Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 10:29   #2371
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Ja jakbym wygrała w totolotka to zrobiłabym prezent teściom, zafundowałabym im lot w kosmos:brzyda l:.

Reszta na cele charytatywne i szpitale.

A ta mniejsza reszta to nasze.

Już mam coraz mniej tej brunatnej krwi, jakieś resztki.
Ale jak dziewczyny są w szpitalach, bądź na wizytach w terminach porodu to lekarze właśnie te masaże szyjek robią, ja miałam tę przyjemność z synkiem, oj bolało bolało.

Ja tak jak Darusia latałam w koszuli z samą podpachą, ona jakoś się trzymała, tzn moje nogi ją trzymały, ale było mi niewygodnie, teraz majtasy zarzucę na pupę.
I właśnie sprawię sobie teraz koszulę na ramiączka bo przy porodzie synka miałam taką na krótki rękaw i spociłam się jak mysz. Więc teraz jakąś taką przewiewniejszą chcę.

Aniu Ty już za chwilę za moment, nie ma co się denerwować, chciałabym być tak w terminie, wtedy to rozwinę swe skrzydła i możliwości, będzie czad, ale najpierw muszę być grzeczna.

ela ty zawsze potrafisz Mnie rozwalić
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:29   #2372
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

oooo ja sie wylamuje, ja nie chce byc milionerka!!!
do niczego dobrego to nie prowadzi, moze sie ludziom w glowach niezle pomieszac.!
jesli juz chcialabym wygrac zeby tym dzieciakom pomoc, przy czym domy dziecka kasy by nie dostaly, a remonty, sprzety , ubrania....


elfik wszystko pralam, teraz tez bede.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:29   #2373
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

dziewczyny nie da się myśleć o porodzie żeby jak najszybciej mała wyszła

Rozmawialiście o rozstępach ja myślałam że mi wyszły ale dzięki Bogu nie mam ani jednego to były tylko odciski od leżenia ale mama mi powiedziała że nie ma ani jednego po 4 ciążach na brzuchu to chyba genetyczne chociaż ja mam na udach ale to pozostałości z dojrzewania

A wygraną z toto lotka to bym przeznaczyła na kupienie domu bym dała rodzicom i teściom trochę i rodzeństwu trochę bym zostawiła na przeżycie a resztę wrzuciła na konto oszczędnościowe i żyła z odsetek bym pewnie poszła do jakiejś roboty ale po to żeby się nie nudzić w domu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:30   #2374
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
a swoją drogą ciekawe która listopadówka zaskoczy pierwsza...
No ciekawe.
A mi przysłali z Jonhsona - płyn do mycia ciała i włosków 3w1 - 50ml

Jeszcze te podkłady do szpitala muszę kupić

http://allegro.pl/podklady-poporodow...825712459.html
Idę zagrać w totka
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png

Edytowane przez joamic1
Czas edycji: 2011-09-27 o 10:32
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:30   #2375
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Ela ja jakbym wygrala to taki lot w kosmos chetnie zafundowalabym bratu i bratowej, a wszczegolnosci to jej sie nalezy za to co odpieprza
współczuję, moja bratowa do rany przyłóż, a czasem denerwujące jest przebywanie w obecności takiego ideału ale wiem, że lepszej sobie wymarzyć nie można
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:31   #2376
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
GOLDIKA a też je prasowałaś?
Kocyk Tz prasowal taki bawelniany. Przescieradla tez prasowal.
A reczniki to nie wiem czy prasowal... wiem, ze czegos nie prasowal bo sie przyklejalo do zelazka ale nie pamietam co to bylo
Moj Tz zakochal sie w prasowaniu rzeczy malego

Dzis tez dzwonil, ze mam wstawic jakies pranie to on poprasuje jak wroci z pracy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:31   #2377
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

goldika mozesz pofarbowac wlosy, zeby bylo zdrowiej to farba bez amoniaku , ja w 1 ciazy nie farbowalam, a zawsze farbuje co jakis czas!
czulam sie pod koniec juz tak okropnie ze w lustro nie moglam patarzec a jak zapytalam gin to mowila ze moge bez problemu ale zebym po prostu nie uzywala tak mocnego rozjasniacza jak zwykle , tylko farbe.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 10:31   #2378
Myszeczka86
Zakorzenienie
 
Avatar Myszeczka86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Miasto marzeń :)
Wiadomości: 6 020
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
wzięłam się za pranie, za dużo tych ubranek, przy kolejnym bejbiku będę wiedziała już co i jak - pierzecie te kocyki, nakrycia kąpielowe i prześcieradła???

