarowo"
Goldika, Ostatnio jedna dziewczyna, z którą chodziłam na ćwiczenia rodziła na Solcu... no i z tego co słyszałam, marnie wspomina opiekę i pobyt w tym szpitalu. Jeden z lepszych podobno szpitali, to ten na Madalińskiego. Nie jest aż tak oblegany, a opiekę ma podobno super, więc może nam nim się zastanowisz?



Ale mi dzisiaj Maluszek miednice rozpycha, aż bolą mnie oba biodra.

Mam pytanie:
Lepszy laktator ręczny Medela, czy Aventu?

Z wyprawki ciuszkowej, to na pewno muszę zakupić rajstopki i jakieś skarpetki, bo nie mam. No i porządny zimowy kombinezon
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:52   #1165
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Ok ja uciekam, wracam do domu, jem obiad i uciekamy na zakupy jak znajdę siły po nich to napiszę do Was
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 15:57   #1166
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez tuszka Pokaż wiadomość
Fajne są te wózki, mnie tylko w nim brakowało przekładanej rączki. Kosztują chyba coś ok. 2 500 zł?
ło matko-jak dla mnie to za dużo;/
tuszka,wyślę Ci zaraz pw a propo tego,że z Wawy jesteś
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:28   #1167
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Wróciłam ...
Przejechać ten Wrocław to jakaś masakra ... 2 godziny nie twoje jak się chce jedną sprawę załatwić

Dziękuję dziewczyny za komplementy dot. kuchni. Jak sobie pomyślę ile nas ten remont kosztował i finansowo i nerwowo to na razie odechciało mi się cokolwiek remontować i zmieniać, no oprócz pokoju Martyny.

Dygotka ... całe mieszkanie mamy w fornirze: teak na przemian z białym lakierem.
__________________
Martynka jest już z nami 13.11.2011

http://babystrology.com/tickers/baby...11&babycount=1


kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 16:55   #1168
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Dygotko i Tuszka makaron mniamniuśny, pojadłam i jeszcze mi zostało, tylko sera nie miałam a uwielbiam, także dziękuję za przepis kochane.

Muffinko fajnie tak z bliska wszystko obejrzeć, dobrze że nikt nie rodził.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:02   #1169
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Witam wieczorowo

Przez cały dzień byłam spiąca i nie do życia. Przyszła 17 i jak ręką odjął No i ból głowy wkońcu mi przeszedł

Dzisiaj będę kłaść farbkę na włosy - nareszcie pozbędę się odrostów
Jutro przyjeżdża do mnie w odwiedziny przyjaciółka, z którą nie widziałam się z 10 mcy (wyjechała z Polski) i zostanie u mnie na noc - więc zapowiada się super babski wieczór przy pizzy i ploteczkach

Goldika zapach szczeniaczka
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 17:05   #1170
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ela3010 to jak piszesz,że pycha to może jutro sobie na obiadek zrobię?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.