Ja wszystko prałam
__________________
Bartoszek 30.11.2011

Juleczka 06.07.2007

Czas na walke
76
- .
70
62,400 20.04.2013

wymarzona osiagnięta 58 a nawet mniej 55,500
Myszeczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:31   #2379
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
nie no, na poród w dresach to raczej nie da rady
A właśnie że da
Zdjęłam jak trzeba było sprawdzić rozwarcie no i później na parte już to zostałam w samym staniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S8002981male.jpg (61,9 KB, 60 załadowań)
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:32   #2380
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Goldika w takim razie to ja bym sie farbowala, juz teraz mam chec zrobic cos z kudlami, ale nie moge sie z wyra ruszac tym bardziej, ze normalnie mam krotkie wlosy, a teraz przez dwa miesiace bez fryzjera wygladam jak malpa
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:33   #2381
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kocyk Tz prasowal taki bawelniany. Przescieradla tez prasowal.
A reczniki to nie wiem czy prasowal... wiem, ze czegos nie prasowal bo sie przyklejalo do zelazka ale nie pamietam co to bylo
Moj Tz zakochal sie w prasowaniu rzeczy malego

Dzis tez dzwonil, ze mam wstawic jakies pranie to on poprasuje jak wroci z pracy
mój też zgosił się na ochotnika
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 10:33   #2382
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

a ja bym nie zafundowala nic szwagierce!!!
po prostu bym ja wkurzala i tonon stop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poszlaby w koncu do wariatkowa z jej zazdroscia
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:33   #2383
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

kurcze, trochę jestem zła. wczoraj mąż przywiózł razem z wózkiem łózeczko.... rozpakowaliśy zeby zobaczyc czy kolor się zgadza itd. - okazało się że łóżeczko jest bez szuflady.... zapłacilismy jak za łózeczko z szufladą, dodatkowo na jednej stronie jest taki hipopotam przytwierdzony z którym jest coś nie tak, bo ktoś łaził buciorami po tym łózeczku (widać ślady na kartonie) i chyba go ktoś uszkodził bo jakby farba jest zdarta w jednym miejscu.... nie czepiałabym się , ale łóżko troszkę kosztowało i nie mam zamiaru tolerować takiego dziadostwa.... wrrrrrrrrrrrrrrrr
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:35   #2384
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ja tez musze sie umowic, na piatek moze do fryzjera, ta jedna strone sciac

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

dlatego ja jak najmniej kupuje przez neta, w sklepie widze a jak nie widze to nawet oddac to kwestia paru minut.
Jak jest duuuza roznica w cenie wtedy kupuje cos przez neta.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:35   #2385
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

kochan... mam pare rzeczy do sprzedania... może któras coś znajdzie dla siebie http://allegro.onet.pl/listing.php/user?us_id=6316355


ja pranie robie w następny weekend... bo w ten mój luby coś zaplanował we dwoje ale to niespodzianka wiec nie wiem o co kaman... więc w nastepny ja piore, on prasuje


przyznam się ze ja nie umiem prasowac... żelazka w domu nie mam, i choc nie wydaje się to być trudne mysle ze np spodni w kancik czy koszuli bym nie wyprasowała a tak przeleciec ciuszki to chyba każdy głupi, nie? cóż uczymy się całe życie
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:36   #2386
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

truscafka troche jestes zla? podziwiam ja to choleryk jestem:P wscieklabym sie i pewnie awanture zrobila :P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:37   #2387
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
kurcze, trochę jestem zła. wczoraj mąż przywiózł razem z wózkiem łózeczko.... rozpakowaliśy zeby zobaczyc czy kolor się zgadza itd. - okazało się że łóżeczko jest bez szuflady.... zapłacilismy jak za łózeczko z szufladą, dodatkowo na jednej stronie jest taki hipopotam przytwierdzony z którym jest coś nie tak, bo ktoś łaził buciorami po tym łózeczku (widać ślady na kartonie) i chyba go ktoś uszkodził bo jakby farba jest zdarta w jednym miejscu.... nie czepiałabym się , ale łóżko troszkę kosztowało i nie mam zamiaru tolerować takiego dziadostwa.... wrrrrrrrrrrrrrrrr
też się troszkę obawiam jak nasze przyjdzie, bo często właśnie są problemy z częściami czy dopasowaniem dzieciowych mebelków

musicie zareklamować
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:39   #2388
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
A właśnie że da
Zdjęłam jak trzeba było sprawdzić rozwarcie no i później na parte już to zostałam w samym staniku
jak popatrzylam na to zdjecie to zapragnelam juz rodzic
serio... jakos uspokoila mnie ta fotka i pozytywnie nastawila na rodzenie nie wiedziec dlaczego


Co do wlosow to jeszcze moge patrzec w lustro bo farbowane zrownaly sie z odrostami. Roznicy nie widac. Tylko chce mi sie cos zakombinowac

Truscafko reklamuj to lozeczko!!! jezeli mozna.
Kurcze a jak placiliscie to szuflada miala byc w zestawie?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:40   #2389
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
współczuję, moja bratowa do rany przyłóż, a czasem denerwujące jest przebywanie w obecności takiego ideału ale wiem, że lepszej sobie wymarzyć nie można
Moja bratowa to ma tak, ze 2-3 tygodnie przed mega klotnia jest milutka, wszystko chcce pozyczac, dawac, pomagac i w ogole super, a po 3 tyg jak ja pier***nie to buntuje brata, najczesciej przeciwko moim rodzicom, bo oni mieszkaja u rodzicow no i jest masakra, brat sie czepia zazwyczaj mamy, bo do taty boi sie podskoczyc, tylko dlatego, ze kiedys ojciec sie wkurzyl i kazal im sie pakowac i wynosic za takie zachowanie, a wtedy to byl placz, bo nie maja gdzie pojsc bratowa to zlo
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 10:40   #2390
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
ja tez musze sie umowic, na piatek moze do fryzjera, ta jedna strone sciac

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

dlatego ja jak najmniej kupuje przez neta, w sklepie widze a jak nie widze to nawet oddac to kwestia paru minut.
Jak jest duuuza roznica w cenie wtedy kupuje cos przez neta.

nie kupowałam przez neta, wybrałam sobie w sklepie i dostałam zafoliowane pudełko, które wiadomo otworzylisy dopiero w domku, tz już zadzwonił do sklepu i będzie wymiana, najbardziej wkurzyli mnie tym ze ktoś chodzil po tym hipopotamie - bezmózg !!
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:42   #2391
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
A wygraną z toto lotka to bym przeznaczyła na kupienie domu bym dała rodzicom i teściom trochę i rodzeństwu trochę bym zostawiła na przeżycie a resztę wrzuciła na konto oszczędnościowe i żyła z odsetek bym pewnie poszła do jakiejś roboty ale po to żeby się nie nudzić w domu

bedzie dobrze !!!!! odwrotu nie ma kochanie

ja oddałabym długi, spłaciła dom taty i mieszkanie mamy, kupiła swój... autko mam super (chociaż początkowo narzekałam :P ale pojezdzilam i kocham nad zycie - Multipla) chociaż przyznam że obecnie podoba mi się Kia Soul troche kasy na lokate dla dziecka, część pewnie bym oddała... a reszte... coś bym wymyśliła ale jak pisałam 250tys mi w zupełności wystarczy... a gdybym nawet te 10 tys trafila to tez super a obecnie to kazda kasa na plus byłaby suuuper
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:42   #2392
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez mol_aa Pokaż wiadomość
Moja bratowa to ma tak, ze 2-3 tygodnie przed mega klotnia jest milutka, wszystko chcce pozyczac, dawac, pomagac i w ogole super, a po 3 tyg jak ja pier***nie to buntuje brata, najczesciej przeciwko moim rodzicom, bo oni mieszkaja u rodzicow no i jest masakra, brat sie czepia zazwyczaj mamy, bo do taty boi sie podskoczyc, tylko dlatego, ze kiedys ojciec sie wkurzyl i kazal im sie pakowac i wynosic za takie zachowanie, a wtedy to byl placz, bo nie maja gdzie pojsc bratowa to zlo
współczuję


------------


nie mam nic do jedzenia
wpaszteciłam już 2 kanapki z sardynką w sosie pomidorowym z rana i do tego jabłko, ale po tej aferze toaletowej jeść mi się chce, że nie wiem co...
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:43   #2393
ela3010
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 094
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Basiula Basiula, nic się nie wyrywam tylko dziecię moje się pcha, jakieś niecierpliwe.
Ja wolę poczekać, ale kto wie jak to będzie.

Truskafko musisz to zgłosić, nie podarowałabym, oj nie..

Darusia też dobry pomysł na szwagierkę, na moją to by podziałało jak płachta na byka.
ela3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:45   #2394
elf27
Zadomowienie
 
Avatar elf27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 1 964
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ja za swoją szwagierką tęz średnio przepadam, muszę niestety przyznać
elf27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:45   #2395
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
kurcze, trochę jestem zła. wczoraj mąż przywiózł razem z wózkiem łózeczko.... rozpakowaliśy zeby zobaczyc czy kolor się zgadza itd. - okazało się że łóżeczko jest bez szuflady.... zapłacilismy jak za łózeczko z szufladą, dodatkowo na jednej stronie jest taki hipopotam przytwierdzony z którym jest coś nie tak, bo ktoś łaził buciorami po tym łózeczku (widać ślady na kartonie) i chyba go ktoś uszkodził bo jakby farba jest zdarta w jednym miejscu.... nie czepiałabym się , ale łóżko troszkę kosztowało i nie mam zamiaru tolerować takiego dziadostwa.... wrrrrrrrrrrrrrrrr

kochana reklamuj... nie wspomne ze slady buta to juz PRZESADA !!!!!!!
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:47   #2396
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

truscafka tez bym reklamowala, tym bardziej, ze zaplaciliscie za lozeczko z szuflada, ktorej nie ma
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:50   #2397
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ela3010 Pokaż wiadomość
Basiula Basiula, nic się nie wyrywam tylko dziecię moje się pcha, jakieś niecierpliwe.
Ja wolę poczekać, ale kto wie jak to będzie.

Truskafko musisz to zgłosić, nie podarowałabym, oj nie..

Darusia też dobry pomysł na szwagierkę, na moją to by podziałało jak płachta na byka.
"moja" by padła na zawał z zazdrości bo to typ co wszystko droższe, lepsze, nowsze, i jejsze jej rzeczy są naj... i zazdrość tak ją zżera że porażka... jak kupiłam autko, to ona tak mężowi dupe truła, że kupili nowe... oczywiście "lepszej firmy", nowsze itp buahahahaaha śmiech na sali narazie się wywyższa, bo z teściową mieszka (choc nie wiem gdzie jej wyższość, bo ja u siebie) a teraz po narodzinach to już panisko nad paniskami nie lubie takich ludzi ...
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:51   #2398
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

a my w niedzielę odebraliśmy wózek ze sklepu i tak strasznie kusi mnie żeby go otworzyć i złożyć, ale na razie wszystko w kartonach zostawiliśmy w garażu żeby nie ulec pokusie, chociaż nie jest łatwo, ale wiem ze w kartonie jest mu dobrze i się nie brudzi
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:51   #2399
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Ja po ściągnięciu ze strychu rzeczy po moim Mateuszu stwierdziłam, żeby 5 noworodków obdzielił , a żeby nie było ze mój biedak będzie miał wszystko po starszym bracie to właśnie jadę mu kupić coś na wyjście ze szpitala niech chociaż to ma nowe. Kurcze zostało 48 dni więc chyba najwyższy czas zacząć pakować torbę i kończyć pranie i prasowanie. Z drugiej strony to kurcze trochę głupio wiedzieć że urodzi się dokładnie 13 listopada chyba że się pospieszy jak braciszek, ale oby nie . Może wstawiękocyki bo piękna pogoda, a jutro ma być chłodniej.
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 10:52   #2400
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
a jedna kolezanka i to dobra kolezanka w moim wieku jak bylam w ciazy z Oliwia caly czas mi mowila ze ona to by aborcji sie poddala!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!glupia krowa, boze ile ja sie klocilam z nia o to!! nawet sobie nie wyobrazacie, w koncu jej powiedzialam ze jak umie sie bzykac to powinna byc na to gotowa a nie zachowywac sie jak gowniara nieodpowiedzialna kretynka i w✂✂✂✂ia* ludzi.... wtedy przymknela jape, kocha oliwie jak nie wiem, ale przez te jej slowa ja jakis dystans mam....
To ja mam tak z kuzynem tżta - byliśmy na wakacjach i on cały czas pier****ł teksty w stylu że już mi cycki oklapły, że wszystkie Filipy jakie zna to po✂✂✂y i mój też na pewno taki będzie, że zrobie tżtowi krzywde jak będzie ze mną przy porodzie i więcej mnie nie będzie chciał dotknąć, że baby w ciąży to w ogóle poje***ne są i z nimi nie da się wytrzymać i tak mi caaaaały wyjazd gadał.

W końcu nie wytrzymałam i się poryczałam, wykrzyczałam co miałam mu do powiedzenia i do końca wyjazdu jakoś żeśmy się dogadywali, ale od tamtej pory nie mam najmniejszej ochoty go widzieć, jak o nim słysze to mi się ciśnienie podnosi.

To bardzo bliska rodzina tżta więc raczej kontaktu uniknąć się nie da, ale jakbym miała wybór to wolałabym go więcej nie spotkać

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
zaskoczyły to już wszystkie gdzieś w lutym tylko która sie rozpakuje heheh narazie widze, że Ela ostro sie pcha na przód

też ciekawa jestem która po Ani będzie

truskafka dzwoń tam, ja bym podobnie jak Darusia tam zadzwoniła, na początku grzecznie, ale jakby nie chcieli wymienić to bym zadyme zrobiła

z tymi pasemkami to ciekawe, bo ja przed samym porodem się już na odrosty umówiłam
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.